szerokie biodra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-14, 13:04   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

szerokie biodra


czesc dziewczyny
jestem szczupła i wysoka ale mam nieproporcjonalnie szerokie biodra ktore sprawiaja ze moja sylwetka wydaje sie masywna. Jakie stroje (długosc, kolor, fason) powinnam nosic a jakich unikac? Dziekuje za wszelkie odpowiedzi
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 13:23   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: szerokie biodra

Ciesz się, że jesteś wysoka, a nie mała tak jak ja.....

Ja próbuję się wydłużać i wyszczuplać - długie wąskie, dopasowane spódnice z rozporkami, rozcięciami. Nie wolno marszczonych w pasie, szerokich spódnic. Mogą być ew. rozkloszowane dołem. Krótkie też zakładam - ale tylko wąskie.
Ze spodniami jest gorzej... ja mam dużą różnicę między talią a biodrami i kupić spodnie aby pasowały to sztuka i kawałek , a żeby jeszcze w nich dobrze wyglądać - to już graniczy z cudem.
Generelanie spodnie wydłużające - ja lubie wysoki stan (nie biodrówki) i dopasowane, ale nie obcisłe, długie (żadne tam 3/4 czy 7/8)
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 15:29   #3
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: szerokie biodra

Ja mam podobny problem, duża różnica między talią a biodrami i problem z kupieniem spodni, bo albo odstają w pasie, albo nie przechodzą przez biodra. Ja wydłużam się jak mogę (buty), noszę bardzo proste rzeczy, w biodrówkach wyglądam dobrze, natomiast wysoki stan - moim zdaniem - wyolbrzymia biodra. Spróbuj nosić trochę dłuższe bluzki niż do linii bioder, a spodnie - jeśli się da - bez jakiś bajerów i kieszeni w tych okolicach.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 19:13   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: szerokie biodra

Buty i wysokie obcasy u mnie odpadają - skłonnośc do żylaków (max 3-5 cm) ew. na bardzo ważne wyjście (na wejście) i muszę zostać przy moich 160 cm. [img]icons/icon9.gif[/img]

Z tymi biodrówakmi i bluzkami nie całkiem się zgadzam (w moim przypadku) ja w nich wyglądam co najwyżej tak sobie.... a z wiekiem przyszła mądrość, że wcięcie i wycięcie to mój atut (talie mam niezłą - jak na matkę dwojga dzieci) [img]icons/icon12.gif[/img] gorzej z resztą
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-16, 13:24   #5
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Re: szerokie biodra

a ja jestem mala ...i gruba mam duzy biust i wogole padaka... lobie chodzic luzno ubrana ale nie zawsze dobrze wygladam no coz....probuje sie usmiechac,....usmiech to jedyny atut mojej osoby
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-18, 14:38   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: szerokie biodra

Z tymi spodniami tez mam urwanie glowy, bo rzeczywiscie albo w pasie nie dopinam, albo przez biodra nie wchodza. A gdy pytam o rozmiar 40-42 (zwezyc pas u krawca to nie problem), to sprzedawczyni mi kiedys powiedziala, ze az takich duzych numerow nie ma [img]icons/icon7.gif[/img] Klamala, bo sa.
Tez mam duza roznice miedzy talia a biodrami, wiec najlepsze sa spodnice proste, dopasowane i krotkie (tak zwane klasyczne). Na rynku sa dostepne zakiety takie do kolan. Dla mnie rewelacja, bo w zestawieniu z krotka spodnica i butami na lekkim obcasie wyglada sie swietnie. Natomiast w spodniach i takim zakiecie wygladam jak stara ciotka w fartuchu, wiec do spodni zakiet ciut za pupe. Spodnie rowniez bez udziwnien, proste i nie biodrowki.
Unikam spodni i zakietow z kieszeniami, patkami itp (bo poszerzaja), krotkich zakietow, szerokich spodni i dlugich spodnic.
Nie ukrywam bioder, raczej nie chce ich pogrubiac. Lubie zalozyc krotka spodnice i do tego krotka dopasowana bluzeczke czy sweterek.
Trzeba mierzyc i nic nie kupowac na oko, zawsze sie cos znajdzie dla takich jak my [img]icons/icon7.gif[/img]
Kiedys na zakupy chodzilam z kims, kto by mi powiedzial, jak wygladam z tylu, bo w przymierzalni widze przod i boki, a panie sprzedawczynie czesto mowia "super, super", nawet gdy wygladam jak ruski czolg. Teraz juz sama wiem, co dla mnie jest odpowiednie.
Pozdrawiam Was.
Pa pa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 19:22   #7
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: szerokie biodra

hej, mam ten sam problem; szerokie biodra, waska talia i klopot z dopasowaniem spodni szczegolnie jeansow. Mozecie podac jakies konkretne fasony spodni jeansow (marka i fason), ktore niezle leza na takiej figurce? Mam dosc szukania takowych w sklepie i przymierzania nieskonczonej ilosci spodni.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-21, 08:16   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: szerokie biodra

Ja też jestem chętna.....

jeśli ktoś doradzi jeansy bedę bardzo wdzięczna....... bo szukam od dawna i nic....... a po przymierzeniu 3 par mam już dosyć........
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 09:36   #9
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Thumbs up Dot.: Re: szerokie biodra

Moja kuzynka ma ten sam 'problem'.Ale doskonale sobie z nim radzi.Szczególnie ślicznie wygląda,gdy zakłada np.jakąs ciemną tunikę(najchętniej czarną)"zwęża"biodra!I na to jakąś bluzeczke jeszcze.To już zależy od wyobraźni.Czy jakaś bluzka,czy cieńsza bluza.I jeansyLekko! poszerzane.Bardzo ładne połączenie dla szreszych bioder!
p.s.myślę,że te dłuższe bluzki,czy tuniki,raczej w ciemnych kolorach!
a i jeszcze cuś...SZERSZE BIODRA SĄ ŚLICZNE!!!SZCZEGÓLNIE U SZCZUPLEJSZYCH DZIEWCZYN!!!!!Kobietki,to kobiecePozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ,120.jpg (17,3 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ,,,uauauaua4.jpg (69,6 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (12,2 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00120m6lw.jpg (38,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (30,7 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gyh.jpg (43,6 KB, 158 załadowań)
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:52   #10
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: szerokie biodra

Oto post który zamiesciła Czarownicagosia pozwole ją sobie zacytować:


"Powinnas unikac jasnych spodni i spodnic, wybieraj ciemniejsze. Spodnie powinny byc rozszerzane, ukinaj prostych i zwezanych na dole. Spodnice najlepsze bede w ksztalcie litery A, pelne - podkresla waska talie i zakryja, to co trzeba. Unikaj bardzo krotkich i obcislych.
Wybieraj jasna gore, dopasowane bluzki i swetry, najlepiej wzorzyste, kolorowe, ciekawe, przykuwajace wzrok. Mozesz poszalec z dodatkami -szale, apszki, korale, wisiorki itp. Pasek czy wstazke przewiazac w talii.Najlepsza dlugosc zakietow czy kurteczek - siegajace do gornej czesci ud."

Oprócz tego polecam wyszukiewarke było sporo watkow na ten temat, a tam stosy fajnych fotek

np:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=gruszka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=gruszka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=gruszka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=gruszka
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 12:27   #11
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: szerokie biodra

Powyższy opis jest dla figury gruszki ( szczupła talia, wąskie ramiona, mały biust, szerokie biodra, masywne uda) W pierwszym poście quest napisała,ze jest wysoka, szczupła a jej problemem są tylko szerokie biodra W drugim poście ta sama osoba odpowiada osobie, która napisała pierwszy post Mniejsza z tym Pojawiła się opinia, że przy szerokich biodrach nie powinno ubierać się biodrówek tylko te z wysokim stanem Moim zdaniem one pogrubiają jeszcze bardziej Co do żakietów to nie sądzę aby takie za pupe wyszczuplały? W dodatku niską osobę taka długość jeszcze ciągnie do ziemi. Idealna długość według mnie to takie sięgające połowy bioder, z wcięciem w talii Druga sprawa ROZMIAR SPODNI: dziwne,że jakas sprzedawczyni powiedziała,że nie ma spodni w rozmiarze 40-42 skoro są :44, 46, nawet 52 Być moze chodzi o jeansy, albo dana firma ma małą rozmiarówkę Jeżeli idzie o bluzki: tuniki są super ! wcięte lekko w tali i na dole szersze tak żeby nie opinały bioder. Buty na obcasie ładnie wyciagają sylwetkę. Co do firm produkujących jeansy: House ma dyży wybór modeli- warto się przejść i przymierzyć. Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 12:57   #12
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: szerokie biodra

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Powyższy opis jest dla figury gruszki ( szczupła talia, wąskie ramiona, mały biust, szerokie biodra, masywne uda) W pierwszym poście quest napisała,ze jest wysoka, szczupła a jej problemem są tylko szerokie biodra W drugim poście ta sama osoba odpowiada osobie, która napisała pierwszy post Mniejsza z tym Pojawiła się opinia, że przy szerokich biodrach nie powinno ubierać się biodrówek tylko te z wysokim stanem Moim zdaniem one pogrubiają jeszcze bardziej Co do żakietów to nie sądzę aby takie za pupe wyszczuplały? W dodatku niską osobę taka długość jeszcze ciągnie do ziemi. Idealna długość według mnie to takie sięgające połowy bioder, z wcięciem w talii Druga sprawa ROZMIAR SPODNI: dziwne,że jakas sprzedawczyni powiedziała,że nie ma spodni w rozmiarze 40-42 skoro są :44, 46, nawet 52 Być moze chodzi o jeansy, albo dana firma ma małą rozmiarówkę Jeżeli idzie o bluzki: tuniki są super ! wcięte lekko w tali i na dole szersze tak żeby nie opinały bioder. Buty na obcasie ładnie wyciagają sylwetkę. Co do firm produkujących jeansy: House ma dyży wybór modeli- warto się przejść i przymierzyć. Pozdrawiam

Zgadzam się. Mam szerokie biodra, a najlepiej wyglądam w biodrówkach. Tuniki są OK, kiedy są lekko rozkloszowane, zwiewne i nie kontrastujące zbyt kolorem ze spodniami. Natomiast w obcisłych bluzkach sięgających za pupę wyglądam fatalnie. One tylko podkreślają szerokie biodra. Dobra długość zwykłych bluzek to taka, kiedy kończą się one dokładnie tam, gdzie zaczynają spodnie biodrówki lub zachodzą na biodrówki tylko kilka centymetrów
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 12:59   #13
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: szerokie biodra

Ktoś odświeżył stary wątek hahaha miejmy nadzieje,że ktoś będzie potrzebował takich informacji
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:09   #14
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: szerokie biodra

Tez mam problme z szerokimi biodrami...choc tpo ponoc kobiece. Mam dosc spory biust (87) w tali jetsem dosc szczupłqa(65) a w biodrach (88) chyba takie mam te wymiary. Cięzko jesy\t mi zwykle znaleźc spodnie:/ z sukienka też nie ma lekko:/ ale mniejsza o to:P Mam inne pytanie a mianowieice.Osttanio kupiła sobie w haus'ie spodnie, w biordach w sam raz ale na pupie...wisza:/ macie moze jakeis sposoby na zmniejszanie ciuchów<lol2> np wrzut do goracej wody :P tylko by mi sie hafty na nim nie rozmazały:/ pozdrawiam ;***
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 07:06   #15
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: szerokie biodra

88 cm w biodrach? to mało kupiłas po prostu za duże spodnie !
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:15   #16
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: szerokie biodra

No własnie przeciez 88 to nie duzo. a nawet powiedzialabym idealnie.
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:21   #17
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: szerokie biodra

Hehe idealnie to ja mam bo 90 i 63 w talii (cóż za skromność).
A co do spodni to tez myśle, że po prostu za duże kupiłaś...albo jakos źle skrojone...zreszta to wiszenie na tyłku to już u niejednej dziewczyny widziałam, szczególnie jak spodnie nie maja w sobie nic elastycznego.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:22   #18
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: szerokie biodra

88cm kobieto jaka szczuplutka musisz być, co do spodni to poprstu kupiłaś niedopasowane i jedynym wyjściem jest krawcowa, chociarz i tak może być z tym ciężko.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:49   #19
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: szerokie biodra

może się wydaje ze to nie duzo ale wyglada troszke inaczej..choc teraz dzieki wam nie będe sie juz tak głupio czuła:PP bede poprostu chodziła z wiszący tyłkiem hehe:PP
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 14:23   #20
pierdona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
szerokie biodra

czesc mam 160cm wzrostu, 68 w talii i 98 w biodrach. Przyzna ze to głupio wygląda Od pasa w góre jestem chuda, ale od pasa w dół nie wyglądam za dobrze. Mam grube uda i łytki. W parze z szerokimi biodrami idzie mi duży tyłek Jak zakładam spódnice moje nogi i biodna wyglądają jak trójkąt (zwężany u dołu) Jest jakieś ćwiczenie, czy może jakaś dieta, która by chociaż troche mi pomogła??
pierdona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:35   #21
Ateista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: szerokie biodra

Witam wszystkich

Szukam po necie pewnej dziewczyny, która bardzo mi się podoba . Jeśli możecie pomóc będę zobowiązany.

http://fundir.org/gallery,szerokie_biodra,776,0,0.html

Kontakt do mnie: arkadiusz.now@poczta.fm
Naprawdę mi zależy i na 100% się odwdzięczę.

PS. Może ktoś ją zna na przykład. Albo (gdybyście chcieli coś zrobić dla nieznajomego) to moglibyście wysłać do znajomych parę e-maili (może oni znają), zawsze to jakieś prawdopodobieństwo. A i (w co bardzo wierzę) proszę napiszcie do mnie, że sieci zarzucone i co chcecie w zamian. Z chęcią się odwdzięczę.
I jeszcze jedno. DZIEWCZYNY!!!
Nie przejmujcie się tak szerokimi biodrami. Lepsza kobieta z szerokimi biodrami niż z bezdupiem, czy z chłopięcą sylwetką (tzw. wtyczka do kontaktu, czy popularnie gazela). Kobiety chcą facetów barczystych, a faceci kobiet szerokich WŁAŚNIE w biodrach.
A i jeszcze jedno.
Mowa ciała kobiety to sztuka (facet może co najwyżej poprawić krawat, spocić się, zaczerwienić, albo zaniemówić), subtelne, delikatne ruchy ciała (w szczególności bioder), spojrzenie, głos, to wszystko odpowiednio zastosowane doprowadzi każdego faceta do białej gorączki.

Pozdrawiam
Arkadiusz
Ateista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:57   #22
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: szerokie biodra

spodnie lekko rozszerzane nadadzą sylwetce proporcji. Zrównoważą ją.

Rurki i biodrówki - out.
Takie spodnie podkręślają biodra.

CHYBA ŻE to są BIODRÓWKI i SZERSZE spodnie (nie obcisłe) jednoczesnie to daje efekt "zero bioder", kiedys takie mialam, wygladalam w nich jakbym nie miala bioder ani pupy.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.