Fale prosto z plaży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 11:03   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Fale prosto z plaży



To najmodniejsza letnia fryzura bez dwóch zdań! Jest niezwykle seksowna, a na jej wykonanie nie poświęcisz więcej niż kilka minut.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:54   #2
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Fale prosto z plaży

Prawie codziennie robię takie loki Nie tylko latem. Łatwo, szybko, i efekt super. Ciekawsze niż włosy wyprostowane prostownicą
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 13:36   #3
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Fale prosto z plaży

Ta ostatnia to nie fryzura tylko koltun - włos cienki i zniszczony. No tak w takim wypadku tylko tapiracja wchodzi w grę

Reszta podoba mi się. Sama mam włosy kręcone, więc takie fale mam wówczas gdy je wyprostuję na szczotkę (prostownicy nie używam).
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.




Edytowane przez kosmarka
Czas edycji: 2010-08-04 o 13:38
kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:05   #4
kasiappp111
Raczkowanie
 
Avatar kasiappp111
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
GG do kasiappp111
Dot.: Fale prosto z plaży

hehe a ja mam takie włosy naturalne! tzn. od zawsze mi się tak lekko kręcą, więc nie muszę nic robić żeby uzyskać fale
kasiappp111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 17:04   #5
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Fale prosto z plaży

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Ta ostatnia to nie fryzura tylko koltun - włos cienki i zniszczony. No tak w takim wypadku tylko tapiracja wchodzi w grę
To jest MODA a nie zdjęcie z cyklu porady w Pani Domu, może dlatego nie rozumiesz tego co na nim jest
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 07:59   #6
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Fale prosto z plaży

"To jest MODA a nie zdjęcie z cyklu porady w Pani Domu, może dlatego nie rozumiesz tego co na nim jest "

Jak to jest moda (chodzi mi tu cały czas o ostatnie zdjęcie) to ja już się nie odzywam.
Wolę już porady w Pani domu - jak to określiłaś.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:27   #7
MartuSiaCk
Przyczajenie
 
Avatar MartuSiaCk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Fale prosto z plaży

jak dla mnie ostatnie zdjecie jest najfajniejsze, bo takie wlosy mi sie podobaja i już. nie lubie idealnych loków.
MartuSiaCk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 12:02   #8
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Fale prosto z plaży

ja robię taką fryzurę inaczej.
Wieczorem myję włosy, rozczesuje i pozostawiam do wyschnięcia (mozna oczywiscie podsuszyć sobie suszarką ale moje włosy sa cienkie i nie ma ich dużo więc schną pół godziny. Kiedy są już prawie suche, zbieramy wszystkie włosy do góry i na czubku tak związujemy włosy frotką aby wyszła kulka (jest na czubku więc nie przeszkadza w spaniu). Rano włosy rozpuszczam (powinny byc pofalowane) i ugniatam rękami, które wczesniej nasmaruję pastą do włosów, tak aby powstały lepsze fale i włosy były nieco usztywnione. Później przechylam głowę w dół i spryskuję troszkę lakierem do włosów. Gdy są zbyt rozczochrane porządkuje je palcami. Dodam, ze włosy mam do łopatek. Radzę spróbować mój pomysł, bo włosy wyglądają naprawdę naturalnie a tworzenie fryzury zajmuje nie więcej niz 3 min.
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 14:41   #9
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Fale prosto z plaży

White Cafe, jestem ciekawa tej "pasty do włosów" Możesz zdradzić o jaki kosmetyk chodzi? Musze się przyznać, że nigdy nie używałam takiego specyfiku
Ja zawsze po prostu wgniatam żel we włosy, tak od dołu, potem, wykonując te same ruchy, trochę suszę suszarką, na koniec troszkę lakieru, ale nie za dużo, żeby się nie posklejały. Zajmuje mi to jakieś 10 minut
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:36   #10
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Fale prosto z plaży

haaa własnie poszłam do łazienki żeby podać Ci dokładną nazwę tej pasty i okazało się, że to nie pasta tylko guma Jej dokładna nazwa to Power 'n touch, modeling gum, Taft looks.
Wg mnie jest lepsza niż żel bo włosy nie zmieniają pod jej wpływem odcieni. Polecam do wypróbowania
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:30   #11
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Fale prosto z plaży

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
haaa własnie poszłam do łazienki żeby podać Ci dokładną nazwę tej pasty i okazało się, że to nie pasta tylko guma Jej dokładna nazwa to Power 'n touch, modeling gum, Taft looks.
Wg mnie jest lepsza niż żel bo włosy nie zmieniają pod jej wpływem odcieni. Polecam do wypróbowania
Bardzo dziękuję Aaa, gumy do włosów to kiedyś używałam, ale innej
Ale najpierw (tzn. zanim zakupię tą gumę, bo na pewno wypróbuje), planuję kupić piankę Wellaflex do loków. Czy któraś z Was może używała?
A, przypomniałam sobie o istnieniu KWC
P.S. Spróbowałam dziś Twojego sposobu na loki - spałam z koczkiem na głowie, potem wtarłam trochę pianki, loki były zupełnie inne, wyszedł mi po prostu taki fajny nieład artystyczny, bardziej fale niż loki. Fajnie
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 21:44   #12
CKatrin
Raczkowanie
 
Avatar CKatrin
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 31
Dot.: Fale prosto z plaży

Cytat:
Napisane przez kasiappp111 Pokaż wiadomość
hehe a ja mam takie włosy naturalne! tzn. od zawsze mi się tak lekko kręcą, więc nie muszę nic robić żeby uzyskać fale
ja mam tak samo dlatego cieszę się,że tego lata nie muszę nic robić z włosami
CKatrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:57   #13
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Fale prosto z plaży

sporo dziewczyn takie włosy ma tylko je namiętnie prostuje ja wole takie naturalne niż ulizane prostownicą na maxa. Bo mało dziewczyn spotkałam z prostymi włosami żeby były puszyste a tak takie druty ulizane
__________________
justaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:23   #14
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Fale prosto z plaży

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Aaa, gumy do włosów to kiedyś używałam, ale innej
Ale najpierw (tzn. zanim zakupię tą gumę, bo na pewno wypróbuje), planuję kupić piankę Wellaflex do loków. Czy któraś z Was może używała?
A, przypomniałam sobie o istnieniu KWC
P.S. Spróbowałam dziś Twojego sposobu na loki - spałam z koczkiem na głowie, potem wtarłam trochę pianki, loki były zupełnie inne, wyszedł mi po prostu taki fajny nieład artystyczny, bardziej fale niż loki. Fajnie
Wiesz co, nie używałam tego. Miałam kiedyś natomiast taki spray podkreslający skręt loków z welli shockwaves (nie wiem czy dobrze napisałam). Włosy były ładnie skręcone ale dość sztywne i nie wyglądało to zbyt naturalne
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:56   #15
monika18339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Fale prosto z plaży

fajne....ale lepiej wyglądają na blond włosach , bo na ciemnych może <ale nie zawsze>być efekt kudłów
__________________
.....it's me
monika18339 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:26   #16
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Fale prosto z plaży

Eee tam , ja mam ciemne, takie loki/fale robię bardzo często (ostatnio prawie codziennie) gdzieś od 5 lat, robiłam je na włosach różnej długości, nigdy nie miałam "efektu kudłów"
White Cafe, dzięki za odpowiedź
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:03   #17
MartuSiaCk
Przyczajenie
 
Avatar MartuSiaCk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Fale prosto z plaży

Ja robię troszke inaczej. Nakładam piankę na ręce i wklepuję, gniotąc włosy. Tylko że są one proste, więc musze kilka razy nakładać piankę, żeby rzecziwiście mi takie wyszły, ale ja nie mam wtedy loków tylko coś podobnego do ostatniego zdjęcia, tyle że ja mam troche mniej `szopowate`. xd

Edytowane przez MartuSiaCk
Czas edycji: 2010-08-13 o 10:04
MartuSiaCk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:49   #18
ana666
Przyczajenie
 
Avatar ana666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
GG do ana666
Specjalne falownice

Dziewczyny, są też takie specjalne falownice...
To też podobno daje fajny efekt. Jest to szybki sposób.
ana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:41   #19
AgataZet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fale prosto z plaży

Ja używam jedynie pianki do włosów i czasami sprayu unoszącego od nasady. Susząc włosy ugniatam je i tyle - fale jak malowane Łącze je z 'niechlujnym' przedziałkiem na środku głowy - efekt iście hollywoodzki
AgataZet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 13:02   #20
buuuuuuuuuu10
Przyczajenie
 
Avatar buuuuuuuuuu10
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fale prosto z plaży

Mi coś takiego robi się samo na głowie, gdy pójdę spać z mokrymi włosami tyle, że rano muszę jednak wyprostować trochę grzywkę, później lekko spryskać końcówki odżywką w sprayu, trochę lakieru, by unieść je od nasady i efekt jest zadowalający
__________________
Agata_S
buuuuuuuuuu10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:01   #21
Techno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fale prosto z plaży

Ładnie, ale ja mam proste włosy i u mnie ta fryzura długo by nie przetrzymała. Moje włosy uparcie się prostują. Myślę, że jak ktoś ma proste to niech nosi proste a jak ktoś ma kręcone to niech nie prostuje. Po co męczyc siebie i włosy, najlepiej tylko podkreślic naturalny kształt. Proste są piękne, kręcone są piękne i fale też są super.
Techno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:03   #22
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Fale prosto z plaży

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
ja robię taką fryzurę inaczej.
Wieczorem myję włosy, rozczesuje i pozostawiam do wyschnięcia (mozna oczywiscie podsuszyć sobie suszarką ale moje włosy sa cienkie i nie ma ich dużo więc schną pół godziny. Kiedy są już prawie suche, zbieramy wszystkie włosy do góry i na czubku tak związujemy włosy frotką aby wyszła kulka (jest na czubku więc nie przeszkadza w spaniu). Rano włosy rozpuszczam (powinny byc pofalowane) i ugniatam rękami, które wczesniej nasmaruję pastą do włosów, tak aby powstały lepsze fale i włosy były nieco usztywnione. Później przechylam głowę w dół i spryskuję troszkę lakierem do włosów. Gdy są zbyt rozczochrane porządkuje je palcami. Dodam, ze włosy mam do łopatek. Radzę spróbować mój pomysł, bo włosy wyglądają naprawdę naturalnie a tworzenie fryzury zajmuje nie więcej niz 3 min.
Robię tak samo !
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:12   #23
Techno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fale prosto z plaży

Cytat:
Napisane przez justaa Pokaż wiadomość
sporo dziewczyn takie włosy ma tylko je namiętnie prostuje ja wole takie naturalne niż ulizane prostownicą na maxa. Bo mało dziewczyn spotkałam z prostymi włosami żeby były puszyste a tak takie druty ulizane

To tak jest, że kto ma proste, często marzy o falach a kręconowłose marzą o prostych. A ja mniemam, że to nie ma sesnu, bo najlepiej każdemu pasuje to co ma naturalnie. Po co się gimnastykowac i trudzic. Dobra odżywka starczy do "szczęśliwości"
Kocham i akceptuję moje włoski i mój kolor
Techno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:21   #24
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Fale prosto z plaży

Cytat:
Napisane przez Techno Pokaż wiadomość
Ładnie, ale ja mam proste włosy i u mnie ta fryzura długo by nie przetrzymała. Moje włosy uparcie się prostują. Myślę, że jak ktoś ma proste to niech nosi proste a jak ktoś ma kręcone to niech nie prostuje. Po co męczyc siebie i włosy, najlepiej tylko podkreślic naturalny kształt. Proste są piękne, kręcone są piękne i fale też są super.
A co ma zrobić ten co ma nijakie? Bo ja takie mam. Jeśli je tylko rozczeszę, to nie są to ani fale, ani tym bardziej loki, ale nie są też proste... I w dodatku lubią się puszyć, szczególnie pod wpływem wilgoci, dlatego muszę coś z nimi robić Najczęściej są to delikatne loki/fale, czasami (ostatnio na szczęście coraz rzadziej) je prostuję. Takie życie , i wiem, że bardzo dużo kobiet właśnie takie włosy ma.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 00:03   #25
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Fale prosto z plaży

Ja nigdy nie będę miała loków, mam włosy tak ciężkie i grube, ze tona lakieru nie pomoże, bo nawet delikatne fale trzymają sie góra 5min. Fantastyczne włosy mają te modelki można pomarzyć
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 19:32   #26
Moonwalkerka
Przyczajenie
 
Avatar Moonwalkerka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: a taka większa miejscowość w dolnośląskim.
Wiadomości: 7
Dot.: Fale prosto z plaży

Według mnie ta fryzura jest boska. Taki artystyczny nieład w pewnym sensie. Tylko że te 'modelki' i niektóre dziewczyny muszą jednak troszkę czasu poświęcić żeby takie mieć. Ja natomiast mam takie z rana XD
Polecam fryzurkę dla Was
Moonwalkerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 20:08   #27
kasiawroclawek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fale prosto z plaży

ten artystyczny nieład na głowie jest uroczy i taki romantyczny, taki powrót do dzieci kwiatów, tylko ta fryzura jest dobra ma wyjście z przyjaciółmi czy wyjazd za miasto, ale nijak mi pasuje do pracy, no chyba, że ktoś ma pomysł na wersję ugrzecznioną, w której można by się śmiało pokazać w biurze czy firmie...
kasiawroclawek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:13   #28
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Fale prosto z plaży

Cytat:
Napisane przez kasiawroclawek Pokaż wiadomość
ten artystyczny nieład na głowie jest uroczy i taki romantyczny, taki powrót do dzieci kwiatów, tylko ta fryzura jest dobra ma wyjście z przyjaciółmi czy wyjazd za miasto, ale nijak mi pasuje do pracy, no chyba, że ktoś ma pomysł na wersję ugrzecznioną, w której można by się śmiało pokazać w biurze czy firmie...
Nie wiem, dlaczego uważasz, że ta fryzura nie pasuje do pracy. Przecież tu nie chodzi o afro, tylko o loki, a nawet bardziej o fale Czy nie wolno nosić takich włosów w pracy? Nawet jeśli pracujesz w biurze... Oczywiście one mogą trochę utrudniać nam życie, jeśli będą opadać na twarz i ograniczać widoczność Ale to już zupełnie inna sprawa.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:49   #29
Zuzz83
Raczkowanie
 
Avatar Zuzz83
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Fale prosto z plaży

Teoretycznie to fryzura dla mnie - mam kręcone włosy, ale jak tylko próbuję zapanować na falami robią się pióra, siamo, elektryzują itp a kosmetyki do stylizacji natychmiast przetłuszczają włosy
Zuzz83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:24   #30
barbarka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fale prosto z plaży

Dla tych co mają problem z ułożeniem takiej fryzury: polecam zakręcanie włosów na prostownice. Loki wychodzą wtedy bardzo delikatne. Kręcone włosy najlepiej rozczesać, podzielić na warstwy i dopiero skręcić. Prostownice należy obracać w kierunku głowy, wtedy włosy się ładnie rozchodzą. Potem ewentualnie wystarczy delikatnie rozprostować loki i viola Wychodzi coś podobnego do fryzury na drugim zdjęciu.
barbarka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.