Jak mam wrócić do naturalnego koloru włosów?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-17, 08:25   #1
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23

Jak mam wrócić do naturalnego koloru włosów?!


Od bardzo dawna farbuje włosy na kolor czarny przy czym mój naturalny jest brązowy. Mam juz dosyć farbowania i chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów, w miare możliwości nie niszcząc ich. Błagam o pomoc.
__________________
Izabelka_bb
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 09:23   #2
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Jak mam wrócić do naturalnego koloru włosów?!

nie jestem fryzjerką ale przeszłam problem praktycznie...jestem naturalną blondynką a kiedys mi sie zaczęło wydawać że w blond włoskach wygladam nijako i "zrobiłam się" na brąz (u fryzjera)...efekt może i nie był zły ale znużyło mi sie ciągłe farbowanie odrostów,henna, dokładny makijaż,samoopalacz...
mi fryzjerka powiedziała że jak sie chce wrócić do naturalnego koloru to najlepiej nie od razu. Można owszem nałożyc dekoloryzator żeby ściągnąć kolor ale to ponoć bardzo niszczy i osłabia włosy, ja wybrałam taki wariant że zrobiłam sobie pasemka. Został ten kolor który miałam i doszxły 2 jaśniejsze, jeden taki miodowy i jeden jasnoblond w odcieniu zbliżonym do naturalnego. W ten sposób głowa sie rozjasniła a odrost był słabo widoczny. Potem nieco ścięłam włoski i zrobiłam jednolity kolor na całość, a efekt był o tyle ciekawy że kolor nie był płaski tylko miejscami zostały refleksy w delikatnie różniącym sie odcieniu...i znów byłam blond...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 15:59   #3
g.paula
Raczkowanie
 
Avatar g.paula
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 62
Re: Jak mam wrócić do naturalnego koloru włosów?!

Też się na tym nie znam ale może spróbujesz znaleźć farbe o kolorze takim jakie masz naturalne i na takie je zafarbować.
__________________
Inność rodzi złość...
g.paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 07:32   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Jak mam wrócić do naturalnego koloru włosów?!

No niestety sciaganie koloru zawsze odbije sie na kondcji wlosa . Biegalam kiedys z kolezanka od fryzjera do fryzjera i zaden nie chcial sie tego zabardzo podjac (ona ma delikatne wlosy, jest naturalna blondynka). Czy pasemkami czy z jednym zamachem efekt bedzie podobny. Poczekaj az pojawia sie odrosty a kolor troche wyplowieje i poszukaj dobrego fryzjera. I zapytaj jak dbac o wlosy po dekoloryzacji. Po sciagnieciu koloru trzeba bedzie zafarbowac na zblizony do Twojego naturalnego. W archiwum jest duzo watkow na ten temat. Pozdrowienia !
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 23:09   #5
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Jak mam wrócić do naturalnego koloru włosów?!

polecam delikatny powrót : przez pasemka.Niestety czarny kolor ciężko jest porzucić i zamienić na inny (wiem z doświadczenia ). Na początek radzękilka pasemek, aby sprawdzić jaki kolor wychodzi, a potem zrobić ich więcej.można też ściągnąć kolor, ale to bardzo niszczy włosy, czasem robią się po tym "gumiaste" i można tylko rozpaczać....
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.