Jak to jest z ta JONIZACJA?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-11, 11:42   #1
Tifa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 99

Jak to jest z ta JONIZACJA??


Mam pytanie do pani Grazynki i do dziewczyn, które posiadaja owa magiczna funkcje w swoich suszarkach szukalam w wyszukiwarce ale o jonizacji bylo do tej pory malo.Zastanawiam sie nad kupnem szuszarki i nie wiem czy jest to tylko dodatkowy bajer czy faktycznie cos daje.I co wlasciwie ma dawac?Czy chodzi tylko o elektryzowanie sie wlosów czy moze o cos jeszcze? Bede baaaaardzo wdzieczna za odpowiedz bo musze wreszcie na cos sie zdecydowac

PS: Brak polskich znaków to nie moje lenistwo lez widzimisie klawiatury.
Tifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-11, 16:21   #2
Tifa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 99
Re: Jak to jest z ta JONIZACJA??POMOCY!

dziewczyny nie zostawiajcie potrzebujacego w potrzebie nie wierze ze zadna wizazanka nic nie wie o tej calej jonizacji...
Tifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-11, 18:26   #3
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Re: Jak to jest z ta JONIZACJA??

A no już mówie jak to jest. Długo się zastanawiałam zanim kupiłam sobie suszarkę z tym "bajerem" . Mam suszarkę Rowenta Provital Ionic coś tam.. No i muszę powiedzieć że jestem zadowolona. Regulacja temperatury, nawiewu, no i funkcja jonizująca. No i jakby trochę pomogło, włosy się nie puszą, nie skręcają (tak jak to zawsze u mnie). Na pewno są milsze w dotyku, chyba trochę bardziej lśniące. Co do elektryzowania się włosów, no dobra po suszeniu nie elektryzują się, ale w kontakcie z moim szalikiem, czapką i płaszczem latają jak szalone. No ale to już taki urok zimy, przynajmniej moje włosy tak ją znoszą. W sumie to nie znoszą.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-11, 18:40   #4
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: Jak to jest z ta JONIZACJA??

Mam identyczną suszarkę jak Infinity - Rowenta Provital Ionic - i muszę przyznać, że w porównaniu ze zwyklą suszarką której używalam wcześniej (o malej mocy, bez żadnych dodatkowych fukcji i dość wiekową, czytaj zdezelowaną) widzę zdecydowaną różnicę, na korzyść Rowenty oczywiście Przede wszystkim podoba mi się wybór mocy nawiewu i regulacja temperatury powietrza (nie ma, a raczej nie będzie jak suszenie chlodnym powietrzem latem). Mam wlosy proste i cienkie, nie elektryzujące się (o dziwo), ale przy użyciu tej suszarki są jakby bardziej wygladzone, mniej przesuszone i mniej sianowate.
Nie wiem na ile to sprawka jonizatora, ale ogólnie suszarkę polecam
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-11, 22:37   #5
Tifa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 99
Re: Jak to jest z ta JONIZACJA??

wielkie dzieki za odzew chyba trzeba bedzie rzucic groszem i zakupic jakies suszarkowe cudo a gdyby ktos jeszcze chcial sie podzielic swoimi jonizacyjnymi (jonizujacymi?) przygodami to prosze sie dopisac chetnie poznam wiecej opini pozdrawiam
Tifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.