do smoczka - SZOK! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-23, 21:15   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

do smoczka - SZOK!


Smoczku...Wlasnie zobaczylam Twoje zdjecie,ktore wyslalas w ktoryms poscie [img]icons/icon24.gif[/img] Masz przepiekna cere!I ty mowisz,ze masz jakies problemy z buziaczkiem? Patrzac na to zdjecie na serio nie mozna uwierzyc,ze Twoja skora ma sklonnosci do przetluszczania.Ideal [img]icons/icon29.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-24, 07:57   #2
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: do smoczka - SZOK!

oooooo, rany, aż się zawstydziłam dziękuję
A moja skóra naprawdę ma tendencje do przetłuszczania, choć jak pisałam ostatnio trochę mniej(myślę, że dzięki "komplecikowi Clarinsa-na dzień Hydra Mat Lotion na potrzeby mojej mieszanej buźki+ Thermal S-uv vichy jako ochronny(trochę mi ostatnio odbija jeśli chodzi o chowanie sie przed słoneczkiem, a pozatym ten kremik bardzo dobrze nawilża, jak na moje potrzeby , na noc(Clarins normalizing night gel-dla mnie odkrycie) i jeszcze czasem olejek do cery tłustej Lotus). Myję buźkę pianką/żelem Purete Vichy do cery mieszanej i używam toniku z tej samej serii.
Peeling antybakteryjny avonu dwa razy na tydzień, maseczka nawilżająca też avonu z miodem i mlekiem , albo ta taka niebieska chyba ze trzy razy w sumie na tydzień i maseczka oczyszczająca, ściągająca pory Lancome'a, albo avonu(zalezy od funduszy)Ciągle mam niestety problem z cieniami pod oczami Chociaz i tak jest lepiej od kiedy zaczęłam uzywac nieśmiertelnego [img]icons/icon12.gif[/img] żelu ze świetlikiem
hehe, hmm, no chyba się już ze wszystkiego wyspowiadałam
dzięki-strasznie miło jest cos takiego usłyszeć [img]icons/icon12.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.