Kolory, makijaż oczu ZIELONYCH - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-24, 18:21   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Kolory, makijaż oczu ZIELONYCH - zbiorczy


Jaki makijaż najlepiej pasuje do zielonych oczu i włosów jasny brąz/ciemny blond???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-25, 21:22   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż dla zielonookiej

No, zielonookie internautki, jak się malujecie? - kolorki cieni, pomadki...doradźcie coś!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 12:58   #3
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: Makijaż dla zielonookiej

Witaj zielonooka [img]icons/icon7.gif[/img]

Na forum gdzieś już czytałam o makijażu dla zielonych oczu były rówież zamieszczone zdjęcia ale musisz dobrze poszukać. Było to chyba na formum pytania do kosmetyczki...

Pozdrawiam,
NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 13:28   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż dla zielonookiej

Cześć
Mam szaro-niebiesko-zielone oczy. Najlepiej wyglądają gdy używam perłowego cielistego cienia, bardzo zbliżonego do koloru karnacji, jednocześnie czasami podkreślam zielony kolor oczu obramowując oko na górnej i dolnej powiece groszkowym matowym cieniem. Obramowanie prowadzę jedynie od środka oka do zewnętrznych kącików oka, oba kolory delikatnie ze sobą mieszam (najpierw maluję całe oko cielistym, potem rysuję "kreski" zielonym. Gdy zielony jest zbyt wyraźny, koryguję go znów pokrywając go tym cielistym). Ten makijaż oka to moje najnowsze odkrycie, jest zarazem świetlisty i naturalny a mimo to dodaje oku "kolorków". Do tej pory malowałam oko albo tylko cielistym albo tylko zielonym i cały czas mi czegoś brakowało....Gdy malowałam tylko zielonym, oczy traciły swoj zielony odcień i wydawały się bardziej szaro-niebieskie niż zielone. Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 13:43   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż dla zielonookiej

dzieki, no wreszcie ktos sie odezwal, a juz myslalam, ze zostalam ostatnią zielonooką na ziemi... [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 13:43   #6
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Makijaż dla zielonookiej

Ten watek znajdziesz chyba tutaj:

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1012414193
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 13:46   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż dla zielonookiej

zlo pojawia sie zawsze tam gdzie trzeba, dzieki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-09-03, 22:14   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Kolory, makijaż oczu ZIELONYCH - zbiorczy

Cześć!
Proszę o wsparcie poradnicze. Mam zielone oczy w ciemnej oprawie i jasną cerę i włosy (złośliwie płowieją od słońca) i brak problemów z makijażem poza jednym : jak dobrać kolor cieni by podkreślić kolor oczu a nie podkówek pod nimi występujących.Próbowałam różnych rodzajów makijażu a uparte cienie nie chcą sie schować.
pozdrawiam
noa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-04, 09:55   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Zielone i podkrążone

Droga Noa [img]icons/icon7.gif[/img]
Samymi cieniami bedzie Ci trudno ukryc podkrazone oczy. Najlepiej jak uzyjesz dodatkowo korektora pod oczy. Bardzo dobry a zarazem delikatny jest Touch eclat YSL ( wiecej o nim znajdziesz Kosmetyku Wszechczasow);
Natomiast jesli chodzi o cienie do powiek to unikaj kolorow: niebieskiego, szarego, sliwki, niektore brazy czy wisnia rowniez moga potegowac ten efekt. Staraj sie ozywiac okolice oczu cieplejszymi kolorami: koral, losos, roz, zloty; Jak lepiej sie czujesz w zimniejszych tonacjach to po prostu dodatkowo daj jakis delikatny akcent w tej kolorystyce w postaci kreski czy roztartych cieni;
I nie zapomnij ozywic rowniez delikatnie policzkow [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-06, 20:13   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Zielone i podkrążone

Dziękuję za wskazówki.
Dopadł mnie smutek bo okazało się ,że nie dla mnie nowe jesienne makijaże. buu
Pozdrawiam
Noa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-07, 07:35   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Zielone i podkrążone

Piekne kolory ma w swojej nowej ofercie Shiseido. Sama sobie kupilam cien Silky Eye Shadow Duo - o numerku S1 Taffeta Taupe; Ma piekny kolor pasujacy zarowno do cieplych jak i zimnych karnacji.
Takze nie zalamuj sie beda i kolorki dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-10-26, 16:22   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Kolory, makijaż oczu ZIELONYCH - zbiorczy

MAM PYTANIE DO WIZAŻYSTKI...JESTEM ZIELONOOKĄ,JASNĄ BLONDYNKA.MAM DOŚC CIEMNĄ OPRAWĘ OCZU-CIEMNY BRĄZ.JAKIE CIENIE DO OCZU BĘDĄ PASOWAĆ MI NAJBARDZIEJ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 19:26   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: DOBRAĆ CIENIE...

Witaj Barbi [img]icons/icon7.gif[/img]
To zależy jak bardzo chcesz podkreślić ich oryginalny kolor? Jeżeli chcesz, aby makijaż oka tworzył jeden akcent kolorystyczny z tęczówką, to możesz położyć na powieki np. groszkową zieleń, a przy rzęsach połóż butelkową zieleń, którą możesz nieco zgasić i przyciemnić odrobiną czerni. Dolną powiekę musisz również podkreślić np. zielenią z odrobiną żółci. Do tego koniecznie czarna albo brązową maskare.

Do takiego makijażu oczu musisz koniecznie ożywić twarz - delikatną, chłodną czerwienią na policzkach i na ustach np. kolorowy błyszczyk na dzień.

Natomiast, jeżeli chcesz kolorem cieni podkreślić barwę tęczówki to polecam Ci kolory chłodnego różu przechodzącego w wiśnię. Ale delikatne na powiece i z mocniejszym akcentem przy rzęsach.



Oprócz tego możesz użyć perłowego cielistego cienia takiego zbliżonego do koloru skory z akcentem bądź złotym bądź zielonym. Nie zapominaj jednak, żeby malować zarówno górna i dolana powiekę;

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-03, 12:48   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: DOBRAĆ CIENIE...

ja nie jestem wizazystka, ale mam podobny typ urody
i swietnie pasuja mi odcienie sliwkowe. Nie za mocne oczywiscie
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 09:47   #15
Mruczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 4
Kolor cieni do oczu

Cześć!
Chciałabym się poradzić w jakich kolorach cieni byłoby mi najlepiej (mam zielone oczy). Z góry dziękuję za radę.
Mruczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 11:45   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Kolor cieni do oczu

Juz kilka razy byl poruszany ten temat. Poszukaj prosze w wyszukiwarce " zielone oczy" A z mojej strony to radze tak : Zależy jak bardzo chcesz podkreślić ich oryginalny kolor? Jeżeli chcesz, aby makijaż oka tworzył jeden akcent kolorystyczny z tęczówką? to możesz położyć na powieki np. groszkową zieleń, a przy rzęsach połóż butelkową zieleń, którą możesz nieco zgasić i przyciemnić odrobiną czerni. Dolną powiekę musisz również podkreślić np. zielenią z odrobiną żółci. Do tego koniecznie czarna albo brązową maskare.

Do takiego makijażu oczu musisz koniecznie ożywić twarz - delikatną, chłodną czerwienią na policzkach i na ustach np. kolorowy błyszczyk na dzień.

Natomiast, jeżeli chcesz kolorem cieni podkreślić barwę tęczówki to polecam Ci kolory chłodnego różu przechodzącego w wiśnię. Ale delikatne na powiece i z mocniejszym akcentem przy rzęsach.



Oprócz tego możesz użyć perłowego cielistego cienia takiego zbliżonego do koloru skory z akcentem bądź złotym bądź zielonym. Nie zapominaj jednak, żeby malować zarówno górna i dolana powiekę.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Agaz
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 13:26   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
doradzcie!!!!!!!!!!!!!

Kochane moje,
jak podkreślić zieleń oczu tak aby wydały się jeszcze bardziej zielone?Czekoladowym,żółt ym,zielonym...??
Acha, mam rude włosy...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 15:51   #18
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: oczęta ...

Na pewno nie zielonym. Czerwonym - to znaczy rudym, cieplym brazem, fioletem itd. Tylko nie wiem czy takie cienie pasowalyby Ci do reszty
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 16:24   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: oczęta ...

W/g mnie im większy kontrast między cieniem a tęczówkami tym oczka bardziej będą podkreślone. Zatem najlepiej czekoladowym. [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-03, 16:31   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: oczęta ...

sama mam zielone oczka... u mnie najbardziej zielone wydają się, gdy pokrywam je fioletem... Jednak nie wiem czy tobie kolor lawendowy będzie pasował do karnacji, wlosow itp. na drugim miejscu stawiam brązowy...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 16:36   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: oczęta ...

Również jestem posiadaczką zielonych oczu i najlepiej do mioch oczek pasują ślieki fiolety i brązy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 16:45   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: oczęta ...

Nutko! [img]icons/icon7.gif[/img]
Znalazlam post napisany przez Agnieszke Zembrzycka do jednej z wizazanek na temat doboru cieni do zielonych oczu,ktory powinien Ci pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
O to on:
(...)Zależy jak bardzo chcesz podkreślić ich oryginalny kolor? Jeżeli chcesz, aby makijaż oka tworzył jeden akcent kolorystyczny z tęczówką? to możesz położyć na powieki np. groszkową zieleń, a przy rzęsach połóż butelkową zieleń, którą możesz nieco zgasić i przyciemnić odrobiną czerni. Dolną powiekę musisz również podkreślić np. zielenią z odrobiną żółci. Do tego koniecznie czarna albo brązową maskare.

Do takiego makijażu oczu musisz koniecznie ożywić twarz - delikatną, chłodną czerwienią na policzkach i na ustach np. kolorowy błyszczyk na dzień.

Natomiast, jeżeli chcesz kolorem cieni podkreślić barwę tęczówki to polecam Ci kolory chłodnego różu przechodzącego w wiśnię. Ale delikatne na powiece i z mocniejszym akcentem przy rzęsach.



Oprócz tego możesz użyć perłowego cielistego cienia takiego zbliżonego do koloru skory z akcentem bądź złotym bądź zielonym. Nie zapominaj jednak, żeby malować zarówno górna i dolana powiekę.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-04, 13:00   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: oczęta ...

Bardzo, bardzo dziękuję...pa pa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 19:32   #24
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
doradzcie!!!!!!!!!!!!!

Witam!!!Mam prośbę o poradę jaki kolor cieni będzie dobry do zielonych oczu? Z góry dziekuję za każdą odpowiedź.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 20:10   #25
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: doradzcie!!- zielone oczy

Witaj Golabku [img]icons/icon7.gif[/img]
Kilka razy juz odpowiadalamna to pytanie. Wpisz prosze w wyszukiwarke - zielone oczy. I znajdziesz sporo informacji na ten temat. Ale zeby bylo Ci troszke latwiej tutaj masz dwa linki:

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...attern=zielone oczy

A tutaj podaje nazwy i numery kosmetykow :

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1026220598

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 20:26   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: doradzcie!!- zielone oczy

Dziekuję bardzo za odpowiedź.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-03, 13:29   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
jakie cienie do zielonych oczu

dziewczyny, jakie cienie poelcacie do jasnozielonych oczu (chlodna tonacja) - chodzi mi o konkretne nazwy, numery (kolory) [img]icons/icon7.gif[/img] dzieki zielonookie [img]icons/icon7.gif[/img] martiene
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-03, 13:38   #28
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: jakie cienie do zielonych oczu

Cześć!!!Ja jestem zimą i mam zielony kolor oczuOstatnio uzywam najczęściej cieni Bourjois:Trio d'ombres a paupieres Effet Lumiere Violet imperial 49 to gama filoletow, z serii Pastel Lumiere:Bleu Zephir 88 i Vert ondine 91,sa to cienie opalizujace.Jeden opalizuje w gamie fioletow i niebieskosci a drugi pistacjowo.Cienie Isadory- duo ombre a paupiere,09 Brillant Oyster.Używam też cieni szarych i ogólnie lawendowych nie znanych mi firm,po prostu kupuje odcień,ktory mi sie podoba.Powodzenia)
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 23:53   #29
faker101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 26
kolor

mam zielono czare oczy i wlosy bardo ciemny blad jaki kolor jakiego koloru kredki moge uzywac dodam jeszcze ze mam male oczy
faker101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 23:20   #30
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kolor

Witaj
Jeśli masz małe oczy to generalnie odradzam Ci obrysowanie ich kredką. Wydadzą się jeszcze mniejsze. Lepiej użyj do podkreślenia oczu cieni - najlepiej perłowych, choć nie koniecznie jeśli takich nie lubisz.
Ich kolory mogą być różne. Na przykład róż, jasna szarość z granatem, zielenie, morelka...
Ważne, żeby nie były bardzo ciemne. Ładnie wytuszuj rzęski, tusz może być z powodzeniem granatowy, brązowy, fioletowy lub czarny. Jak lubisz to możesz je jeszcze nieco podkręcić do góry.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-03 10:14:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.