Salon fryzjerski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-04, 14:16   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Salon fryzjerski "Hest"


Co sądzicie na temat tego salonu? Jeżeli wiecie napiszcie jakich farb używają ?? Dziś planuje sie do nich zapisac, prosze o szybkie opinie.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 14:26   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Salon fryzjerski "Hest"

Powiem ci, że wybrałam się do tego salonu raz... i więcej moja noga tam nie postanie. No nie wiem, może miałam pecha. Do tego było to 5 lat temu - postanowiłam zaszaleć na okoliczność studniówki i odniosłam wrażenie, że ten salon nastawiony jest tylko na przerób.
1. pani, do której byłam zapisana ignorowała mnie, dopóki nie przypomniałam jej się 5 razy
2. do mycia głowy trzeba się było dobijać, prosić, upominac i przypominać
3. poślizg czasowy rzędu 1,5 godziny jest dla fryzjerek normą, podobno 'nie ma się co denerwować'
4. fryzjerka nie bacząc na moje jęki, że zapuszczam włosy obcięła mnie na króciutko, bo wg niej tak będzie dobrze
5. Cena nijak się miała do efektu. Te pieniądze mogłam przeznaczyć na 3 wizyty u "normalnego" fryzjera.
Wyszłam koszmarnie zmęczona 1,5 godzinnym czekaniem i upominaniem się o wszystko, zła, że mam na głowie przeciwieństwo tego co chciałam i lżejsza o duuużo kasy.
Mam nadzieję, że może po prostu miałam wyjątkowego pecha i inne dziewczyny sa zadowolone, ale na wszelki wypadek przepytaj co i jak, bo z moich koleżanek, które owego feralnego dnia wybrały się do tego salonu, żadna nie była zadowolona. Troszkę nam to popsuło zabawę na studniówce.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-04, 14:40   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Salon fryzjerski "Hest"

Dzieki za odpowiedź. Póki co to jeszcze się nie zraziłam do nich, mam nadzieje, że tego nie doświadczę.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.