Rozstanie z facetem - część 12 :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 15:18   #1
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773

Rozstanie z facetem - część 12 :(


No to kochane zaczynamy razem kolejną część narzekań na exów


Nie mam chwilowo czasu na przeszperywanie forum

Cytat:
Dzisiaj wiem, że płomień zgasł
Dzisiaj wiem, że nie ma nas
Już nie liczę tamtych ran, pragnę żyć od nowa
Czemu ciągle czuję, że, że nie rozstaliśmy się
Będę wolna jeśli Ty w końcu też wybaczysz,
(...)wybaczam Ci
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy

Edytowane przez juniorka89
Czas edycji: 2010-09-15 o 15:44
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:23   #2
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Meldujem siem

Wadera, cytuj ile tylko pragniesz, w razie wu jeszcze można pozmieniać to i owo
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:27   #3
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

woooow! jestemy jestemy
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:29   #4
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Unhappy Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

to fajnie ,że nowy .
Ja mam znów upadek. Nie wiem czemu jakby łapała mnie depresja ,może to pogoda...
może to to ,że się odezwał i narobił nadzieji ,jego zachowanie jakby nic się nie stało mnie rozbija ,tak jakbym była zwykła znajoma do której sobie może napisać co słychać ,nawet nie zauważył,że mnie skrzywdził ... i dalej krzywdzi...
powinnam nie odp na sms nie odpuszczać sygnałów ,ale jakoś tak nie umiem być twarda
Teraz sama nie weim już czy czekam czy nie czekam... nie chce z nim być bo to nie ma sensu i to w pełni rozumiem,akceptuje ,ale moje serce ono dalej kocha.
Prosi o cud ...ale na takiego faceta jak on chyba i cud nie pomoże...;(
__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:30   #5
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

może trzeba by tamtą część jakoś zakończyć?
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:34   #6
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Udało m się jakoś dotrzeć tutaj, melduje się w 3 już dla mnie części
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:36   #7
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Elvegirl ja mogę mu tak napisać, ale boję się, że wtedy odpowie, wkurzy mnie, zacznie się wymiana zdań i będzie miał satysfakcję..
najgorsze, że on nie odzywa się już do mnie tylko do naszych wspólnych znajomych, mojej rodziny, moich znajomych z pracy.. boję się, co jeszcze może z tego wyniknąć... a myślałam, że to ja w tym związku byłam trochę "psychiczna"
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 15:36   #8
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Elve a gdzie myśl przewodnia tej części ? Jakaś złota myśl
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:08   #9
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

patris18 - skoro ciągle utrzymujesz z nim kontakt, to czekasz i masz nadzieję. Widocznie za mało Cię jeszcze skrzywdził i wciąż jesteś w stanie rzucić mu się w ramiona na jedno jego skinienie.
Nie, nie jestem złośliwa, takie są po prostu nasze babskie realia.


Wadera
- to co napiszesz będzie ostatnią Twoją wiadomością do niego. Na odpowiedzi, jakie by one nie były, nie reaguj. W końcu mu się znudzi. No, chyba że zaciśniesz zęby i wytrzymasz jego podchody przed znajomych przez jakiś czas jeszcze - nie będzie to przecież trwało w nieskończoność. Nie ukrywajmy - nie ma baby pod ręką i mu się seksu chce, temu tak się zachowuje.
Dlaczego Ty, a nie pierwsza lepsza? Bo co do Ciebie ma pewność, że zdrowa jesteś.


Paulinkus
- ja nie zakładałam wątku, to wstęp nie należy do mnie, a do Juniorki, zresztą piknie sobie poradziła
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:17   #10
czarownica13_01
Raczkowanie
 
Avatar czarownica13_01
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Melduję się i ja.
Dla mnie to już 3 część. Mam nadzieję, że ostatnia, w której tęsknię, popłakuję od czasu do czasu i w której czuję się źle, i że ta część mnie uzdrowi, czego życzę Nam wszystkim
Jesteśmy takie fajne, tylko miałyśmy pecha i na drodze każdej z nas stanął jakiś pajac, ale w końcu karta się odwróci, a u wielu z Nas widzę, że się już odwraca. Na każdą przyjdzie czas
Optymizmem powiało:P
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, przewrócić kartkę i zacząć nowy dzień.
czarownica13_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:27   #11
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

to i ja się melduję

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale napisałam do niedoszłego, bo jak miałam jazdy to go widziałam no i coś mnie podkusiło. W sumie nic z tej rozmowy ciekawego nie wyszło, bo kilkanaście smsów na temat jeżdżenia itp.
Najlepsze jest w tym to, że wcale się nie denerwowałam/nie ekscytowałam tymi smsami, zero emocji Chyba nie jest tak bardzo źle
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 16:35   #12
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

jestem i ja nie wiem czemu ,ale nie moge się doczekać 13 częsci
mam nadzieje, że w tej części zagości jak najmniej złamanych i skrzywdzonych serc, i że każda z Nas w końcu znajdzie to czego szuka i będzie 'przerażająco' szczęśliwa
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:38   #13
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

[QUOTE=elvegirl;22085023]patris18 - skoro ciągle utrzymujesz z nim kontakt, to czekasz i masz nadzieję. Widocznie za mało Cię jeszcze skrzywdził i wciąż jesteś w stanie rzucić mu się w ramiona na jedno jego skinienie.
Nie, nie jestem złośliwa, takie są po prostu nasze babskie realia.

wiesz ja z nim nie to ,żę kontakt utrzymuje on się odzywa co jakiś czas ,milczał przez miesiąc i tak jakby nigdy nic się odezwał a ja już roztelepana , nie mogłam całą noc spać ,zawsze tak reagowałam na niego , stres ,strach ,nerwy ,strasznie emocjonalnie... aż za bardzo.
Wiesz bo ja łatwo przebaczam ludziom ,nie zapominam ,ale jakoś tak nie chowam urazy ,a z nim to zapomniałam o wszystkim.
Jedyne dobre w tym to to ,że nie cierpię już ,że nas nie ma ,że nie płacze bo to już się nie powtórzy.
Coraz lepiej sobie radzę i już dociera do mnie jaki jest i ,że go już poznałam .
usprawiedliwiałam zawsze wszystko ,ale już tego nie robię.
od początku nie pasowaliśmy do siebie ,ale jakoś przez te emocje i to wszystko się zakochałam...banalnie od 1 wejrzenia ..
Nie myślę ,że jesteś złośliwa ,absolutnie zgadzam się z tobą takie już jesteśmy;(
Nie polecę do niego bo mnie zapraszał to on musiałby wyjść z inicjatywą ,ale pewnie dałabym ta szansę moja beznadzieja siega dna;(

__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:26   #14
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

No to witajcie w kolejnej części, dla mnie już trzeciej, choć tak na maksa to drugiej. Ciekawe po ilu jeszcze się mnie pozbędziecie i czy w ogóle
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:43   #15
kopamatakawa
Rozeznanie
 
Avatar kopamatakawa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 953
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Melduję się i ja w trzeciej dla mnie już części Mam nadzieję, że już wyleczona od eksa ale póki nie nabiorę pewności będę z wami A jak nabiorę to też będę, bo mi dobrze z wami
kopamatakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:59   #16
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Melduję się i ja w trzeciej dla mnie już części Mam nadzieję, że już wyleczona od eksa ale póki nie nabiorę pewności będę z wami A jak nabiorę to też będę, bo mi dobrze z wami
Ile Ty potrzebowałaś czasu od rozstania żeby się pozbierać i żeby było dobrze tak jak jest teraz?

Dziewczynki, a wiecie, że dziś jest "Bridget Jones: W pogoni za rozumem"
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:07   #17
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ile Ty potrzebowałaś czasu od rozstania żeby się pozbierać i żeby było dobrze tak jak jest teraz?

Dziewczynki, a wiecie, że dziś jest "Bridget Jones: W pogoni za rozumem"
Bridget oglądałam ,ale teraz jakoś nie mam ochoty wogle od wczoraj na nic nie mam;( to by mnie chyba przybiło bardziej...
__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:21   #18
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez patris18 Pokaż wiadomość
Bridget oglądałam ,ale teraz jakoś nie mam ochoty wogle od wczoraj na nic nie mam;( to by mnie chyba przybiło bardziej...
Ja jak obejrzałam tydzień temu "Dziennik BJ" to oglądając ostatnią scenę jak się całowali na śniegu to załapałam doła (w identycznej sytuacji poznałam się i pierwszy raz całowałam z eksem). Ale dziś obejrzę sobie

Wiesz, miałam dokładnie tak jak Ty, mój eks też się do mnie odzywał jakby nigdy nic, pisał itp. ale ja w końcu napisałam mu, że czuję się skrzywdzona, oszukana i wykorzystana i żeby już nigdy więcej do mnie nie odzywał się. Usunęłam go skąd tylko mogłam i chyba pomogło, bo od tamtej pory nie napisał ani jednego sms'a. I choć na początku było mi ciężko to teraz wiem, że dobrze się stało. Kiedy do mnie pisał to rozbudzał we mnie jakąś cichą nadzieję, teraz jest lepiej.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.


Edytowane przez OtTakaJa
Czas edycji: 2010-09-15 o 18:24
OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:34   #19
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Melduję się i ja w trzeciej dla mnie już części Mam nadzieję, że już wyleczona od eksa ale póki nie nabiorę pewności będę z wami A jak nabiorę to też będę, bo mi dobrze z wami
Mi też jest dobrze i nie zamierzam szybko odchodzić

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a wiecie, że dziś jest "Bridget Jones: W pogoni za rozumem"
Ja lubię ten film Dzięki za przypomnienie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja jak obejrzałam tydzień temu "Dziennik BJ" to oglądając ostatnią scenę jak się całowali na śniegu to załapałam doła (w identycznej sytuacji poznałam się i pierwszy raz całowałam z eksem). Ale dziś obejrzę sobie
Też biegałaś w zimę w samych majtkach za eksem?
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 18:44   #20
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Też biegałaś w zimę w samych majtkach za eksem?
Nie w samych majtkach to akurat nie, ale stałam z nim na mrozie -20stopni w samej bluzie przez 2 godziny. Ale otulił mnie swoją kurtką, poza tym taak całował, że nie czułam zimna
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.


Edytowane przez OtTakaJa
Czas edycji: 2010-09-15 o 18:45
OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:51   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
to i ja się melduję

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale napisałam do niedoszłego, bo jak miałam jazdy to go widziałam no i coś mnie podkusiło. W sumie nic z tej rozmowy ciekawego nie wyszło, bo kilkanaście smsów na temat jeżdżenia itp.
Najlepsze jest w tym to, że wcale się nie denerwowałam/nie ekscytowałam tymi smsami, zero emocji Chyba nie jest tak bardzo źle
No jak widać, są wśród nas kobiety, którym nic tak nie pomaga na odkochanie się, jak kontakt z obiektem uczuć




Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ,ale nie moge się doczekać 13 częsci
To tak jak ja



Cytat:
Napisane przez patris18 Pokaż wiadomość

wiesz ja z nim nie to ,żę kontakt utrzymuje on się odzywa co jakiś czas ,milczał przez miesiąc i tak jakby nigdy nic się odezwał a ja już roztelepana , nie mogłam całą noc spać ,zawsze tak reagowałam na niego , stres ,strach ,nerwy ,strasznie emocjonalnie... aż za bardzo.
Wiesz bo ja łatwo przebaczam ludziom ,nie zapominam ,ale jakoś tak nie chowam urazy ,a z nim to zapomniałam o wszystkim.
Jedyne dobre w tym to to ,że nie cierpię już ,że nas nie ma ,że nie płacze bo to już się nie powtórzy.
Coraz lepiej sobie radzę i już dociera do mnie jaki jest i ,że go już poznałam .

usprawiedliwiałam zawsze wszystko ,ale już tego nie robię.
od początku nie pasowaliśmy do siebie ,ale jakoś przez te emocje i to wszystko się zakochałam...banalnie od 1 wejrzenia ..

Nie myślę ,że jesteś złośliwa ,absolutnie zgadzam się z tobą takie już jesteśmy;(
Nie polecę do niego bo mnie zapraszał to on musiałby wyjść z inicjatywą ,ale pewnie dałabym ta szansę moja beznadzieja siega dna;(



Mocno to niezdrowe. I nie świadczące o "właściwym" uczuciu, zdrowym związku, prawdziwym partnerze.


I błąd.

Grunt, że jest postęp, to znak, że już będzie lepiej


Zakochujemy się z reguły totalnie bezmyślnie, dopiero potem przychodzi czas na cudowne przebudzenie szarych komórek ;-) i często jest ZONK. Tylko trzeba mieć w sobie na tyle siły, żeby odejść w odpowiednim czasie...a my tutaj w wątku, w większości tego nie potrafiłyśmy.


Tjaaa...nie polecisz do niego, ale dałabyś mu szansę czyli polecisz jak zapuka do Twoich drzwi. Oby tego nie zrobił.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:08   #22
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez czarownica13_01 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja.
Dla mnie to już 3 część. Mam nadzieję, że ostatnia, w której tęsknię, popłakuję od czasu do czasu i w której czuję się źle, i że ta część mnie uzdrowi, czego życzę Nam wszystkim
Jesteśmy takie fajne, tylko miałyśmy pecha i na drodze każdej z nas stanął jakiś pajac, ale w końcu karta się odwróci, a u wielu z Nas widzę, że się już odwraca. Na każdą przyjdzie czas
Optymizmem powiało:P
zgadzam się każda z nas znajdzie w końcu tego jednego wymarzonego

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość

Dziewczynki, a wiecie, że dziś jest "Bridget Jones: W pogoni za rozumem"
Właśnie oglądam a mnie nie dobijają takie sceny jak na koniec dziennika BJ, wręcz przeciwnie nastrajają mnie optymistycznie ja też znajdę w końcu swoją miłość i takiego faceta jak Mark Darcy będę jeszcze tak szczęśliwa, że będziecie mnie miały dosyć
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:08   #23
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Nie było mnie 3 godz.a wy już 22 posty xD
Poszłam na zakupy,wydałam kase i teraz będę kisić na wyjazd do Wawy i na reszte miesiącaxD
Ogólnie to wymiotować mi się chce dzisiaj strasznie;(;(;(
Mamutek wróci to farbuje włosy
Idę po herbate bo bełtnę za sekundę;/;/;/;/
Byłam na solarce i tak fajnie mi sie zrobilo
Jeszcze jutro idę i w pt,zeby do sob.się opalić na hebanik
Też dzisiaj DBJ będe oglądać
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:08   #24
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez czarownica13_01 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja.
Dla mnie to już 3 część. Mam nadzieję, że ostatnia, w której tęsknię, popłakuję od czasu do czasu i w której czuję się źle, i że ta część mnie uzdrowi, czego życzę Nam wszystkim
Jesteśmy takie fajne, tylko miałyśmy pecha i na drodze każdej z nas stanął jakiś pajac, ale w końcu karta się odwróci, a u wielu z Nas widzę, że się już odwraca. Na każdą przyjdzie czas
Optymizmem powiało:P
zgadzam się każda z nas znajdzie w końcu tego jednego wymarzonego
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:12   #25
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam a mnie nie dobijają takie sceny jak na koniec dziennika BJ, wręcz przeciwnie nastrajają mnie optymistycznie ja też znajdę w końcu swoją miłość i takiego faceta jak Mark Darcy będę jeszcze tak szczęśliwa, że będziecie mnie miały dosyć
A ja dziś obejrzę ten film, żeby się sama przed sobą sprawdzić.

Zauważyłam, że tak naprawdę to coraz mniej myślę o eksie, a jeśli mi się zdarzy to wspominam te dobre chwile, ale jednocześnie utwierdzam się w przekonaniu, że nie chciałabym już nigdy z nim być. Chyba jestem na dobrej drodze do wyjścia na prostą
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:15   #26
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam a mnie nie dobijają takie sceny jak na koniec dziennika BJ, wręcz przeciwnie nastrajają mnie optymistycznie ja też znajdę w końcu swoją miłość i takiego faceta jak Mark Darcy będę jeszcze tak szczęśliwa, że będziecie mnie miały dosyć
Ja się kiedyś popłakałam na tym
(w czasach przed aktualo-eksowych)
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:15   #27
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No jak widać, są wśród nas kobiety, którym nic tak nie pomaga na odkochanie się, jak kontakt z obiektem uczuć






To tak jak ja






Mocno to niezdrowe. I nie świadczące o "właściwym" uczuciu, zdrowym związku, prawdziwym partnerze.


I błąd.

Grunt, że jest postęp, to znak, że już będzie lepiej


Zakochujemy się z reguły totalnie bezmyślnie, dopiero potem przychodzi czas na cudowne przebudzenie szarych komórek ;-) i często jest ZONK. Tylko trzeba mieć w sobie na tyle siły, żeby odejść w odpowiednim czasie...a my tutaj w wątku, w większości tego nie potrafiłyśmy.


Tjaaa...nie polecisz do niego, ale dałabyś mu szansę czyli polecisz jak zapuka do Twoich drzwi. Oby tego nie zrobił.
Bo ja mam tak ,że teraz wiem ,że to nie ma sensu a jak się pojawia obezwładnia mnie jakaś siła ,nie myślę ,nie jestem racjonalna, postęp jest taki teraz...
pomimo ,że jestem smutna,przybita <chwilowy etap>było lepiej to... wolę ten spokój tą ciszę , pozbawioną stresu i gorączkowego patrzenia na telefon i wściekania się ,że ten SMS nie od niego , spanie z telefonem do dziś śpię z telefonem i moja chora psychika nie pozwala mi wyciszyć go na noc <chory mózg cieszy się na wybicie ze snu ,żeby tylko jak napisze odczytać,ale obiecuje sobie i wam ,że od dziś go wyciszę
Do drzwi nie zapuka bo moja babcia go pogoniła ostro i się boi...ale gdyby chciał pogadać to tak pewnie bym się zgodziła ,nie umiem.... być taka twarda, zdecydowana.
Właśnie to mój problem ja nie wiem czego chce ... fajnie by było wybrać i iść nową drogą a ja trwie w tym rozdarciu może już nie na 50% do 50% ale na wróć mówię jeszcze w jakiś 30 % do zera to pewnie nigdy nie spadnie ,ach żeby on był mi obojętny ,marzenie ściętej głowy;(
__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:23   #28
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No jak widać, są wśród nas kobiety, którym nic tak nie pomaga na odkochanie się, jak kontakt z obiektem uczuć
Coś w tym musi być Chociaż w tej rozmowie pisał ze mną tak normalnie, nie olewał mnie, nie odpisywał jednym słówkiem typu "aha" ani nic takiego
Ale jak mi już praktycznie całkiem dobrze, to nie będę wnikać czemu
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:25   #29
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Malla:
a to rewelacja,bardzo sie ciesze!!

a widze tutaj rozmowa,w tamtym watku nie moglam sie
znaleźć haha :P
ciekawe ile bedzie wogóle czesci ;p jak obstawiacie?

PATRIS18:
Daj sobie z tym kolesiem spokoj.Zabawia sie.Mialam mega pdobnie
z tego co widze, jak opisalas. Tez odpoisywalam mu i wogole,ale
w koncu zauwazylam ,ze to nie ma sensu.Ja sie na szczescie
zamknelam troche w sobie i nie chcialam teraz zebym byla
iunicjatorka naszych 'rozmow'. I jak widac-bo obecnie z nim
juz nie prowadze zadnych konwersacji- bylo warto bo dal spokoj.
Nie ma co sie litowac,trzeba twardo postawic na swoim.
Jak cos chce to jego sprawa,ale mu nie ulegaj,ze bo cos.
To byla moja wielka milosc.. ale to nie polega na tym,ze on bedzie
robil co chce. Skrzywdzil mnie na tyle,ze pol roku bylam wyjeta z
zycia,nie chcialo mi sie nic robic ,wstawac,plakalam ,zalamanie.
Dziekuje serdecznie. A on nawet sam z siebie nie przeprosil...
jest jakas cierpliwosc

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

PS: odpowiedz nr 29!
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:29   #30
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

O! Nowa część To i ja się melduje

OtTakaJa chciałam sie jeszcze odnieść do Twojego posta z tamtej części Mi sie wydaje, ze dorastamy i zmieniają się nasze oczekiwania, więcej oczekujemy, stawiamy więcej warunków. I to dobrze czekać na faceta, który "powali na kolana" Nie uważam żeby chodziło tu o wygórowane wymagania

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Zakochujemy się z reguły totalnie bezmyślnie, dopiero potem przychodzi czas na cudowne przebudzenie szarych komórek ;-) i często jest ZONK. Tylko trzeba mieć w sobie na tyle siły, żeby odejść w odpowiednim czasie...a my tutaj w wątku, w większości tego nie potrafiłyśmy.
Właśnie.. Kiedy nadchodzi to przebudzenie, dlaczego tak trudno odejść? Ze strachu? Bo skoro nam coś nie pasuje, mamy wątpliwości to po co sie takiego chłopaka trzymać? Ja w takich sytuacjach wole, zeby to on podjął jakąś decyzje, żeby to on skończył, a jak do tego dochodzi to przeżywam, że dlaczego tak się zachował/zostawił itp. Jakaś urażona damska duma czy co

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam a mnie nie dobijają takie sceny jak na koniec dziennika BJ, wręcz przeciwnie nastrajają mnie optymistycznie
Mnie też

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
utwierdzam się w przekonaniu, że nie chciałabym już nigdy z nim być. Chyba jestem na dobrej drodze do wyjścia na prostą
I ja też ostatnio to sobie uświadamiam..
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!



Edytowane przez Djapira
Czas edycji: 2010-09-15 o 19:30
Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.