ile kosztuje Superbalanced Clinique???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-08, 10:02   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

ile kosztuje Superbalanced Clinique????


?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-08, 11:08   #2
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: ile kosztuje Superbalanced Clinique????

dokladnie 108, zł za 30/ml
jest duuuuzo ladnych odcieni [img]icons/icon7.gif[/img]
WYBIERAJ W SWIETLE DZIENNYM
(ja ost kupilam za ciemny, wybierala mi Pani ze sklepu, w swietle sztucznym a na dodatek mialam samoopalacz) [img]icons/icon9.gif[/img]
pozdr
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-08, 12:00   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ile kosztuje Superbalanced Clinique????

Dzieki ci !Jesli mozesz to powiedz mi jeszcze prosze czy w miare dobrze matuje?Mowilas ze razem z kremem ziaja nie bardzo.A nie probowalas ze zwyklym kremem?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-08, 13:20   #4
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: ile kosztuje Superbalanced Clinique????

o !!! jak tutaj wszyscy wszystko dobrze pamietaja ? [img]icons/icon7.gif[/img]
TO JAK JEDNA RODZINA [img]icons/icon28.gif[/img]

testowalam go z :
ZIAJA, LA ROCHE EFFIDRATE, RETI C LA ROCHE (z probek), THERMAS S 2 (z probek) ale przyznam, ze bylo to testowanie takie raczej jednorazowe, poniewaz gdzies po ok 1,5 tygodn
-podkladzik ten oddalam siostrze.

Siostra natomiast jest uczulona na chyba wszystkie kremy oprocz.... NIVEI ( ... to dla mnie zwykly krem [img]icons/icon12.gif[/img] )i powiem Ci, ze jest naprawde bardzo zadowolona! ile tylko sie z nia spotkam dziekuje 1000 krotnie.
Dodam jescze, ze ma mieszana cere.

Gdybym miala go kupic ponownie, raczej nie mialabym oporów.
Ale uwielbiam (jak wiekszosc z nas [img]icons/icon7.gif[/img] ) kupowac co rusz cos innego.
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-08, 14:06   #5
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: ile kosztuje Superbalanced Clinique????

Kupowalam go calkiem niedawno, ale pamietam tylko tyle, ze kosztowal cos ponad 100zl [img]icons/icon12.gif[/img] w Galerii Centrum
Moim zdaniem matuje slabo, ale zamierzam sie nim umalowac dzis albo w najblizszych dniach (mialam dluzsza przerwe na Colorstaya), wiec sie jeszcze wypowiem [img]icons/icon7.gif[/img] bede go klasc na Thermala S2
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-10, 01:18   #6
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: ile kosztuje Superbalanced Clinique????

Moj kosztowal 104zl [img]icons/icon7.gif[/img] (przykleilam do sloiczka od spodu metke z cena i zupelnie o tym zapomnialam)
Ostatnio cera mi sie troche zmienila, jest bardziej normalna niz mieszana, i teraz jestem dopiero naprawde zadowolona z tego podkladu - odstawiam wiec Colorstaya, bo taki mocny nie jest mi na razie potrzebny. Superbalanced wyglada swietnie przez kilka godzin bez poprawek, nie liczac swiecacego nosa (no ale przyzwyczailam sie juz do tego). Matuje jednak i kryje calkiem niezle. Po nalozeniu strasznie sie swieci, ale trzeba dac mu chwilke na "wchloniecie", potem przypudrowac i jest super. Trzeba tylko uwazac przy dotykaniu twarzy, bo dosc szybko sie sciera.
Dzieki temu watkowi przypomnialam sobie w ogole ze go mam, bo lezal gdzies biedak zapomniany gleboko w kosmetyczce [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.