blizny po tradziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-17, 17:53   #1
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231

blizny po tradziku


Udało mi się usunąć dzięki peelingom glikolowym (stężenie 50 i 70 procent) przebarwienia po tradziku. Obecnie jenak na policzkach pozostały jeszcze blizny i ubytki sóry. Jest ona nierówna i jak zauważyłam po ostatnim peelingu staciła ona zupełnie sprężysość, jest zwiotczała. Proszę mi poradzić, w jaki sposób mogę radykalnie zmienić ten stan i ile taki zabieg kosztuje.Czy powinnam używać teraz kremy z kolagenem?Mam 35 lat.
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 17:53   #2
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
blizny po tradziku

Udało mi się usunąć dzięki peelingom glikolowym (stężenie 50 i 70 procent) przebarwienia po tradziku. Obecnie jenak na policzkach pozostały jeszcze blizny i ubytki sóry. Jest ona nierówna i jak zauważyłam po ostatnim peelingu staciła ona zupełnie sprężysość, jest zwiotczała. Proszę mi poradzić, w jaki sposób mogę radykalnie zmienić ten stan i ile taki zabieg kosztuje.Czy powinnam używać teraz kremy z kolagenem?Mam 35 lat.
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-24, 01:09   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: blizny po tradziku

Witam Pania.

Zanim zacznie pani stosowac jakiekolwiek preparaty nalezy poczekac na pelne zregenerowanie sie naskorka. Poniewaz pisze Pani o ubytkach skory to nalezy na obecnym etapie stosowac masci przyspieszajace gojenie oraz lecznicze. Jedna z nich jest Nitrofurazon.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-24, 01:09   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: blizny po tradziku

Witam Pania.

Zanim zacznie pani stosowac jakiekolwiek preparaty nalezy poczekac na pelne zregenerowanie sie naskorka. Poniewaz pisze Pani o ubytkach skory to nalezy na obecnym etapie stosowac masci przyspieszajace gojenie oraz lecznicze. Jedna z nich jest Nitrofurazon.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-24, 11:09   #5
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Re: blizny po tradziku

Panie Doktorze, jak długo smarować twarz tą maścią?Czy stosować ją na noc? Jaki krem zastosować póżniej? Czy Nitrofurazon nie wysuszy mojej skóry? Dziękuję bardzo za odpowiedż i życzę szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam.
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-24, 11:09   #6
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Re: blizny po tradziku

Panie Doktorze, jak długo smarować twarz tą maścią?Czy stosować ją na noc? Jaki krem zastosować póżniej? Czy Nitrofurazon nie wysuszy mojej skóry? Dziękuję bardzo za odpowiedż i życzę szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam.
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 23:22   #7
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: blizny po tradziku

Witam Pania.

Masc moze pani stosowac minimum 3 tygodnie. Nie dziala ona wysuszajaco.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-09, 23:22   #8
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: blizny po tradziku

Witam Pania.

Masc moze pani stosowac minimum 3 tygodnie. Nie dziala ona wysuszajaco.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 19:36   #9
JowitaDE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: blizny po tradziku

Witam Panie Doktorze,

mam pytanie czy Aquamid moze mi wypelnic blizny potradzikowe.Ile kosztuje taki zabieg i gdzie moge go wykonac.Dziekuje za odpowiedz
JowitaDE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 22:40   #10
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: blizny po tradziku

Witam,

Nie jestem przekonany, aby wypełnianie blizn potądzikowych Aquamidem to był dobry pomysł. Może w wyjatkowych, indywidualnych przypadkach, dotyczących nalwiekszych blizn. pozostałe miejsca bardzo dobrze koryguje dermabrazja mechaniczna.
Co do gabinetów wykonujacych zabiegi z zastosowaniem Aquamidu to powinny być na stronie www.aquamid.pl

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 10:40   #11
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: blizny po tradziku

Mi chirurg proponował wypełnienie blizn portądzikowych tym specyfikiem. Było to jakies dwa lata temu i miało kosztować około 2000 zł we Wrocławiu. Z tego co pamiętam, to cena nie zależy zbytnio od ilości blizn.Pani chirurg powiedziała, cena wynika głównie z tego, ze Aquamid jest dostepny w okreslonej pojemności. I musi go do zabiego zakupić, a to co zostanie to musi wyrzucić, bo nie moze z tego juz korzystac inny pacjent, ze względów bezpieczeństwa. To jest dobre wyjście, jak ktos chce sobie poprawić tez inne rzeczy od razu, np. wypełnic zmarszczki, skorygowac usta.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.