Nie wiem co robić ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 18:32   #1
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139

Nie wiem co robić ;(


Jestem w dziwnym związku. Opowiem od początku. kiedy mialam 16 lat, poznałam chłopaka, byłam z nim 2 lata. Wyjechałam do pracy nad morze, zerwałam z nim. Jakieś 2 dni później skumałam się z kolegą z klasy bo akurat był tam gdzie ja. Zaczęliśmy ze sobą być, jesteśmy już 2 lata ponad. Na początku było świetnie, wydawał mi sie taki dorosły, Chodziliśmy do klubów, do znajomych, kochaliśmy się prawie codziennie, widywaliśmy się codziennie.
Jakiś rok temui wszystko zaczęło sie psć. Poszłam na staż do klubu. Zaczą być zazdrosny, jak byłam w domu pół godz później to nie odzywał się do mnie. Ciągle "mścił" się na mnie za to że pracuję w nocy np mówił, nie spotkamy się, wyłączę tel, nie będę się odzywał itp...
Staż mi sie skończył, byłam bez pracy przez pół roku, dostałam pracę w kawiarni też wieczorami. z tej złości zerwał ze mną, nie odzywał się kilka dni, a po tych kilku dniach tak po prostu przyszedł zostawić u mnie rower bo sie umówił z kolegami na mieście. Ani cześć ani nic. zostawił i poszedł. Straiłam pracę po miesiącu bo skończył się sezon.Od tej pory jest fatalnie ;/ Ale przez to że ja już tak wokół niego nie skacze.
Zaczą być arogancki, zwracać mi uwagę że jestem gruba i że czasem jak się nie pomaluję to jestem okropna. Że wszystko co mam mam dzięki niemu (np doładowuje mi konto, kupuje czasem kosmetyki ...)
Krytykuje moją rodzinę że sie pysznią przed każdym. przed chwilą strzelił focha i wyłączył gg bo nie chce mu iść do apteki po maść jutro bo on pracuje i nie może ;p A ja nie chce po nią pójść bo on ma uczulenie i wiem że ta maść mu nie pomoże.
Ja chc dla niego dobrze a on czuję że źle mnie traktuje.
Może trochę przesadziłam ż tym że jest taki zły ale no jest. Wypomina mi że mnie ciągle na pizze zabiera a ja nie mam kasy, że bym mogła się za robotę wziąść bo musimy remontować sobie mieszkanie. A jak mówię że nie będę się dokładać dopuki sie nie zaręczymy to sie obraża ;/
Mam dziwnego chłopaka ale go kur kocham ;( Nie wiem jak rozwiązać ten problem, czasem myśle że to ze mną jest cos nie tak że może mam deprechę bo nie mogę znaleźć pracy? ;( Już próbowałam z nim zerwać ale nie daje rady, chcę tego ale nie ma we mnie tyle siły żeby to zrobić, bo rodziny się już znają, jego rodzice mnie lubią itd ...
Jak myślicie? Co mogę zrobić żeby było ok.

Edytowane przez tuskaaa
Czas edycji: 2010-11-23 o 18:53
tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:36   #2
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 312
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
Dziwny związek.
Zaiste.
CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:47   #3
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez CandyShopGirl Pokaż wiadomość
Zaiste.




nie ma to jak dobrze opisany problem
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:51   #4
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Nie wiem co robić ;(

wyczerpujaco go opisalas. az sie czytac nie chce......
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:54   #5
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139
Dot.: Nie wiem co robić ;(

już poprawiłam ;p
Sorka!
tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:59   #6
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Albo go zostaw, albo płaszcz się przed jaśnie hrabią dalej.

Wybacz, koleś ma Cię najwyraźniej gdzieś.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:02   #7
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Takiej odpowiedzi się spodziewałam ;/ Ale ja nie umiem go zostawić.
Wiem że głupio myślę, wiem też że bym sobie poradziła , ale nie potrafię ;( Wiecie jak mi źle z tego powodu? ;(
tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 19:04   #8
ona_wro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Nie wiem co robić ;(

No napewno nie powinnas z nim zostawac z tego powodu, ze rodziny sie znaja...
Ale do rzeczy. Twoj TZ to cham i gbur (przepraszam za slowa). Nie docenia, ze Cie ma, wrecz poniza (te komentarze o Twojej wadze). Ja bym sie dlugo nie zastanawiala co robic, ale Ty go kochasz. Moze w koncu skonczy Ci sie cierpliwosc, albo on poiwe, lub zrobi cos, co da Ci kopa i powiesz KONIEC.
__________________
coz U ARE a magnificence in human form

W polszczyźnie początku XXI w. nie ma żadnej perfumy ani żadnego perfuma. Są wyłącznie perfumy!"
ona_wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:12   #9
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Jak pracowałaś to miał fochy, bo na nocne zmiany. Gdy nie pracujesz to też źle, bo on Ci z łaski kupuje kosmetyki i pizze (tzn. dla niego chyba dobrze bo może Cię poniżać, ma powód w jego mniemaniu).
Trochę szkoda czasu na typka.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:19   #10
firstdayofherlife
6 lat z wizażem:)
 
Avatar firstdayofherlife
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane miasto Warszawa <3
Wiadomości: 808
Dot.: Nie wiem co robić ;(

jak dla mnie, ten pan droga autorko autentycznie Cię poniża
zerwac - nieważne rodziny, nieważne nic .
facet który przelicza kobietę i miłosc na pieniądze jakie w to wkłada?
dziękuję, nie mam pytań
firstdayofherlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:41   #11
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: Nie wiem co robić ;(

nie jest Ciebie wart. przejrzyj na oczy. spójrz na Waszą sytuację obiektywnie, jakby dotyczyła np. koleżanki. co byś jej doradziła? tak właśnie postąp.
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 19:46   #12
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Nie wiem co robić ;(

mowi, ze jestes gruba, zle wygladasz jak jestes nieumalowana,wypomina Ci kazde pieniadze.Co za kretyn.Jak mozna kogos takiego kochac
przepraszam.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:04   #13
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez candyshopgirl Pokaż wiadomość
zaiste.
:d
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:16   #14
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Albo go zostaw, albo płaszcz się przed jaśnie hrabią dalej.

Wybacz, koleś ma Cię najwyraźniej gdzieś.
to jest najgorsza a jednocześnie najczęstsza rada wizażanek zauważyłam. wybaczcie, ale wg mnie zerwanie to jest ucieczka od problemu a nie jego rozwiązanie. Więc przede wszystkim z nim ROZMAWIAJ i to jak najwiecej, Mów mu o swoich uczuciach, o tym jak CIe traktuje. Pytaj jakby on sie czuł gdybyscie sie zamienili rolami, i gdybys to Ty sie tak zaczeła zachowywac. Konstruktywna rozmowa i w końcu poskutkuje. a Jak nie to dopiero wtedy bedziesz myslec nad zerwaniem.
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:37   #15
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
to jest najgorsza a jednocześnie najczęstsza rada wizażanek zauważyłam. wybaczcie, ale wg mnie zerwanie to jest ucieczka od problemu a nie jego rozwiązanie. Więc przede wszystkim z nim ROZMAWIAJ i to jak najwiecej, Mów mu o swoich uczuciach, o tym jak CIe traktuje. Pytaj jakby on sie czuł gdybyscie sie zamienili rolami, i gdybys to Ty sie tak zaczeła zachowywac. Konstruktywna rozmowa i w końcu poskutkuje. a Jak nie to dopiero wtedy bedziesz myslec nad zerwaniem.
No, Ty też się kreatywnością nie popisałaś.

Wybacz, że ja nie miałabym ochoty na rozmowy szczere z takim burakiem.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:37   #16
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
to jest najgorsza a jednocześnie najczęstsza rada wizażanek zauważyłam. wybaczcie, ale wg mnie zerwanie to jest ucieczka od problemu a nie jego rozwiązanie. Więc przede wszystkim z nim ROZMAWIAJ i to jak najwiecej, Mów mu o swoich uczuciach, o tym jak CIe traktuje. Pytaj jakby on sie czuł gdybyscie sie zamienili rolami, i gdybys to Ty sie tak zaczeła zachowywac. Konstruktywna rozmowa i w końcu poskutkuje. a Jak nie to dopiero wtedy bedziesz myslec nad zerwaniem.
Wiesz, takie zachowanie byłoby dojrzałe, skuteczne i adekwatne, w dojrzałym związku. Rozmowa jest dobra, ba! najlepsza, gdy są dwie osoby do tej rozmowy,a nie tylko monologizująca panna i koleś który nie posłucha..a uważam, że nie posłucha z prostej przyczyny-> po co miałby tak się wysilić? Poważnie pytam.
Po co sie siłować z czymś na czym ewidentnie ci nie zależy? Ja nie widzę powodu, a temu kolesiowi na pannie nie zależy wcale, więc niby czemu miałaby służyć "rozmowa" z nim? Przecież to nie będzie zadna rozmowa a jedynie wyżalenie się z jej strony- jak dla mnie bez sensu
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:41   #17
briittany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 6
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
Jestem w dziwnym związku. Opowiem od początku. kiedy mialam 16 lat, poznałam chłopaka, byłam z nim 2 lata. Wyjechałam do pracy nad morze, zerwałam z nim. Jakieś 2 dni później skumałam się z kolegą z klasy bo akurat był tam gdzie ja. Zaczęliśmy ze sobą być, jesteśmy już 2 lata ponad. Na początku było świetnie, wydawał mi sie taki dorosły, Chodziliśmy do klubów, do znajomych, kochaliśmy się prawie codziennie, widywaliśmy się codziennie.
Jakiś rok temui wszystko zaczęło sie psć. Poszłam na staż do klubu. Zaczą być zazdrosny, jak byłam w domu pół godz później to nie odzywał się do mnie. Ciągle "mścił" się na mnie za to że pracuję w nocy np mówił, nie spotkamy się, wyłączę tel, nie będę się odzywał itp...
Staż mi sie skończył, byłam bez pracy przez pół roku, dostałam pracę w kawiarni też wieczorami. z tej złości zerwał ze mną, nie odzywał się kilka dni, a po tych kilku dniach tak po prostu przyszedł zostawić u mnie rower bo sie umówił z kolegami na mieście. Ani cześć ani nic. zostawił i poszedł. Straiłam pracę po miesiącu bo skończył się sezon.Od tej pory jest fatalnie ;/ Ale przez to że ja już tak wokół niego nie skacze.
Zaczą być arogancki, zwracać mi uwagę że jestem gruba i że czasem jak się nie pomaluję to jestem okropna. Że wszystko co mam mam dzięki niemu (np doładowuje mi konto, kupuje czasem kosmetyki ...)
Krytykuje moją rodzinę że sie pysznią przed każdym. przed chwilą strzelił focha i wyłączył gg bo nie chce mu iść do apteki po maść jutro bo on pracuje i nie może ;p A ja nie chce po nią pójść bo on ma uczulenie i wiem że ta maść mu nie pomoże.
Ja chc dla niego dobrze a on czuję że źle mnie traktuje.
Może trochę przesadziłam ż tym że jest taki zły ale no jest. Wypomina mi że mnie ciągle na pizze zabiera a ja nie mam kasy, że bym mogła się za robotę wziąść bo musimy remontować sobie mieszkanie. A jak mówię że nie będę się dokładać dopuki sie nie zaręczymy to sie obraża ;/
Mam dziwnego chłopaka ale go kur kocham ;( Nie wiem jak rozwiązać ten problem, czasem myśle że to ze mną jest cos nie tak że może mam deprechę bo nie mogę znaleźć pracy? ;( Już próbowałam z nim zerwać ale nie daje rady, chcę tego ale nie ma we mnie tyle siły żeby to zrobić, bo rodziny się już znają, jego rodzice mnie lubią itd ...
Jak myślicie? Co mogę zrobić żeby było ok.
Kobieto, nie daj się więcej poniżac. Ten typ ma Cię za nic, w ogóle nie szanuje ,w ogóle się z Tobą nie liczy. Na co Ty czekasz? Rozumiem ,że przywiązanie, że uczucia, ale zastanów się jaka czeka Cie z nim przyszłośc? Co z tego,że go kochasz ,jak w zwiazku czujesz sie nieszczesliwa, a z takim człowiekiem to się nie zmieni... Ja bym czym predzej zwiewała od patologii....
briittany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:43   #18
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Ty chyba jesteś nierozumna (delikatnie mówiąc) albo lubisz rolę cierpiętnicy :/
Dlaczego Ty z nim jesteś?
I nie mów mi,że "kocha się prawdziwie gdy nie wie się za co" bo walne :/

W ogóle Cie nie szanuje, traktuje jak przedmiot, jak może Ci wytykać takie rzeczy? Mówić,że jesteś gruba i brzydka? Sorrry ale to nie jest Twój chłopak. W ogóle w pale mi się to nie mieści brak mi słów i ... Skończ to. Zrób to dla siebie to toksyczny związek. Jesteś nim bo jesteś i nie umiesz odejść? W końcu 2 lata to duuuży staż
Dziewczyno jeśli masz szacunek do samej siebie - skończ to i nie daj sobą manipulować.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:46   #19
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Nie wiem co robić ;(

On autorki nie szanuje, to o czym tu rozmawiać. Autorko, to się tylko tak wydaje, że nie potrafisz przejść przez rozstanie, żyć bez niego. Da się, poczytaj wątki dziewczyn, które zerwały z d...pkami. Jak możesz znosić dogadywania, że jesteś gruba i źle wyglądasz, jak możesz znieśc wypominanie postawionej pizzy. Dasz radę, zrób to. Gościu zasłużył też na parę cierpkich uwag na swój temat (waga, wygląd, sprawność), skoro tobie ich nie załuje, niech się dowie, jak to miło. Bo przecież ideałem nie jest i jakieś wady się znajdą...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 21:14   #20
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
Takiej odpowiedzi się spodziewałam ;/ Ale ja nie umiem go zostawić.
Wiem że głupio myślę, wiem też że bym sobie poradziła , ale nie potrafię ;( Wiecie jak mi źle z tego powodu? ;(
Pocierpisz troszkę po rozstaniu (to zazwyczaj nie jest łatwe...) ale przejdzie Ci Tkwiąc w tym "dziwnym związku" nie jesteś szczęśliwa.....to co to za miłość
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 21:21   #21
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Dziękuję Wam za te wszystkie słowa. Bardzo dużo dla mnie znaczą, ale kurcze ;/ mi nie jest tak łatwo Może to zabrzmi głupio ale ja to wiem, że nie mogę z nim być, że mnie niszczy, ale naprawde nie potrafię odejść bo to takie trudne W końcu tyle razem przeszliśmy, tyle pięknych chwil ... Ale wiem że z drugiej strony będę/ jestem z nim nieszczęśliwa.
Swojej przyjaciółce napewno doradziłabym to samo, ale takie sytuacje są w życiu ciężkie
Może nie zerwę z nim od razu. Poczekam, aż przegnie tak już na maxaa!
Co do rozmów robiłam juz to setki razy. to jest typ faceta który słyszy ale nie słucha bo po prostu nie chce. Więc rozmową go nie wezmę ;/
Poczekam, mam nadzieję że sprawy tak się rozwiążą, że przyjdzie mi łatwo zrobić ten krok.
Dzięki
tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:00   #22
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
Poczekam, mam nadzieję że sprawy tak się rozwiążą, że przyjdzie mi łatwo zrobić ten krok.
oby
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 13:35   #23
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
mowi, ze jestes gruba, zle wygladasz jak jestes nieumalowana,wypomina Ci kazde pieniadze.Co za kretyn.Jak mozna kogos takiego kochac
przepraszam.
Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Ty chyba jesteś nierozumna (delikatnie mówiąc) albo lubisz rolę cierpiętnicy :/
Dlaczego Ty z nim jesteś?
I nie mów mi,że "kocha się prawdziwie gdy nie wie się za co" bo walne :/


W ogóle Cie nie szanuje, traktuje jak przedmiot, jak może Ci wytykać takie rzeczy? Mówić,że jesteś gruba i brzydka? Sorrry ale to nie jest Twój chłopak. W ogóle w pale mi się to nie mieści brak mi słów i ... Skończ to. Zrób to dla siebie to toksyczny związek. Jesteś nim bo jesteś i nie umiesz odejść? W końcu 2 lata to duuuży staż
Dziewczyno jeśli masz szacunek do samej siebie - skończ to i nie daj sobą manipulować.
No właśnie. ZA CO Ty go kochasz?? Jakie piękne chwile, do licha?! Wszystko co piękne, skończyło się w momencie gdy zaczął Cię poniżać. Jestem na to wyczulona, mimo że pozwoliłam sobie na 2 miesiące tylko takiego pomiatania sobą. Teraz jak na to patrzę - o 2 za dużo.
Utnij to. Bez żalu.
Ja musiałam przeżyć taką 'karuzelę' by docenić mojego obecnego TŻa - cichego introwertyka, romantyka pełną gębą i najbardziej wrażliwego człowieka na ziemi Wcześniej pewnie wydawałby mi się nudny, ale teraz wiem, co znaczy mieć za partnera DOBREGO CZŁOWIEKA.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:04   #24
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Nie wiem co robić ;(

Zero szacunki, miłości z jego strony też nie widzę. Daj sobie z nim spokoj, chcesz tak do konca zycia byc ponizana?
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.