cienie pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cena Urody

Notka

Cena Urody W dniach 25-28 kwietnia (od poniedziałku do czwartku włącznie) na nowym forum CENA URODY na Wasze wnikliwe pytania będą odpowiadały autorki tej świetnej pozycji.

 
 
Narzędzia
Stary 2005-04-25, 08:45   #1
Nuśka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 30

cienie pod oczami


Dzień Dobry. Wiem, że moje pytanie się powtarza, ale mam problem z sińcami pod oczami. Mam śniadą cerę i piwne oczy, więc te cienie pod oczami nie dodają mi uroku. Czy jest jakiś sposób na ich zatuszowanie? Używałam wielu korektorów, ale niestety sińce stawały sie jeszcz bardziej widoczne.
Nuśka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 08:45   #2
Nuśka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 30
cienie pod oczami

Dzień Dobry. Wiem, że moje pytanie się powtarza, ale mam problem z sińcami pod oczami. Mam śniadą cerę i piwne oczy, więc te cienie pod oczami nie dodają mi uroku. Czy jest jakiś sposób na ich zatuszowanie? Używałam wielu korektorów, ale niestety sińce stawały sie jeszcz bardziej widoczne.
Nuśka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 12:27   #3
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: cienie pod oczami

Witamy, oto nasze rady:
· Zastosuj naprzemiennie kompresy ciepłe i zimne z naparu kwiatu lipy, świetlika lekarskiego, kopru włoskiego. Łagodzą podrażnienia, zwężają naczynka krwionośne, likwidują zaczerwienienia i podrażnienia.
· Na dziesięć-piętnaście minut nałóż na skórę wokół oczu maseczkę do oczu lub maseczkę nawilżająco-kojącą do cery wrażliwej. Staraj się przez ten czas odpocząć.
· Sińce pod oczami zamaskuje korektor w kolorze żółtym.
· Użyj kremu z witaminą K oraz retinolem i witaminą C ( wszystko w jednym kosmetyku).
* w aptekach jest krem CERNOL firmy AURIGA na sińce pod oczami. Wypróbuj.
Pozdrawiamy
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 12:27   #4
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: cienie pod oczami

Witamy, oto nasze rady:
· Zastosuj naprzemiennie kompresy ciepłe i zimne z naparu kwiatu lipy, świetlika lekarskiego, kopru włoskiego. Łagodzą podrażnienia, zwężają naczynka krwionośne, likwidują zaczerwienienia i podrażnienia.
· Na dziesięć-piętnaście minut nałóż na skórę wokół oczu maseczkę do oczu lub maseczkę nawilżająco-kojącą do cery wrażliwej. Staraj się przez ten czas odpocząć.
· Sińce pod oczami zamaskuje korektor w kolorze żółtym.
· Użyj kremu z witaminą K oraz retinolem i witaminą C ( wszystko w jednym kosmetyku).
* w aptekach jest krem CERNOL firmy AURIGA na sińce pod oczami. Wypróbuj.
Pozdrawiamy
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cena Urody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.