Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-30, 20:38   #1
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Unhappy

Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując


WITAM MOJE PANIE

MAM DOSYC DUŻY PROBLEM OTÓŻ:

2 TYG TEMU MIAŁAM ZDEJMOWANE TIPSY ŻELOWE Z BIAŁYM TIPSEM, GDYŻ TA BIAŁA KOŃCÓWKA ODROSŁA

W TYM SAMYM DNIU BEZPOŚREDNIO PO, MIAŁAM ZAKŁADANE TIPSY JUŻ NA PRZEŹROCZYSTYM TIPSIE

PRZY SPIŁOWYWANIU ŻELU PAZNOKCIE BARDZO MNIE BOLAŁY, PODOBNO PŁYTKA JEST NIEŹLE ZNISZCZONA (ROBIŁAM TE MOJE PIERWSZE U KOGO INNEGO), JAK WKŁADAŁAM RĘCE POD LAMPĘ BY ŻEL SIĘ UTWARDZIŁ TAKŻE MNIE NIEŹLE SZCZYPAŁO

NO I MINĘŁY 2 TYG... NA LEWEJ RĘCE POD 3 PAZNOKCIE PODESZŁO MI POWIETRZE I TO SPORO, NA ŚRODKOWYM NAWET ŻEL MI ZSZEDŁ DO CONAJMNIEJ POŁOWY PAZNOKCIA JAK NIE DALEJ - NIE WYGLĄDA TO DOBRZE

NIE PLANUJE TIPSÓW DALEJ, POZA TYM NIE WYOBRAŻAM SOBIE ISC NA POPRAWKĘ BY MI ZNÓW PIŁOWANO PAZNOKCIE BO CHYBA BYM PADŁA Z BÓLU..

I DLATEGO MOJE PYTANIE - DO OSÓB KTÓRE SIĘ ZNAJĄ NA TYM - JAK MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ TEN ŻEL+TIPSY BY MI ODPADŁY W INNY SPOSÓB NIŻ POPRZEZ SPIŁOWANIE? JAKIEŚ "ACE", ACETON ? NIE WIEM..... DAJCIE JAKIŚ SPRAWDZONY SPOSÓB PROSZĘ, BO MAM NIEMAŁY PROBLEM A MOJE RĘCE N I E W Y G L Ą D A J Ą (

pomocy!
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 22:15   #2
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Cool Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

moczenie na zmianę po kilka minut w acetonie i w oliwie ;-)
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:03   #3
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Unhappy Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

Ojc, z tego co opisujesz to niezle Ci w pazurkach pogrzebali! Tak nie moze byc... Szkoda Twoich pazurkow i tego, ze moze sie zrazilas do tipsow?...
Radzilabym Ci teraz odpoczac od eksperymentow z paznokciami - wcieraj w nie oliwke, mozesz tez uzyc domowego sposobu - oliwa z oliwek plus soczek z cytryny, mozna leciutko podgrzac, co by cieplawe bylo...
Widac, Twoja plytka jest teraz bardzo cieniutka, niczym papier, prawda? Mozesz kupic tez preparat wzmacniajacy, utwardzajacy, na przyklad "CALCIUM STRONG" z L'Oreala, taki jasnofioletowy kolorek ma i smarowac nim paznokietki...
Ja ostatnio robie zelowe paznokietki tylko na formach - a plytke spilowuje sie leciutko, delikatniutko, delikatnym pilnikiem, co by ja tylko zmatowic, a nie spilowac...
Pozdrawiam!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:14   #4
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

hmmmm znow sie spotykamy

sytuacja wyglada troche inaczej niz myslisz tzn ja jeszcze MAM ZEL+ TIPS na paznokciach, bo po 2 tyg od zrobienia odrost jest maly

tyle ze podchodza mi i to dosc znacznie powietrzem do tego stopnia, ze kiedy pisalam moj watek tutaj to na srodkowym palcu lewej reki mialam pol zelu + tips, a dzis juz mam swoj paznokiec - faktycznie jak papierek - bo wszystko mi zeszlo tips tez sie w wiekszosci miejsca na paznokciu odkleja wiec mu pomoglam bo moglam sobie cos zrobic jakbym zahaczyla...

takze chodzi mi o to, jak sciagnac z pozostalych paznokci zel + tips - tylko ze nie przez spilowywanie (co pani robiaca mi paznokcie powiedziala ze jest jedynym sposobem) bo tego chyba bym z bolu nie wytrzymala


pomocy ( - zalaczam zdjecie moich pazurkow

ps mam odzywke sally hansen get strong czy cos takiego taka pomaranczowa, tylko ze jestem w domku a ja zostawilam na studiach :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(65).jpg (44,2 KB, 2242 załadowań)
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:33   #5
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

To tak jak juz odpowiedzial Tomaszg w acetonie moczyc ale to bedzie proces dluuugotrwaly i aceton nie jest najlepszy dla zdrowia, hmmm, lepiej by bylo spilowac - tylko delikatnym pilnikiem... No ale wiem, rozumiem, ze to cie bedzie bolec skoro plytka jest taka cieniutka...
Mozesz tez sprobowac takim delikatnym pilnikiem a paznokcie wczesniej przetarte oliwka. Albo specjalnym klockiem do spilowywania paznokci. Acha, sa tez takie przyzady - klocki, albo pilniki majace po 4 rozne typy pilnikow - od najgrubszego, najostrzejszego gruboziarnistego, po delikatniutka scianke. Jesli nie wiesz o co chodzi zaraz moge zrobic fotke - to ci zalacze i pokaze...
Widocznie zle ci przykleila tipsy ta kobieta gdzie je robilas - podeszlo powietrze przy przyklejaniu...
Hmmm, ja wole forme miedzy innymi dlatego - ze tu praktycznie niemozliwe jest zeby podeszlo powietrze!
Kocham forme.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:43   #6
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

slyszalam ze formy sa mniej trwale? tzn sa bardziej podatne na lamanie itp itd
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:16   #7
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

Hmmm mozesz opisac na czym polega ta forma? jak to wyglada cenowo w porownaniu do zwyklych tipsow zelowych?

a co do usuwania zeli - mozesz sobie spilowac zel ale nie do samej plytki (tak zeby byl mniej wiecej na rowni z odrastajacym paznokciem a jednoczesnie zebys nie poczula bolu) koncowke przytnij i spiluj, calosc posmaruj oliwka (moze byc taka dla dzieci nawet) potem wysusz i pomaluj jakims bezbarwnym lakierem nablyszczajacym, odzywka.

jej ja bym sie bala moczyc rece w acetonie...moze by odpadly tipsy ale co z moimi paznokciami :|

a tak w ogole to piszesz ze zakladali ci tipsy od nowa kiedy odrosly ci naturalne koncowki...? na nowym tipsie? dla mnie to dziwne troche, chociaz moze to metody w "moim" salonie odbiegaja od normy :| sama juz nie wiem:|

Edytowane przez kasia5558
Czas edycji: 2005-05-01 o 10:19
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-01, 10:21   #8
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

heehe

po prostu mialam tipsy biale - by wygladalo to jak french i paznokiec sobie rosl, rosl az mialam normalne paznokcie przy cialku, potem pare mm moich paznokci juz odrosnietych i bialy tips, tak jakby 3 etapy w kazdym razie to nie wygladalo i musialam je zdjac

w sklepie internetowym z rzeczami do paznokci jest preparat w plynie do usuwania paznokcji akrylowych i zelowych moze taki sobie zamowie.. ciekawe tylko czy to naprawde dziala
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:42   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

Najlepiej byłoby abyś na zdjęcie tipsów wybrała się jednak do doświadczonej tipserki. Samodzielne zdejmowanie tipsów może skończyć się uszkodzeniem płytek paznokciowych. Do zdejmowania tipsów służą płyny ,którymi dysponują tipserki,aceton - płyny rozpuszczają żel i w dużym stopniu także płytkę tipsa ,resztki trzeba delikatnie spiłować. Po zdjęciu tipsów zainteresuj się odżywkami Nail Tek - polecam, pomagają na zniszczone po tipsach paznokcie.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 14:33   #10
anus1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 8
Dot.: Jak Ściągnąć Tipsy Żelowe - Nie Spiłowując

Cytat:
Napisane przez kal1nka
WITAM MOJE PANIE

MAM DOSYC DUŻY PROBLEM OTÓŻ:

2 TYG TEMU MIAŁAM ZDEJMOWANE TIPSY ŻELOWE Z BIAŁYM TIPSEM, GDYŻ TA BIAŁA KOŃCÓWKA ODROSŁA

W TYM SAMYM DNIU BEZPOŚREDNIO PO, MIAŁAM ZAKŁADANE TIPSY JUŻ NA PRZEŹROCZYSTYM TIPSIE

PRZY SPIŁOWYWANIU ŻELU PAZNOKCIE BARDZO MNIE BOLAŁY, PODOBNO PŁYTKA JEST NIEŹLE ZNISZCZONA (ROBIŁAM TE MOJE PIERWSZE U KOGO INNEGO), JAK WKŁADAŁAM RĘCE POD LAMPĘ BY ŻEL SIĘ UTWARDZIŁ TAKŻE MNIE NIEŹLE SZCZYPAŁO

NO I MINĘŁY 2 TYG... NA LEWEJ RĘCE POD 3 PAZNOKCIE PODESZŁO MI POWIETRZE I TO SPORO, NA ŚRODKOWYM NAWET ŻEL MI ZSZEDŁ DO CONAJMNIEJ POŁOWY PAZNOKCIA JAK NIE DALEJ - NIE WYGLĄDA TO DOBRZE

NIE PLANUJE TIPSÓW DALEJ, POZA TYM NIE WYOBRAŻAM SOBIE ISC NA POPRAWKĘ BY MI ZNÓW PIŁOWANO PAZNOKCIE BO CHYBA BYM PADŁA Z BÓLU..

I DLATEGO MOJE PYTANIE - DO OSÓB KTÓRE SIĘ ZNAJĄ NA TYM - JAK MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ TEN ŻEL+TIPSY BY MI ODPADŁY W INNY SPOSÓB NIŻ POPRZEZ SPIŁOWANIE? JAKIEŚ "ACE", ACETON ? NIE WIEM..... DAJCIE JAKIŚ SPRAWDZONY SPOSÓB PROSZĘ, BO MAM NIEMAŁY PROBLEM A MOJE RĘCE N I E W Y G L Ą D A J Ą (

pomocy!



Z tego co opisujesz Pani stylistka ,która za pierwszym razem zakładała Ci paznokcie zbyt mocno spiłowała naturalną płytkę, ale piszesz że te drugie są podpowietrzone to najwyraźniej tez zostały źle założone. Niestety jeśli chodzi o żel to trzeba go spiłować pozostawiając jednak cieńką warstwę tak aby nie odsłonić i naraźić na czynniki zew. i tak już przyniszczonej słabej płytki. Najlepiej w tym celu udać sie do dobrego salonu, który profesjonalnie wykona ten zabieg!



anus1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 10:10   #11
ANGELO_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Jak S´cia˛gna˛c´ Tipsy Z˙elowe - Nie Spi?owuja˛c

witaj ,
jesli twoje paznokcie sa bardzo zniszczone moze to byc rowniez wina zelu jaki nalozyla ci ta pierwsza stylistka. Proponuje ci wcieranie w wal paznokcia witaminy A (nad odrastajacymi skorkami), kup sobie w kapsulkach w zrob dziurke, wycisnij po kropli na kazdy palec i wcieraj okreznymi rochami. Taka kuracja wzmacnia wyrastajacy nowy paznokiec.

Lepiej teraz nie sciagaj tipsow, ale stosuj kuracje z witamina A, mozesz kupic tez odzywke z mirry lub jedwabiu i nakladac ja na odrastajac paznokiec (nowy), to tez pomoze.

Zycze powodzenia!
ANGELO_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 11:17   #12
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Jak zdjąć tipsy? Pilne

Dziewczynki,
jakim tanim sposobem można zdjąć tipsy bez zrywania ich i bez udawania się do kosmetyczki?
W czym można je namoczyć, ewentualnie czy je spiłować?
poradźcie, proszę.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 12:06   #13
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Dziewczynki,
jakim tanim sposobem można zdjąć tipsy bez zrywania ich i bez udawania się do kosmetyczki?
W czym można je namoczyć, ewentualnie czy je spiłować?
poradźcie, proszę.
Tak, tipsy sie spilowuje, najlepiej pilnikiem o najmniejszej ziarnistosci - szczegolnie gdy juz grubsza warstwa powierzchniowa bedzie spilowana - aby nie uszkodzic naturalnej plytki paznokcia, ale... BARDZO uwazaj, zeby nie zniszczyc sobie paznokci...
Moze jednak idz do tej manikurzystki ktora Ci je zalozyla, na sciagniecie?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 12:22   #14
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

Jeśli są to tipsy akrylowe to można je odmoczyć w acetonie, ale taki czysty aceton jest sprzedawany w sporych pojemnościach i chyba taniej wyjdzie wizyta u manicurzystki. Myślę że nie warto samemu sobie ściągać nie mając o tym pojęcia bo można sobie poważnie uszkodzić pazurki nawet na dłuższy czas. Z tego co wiem ściągnięcie kosztuje ok. 20 zł to chyba nie aż tak drogo?
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:17   #15
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

Akryl można ściągnąć mocząc je w acetonie lub specjalnym preparacie do zdejmowania akrylu on jest na bazie acetonu. Musisz moczyć pazurki przez chwilę a potem je piłować (DELIKATNIE!!!) tą czynność trzeba kilka razy powtórzyć. Potem dobrze jest zrobić sobie parafine i kupić odrzywke do paznokci.
April zdjęcie akryli kosztuje 50 zł!!!
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:24   #16
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

bb-m rany julek gdzie są takie ceny????? Ja w Krakowie do tej pory widziałam po 20 ale chyba muszę sobie informacje odświeżyć :O
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:36   #17
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

Ja sobie niedawno sama zdejmowałam i byłam zdecydowanie bardziej zadowolona niż z tego jak robiły mi to kosmetyczki. Fakt zajęło mi to nieprzesadzając pół dnia
Po pierwsze będzie Ci potrzebny duży pilnik, absolutnie nie nadają się takie maleństwa jak np. te dołączane do lakierów inglota- takim tylko byś się zamęczyła.
"Grubszą" stroną pilnika możesz piłować wtedy, gdy tipsa jest jeszcze dużo na paznokciu, potem przejdź na stronę delikatniejszą.
Z tego co zauważyłam u dziewczyn które robiły mi paznokcie, no i mnie samej najwygodniej było tak robić: piłowałam najpierw od strony boku w strone środka z jednej strony, potem z drugiej, na koniec płasko centralna część płytki.
Najważniejsze: BEZ POŚPIECHU !!! Bardzo łatwo uszkodzić sobie paznokieć zbyt mocno go spiłowując.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:48   #18
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

Cytat:
Napisane przez April007
bb-m rany julek gdzie są takie ceny????? Ja w Krakowie do tej pory widziałam po 20 ale chyba muszę sobie informacje odświeżyć :O
Może w Krakowie jest taniej niż pod Warszawą,u nas zdjęcie tipsów kosztuje 50 zł
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 20:52   #19
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

W Bydgoszczy zdjęcie tipsów 30-40 zł. Zdecydowanie wole to robić sama szczegolnie ze aceton do zdejmowania nie jest taki drogi a staracza na jakiś czas albo zawsze mozna zainwestowac w pilnik (5zł) i troszke czasu :P
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 21:29   #20
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

Dziewczyny dzięki za podpowiedzi, pytałam bo jak się dowiadywałam u kosmetyczki to też kosztuje to 50zł (Warszawa) a to trochę dużo...
Jutro spróbuję sama.
buziaki
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 13:11   #21
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

50 zł za zdjęcie tipsów
Rety, ja płacę u swojej tipserki 10 zł.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 17:38   #22
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Jak zdjąć tipsy? Pilne

Przypuszczam, że cena jest juz z manicure, ja za zdjęcie tipsów biore 10jak dziewczyna zakłada u mnie kolejne, ale jak zdejmuje i nie zakłada to doliczam manicure wiec 35-40 zł, a w W-wie pewnie drożej
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:06   #23
beta77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 10
jak ściągnąć plastikowe tipsy

proszę o pomoc.Jak ściągnąc bez uszkodzenia płytki plastikowe tipsy.Wiem ze można moczyć paznokcie w zmywaczu ale to bardzo długo trwa więc może jest coś szybszego i bardziej skutecznego.Bardzo proszę o pomoc.
beta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:46   #24
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: jak ściągnąć plastikowe tipsy

Ale co znaczy "plastikowe tipsy" ? Chodzi Tobie o sztuczne paznokcie ( z kiosku) czy żelowe lub akrylowe przedłuzenie wykonanane u stylistki?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:51   #25
beta77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 10
Dot.: jak ściągnąć plastikowe tipsy

takie zwykłe plastikowe"z kiosku"
beta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 21:07   #26
Sandrucha88
Przyczajenie
 
Avatar Sandrucha88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: jak ściągnąć plastikowe tipsy

wlasnie! jak można takie cos zrobić ?? bo chciałam sobie takie zrobic na próbę i boje sie,ze zniszcze paznokcie...
Sandrucha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 21:41   #27
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: jak ściągnąć plastikowe tipsy

Moja kolezanka moczyla w zmywaczu do paznokci, w miare szybko zaczely pojawiac sie babelki powietrza pod plastikami i mowila, ze nawet juz pozniej nie bolalo zdejmowanie (caly 'rytual' trwal 3 dni).

Sandrucha, plastikowe paznokcie niszcza naturalne, bo 1. zeby sie trzymaly nalezy uzyc dobrego kleju (np Supergluta :P ), 2. odrywanie takze niszczy plytke, choc chyba nie tak, jak samodzielne zdzieranie tipsow zrobionych u kosmetyczki

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 21:50   #28
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: jak ściągnąć plastikowe tipsy

Sztuczne paznokcie najlepiej odmoczyć acetonie,a jesli takiego nie posiadamy,to w zmywaczu z acetonem-do miseczki nalać zmywacz,przed tem jednak najlepiej nanieść oliwkę na skórki i palce,aby się nie przesuszyły.
Same słowa zrywanie,superglut i inne przyprawiają mnie o dreszcze
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 22:11   #29
Sandrucha88
Przyczajenie
 
Avatar Sandrucha88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: jak ściągnąć plastikowe tipsy

a czy te kleje dołączane do tych paznokci np. top choice są dobre? ile takie trzymają? i czy jest jakiś sposób(np rodzaj kleju), który minimalizuje uszkodzenia paznokcia? Czy można dwa razy użyć tego samego sztucznego paznokcia i czy moczenie w acetonie niszczy takiego sztucznego pazurka. Przepraszam jeśli te pytania wydadzą sie wam głupie, ale naprawde sie na tym nie znam...
Sandrucha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 09:42   #30
wiolare
Przyczajenie
 
Avatar wiolare
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 17
GG do wiolare
Dot.: jak ściągnąć plastikowe tipsy

Te kleje ktore sa w kompletach razem z sztucznymi paznokciami niestety nie spelniaja czesto swoich funkcji. Lepiej jak podejdziesz do jakiegos sklepu gdzie sprzedaja produkty do paznokci (profesjonalne) i zakupisz klej do przyklejania tipsow- mala buteleczka nie jest droga Jak przykleisz takim kleje to potem nie ma problemu przy sciaganiu Rozpuszcza sie acetonem tak samo paznokiec (sztuczny) jak i klej, lecz taki tips nie nadaje sie do ponownego uzycia. Jezeli chcialabym jescze raz uzyc paznokiec to jest problem, bo sciagajac go uszkadzasz swoj naturalny pazurek - czego bardzo nie polecam, a tak naprawde te tipsy uzywajac je drugi raz nie sa juz zbyt estetyczne
pozdrowionka
__________________
Jeśli ktoś ma pytania, walcie jak w dym
wiolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-23 10:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.