skąd próbki kosmetyków?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-04, 07:46   #1
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Red face

skąd próbki kosmetyków??


chcialabym się dowiedzieć skąd można brać próbki różnych firm kosmetycznych. Nieraz mają je w sklepie ale to jest rzadkość. Pytam się ponieważ mam problem z nieco alergiczną cerą. Kiedy kupuje jakis kosmetyk okazuje się że czasami mam po nim jakieś plamy, wysyszenia skóry czy pojawiają się drobne kroski. Chodzi mi głównie o próbki kremów do cery mieszanej i młodej (18 lat) a także o podkłady.



z góry dziękuję za odpowiedz.
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 08:09   #2
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

wszystko jest bardzo proste
choc musisz się troszke pomeczyć ponieważ wyszukujesz firmy kosmetyczne w internecie które Cię interesują (ich stronki)tam klikasz ich adres e mail i piszesz do nich wiadomość z prośbą o przesłanie próbek piszesz jaką masz cere ile masz lat czego dokładnie poszukujesz i adres
pozdrawiam
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 08:23   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Witaj
Nimfetka ma racje- jednak nie każda firma reaguje na takiego maila
Czesto próbki można dostać w aptekach mieszczących się w supermarketach- są one bardzo dobrze wyposażone i czesto dysponują takimi testerami i próbkami. Jezeli masz alergiczna cerę to właśnie do apteki powinnaś sie udać
Co do podkładów to ich próbki możesz dostać w Sephforze Panie tam pracujące każdy z podkładów mogą Ci włożyc do małego pudełeczka i będziesz miała okazje przetestować go w domu - tylko nie bierz więcej niż 2 bo Ci wyschną i nawet nie zdążysz przetestować;-)
pzdr\
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 08:23   #4
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Wink Dot.: skąd próbki kosmetyków??

napiszcie tez za jakie probki trzeba palcic i ktore sa calkowiecie bezplatne
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 10:24   #5
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Wszystkie próbki są bezpłatne. Służą bowiem do wypróbowania, a ich cena włączona jest w cenę pełnowymiarowego produktu. Dlatego jeśli napiszesz do firm kosmetycznych w sprawie wysłania próbek, to dostaniesz je całkowicie bezpłatnie. W aptekach, drogeriach, czy we wspomnianej wyżej Sephorze, również dostaniesz je gratis.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 16:03   #6
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Hehe wysylalam kiedys maile z prosba o probki - oczywiscie nie wszystkie firmy odpowiadaja, a czesto nie zwazaja na wytyczne (wiek, rodzaj cery itd.) i wysylaja co popadnie, ale na pewno wysylaja bezplatnie (ja zaznaczalam ze chodzi mi o bezplatne probki) Na forum kafeterii byl kiedys taki topic o firmach ktore wysylaja probki ale nie wiem czy jeszcze jest
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 18:21   #7
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Drogie Dziewczyny! Moja opinia jest taka kazdy dobry sklep badz drogeria itp powinien miec dla klientek probki bezplatne, bo tego wymaga dobro klienta i wysoka ocena sklepu.Jezeli takowych nie ma to przychodzace klientki powinny dostawac kilka kropli np. podkladow wycisnietych z testerow do ich pudeleczek. Wiem niestety ze jest tak ze zazwyczej probek tych nie otrzymujemy i to najwiekszy minus, ale ja juz nic na to nie poradze niestety. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-05, 20:06   #8
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

....(..../.... a nie dostajemy ich dlatego bo panie sprzedawczynie wysmarowuja sie wszttskimi!...bo prawie kazda firma produkuje takie probki i dostarcza do drogeria razem z dostawa....ale szanowne panie ...zuzywaja to same....sama widzialam ;/;/;/;/....
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 20:13   #9
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

PRAWDA
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 12:28   #10
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

jakis czas temu zastanawiałam sie nad kupnem podkładu, a ponieważ kupuje zawsze te lepsze nie darowałabym sobie tego że kolor byłby nie taki i bym poprostu źle wyglądała
Udałam sie wiec do Sephory gdzie poprosiłam panią konsultantkę o próbke tego który mnie interesował
Pani bez problemu wzięła tester i przelała mi go troche do takiego malutkiego pudełeczka
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 13:20   #11
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

dziewczyny, gdzie Wy wynajdujecie takie miłe punkty obsługi klienta? ja niestety nie miałam tyle szcześcia do probek a szkoda, bo czasami warto coś wcześniej wypróbować zanim się kupi duże opakowania...podpowiadajc ie gdzie mam się udać, babolce. proszę...
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-06, 13:32   #12
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

możesz rzeczywiście napisać do konkretnej firmy z prośbą o konkretny produkt... może przyślą... może nie... (eris na pprzykład wysyła)... oczywiscie próbki sa darmowe a także ich producent pokrywa wszelkie koszty przesyłki...
a próbki niektórych kremów możesz znaleźć w lepiej zaopatrzonych aptekach... czasem trafi się jakaś gazeta/kolorowe czasopismo z jakąś próbką
i spróbuj popytać w dobrych drogeriach! A to prawda, że rzadko daja w ogóle próbki... denerwuje mnie ich sprzedaż np. na allegro!!! przecież na każdej próbce wyraźnie jest napisane - NOT FOR SALE! a na allegro sprzedają np. 20 próbek podkładu vichy... przypuszczać można, że jakas pani z apteki zamiast dawać próbki klientkom je sprzedaje... co za złodziejstwo... ********
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 13:36   #13
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Cytat:
Napisane przez poranek
dziewczyny, gdzie Wy wynajdujecie takie miłe punkty obsługi klienta? ja niestety nie miałam tyle szcześcia do probek a szkoda, bo czasami warto coś wcześniej wypróbować zanim się kupi duże opakowania...podpowiadajc ie gdzie mam się udać, babolce. proszę...
nie wiem z jakiego jesteś miasta
ale często w aptekach dają próbki kremów, żeli, podkładów Vichy np. jeśli już coś kupisz tej firmy (np. kupując podkład vichy do suchej cery dostałam ostatnio 3-4 próbki jakiegoś kremu vichy dla przesuszonej skóry twarzy)...
w sephorze czasami tez coś dodają... częściej perfumy... kiedyś nawet próbkę jakiegoś tuszu do rzęs... ale może można podpytać o kremy...
duzo zależy od osób sprzedających... niektóre są takie naburmuszone - pewnie same wzieły sobie te próbki
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 16:19   #14
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Ja bywam w Galerii Mokotów w Wawie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 16:31   #15
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

ja zazwyczaj tez nie dostaje, ale raz zdarzylo mi sie, ze zapytalam sprzedawczynie, czy moglabym dostac probke pewnego podkladu, a ona na to, ze nie maja, ale moze mi przelac z testera do takiego malusienkiego woreczka na zylce bo tak czasem robi... ja trosze zmieszana, ze nie trzeba, a ona sama nalegala i mnie przekonala dala mi nawet pare takich probeczek) fajna babeczka i dobrze, ze wyprobowalam ten podklad, bo mi wogole nie przypasowal - mialam po nim straszny wysyp pryszczy i niezle bym sie wkurzyla, gdybym kupila bez uprzedniego testowania....
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 16:55   #16
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=214847&start=0
a oto dla cierpliwych wątek o którym wspominała nimfetka...
dziewczyny tam podają adresy mejlowe firm, do których wysyłały @ z prośbą o próbki, piszą o tym czy w ogóle je dostały itd. A na koniec kompletne próbkowe szaleństwo - proszą już nie tylko o próbki kremów ale i kaw, chyba nawet darmowych nalepek i plakatów...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:02   #17
madinek
Przyczajenie
 
Avatar madinek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 27
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Ja zapisałam się do http://www.***********/?click=e0e2ce685632918c0d 06722b86ef742e
Konkurs trwa do 30 listopada. Do wygrania iPody, szczoteczki do zębów, pasty.Polecam.
__________________
Madzia
madinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:40   #18
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Cytat:
Napisane przez madinek Pokaż wiadomość
Ja zapisałam się do http://www.***********/?click=e0e2ce685632918c0d 06722b86ef742e
Konkurs trwa do 30 listopada. Do wygrania iPody, szczoteczki do zębów, pasty.Polecam.


Nieładnie...
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 18:20   #19
sadake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

a ja wiem hihi i powiem:P
trzeba sie zarejestrować na www.jpdp.pl i wejść w grupy i tam jest próbkomaniaczka jest około 300 wpisów i co dziennie sa nowe:P ale nie mówcie nikomu hih:P
sadake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 10:28   #20
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: skąd próbki kosmetyków??

Zarejestrowałam sie właśnie na stronie www.darmowe-probki.pl, czy ja jestem ciemna i nie potrafię korzystać z tego portalu, czy tam nie ma żadnych próbek??
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-07 07:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.