Yves Rocher-jeszcze jedno pytanko! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-02, 22:52   #1
justysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 28

Yves Rocher-jeszcze jedno pytanko!


Mam katalog YS.Do osób posiadających katalog!Chciałabym zamówić kilka kosmetyków, ale szczerze mówiąc nie bardzo wiem jak sie do tego zabrać,a więc:w katalogu oferują 99 kosmetyków za 9,99zł,ale w blankiecie zamówieniowym, jest przygotowane 11 pozycji, a w opisie jest napisane cytuję "wypełniam blankiet zaczynając od 1-ej linijki i nie pomijam żadnej", czy muszę zamówić aż 11 kosmetyków aby skorzystać z tej promocji? Czy moge zamówić np. tylko jaden kosmetyk? Tak właściwie to Prosze o skrócony opis w jaki sposób zamawiać z katalogu YR. Prosze o oświecenie! Dzięki!
[img]icons/icon9.gif[/img]
justysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 18:59   #2
Alexis
Raczkowanie
 
Avatar Alexis
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 159
Re: Yves Rocher-jeszcze jedno pytanko!DO MISI

Witaj misia
Ja jestem stałą kientka YR(często zamawiam kosmetyki listownie) więc spróbuję ci pomóc.Otóż przeważnie w ofercie są dwa blankiety.Jeden to "cennik urody" a drugi ze znaczkami do przyklejania w odpowiednich kwadratach na liście.Przeważnie promocje są w "cenniku urody"(zobacz czy pisze nad tabelą aby zamawiać z cennika?)i wtedy musisz wpisywać w linijkach jedna pod drugą to co sobie wybierasz.Tam są promocje typu 2 kosmetyki w cenie 1,kosmetyk niespodzianka,40%taniej itd.(nie możesz pomijać żadnej linijki)a kosmetyki z drugiego blankietu zamawiasz dodatkowo jak chcesz.Warto zamówić na kwotę 100zł.wtedy nie płacisz za przesyłkę.
Odnośnie twojego pytania "czy musisz zamawiać w 11 pozycjach" - nie,możesz ile chcesz.
Jeżeli coś nie zrozumiałaś,postaram ci się jeszcze wyjaśnic.Pozdrawiam.
Alexis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 22:00   #3
justysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 28
Re: Yves Rocher-jeszcze jedno pytanko!DO MISI

dziękuję ci bardzo! Czyli jeśli chcę zamówić kosmetyki z znaczków, to poprostu przyklejam znaczki wybranych kosmetyków i mogę zamówić nawet jeden produkt.A jeśli zamawiam z Cennika Urody 2003, czy mogę np. zamówić jakiś kosmetyk i wpisuję go w pozycję nr 1, oraz drugi kosmetyk i wpisuję go w pozycję nr 2 i otrzymam go w podwójnej ilości?Czy tylko wtedy gdy wypełnię wszystkie pięc pozycji?Mam nadzieje że dobrze zrozumiałam. Dziękuję ci bardzo za pomoc. Ach jeszcze jedno pytanko, ile kasują za przesyłkę? Dziękuję ci.
justysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-04, 14:23   #4
Alexis
Raczkowanie
 
Avatar Alexis
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 159
Re: Yves Rocher-jeszcze jedno pytanko!DO MISI

Misia czy na blankiecie oferty masz taką promocję "2 w cenie 1"? jeżeli tak ,to aby dostać dwa kosmetyki w cenie 1 musisz wpisać w tej kratce kosmetyk ,który chcesz podwójnie ale nie pomijając żadnej kratki wcześniejszej.Nie musisz wypełniać kratek następnych jak nie chcesz (ale jak niżej są inne promocje to trochę szkoda nie skorzystać )ale to twój wybór.Możesz też przykleić znaczki i dopisać kwotę do rachunku ale nie musisz.Gdy nie zamówisz na kwotę 100zł to płacisz za przesyłkę 5,95
Atak z ciekawości masz ofertę z "torbą aktywnej kobiety" czy z kubkami ceramicznymi?
Alexis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-04, 15:33   #5
justysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 28
Re: Yves Rocher-jeszcze jedno pytanko!DO MISI

Dziękuję Ci bardzo. Mam katalog z torbą aktywnej kobiety.
Pozdrawiam
justysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.