Wosk na ciepło - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-05, 13:41   #1
cherry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34

Wosk na ciepło


[img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img] Od dłuższego czasu chciałam spróbować tej metody depilacji jednak nigdy [img]icons/icon22.gif[/img] nie mogłam się zdecydować , dlatego mam kilka dręczących mnie pytań: [img]icons/1czytaj.gif[/img]
1. Jakiej firmy wosk na ciepło do stosowania w domu polecacie?
2. Na ile wosk mniej więcej starcza jeśli chce depilować nogi i wąsik?
3. Po jakim czasie odrstają włoski?
4. Ile kosztuje depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym w Szczecinie (nogi, wąsik). Przy okazji czy ktoś mógłby mi polecić jakiś gabinet w ww mieście?
5. Słyszałam, że mozna też kupić wosk profesjonalny który stosują kosmetyczki w swoich gabinetach. Gdzie można go kupić i za ile w ww mieście?

Z góry dziękuję za rady!!!
Pozdrowienia
[img]icons/icon29.gif[/img] cherry.18
cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 13:42   #2
cherry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34
Wosk na ciepło

[img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img] Od dłuższego czasu chciałam spróbować tej metody depilacji jednak nigdy [img]icons/icon22.gif[/img] nie mogłam się zdecydować , dlatego mam kilka dręczących mnie pytań: [img]icons/1czytaj.gif[/img]
1. Jakiej firmy wosk na ciepło do stosowania w domu polecacie?
2. Na ile wosk mniej więcej starcza jeśli chce depilować nogi i wąsik?
3. Po jakim czasie odrstają włoski?
4. Ile kosztuje depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym w Szczecinie (nogi, wąsik). Przy okazji czy ktoś mógłby mi polecić jakiś gabinet w ww mieście?
5. Słyszałam, że mozna też kupić wosk profesjonalny który stosują kosmetyczki w swoich gabinetach. Gdzie można go kupić i za ile w ww mieście?

Z góry dziękuję za rady!!!
Pozdrowienia
[img]icons/icon29.gif[/img] cherry.18
cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 13:53   #3
wenus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1
GG do wenus
Re: Wosk na ciepło

moge ci jedynie polecic gabinet - oczywiście Beatki(na stronce znajdziesz adres i telefon, chociażby przy końcu każdego artykułu Beatki). i tak:
depilacja woskiem - całe nogi - 56zł
depilacja woskiem - łydki - 39zł
depilacja woskiem - wąsiki - 12zł, podam tez inne ceny:
depilacja woskiem - bikini - 29zł
depilacja woskiem - pachy - 22zł, to oczywiści nie cała "oferta depilacji"
wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 14:49   #4
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: Wosk na ciepło

Witaj, Jeśli chodzi o domową depilację woskiem, to ja stosuje Veet wosk z olejkami (jego oceny są na KW) jest idealny, a przedewszyskim zmywa się świetnie wodą, czego nie moglam powiedzieć o profesjonalnych woskach stosowanych w gabinecie YR. Koszt wosku w supermarkecie około 20 zł. Stosuję na bikini, pachy i wąsik. Łydek narazie nie umiem sobie depilować sama, jakoś włoski słabo mi sie odrywają, ale na okres letni chyba z nimi powalczę. Pachy i wąsiki robę sama, do bikini przychodzi moja kumpela, która jest profesjonalistką w tej dziedzinie. Wosk mam od 3 m-cy i zużyłam dopiero 1/3 opakowania. W porównaniu z cenami tcy zabiegów w gabinetach, wychodzi dużo taniej. Jednak musisz poćwiczyć nakładanie, bo wbrew pozorom nie jest to takie proste. Pozdrawiam Cię serdecznie.
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-06, 22:12   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Wosk na ciepło

Na temat depilacji woskiem było już wcześniej kilka pytań.
Poszukaj w wyszukiwarce.
Do domowego stosowania są woski różnych firm , ale z tego co wiem od klientek to wykonanie depilacji w domu jest dość skomplkowane - woski na zimno nie sprawdzają się, reklamowany Veet w aplikatorze też raczej nie daje takich dobrych efektów.
Wiele kobiet po nieudanych próbach , nie zawsze wina jest zła jakość wosku to raczej brak wprawy i odpowiedniej techniki wraca na depilację do gabinetu kosmetycznego.
Trudno przewidzieć jak szybko będą odrastały włoski ,u większości kobiet efekt wystarcza na ok 4 tygodnie , są takie panie , które robią depilację raz na 2-3 miesiące.
W moim Studio Urody (w Szczecinie) depilacja całych nóg kosztuje 57zł ,tylko łydki 39zł , wąsik 12zł. Do zabiegu stosowane są profesjonalne kosmetyki przed i po depilacji , można także kupić ampułkę opóżniającą odrost włosów i łagodzącą podrażnienie skóry, wykonujemy też zabieg d'arsonvalizacji (działanie bakteriobójcze i łagodzące).
Woski profesjonalne są sprzedawane kosmetyczkom - nie polecam takiego wosku do stosowania samodzielnie gdyż musi on mieć określoną temperaturę ( nie może być zbyt chłodny ani zbyt ciepły), właściwą temperaturę utrzymują specjalne urządzenia (woskownice) a to dość drogi aparat.
Zapraszam do Studia Urody (gabinety mieszczą się na os. Bukowym nr. tel.463 30 21 , możesz też umówić sie przez e-mail : Beata.Krajnik@wizaz.pl
Zapraszam.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.