jaki krem z filtrem do cery mieszanej ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-12, 10:44   #1
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool

jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?


ten temat przewijał się tu nie raz..ale potrzebuję konkretnej rady
.....
mogłybyście mi polecić jakiś krem czy emulsję z filtrem co najmniej 20 SPF dla cery mieszanej (z wielką skłonnością do wyprysków) i jednocześnie wrażliwej?

chodzi mi o coś co można używać każdego dnia.. i co nie będzie zapychało porów (no i żeby nie świeciło się jakoś szczególnie) ..

w tej chwili używam Iwostinu 20 SPF i jest rzeczywiście delikanty nie podrażnia nie świeci mocno..ale niestety mam wrażenie że powoduje więcej zaskórników i krostek
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 07:35   #2
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Nie Ty jedna masz takie wrażenia po użyciu Iwostinu, proponuję odstawić żeby się nie męczyć
A ze swojej strony polecam leciutki krem z Biodermy z filtrem 20:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7150

pozdrawiam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 17:21   #3
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

ja tez sie podpinam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 22:03   #4
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Mam mieszana cere ale na szczescie nic mi nie wyskakuje (odstawilam cukier, herbate i kawe). Polecam bezzapachowa Bioderme Max fluide lub lait (sklad ten sam, inna pojemnosc) - pieknie sie wchlania, nie podraznia i nie powoduje wypryskow. Lubie tez Antheliosa Fluide Extreme, ale niektore Wizazanki uwazaja go za zbyt tlustego. Iwostin jest do kitu i zatyka pory. Ale kazdego zatyka co innego i trzeba niestety sprawdzac na wlasnej skorze...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 22:17   #5
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

a ja kupie sobie Bioderma Photoderm AKN spray SPF 30

w ulotce czytam:
- likwiduje zaskorniki
- chroni pozwalajac na uzyskanie opalenizny
- przyjemny i praktyczny w uzyciu [taaa, jak kazdy]
- lekka konsystencja

poj. 100 ml
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 13:47   #6
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

jest SPF 30 w sprzedaży? to jakaś nowość?
jeśli jest podobny do 20, to naprawdę przyjemny leciutki, syzbko się wchłania, neutralny zapach, wydajny
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 14:07   #7
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

tak, jest
nie wiem czy to nowosc, dostalam ulotke w gabinecie, bo pani zalecila mi wysoki filtr..i chyba wroce tam aby go zakupic

dokladnie nazywa sie Photoderm AKN spray SPF 30 [jedyny produkt z ochrona przeciwsloneczna ktory poprawia wlasciwosci łoju]

a 20 to Photoderm BIO Spray SPF 20 [skora opalona/ciemna karnacja]
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-14, 14:59   #8
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 242
GG do wannabe
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Hmmm to może rzeczywiście zmienili ofertę, bo wcześniej nie było AKN SPF30, tylko 20, tak jak tutaj http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7150 .
Ale to super bo 20 to było troche za mało, a 30 będzie w sam raz!
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 11:22   #9
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Red face Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ? jeszcze kilka pytań :)

Bardzo dziękuję za te rady )))

W tej chwili myślę że wybiorę coś z tego:

Bioderma Photoderm AKN spray SPF 30 lub SPF 20
Photoderm Max Fluide (lub lait)
Photoderm Max Spray SPF 60

jesli możecie doradzić jeszcze coś ciekawego to na pewno się przyda no i może wiecie która z powyższych opcji jest the best?

a przy okazji: czy ktoś wie gdzie w Toruniu można dostać te produkty Biodermy?!! Ja już chodziłam po paru aptekach i jakoś nie mogę trafić

a może da się zamówić w jakimś sklepie internetowym?

pozdrawiam
i bardzo dziękuję za Wasze rady
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 11:32   #10
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 242
GG do wannabe
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ? jeszcze kilka pytań :)

Nie wiem niestety, gdzie Biodrmę mozna dostać w Toruniu, ale na pewno dostaniesz w esentii Bioderma Photoderm AKN spray SPF 20:
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...0df65687bf7e04
Photoderm Max Spray SPF 60:
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...0df65687bf7e04
Photoderm Max Lait"
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...0df65687bf7e04
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 13:54   #11
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ? jeszcze kilka pytań :)

http://www.aptecus.pl/sklep/index.ph...acturers_id=27


Z interesujących Cię kremów mogę wypowiedzieć się tylko o AKN - opinię już znasz. Pozostałych dwóch nie używałam, za to w swojej kolekcji z Biodermy mam jeszcze
1)BioDerma, Photoderm Max Creme Teintee SPF 100 (Krem tonujący z filtrem ochronnym):
2)BioDerma, Photoderm FLUSH Creme Teintee SPF 50

100 chroniła mnie na lodowcu, ma za ciemny kolor dla mojej karnacji, ale chłód w tym wypadku służył - bluza zakrywająca szyję i można udawać że na twarzy jestem tak opalona a bardzo szybko się opalam, jazda na śniegu w okularach kończyła się często idealnum odbiciem okularów przeciwsłonecznych
50 mialam narazie na twarzy 2/3 razy, dużo o niej powiedzieć nie mogę, zdecydowanie lepszy dla mnie kolor, po zmyciu mialam nieco zaczerwienioną buzię ale nie wiem czy to nie z powodu przesuszenia twarzy, jakie wtedy miałam

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2005-05-16 o 14:20
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 07:54   #12
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

a ktoś może używał już tego Bioderma Photoderm AKN spray SPF 30 ?

bo chętnie spróbowałabym czegoś lekkiego do cery mieszanej z dośc dobrą ochroną na co dzień..a opis jest kuszący ale jeśli SPF 20 jest jednak lepszy to kupiłabym ten :0

a przy okazji - gdzieś na forum czytałam że AVENE ma też coś z filtrem do cery tłustej - macie z tym jakieś doświadczenie?
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 09:30   #13
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

hmm,. a ja tej 30tki AKN nie widze nawet na stonce Biodermy, no chyba, ze lenie- nie uaktualniaja
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 09:41   #14
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Ja stosuję tą 30 AKN z Biodermy (to nowość, wczesniej była 20) i uważam, że jest świetna, o niebo lżejsza od Fluide Extreme 60+ LPR, czy ochronnych produktów Avene. Trafiłam na nią zupełnie przez przypadek zamówiłam Biodermę Photoderm AKN SPF 20, a przyszedł ten nowy produkt. Natomiast moja znajoma kupiła najnowszy krem Avene 50+ do cery mieszanej i tłustej - tragedia, w tubce jest jedno wielkie tłuste masełko, a matowienie o którym zapewnia producent - zerowe.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 09:51   #15
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Ja mam fluide Biodermy SPF 100. jest b. lekki. chociaz mam skórę mieszana, to świetnie sie wchłania. lepiej kup sobie produkt z wyższym filtrem, bo będziesz mogła nakładac go cieńszą warstwą i nie koniecznie powtarzac aplikację w ciągu dnia.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 10:28   #16
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

a czy używał ktoś nowości DERMEDIC ACNE SUN PROTECT 20UVB/UVA? Bardzo lubię krem nawilżający tej firmy i zastanawiam się, czy nie kupić też z filtrem...
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 10:52   #17
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Nie dokonca zgadzam sie z Sylwia przez duzo yyyy
Wszystkie kremy z filtrem trzeba nakladac najobficiej jak tylko sie da rade - nakladajc go cieniutko, nikt nie jest w stanie Ci powiedziec jaki faktor ochrony uzyskalas! Kiedys robiono badania i wyszlo, ze nakladajac odrobinke tzw. blokera (odchodzi sie juz od tej nomenklatury, bo nic nie "blokuje" promieni w pelni) delikwent chronil sie...spf 2 - 4. Bioderma w ulotkach dolaczonych do produktow pisze, ze trzeba aplikacje ponawiac co kilka godzin (2-3) i nie odnosi sie to do plazy!!!
Ten nowy AKN spf 30 brzmi interesujaco, inny produkt, ktory jest lzeszy od Antheliosa Fluide Extreme (osobiscie za nim przepadam ale kobieta zawsze szuka czegos JESZCZE lepszego ) jest Anthelios spf 60/ppd 28 Dermo-Kids milk 100 ml. Ale nie wiem czy jest juz w Polsce.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 17:40   #18
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Wink Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

dorotabat: a mogłabyś napisać gdzie zamówiłaś tą Biodermę? oczywiście jeśli to nie jest jakiś sekrecik

i jak się sprawuje na twarzy? nie świeci się? jest jakiś mat może?
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 18:00   #19
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Chodziło mi o to, że nie potrzebuję ochrony 100, więc jeśli uzyskam ochronę 30 , to mi w zupełności wystarczy . a mówiąc o cieńszej warstwie myslałam o takiej normalnej, 'zdrowej' porcji, ale bez nadmiernego obsmarowywania się, które jest wskazane przy blokerach.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 18:10   #20
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Wszystko rozumiem, ale powtorze jeszcze raz - nie smarujac sie wlasnie tak "grubo" nie jestes w stanie twierdzic, ze polozylas na siebie tylko 30-stke z setki a nie spf 6.
Niektore produkty splywaja z twarzy pod wplywem potu, rozkadaja sie na sloncu i juz po dwoch godzinach nie chronia tak dobrze - stad ta gruba warstwa i koniecznosc reaplikacji.
Spf 30 jest ok, ale trzeba pamietac o ochronie uva (wskaznik ppd, najlepiej powyzej 12 - chroni prawie przed pelnym spektrum uva). Poczytaj artykuly na www.biochemiaurody.com, mnie to forum bardzo rozjasnilo w glowie - mozesz Basi Kwiatkowskiej zadac pytanie o smarowanie sie cienka warstwa kremu z wysokim filtrem, ale nie spodziewaj sie, ze potwiedzi prawdziwosc Twojego pomyslu, niestety.
A! Odchodzi sie od okreslenia "bloker" bo nic nie jest w stanie "zablokowac" promieniowania UV i jego negatywnego dzialania na skore w pelni.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 18:23   #21
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Wszystko rozumiem, ale powtorze jeszcze raz - nie smarujac sie wlasnie tak "grubo" nie jestes w stanie twierdzic, ze polozylas na siebie tylko 30-stke z setki a nie spf 6.
Niektore produkty splywaja z twarzy pod wplywem potu, rozkadaja sie na sloncu i juz po dwoch godzinach nie chronia tak dobrze - stad ta gruba warstwa i koniecznosc reaplikacji.
Spf 30 jest ok, ale trzeba pamietac o ochronie uva (wskaznik ppd, najlepiej powyzej 12 - chroni prawie przed pelnym spektrum uva). Poczytaj artykuly na www.biochemiaurody.com, mnie to forum bardzo rozjasnilo w glowie - mozesz Basi Kwiatkowskiej zadac pytanie o smarowanie sie cienka warstwa kremu z wysokim filtrem, ale nie spodziewaj sie, ze potwiedzi prawdziwosc Twojego pomyslu, niestety.
A! Odchodzi sie od okreslenia "bloker" bo nic nie jest w stanie "zablokowac" promieniowania UV i jego negatywnego dzialania na skore w pelni.
ja się absolutnie nie upieram przy swoim 'filtrowym' twierdzeniu. nie mam jeszcze doświadczenia z tego rodzaju kremami, ale dzięki wizażowi otwieraja mi sie oczy. wskazane artykuły przeczytam sumiennie ).
p.s. w takim razie jesli powinno sie 'obsmarowywać ' kremami z filtrem to czy stosowac pod spód coś jeszcze? wydaje mi się, że zamieszczałaś recenzje biodermy fluide? stosujesz ją solo, czy w jakims tandemie? )
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 18:32   #22
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Pod krem z filtrem juz nic nie klade. Nawilza mnie on wystarczajaco, cere mam normalna, swiecic sie zaczynam lekko w strefie T po okolo 4 godzinach.
Bioderma flush teintee spf 50 jest dla mnie ok, Bioderma spf 100 teintee jest za ciemna ale radze sobie w ten sposob, ze nakladam pod nia Bioderme spf 100 bezbarwna (mozna mieszac dwa produkty z filtrami tego samego producenta), ktora troche rozjasnia moja karnacje (niewidoczny bialawy nalocik) i tak mieszajac uzyskuje wlasciwy odcien. Bardzo mi ta technika odpowiada, bo inaczej Biodermy spf 100 moglabym nalozyc tylko minimalna ilosc. Podkladu nie stosuje, tylko korektor i sypki puder. Mam nadzieje, ze wczytasz sie uwaznie w artykuly Basi, bardzo mnie wyedukowaly! Pozdrawiam
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 19:25   #23
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

a jest w ogóle jakiś krem/emulsja/spray z filtrem min. spf 20 który w ogóle nie zostawia tłustej warstwy i dobrze się wchłania? :0

Iwostin pod tym względem jest bardzo dobry.. i chciałabym coś podobnego
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:01   #24
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Ale Iwostin ma kiepskie, niestabilne filtry, musialabys go aplikowac co 2 godziny, zeby uzyskac wskaznik spf na opakowaniu.
Wiekszosc filtrow jest tlustawa, wez probki i sprawdz, ktory najbardziej Ci odpowiada.
Ja uwielbiam Antheliosa FE i wcale sie on na mnie nie swieci (ale to fakt, mam cere w kierunku noralnej), teraz pojawily sie Bioderma spf 100 fluide i Anthelios Lait dla dzieci spf 60 oraz emulsja Vichy spf 60 w opakowaniu podobnym do Antheliosa FE. Ta Bioderma AKN spf 30 w sparyu tez brzmi obiecujaco.
Tylko te firmy (+Avene) maja w Europie stabilne, chroniace przed UVA filtry: Tinosorb i Meroxyl (patenty sa zastrzezone i dlatego nikt inny, np. spoza koncernu L'Oreal nie moze z nich skorzystac).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:06   #25
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

niestety probek nie mam
Anthelios FE mnie podrażniał.. ta Bioderma SPF 50 Flush którą wiele osób poleca u mnie się paskudnie wałkuje ..wybór właściwego kremu z filtrem to trudna sprawa (zwłaszcza że w ogóle trudno je znaleźć w aptekach)


mimo wszystko może jakaś emulsja dobrze się według Was wchłania, nie tłuści buźki i nie zapycha porów ?

Edytowane przez obca
Czas edycji: 2005-05-18 o 21:11
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 23:49   #26
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

To o tej Biodermie Flush slyszalam od kilku osob. Na mnie wygladala ok, troche szybciej sie zaczela swiecic niz Antek (pamietajcie, zeby go nie klasc kolo oka - nawet mnie, normalnie niewrazliwa podraznia kiedy migruje w strone worka spojowkowego. Dla kogos kto nosi szkla kontaktowe, mega nieprzyjemne uczucie! Radze sobie z tym w ten sposob, ze uzywam pod oko sztyftu, ktory dostalam w zestawie z Antheliosem FE i wszystko jest juz ok) i mialam wrazenie, ze dosc mocno sciagnela moja skore. Chyba zostane z produktami LRP i jak zuzyje Bioderme spf 100 Fluide kupie sobie nowego Antheliosa lait dla dzieckow.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 06:55   #27
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

a co myślicie o Rozświetlającym kremie koloryzującym SPF20 Avonu ? czy faktycznie ma taki wysoki faktor czy sobie tylko tak napisali ? ( to kremik raczej do suchej skóry, ale ja, choć mam również mieszaną, używam go na policzki-ładnie rozświetla).
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 07:26   #28
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Cześć Obca. Biodermę zmówiłam w swojej aptece, nie wiem czy coś Ci to da, ja jestem z Kędzierzyna. Ale myślę, że jak wybierzesz się do apteki w jakimś centrum handlowym- powinnaś kupić.W moim mieście tylko jedna apteka była w stanie zamówić ten produkt, nie wszystkie hurtownie mają Biodermę. Jestem bardzo zadowolona z tego spraju. Łatwa aplikacja i ta konsystancja, o niebo lżejsza od Antheliosa LPR, idealan do cery problematycznej. Owszem pozostawia delikatną warstwę ochronną, ale przecież musi. Bardzo wysoki stopień ochrony, oznaczenie zgodnie z nowymi wymogami. Do końca tego roku wszystkie firmy produkujące kremy ochronne muszą ujednolicić określenie faktora i tak najwyższy będzie miał numer 50 (przedział 30-50 najwyższy stopień ochrony). Pozdrawiam i POLECAM.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 08:29   #29
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ?

Nie zawracalabym sobie glowy tym Avonem Jesli masz sucha skore, to te wszystkie kremy z wysokim filtrem od LRP, Avene, SVR , Biodermy, Vichy i L'Oreal sa dla Ciebie, znajdz sobie taki, ktory Ci odpowiada konsystencja i nie daj sobie wcisnac kitu dzialu marketingu. Avon, ze wzgledu na ograniczenia patentowe, nie bedzie mial filtrow typu Meroxyl czy Tinosorb - obecnie jedyne dzialajace na UVA. Jeli w skladzie masz methoxycinnamate,musisz ponawiac aplikacje do kilka godzin.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 08:33   #30
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: jaki krem z filtrem do cery mieszanej ? jeszcze kilka pytań :)

czesc w toruniu w aptece w carefourze powinnas dostac. idz tam i popros o probki tych kremow i sama stwierdzisz, ktory najbardziej ci odpowiada. ja zawsze tak robie. panie sa tam bardzo mile i zawsze mi cos doradza.
teraz uzywam SVR 50, tonujacy i nie narzekam,ale jest troche ciezki

powodzenia
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.