okropnie puszyste włosy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 17:30   #1
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Unhappy

okropnie puszyste włosy :(


czy ktoś wie co można zrobić z bardzo puszystymi włosami? są naturalnie kręcone i mimo stosowania odżywek suche. bardzo nie lubie spiętych włosów ale jak je rozpuszczę to mimo pianek i odżywek wygładzających po dwóch godzinach mam na głowie puszysta szopę i każdy włos kreci się w swoją stronę. a najgorzej jak pójde do fryzjera i mi za krótko włosy obetnie to wtedy one krecą się jeszcze bardziej i nie da się ich ułożyć. próbowałam prostowac prostownicą ceramiczną ale nie prostują się dobrze, zajmuje mi to dużo czasu a i tak nie potrafię ich wyprostować i stały się jeszcze bardziej suche. słyszałam że są jakies zabiegi fryzjerskie które nawilżają i prostują włosy, czy może wiecie coś o tym? a może ktoś zna jakiś dobry sposób na nadmierna puszystość? albo doradzi jak obciąć włosy żeby wygladać do ludzi? proszę o pomoc
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 18:48   #2
kumiko
Raczkowanie
 
Avatar kumiko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 71
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

A czy próbowałaś może kosmetyków z serii Matrix dla kręconych włosów? Sama mam proste, ale niesforne i puszyste, a po tym szamponie i odżywce były gładsze i bardziej płaskie. Polecam
kumiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 09:29   #3
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

z matrixa miałam kiedyś taki krem który kontroluje loki i nawet byłabym zadowolona ale nie lubie jak włosy są takie twarde i sztuczne w dotyku, po prostu były posklejane i usztywnione wygladało to ładnie i nie szkodziło włosom aby w dotyku takie sobie. dobre np na jakąś imprezkę ale na codzień to mnie to denerwowało. ale innych produktów z tej serii nie próbowałam, dzięki za podpowiedź chyba spróbuje szampon
koleżanka mi powiedziała wczoraj że u dobrego fryzjera to mozna taki zabieg zrobić co dobrze nawilża włosy i że po nim się już tak nie puszą. czy ktos może wie na czym to polega i jak się nazywa?
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 13:15   #4
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Może chodzi o X-tenso? on bardziej wygladza niz prostuje włosy..kosztuje okolo 250zł ... ja mialam na to isc ale nie wiem..podobno zamiast po pol roku to po kilku myciach jest coraz gorzej...ja tez mam okropnie puszyste wlosy...zmora całej mojej podstawowki i gimnazjum..kopa soiana na głowie nie do opanowania...jak to dzieciaki "wlosy masz na pol autobusu"...zawsze nosilam zwiazane iteraz co mycie prostuje je prostownicą ceramiczną...już pół roku i jest ok..mam nadzieje,że nie wylecą ani nic ..bo do wiazania mimo wszystko nie powroce :/
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 19:32   #5
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

też kupiłam prostownice ale po prostu nie mam siły. ostatnio przez kilka godzin próbowałam prostować włosy szczotką płynem prostującym i prostownicą i nawet troche sie wyprostowały ale niezbyt ładnie nie tak jak od fryzjera, nadal jakies takie puszyste. chyba cos robie źle albo mam tak dużo wlosow że sama nie daję rady. lubie swoje loki ale chciałabym miec rozpuszczone a wtedy wygladam jak czupiradło...
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 14:41   #6
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

hej
Mi pomaga mleczko wygladzajace FRUCTIS STYLE, jest dobnre i pieknie pachnie ...mi na puszsyte wlosy pomaga....
pozdrawiam
Romeska
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 10:11   #7
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Ja też mam kręcone i puszyste Ale mam pytanie czy miałyście może serię Matrixa? Możecie coś o niej napisać? Cała kosztuje sporo więc wolę zaczerpnąć różnych opinii niż wywalić kasę w błoto. Chciałabym też kupić krem Avonu ale nie ma go od dłuższego czasu w ofercie. Znacie jakieś kremy innych firm? Bo chce zrezygnować z żelu na ich miejsce.
Moim największym błędem było użycie kremu Welli do włosów kręconych. To co miałam na głowie to prawdziwy szok
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-26, 11:26   #8
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Polecam serum przeciwko puszeniu się włosów Avonu robi cuda na głowie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 13:23   #9
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Ja tez mialam do niedawna ten sam problem. Najpierw trwała, która przeżyła kilka długich miesięcy, a teraz ścięcie-tak, że na końcach jest jeszcze to "siano" trwałej. Efektowna szopa! Strasznie histeryzowałam, ale kupiłam w końcu szampon i odzywke Elseve z Nutrinium. Wydaje mi sie ze takie rzeczy trzeba stosowac przynajmniej ze 4 razy zeby widac efekt-wtedy wlosy przyzwyczajaja sie,zeby nie puszyc,tak mi sie wydaje. Mi pomaga (tzn szopy juz nie mam)
Pozdrawiam!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 14:13   #10
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

dzieki za podpowiedzi chyba najpierw wypróbuje szampon z matrixa.
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 14:16   #11
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Polecam serum przeciwko puszeniu się włosów Avonu robi cuda na głowie
Smerfeto,polecasz to serum?
Własnie się nad nim zastanawiam, warto kupić? Napisz coś więcej o nim
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 09:30   #12
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

serum jest bardzo fajne ja używam małą ilość, rozsmarowywuję w dłoniach i przejeżdżam po włoskach są bardziej lśniące i gładsze
dodatkowo jest teraz w promocji za 13,9zł.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 09:49   #13
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

ja tez mjiałam problem z puszącymi sie włosami. radzę sobie z tym tak, że po umyciu i rozczesaniu nakładam na włosy balsam z joanny bez spłukiwania i on świetnie włosy 'zbija'. w ogóle na puszące sie kręcone włosy najlepsze sa balsamy bez spłukiwania.( są duzo lepsze niż w sprayu)
oprócz joanny był kiedyś taki eva-natura z lnem i on był równie świetny, ale ostatnio go nie widziałam
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 12:11   #14
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

TEz mam ten problem. z prostownica moge sie meczyc kilka godzin a i tak za pół godziny sie kreca. Probowalam tego mleczka z Fructisa, ale ono raczej zamiast wygladzac to zwieksza kręcenie Teraz sie poddalam i będę wlasnie stosowac kosmetyki z Shock Waves zeby wzmocnic skrecanie, nie ma innej rady
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:46   #15
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Cytat:
Napisane przez Estrella
będę wlasnie stosowac kosmetyki z Shock Waves zeby wzmocnic skrecanie
dla mnie seria Shock Waves dla włosów kręconych to prawdziwy Shock Zresztą poczytaj opinie w KWC, na innych forach (m.in GW) dziewczyny też pisały że mają niemiłe doświadczenia z tymi kosmetykami...

Dziewczyny czy znacie może jakieś odżywki do włosów kręconych ale bez spłukiwania Obecnie używam Avonu, ale ją akurat trzeba spłukiwać
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:53   #16
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Cytat:
Napisane przez k-n
dla mnie seria Shock Waves dla włosów kręconych to prawdziwy Shock Zresztą poczytaj opinie w KWC, na innych forach (m.in GW) dziewczyny też pisały że mają niemiłe doświadczenia z tymi kosmetykami...

Dziewczyny czy znacie może jakieś odżywki do włosów kręconych ale bez spłukiwania Obecnie używam Avonu, ale ją akurat trzeba spłukiwać
jak pisałam wczesniej spróbujcie balsamu BEZ SPŁUKIWANIA joanny. tani a świetny
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 16:28   #17
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Cytat:
Napisane przez syyyylwia
jak pisałam wczesniej spróbujcie balsamu BEZ SPŁUKIWANIA joanny. tani a świetny
Sylwia mi chodzi o odżywke (ewentualnie balsam) podkreślający, wzmacniającą skręt loków
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 16:45   #18
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
serum jest bardzo fajne ja używam małą ilość, rozsmarowywuję w dłoniach i przejeżdżam po włoskach są bardziej lśniące i gładsze
dodatkowo jest teraz w promocji za 13,9zł.
A czym ono się różni od serum Avonu na końcówki( oprócz nazwy )? Masz porównanie? Bo mi się wydaje, że to prawie to samo- w końcu też olejek Ale tego drugiego nie miałam- więc to tylko przypuszczenia.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 16:53   #19
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Cytat:
Napisane przez k-n
Sylwia mi chodzi o odżywke (ewentualnie balsam) podkreślający, wzmacniającą skręt loków
on właśnie świetnie podkresla loki. pieknie je zbija i nawilża.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 16:54   #20
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

jak do tej pory nie znalazłam nic lepszego na moje kręcone włosy
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 17:04   #21
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Cytat:
Napisane przez syyyylwia
on właśnie świetnie podkresla loki. pieknie je zbija i nawilża.
Sylwia a dokładnie o który balsam Ci chodzi? Miałam kiedys do włosów suchych i zniszczonych, zdaje sie ze w takim zielono-bialym opakowaniu ale niestety bez rewelacji
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 17:16   #22
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8712
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 07:01   #23
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

zawsze po umyciu i wysuszeniu lub bez suszenia moje wlosy sie strasznei pusza-uzywam dlatego produktu prostujacego i nablyszczajacego-wczraj wrocilam pozno wiec je tylko umylam szamponem-a dzis mam loki na glowie na szczescie nei wygladaja tragicznie tylko tak jkbym ej specjalnie robila na papiloty czy cos.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 13:44   #24
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

no ta odżywka z joanny dla mnie tez była dobra, ale jakoś ostatnio w sklepach jej nie widzę teraz używam dove bez spłukiwania i nawet wygładza włosy i nie pusza się tak ale nie wydaje mi się jednak rewelacyjna takie mam po niej dziwnie miekkie włosy, choć moze tak ma być. chciałabym jakoś intensywnie nawilzyć włosy czy ktoś może polecić coś co jest naprawde super nawilżajace i dobre dla włosów?
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 13:49   #25
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Znam ten problem
pozbylam sie puszenia stosujac: szampon i odzywke elseve z nutrileum, odzywke na wlosy garniera dokaldnie taka: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4688
do tego czasami brylantyna w wosku Joanny (ale w malych ilosciach bo strasznie mi obciaza wlosy), pozatym kupilam jakis tydzien temu suszarke jonowa i widze ze chyba cos w tym jest bo wloski sa grzeczniejsze
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 16:07   #26
wagon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Cytat:
Napisane przez k-n
Ja też mam kręcone i puszyste Ale mam pytanie czy miałyście może serię Matrixa? Możecie coś o niej napisać? Cała kosztuje sporo więc wolę zaczerpnąć różnych opinii niż wywalić kasę w błoto. Chciałabym też kupić krem Avonu ale nie ma go od dłuższego czasu w ofercie. Znacie jakieś kremy innych firm? Bo chce zrezygnować z żelu na ich miejsce.
Moim największym błędem było użycie kremu Welli do włosów kręconych. To co miałam na głowie to prawdziwy szok
Ja mialam krem do stylizacji wlosow kreconych goldwell, do kupienia w salonach ok.50 zl, bardzo dobry! Naprawde go polecam, wloski po nim sa ladnie skrecone, nie pusza sie i sa mieciutkie w dotyku. Moze Tobie tez bedzie dobrze sluzyl.
wagon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:47   #27
Rikusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Piotrkowa
Wiadomości: 1
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

co ja mam powiedzieć.. też mam strasznie puszyste włosy. ostatnio byłam u fryzjera to zrobili mi saunne(nawilżenie) i mam ładne włosy takie delikatne,ale niestety mi sie jeszcze puszą. nie moge wam doradzić co najlepiej stosować,bo sama chciałabym sie dowiedzieć!muszę wyprubować wasze propozycje prostuje włosy bo to jedyna moja deska ratunku. z tym prostowaniem nie jest tak zle ale prostownica niszczy włosy bardzo chciałabymmieć proste włosy..bardzo dziękuję za propozycję pozdrawiam

Edytowane przez Rikusiowa
Czas edycji: 2009-06-11 o 16:49
Rikusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:23   #28
Ladyanabell
Przyczajenie
 
Avatar Ladyanabell
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Moje włosy też są strasznie puszyste , a co najgorsze mam ich bardzo dużo. Od 2 lat uzywam prostownicy ale od niej mam jeszcze bardziej suche włosy. Używam tez kilku preparatów jakiś jedwabiów , masek, szamponów wygładzających ale to straszna męczarnia. Sama chętnie bym się dowiedziała jak z moimi włosami walczyć .
Ladyanabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 08:44   #29
iwus87
Raczkowanie
 
Avatar iwus87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 453
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

Moje włosy też są dość niesforne ciągle się puszą po umyciu to wgladam jak "Szopen po koncersie" Ja mam taki sposób nakładam odżywkę nawilżającą a potem troche pianki jeszcze na wilgotne włosy i je ugniatam a na koniec spinam klamrą. Czynność tę z pianka powtażam na suchych już włosach a efekt lekkie loki
__________________
" Bo każdy ma swojego Anioła... i jest dla kogoś Aniołem"


iwus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:23   #30
tofii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: okropnie puszyste włosy :(

ja tez mam ten problem co wy. Tylko ja mam tak ze np. jak jest deszcz jak dziś wyjde gdzies . i Mam taka szope ze too sie nie da oppisac .

denerwuje mnie too bo prostowalam jakies 2 min. przed wyjsciem i wyjde na chwilke do sklepu i wrcam z szopa wstydze sie tego . ; /
po umyciu tez mam szope oczywiscie prosyuje nie ma bata ale ostatnio nie chca mi sie prostować co mam zrobic moze jaka pdzywaka czy cos ???!

proosze o Pomoc ?!
tofii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.