Depilacja- ratunkuuu!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-27, 11:47   #1
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona

Depilacja- ratunkuuu!!!


Dziewczyny- prosze o porade- czym najlepiej depilowac nogi? Kremy typu veet mi nie dzialaja, a maszynka musze golic nogi rano i wieczorem Chcialam kupic sobie depilator, ale przyjaciuolka mi odradza twierdzac, ze po depilatorze wloski wrastaja w skore... Co najlepsze, najtrwalsze i bez nieprzyjemnych skutkow?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 15:56   #2
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Jak to nie dzialaja na ciebie kremy do depilacji? Moze po prostu za krotko je trzymasz, to chyba nie mozliwe zeby "nie dzialaly"?! Chociaz, z doswiadczenia wiem ze w zasadzie wszystko jest mozliwe Ja rowniez nie polecam depilatora ani plastrow z woskiem, bo postaja po nich czerwone plamki (przy odrobinie szczescia) lub male, biale kuleczki wygladajace jak mini ropienie (bez odrobiny szczescia)! Obie "atrakcje" utrzymuja sie na mojej skorze kolo 5 dni, ale moze to tylko ta moja glupia skora tak ma
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:02   #3
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

no cóż ja wiem że wszystko jest możliwe nawet to ze kremy nie działają a po depilatorach robią się takie czerwone kropeczki ale moze rzeczywiście trzymasz te kremy za krótko albo ewntulanie kremy danej firmy nie są dla Ciebie odpowiednie, moze poprostu spróbuj kremu innej firmy? pozdrawiam
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:04   #4
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Cytat:
Napisane przez lalesia
Jak to nie dzialaja na ciebie kremy do depilacji? Moze po prostu za krotko je trzymasz, to chyba nie mozliwe zeby "nie dzialaly"?! Chociaz, z doswiadczenia wiem ze w zasadzie wszystko jest mozliwe Ja rowniez nie polecam depilatora ani plastrow z woskiem, bo postaja po nich czerwone plamki (przy odrobinie szczescia) lub male, biale kuleczki wygladajace jak mini ropienie (bez odrobiny szczescia)! Obie "atrakcje" utrzymuja sie na mojej skorze kolo 5 dni, ale moze to tylko ta moja glupia skora tak ma
hmm... jesli nie wosk i depilator, to czym najlepiej wydepilowac nozki zeby na dluzej pozosataly gładkie ?
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:19   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

No i to jest ten odwieczny problem kazdej kobiety Ja sie juz zaczynam zastanawiac nad laserowym usunieciem wlosow z lydek i okolic bikini. Troche to koszuje, ale chyba warto pozbierac. Koszty powinny sie nawet dosc szybko zwrocic, bo te wszystkie specyfiki do depilacji stosowane conajmniej co tydzien tez tanie nie sa Ktoras juz przeszla ten zabieg?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:23   #6
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

dziewczyny mam pytanie dlaczego mam od razu po ogoleniu lub na nastepny dzień krostki czrwone kurde bo mam busz a ja nie chce go miec i nie chce mieć krostek..wogóle wszędzie mam krostki.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:29   #7
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Lekarzem nie jestem, ale wydaje mi sie ze jest to podraznienie mieszka wlosowego po wyrwaniu wlosa wraz z cebulka. Na pewno nie jest to zdrowe i wyglada nieestetycznie. Moze sprobuj mniej drastyczne metody (krem)
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-27, 16:42   #8
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Cytat:
Napisane przez lalesia
No i to jest ten odwieczny problem kazdej kobiety Ja sie juz zaczynam zastanawiac nad laserowym usunieciem wlosow z lydek i okolic bikini. Troche to koszuje, ale chyba warto pozbierac. Koszty powinny sie nawet dosc szybko zwrocic, bo te wszystkie specyfiki do depilacji stosowane conajmniej co tydzien tez tanie nie sa Ktoras juz przeszla ten zabieg?
niestosowalam laserowej depilacji, ale czytalam gdzies ze czasem bywa tak, iz zabieg po roku nalezy powtorzyc a wiadomo koszty nie sa male

a mozesz zdradzic co stosujesz do depilacji i z jakim efektem, ja do tej pory stosowalam na nogi tylko masyznki jednorazowe i pianke VEETA ( okropnosc) szukam teraz kremu i zastanawiam sie nad woskiem ..
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.

Edytowane przez viki123
Czas edycji: 2005-05-27 o 16:58
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:51   #9
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

hmmm... veeta trzymam dluzej niz jest napisane... moze mam mocne cebulki :P nie wiem...

Co do laserowego usuwania, to kolezanka miala, musiala powtorzyc, ale nie powtorzyla, bo stwierdzila, ze to za bardzo boli, poza tym nogi jej po tym tak spuchly, ze kilka tygodni chodzila wylacznie w spodniach i byly cale w kropki...

A kazdy depilator dziala tak podrazniajaco? Teraz reklamuja jakis depilator z masazerem z Brauna... Faktycznie- na depilacje wydajemy ogromniaste sumy jakby pozbierac do kupy wszystko, co zuzylysmy przez ostatni rok...

nimfetka- ja tez mam kropki, straszne. Moze to uczulenie?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:08   #10
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Cytat:
Napisane przez Impersona
hmmm... veeta trzymam dluzej niz jest napisane... moze mam mocne cebulki :P nie wiem...

Co do laserowego usuwania, to kolezanka miala, musiala powtorzyc, ale nie powtorzyla, bo stwierdzila, ze to za bardzo boli, poza tym nogi jej po tym tak spuchly, ze kilka tygodni chodzila wylacznie w spodniach i byly cale w kropki...

A kazdy depilator dziala tak podrazniajaco? Teraz reklamuja jakis depilator z masazerem z Brauna... Faktycznie- na depilacje wydajemy ogromniaste sumy jakby pozbierac do kupy wszystko, co zuzylysmy przez ostatni rok...

nimfetka- ja tez mam kropki, straszne. Moze to uczulenie?
ja mam uczulenie po Veet-cie, trzymalam 5 minut i myslalam ze mi skore wypali :P
a kupilam do skory wrażliwej
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:09   #11
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Uzywam jednorazowych saszetek z emulsja do depilacji Nair. Praktyczne opakowanko, odcinasz rozek i nakladasz cala zawartosc na obie nozki zawsze masz odpowiednia ilosc preparatu, nie musisz sie zastanawiac, czy wzielas za duzo czy tez za malo, a ilosc jest dostosowana do sredniej wielkosci nog przynajmniej na mnie wystarczajaca, nawet troche duzawo (mam 170cm). Tylko ma wade: strasznie smierdzi zgnilym ogorem, ale to juz chyba klasyka jesli chodzi o kremy do depilacji. Bikini i okolice intymne tez nim potraktowalam i o dziwo uczulenia nie dostalam Cale szczescie, bo tego bym juz nie przezyla Efekt utrzymuje sie kolo 5-7 dni, a potem trzeba powtorzyc. Pakowane po 2 saszetki, ok 3 zl.

A macie do polecenia jakies dobre maszynki do okolic bikini, bo ja po wszystkich tez mam czerwone, piekace kropki ostatnio mialam takie kolorowe firmy Bic i sa beznadziejne, nieostre, a po 2 uzyciach do wyrzucenia...

Wiecie moze czym sie roznia 2 produkty Veet: pianka do depilacji lub tez krem od tego wynalazku z maszynka bez ostrza za 40 zl? Zastanawia mnie to juz dluzszy czas bo cena jest powalajaca, ale jakby to jakos na dluzej starczalo niz 5-7 dni to sie poswiece
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-27, 17:19   #12
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

lalesia- nigdy nie spotkalam sie z tymi saszetkami. Wszedzie mozna je dostac?
co do maszynek to moim zdaniem najlepsze sa te z wilkinsona kolorowe, ale te wieksze za ok 5 zl. nie tepia sie szybko, maja ruchoma glowke i nie zacinaja
A tego drapaka z kremem veet uzywa moja mama, ja nigdy nie probowalam
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:32   #13
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Saszetki mozna kupic w kazdym supermarkecie (tesco, leclerc, geant, real na pewno). Sa zwykle w dziale z depilacja w takim kartonowym pudle, 2 zgrzane ze seba saszeteczki. Opakowanko bialo-zolte. Zalaczam zdjecie

A mozesz mamusie podpytac, czy widzi roznice miedzy veetem z maszynka a zwyklym kremikiem?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:36   #14
ZielonookaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Wydaje mi się, że nic nie daje trwalszych efektów / oczywiście pomijając depilację laserową ale tu już cena jest barierą / od depilacji woskiem wykonanej przez profesjonalną kosmetyczkę. I nie należy tu porównywać doświadczeń z domowej depilacji plastrami z woskiem bo to dwie kompletnie różne sprawy. Zaczęłam chodzić na wosk / ok 5 lat temu / bo miałam strasznie podrażnioną skórę, całą w okropnych krostkach po goleniu, a depilatory chemiczne powodowały u mnie uczulenie. Teraz nie mam żadnych krostek - ani pod pachami, ani w okolicach bikini ani na nogach. I mam spokój na ok. 3 tygodnie. Polecam wszystkim !!!!
ZielonookaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 21:40   #15
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

ZielonookaJ a ile kosztuje Cie taka wizyta u kosmetyczki?
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 23:40   #16
mmonikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

A ja kocham swój depilator Philips Satin*Ice beauty Niedawno znowu zaczęli reklamować go w telewizji Ma specjalną nakładkę z płynem, który zamraża się w lodówce, dzięki czemu depilacja nie jest taka bolesna Oprócz tego ma jeszcze dwie inne głowice - do golenia (świetna!) i do masażu (ma zapobiegać wrastaniu włosków).
Prócz tego wosk, wosk, wosk ale tylko u kosmetyczki...
mmonikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 08:05   #17
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Depilatora uzywam tylko do poziomu3 cm powyzej kolan bo wyzej nie dam rady Piekielnie boli! Ale i tak najbolesniejszy jest 1 raz, pozniej skóra sie juz oudparnia.

Ja zrobilam taki eksperyment : jedna noge ogolilam kremem do depilacji veet(tym rozowym, z dodatkiem jedwabiu) a drugą ogolilam depilatorem. Po rowno tygodniu noga golona depilatorem byla gladka, a tam gdzie byl krem juz czuc bylo wystajace wloski.
Jesli chodzi o komfort (tez psychiczny) to chyba najlepszy krem, tylko troche drogo wychodzi, bo trzeba golic częściej,a przecież to ok. 15-17 zl.

A co sadzicie o kremach depilacyjnych Sorayi i Nairu? Próbowlyscie je? Moze warto kupic cos tanszego niz veet a z tym samym efektem?

Pozdr!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 09:53   #18
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Juz sie w tym watku wczesniej rozpisywalam na temat Nair. Naprawde jest swietny, dla mnie lepszy od veeta bo ma superwygodne opakowanko jednorazowe (saszetki) pakowane po 2 szt i kosztuje ok 3zl a efekt identyczny! Bo w koncu co mozna innego do tego kremu wsadzic? Tylko ostrzegam, ochydnie wali ogorem
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 10:06   #19
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 242
GG do wannabe
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Laserowe usunięcie włosów było moim marzeniem i z prawdziwą zaciętością zbierałam na niego pieniądze. Gdy już uzbierałam porządną sumkę i zaczęłam się interesować jakims gabinetem, w którym przeprowadzono by zabieg. Wpisując w google "laserowe usuwanie włosów" i inne tym podobne hasła natrafiłam na różne fora internetowe, na których dziewczyny opisywały swoje wrażenia. Opinie o depilacji były różne:
- część dziewczyn była zachwycona efektem
- część musiała powtarzać zabieg wielokrotnie (co zwiększyło koszty nawet do 8000zł)
- parę dziewczyn napisało, że po kilku latach cieszenia się gładką skórą włoski zaczęły odrastać - ale nie takie same jak przedtem. odrastały w postaci gęstych ale drobnych włosków.
Ta ostatnia sprawa mnie bardzo zniechęciła. To są dla mnie bardzo duże pieniądze, więc jeśli mam wydać nawet te 8000, a potem włoski mają odrastać to ja dziękuję bardzo za taki interes!
W związku z tym wróciłam do depilatora elektrycznego i maszynki, a pieniądze zminiły przeznaczenie (teraz zbieram na mieszkanko )
Pozdrawiam
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 11:25   #20
agniecha313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 30
GG do agniecha313
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

od zawsz uzywalam Veeta,ale ostatni wzielam do reki depilator i musze wam powiedziec ze jestem bardzo zadowolona ,co prawda 1-wszy raz bolalo jak cholera,ale efekt jest extra ,
agniecha313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 18:04   #21
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

pytanie do lalesi: czy po uzyciu tych saszetek nie mialas zadnych podraznien, czerwonych kropek?i czy po depilacji nogi byly idealnie gladkie?a wloski czym pozniej zbierasz-gabka? i jeszcze jedna- czy mozna potym zastosowac balsam do ciala?
sorki ze tak duzo pytan ale twoj post mnie bardzo zainteresowal....
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 18:34   #22
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Beciu ten krem wcale a wcale mnie nie podraznia, nie mam zadych kropek ani nie szczypie, piecze itd (a jestem silnym uczuleniowcem, tanity np moje nozki nie tolerowaly). Nogi sa idealnie gladkie, jesli trzymasz te 5 min, a jesli masz mocne wlosy to mozesz potrzymac na wszelki wypadek troszke dluzej (choc u mnie nie ma takiej koniecznosci, ale wloskow mocnych tez nie mam). Jesli tylko sploczesz krem samym strumieniem prysznica, to nogi moga nie byc idealnie gladkie, ale jak uzyjesz do tego celu gabeczki to nie ma najmniejszego problemu (mozesz wziac jakas stara np od pianki veet jesli posiadasz albo zwykla gabke do kapieli). Zawsze nakladam na nogi zaraz po depilacji balsam, zeby zabic smrod tego ogora i nie ma z tym zadnego problemu, wiec mysle ze mozna bez obaw stosowac

Sprobuj, w razie czego naprawde niewiele stracisz (najwyzej 3-4zl :) a moze i go nawet polubisz. Powodzenia w experymentach z roznymi specyfikami
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 01:49   #23
magda84
Raczkowanie
 
Avatar magda84
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 112
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Czesc!

Moje doswiadzcenia z depilacja:
- depilator - przez 10-12 dni gladkie nogi, ale potem wlosy wrastaja (mimo szorowania rekawica i peelingami),pojawiaja sie krostki itp;nie dla mnie, oddalam siostrze
- wosk u kosmetyczki - przez ok 14 dni ladne nogi a potem tak jak po depilatorze - wrastanie i krostki
- kremy - na mnie nie dzialaja

Dlatego musze niestety pozostac przy żyletce
magda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 06:37   #24
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

bardzo dziekuje za odpowiedz lalesiu uzylam tego wczoraj , oczywiscie zgodnie z instrykcja, trzymalam nawet z 8 minut i za pomoca gabki usuwalam wlosy....a tu nie wszystkie sie usuneley...nie wiem dla czego....ale za to tam gdzie ich nie ma to jest spoko.
Rzeczywiscie strasznie smierdzi...pozniej sie posmarowalam balsamam ale w lazience nadal pozostawal tan smrud...
Jeszcze mi zostala jedna saszetka to moze troche dluzej potrzynmam to bedzie lepsszy efekt a nawet jesli nie to duzo nie stracilam...
Jeszcze raz dziekuje !
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 07:24   #25
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Tez kupie Nair, skusze sie i wyprobuje. Jak nie wyjdzie, to bedzie na lalesie
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 08:35   #26
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Ja również próbowałam wielu metod:

Żyletka - niestety, musiałabym golić nogi codziennie i to jest zamknięty krąg, włoski coraz szybciej odrastały, okropność.

Pianka, krem do depilacji - jak dla mnie najmniej trafione, miałam kiedys bardzo mocne włoski i kremy były za słabe, a przy okazji upaćkałam pół łazienki

Wosk - fajna sprawa, mimo wrastania włosków, tylko ciężko znaleźć dobry wosk. odradzam veet i tanite, plastry nie nadają się do wielokrotnego użytku, tylko raz

Depilator - przy tej metodzie pozostaje do dzis z małymi modyfikacjami, mam baaaardzo stary model, ale po kilku latach włoski osłabiły się
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 09:39   #27
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Dziewczyny, tylko mnie do sadu nie pozwijcie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 11:02   #28
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Hej, ja uzywam depilatoru na lydkach i jeszcze nigdy nie zauwazylam wrastajacych wloskow a uzywam go od 2 lat. Co do nie dzialania kremow to znam z wlasnego doswiadczenia mialam problem z okolicami bikini, nic nie dzialalo kremy nie dzialaly na wszystkie wloski i mi pozostawaly pojedyncze, do pianki nie mialam cierpliowsci bo mi splywala Nauczylam sie depilowac miejsca biki depilatorem ale w niektorych tych najbardziej wrazliwych miejscach uzywalam maszynki, ale przez przypadek znalazlam w domu Krem do depilacji Joanny Sensual takie brazowe opakowanie i o dziwo w miejsach delikatnych uzywam tego kremu ii uwaga wszystkie wloski znikaja, nie ma czerwonych krostek, skora jest gladka jakby tam nie bylo nigdy wloskow. Jestem w szoku bo veet nie mogl sobie ze mna poradzic a tu prosze taka Joanna dala rade
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 21:32   #29
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Cytat:
Napisane przez styska
Hej, ja uzywam depilatoru na lydkach i jeszcze nigdy nie zauwazylam wrastajacych wloskow a uzywam go od 2 lat. Co do nie dzialania kremow to znam z wlasnego doswiadczenia mialam problem z okolicami bikini, nic nie dzialalo kremy nie dzialaly na wszystkie wloski i mi pozostawaly pojedyncze, do pianki nie mialam cierpliowsci bo mi splywala Nauczylam sie depilowac miejsca biki depilatorem ale w niektorych tych najbardziej wrazliwych miejscach uzywalam maszynki, ale przez przypadek znalazlam w domu Krem do depilacji Joanny Sensual takie brazowe opakowanie i o dziwo w miejsach delikatnych uzywam tego kremu ii uwaga wszystkie wloski znikaja, nie ma czerwonych krostek, skora jest gladka jakby tam nie bylo nigdy wloskow. Jestem w szoku bo veet nie mogl sobie ze mna poradzic a tu prosze taka Joanna dala rade
Ja używam od niedawna plastrów, u mnie efekt jest przez conajmniej miesiąc, kropki są tylko 1 dnia i ogólnie plastry są ok .
Teraz przerzucam się na maszynkę, jak na razie używałam 3 razy i efekt jest moim zdaniem za krótki...po 2, 3 dniach muszę powtarzać zabieg.
Cieszę sie za to, że moje włoski wolno odrastają .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 21:32   #30
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Ja używam od niedawna plastrów, u mnie efekt jest przez conajmniej miesiąc, kropki są tylko 1 dnia i ogólnie plastry są ok .
Teraz przerzucam się na maszynkę, jak na razie używałam 3 razy i efekt jest moim zdaniem za krótki...po 2, 3 dniach muszę powtarzać zabieg.
Cieszę sie za to, że moje włoski wolno odrastają .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-24 14:52:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.