Wygląd nóg - białe kropki :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-30, 13:52   #1
duchota
BAN stały
 
Avatar duchota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
GG do duchota

Wygląd nóg - białe kropki :/


Witam, nie wiedziałam gdzie zakwalifikować ten temat i postanowiłam umieścić go tutaj, dlaczego - o tym zaraz napisze...
Mam problemy z wyglądem nóg, a zbliża sie lato i czas letnich spódniczek i krotkich spodni. Nie wiem jak to fachowo nazwać ale pojawiają mi sie na łydkach takie białe kropki...Kiedyś mi to nie przeszkadzało ale teraz nabrało walorów nieestetycznych;P Słyszałam kilka opinii na ten temat i sądze, że ma to zwiazek ze słabym krążeniem, widać to również na moich dłoniach, które podczas upału sa sine i podczerwienione. Mam osobiste odczucie, że nogi również sa zmeczone zwlaszcza w obrebie stóp i własnie łydek...
kieruje do was kilka pytań: co to za dolegliwość?? czy istnieje jakiś sposób aby pozbyc sie tego, jakieś ćwiczenia, masaże, maści?
Dodam, że mam to po tacie.

peace
duchota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 22:00   #2
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Wygląd nóg - białe kropki :/

Bardzo często kobiety sa zaniepokojone zmianami dopiero w momencie kiedy zamieniaja sie w defekty natury estetycznej. Pytanie moje jest bardzo proste. Dlaczego jeszcze nie odwiedziła Pani lekarza. Czy dopiero problem natury estetycznej zmusza do zastanowienia sie nad stanem krążenia. W tym co Pani opisuje jest już kilka symptomów które powinne Panią zaniepokoić.

Z tego co widze to sa juz problemy z krążeniem. Polecam najpierw kontrolę u naczyniowca, ponadto takimi sprawami zajmuja sie także interniści, w sensie estetycznym polecam natomiast konsultacje u lekarza medycyny estetycznej.

Masaż jest pomocny w wielu dolegliwosciach i schorzeniach związanych z krążeniem, najpierw powinna jednak je Pani zdiagnozować.

Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 22:41   #3
duchota
BAN stały
 
Avatar duchota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
GG do duchota
Dot.: Wygląd nóg - białe kropki :/

Dziękuje za wyjaśnienie... skonsultuje to z moja lekarka przy najbliższej okazji
Pozdrawiam
duchota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.