nielad artystyczny na glowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-18, 12:25   #1
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364

nielad artystyczny na glowie


no wlasnie - ostanio scielam sobie wloski na krotko (niestety nie mam mozliwosci przeslania fotki,ale cos w stylu anity lipnickiej z ostaniego looka [img]icons/icon7.gif[/img], chodzi mi tez o taka stylizacje) i mam pytanko: jakie kosmetyki polecilybyscie do fryzury out-of-bed (czy jakos tak) - odstajace, lekko (?) usztywnione wlosy, po prostu nieladzik
[img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-18, 12:41   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: nielad artystyczny na glowie

żel Garniera w takiej zielonej tubie. daje efekt inny niż reszta żeli - jak masz króciutkie to na pewno nie obciązy Ci włosów.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-18, 15:46   #3
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: nielad artystyczny na glowie

zel bede musiala uzywac do mojej krociutkiej grzywki (dlatego dzieki za propozycje garniera), ale wiem ze do ukladania calej fryzurki sa konkretne preparaty (o ktorych nie mam za bardzo pojecia). moze sa na wizau dziewczyny ktore korzystaja z tego typu kosmetykow
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-19, 00:29   #4
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: nielad artystyczny na glowie

dziewczyny bede was meczyc [img]icons/icon10.gif[/img]
za zadne skarby nie moge znalezc zdjecia fryzury o ktora mi chodzi (chociaz wydaje mi ze jest ona ostatnio popularna). trafilam jedynie na strone anity lipnickiej - mniej wiecej to jest to, tylko ze chcialabym uzyskac efekt bardziej odstajacych wloskow. niestety nie wychodzi mi przekopiowanie zdjatka - zalaczam link: http://www.anitalipnicka.com/ (sorki za utrudnienia)
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-20, 23:21   #5
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: nielad artystyczny na glowie

Witaj [img]icons/icon7.gif[/img]
hmm...własnie też mam fryzurke coś a'la w tym rodzaju i też nie wiem zbytnio czym mam tak układać włoski [img]icons/icon9.gif[/img]
Pianka i wosk nie daje takiego efektu - przynajmniej na moich włoskach (pianka -Fructis, wosk - Taft).
Hmmm...zadałam podobne pytanko o środki do stylizacji ale podobnie jak Ty nie dostałam odpowiedzi...[img]icons/icon9.gif[/img]
Może więc Ty już wpadłaś na sposób jak taki efekt włosków uzyskać???

Pozdrawiam
Bużka
Biedronka [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 01:13   #6
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: nielad artystyczny na glowie

[img]icons/icon7.gif[/img] w koooncu - juz stracilam nadzieje ze ktokolwiek odpowie [img]icons/icon10.gif[/img]. jako ze nie wiedzialam co poczac zbytnio z ta moja fryzurka eksperymentowalam z pianka i zelem welli no ale z marnym efektem - po prostu ni w kija nie chca sie usztywnic i wymodelowac te moje wlosiska! ale poszperalam na KW i zamierzam wyprobowac: Joanna, Brylantyna w żelu, potem Joanna, Algi Morskie, Spray nawilżająco-ochronny do włosów (ponoc skleja ale mnie tez oto poniekad chodzi [img]icons/icon7.gif[/img] ) - nic konkretniejszego tutaj nie znalazlam, a ze do tego tanie to napewno wyprobuje. Aha - w Look'u podali jakis preparacik OSIS+ (mess up), ktory "ma tworzyc na glowie kontrolonawy nielad" [img]icons/1ehem.gif[/img], wiec tego preoparaciku tez bede szukala [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]

ps. zycze wesolego drugiego dnia swiat [img]icons/icon10.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 19:12   #7
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: nielad artystyczny na glowie

Witaj Kreseczko [img]icons/icon7.gif[/img]
echh...swięta, świeta i po świętach...
Z brylantyną Joanny próbowałam i powiem Ci ze efekt zdecydowanie nie jest o taki o jaki nam chodzi - przynajmniej na moich włoskach [img]icons/icon9.gif[/img]
Hmmm...już naprawde nie mam pojęcia czym mam te włoski robić aby uzyskać ten fajniutki efekt sterczącej fryzurki...[img]icons/icon9.gif[/img]
Może znalazłaś już jakiś nowy sposób??
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-21, 20:00   #8
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: nielad artystyczny na glowie

hejhej [img]icons/icon7.gif[/img]
tak, znalazlam - jak bede przy kasie wybiore sie na modelowanie do mojej fryzjerki [img]icons/icon10.gif[/img]. a ty tez cosik kombinuj i relacjonuj poczynania (ja na kase musze troche poczekac [img]icons/icon7.gif[/img], ale jak sie w koncu wybiore to napisze co mi specjalistka poradzila)
[img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 07:52   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: nielad artystyczny na glowie

hmm. ja bym mimo wszystko [i wbrew pozorom] modelowała na piankę a potem dopiero wtarła w rączki żel a rączki wytarła we włosy [img]icons/icon7.gif[/img]. u mnie skutkowało [czasami!] - inaczej włosy opadają [inaczej = nałożenie substancji układających włosy innych niż pianka w ilości hurtowej [img]icons/icon7.gif[/img]]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 16:53   #10
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: nielad artystyczny na glowie

HEJ [img]icons/icon7.gif[/img]

Dzisiaj uzyskałam nawet zadowalający efekt...[img]icons/icon7.gif[/img]
Zawsze używam pianki do układania - tak na oko 2 kulki średniej wielkości. Dzisiaj postanowiłam zwiększyć ZNACZNIE "dawke" pianki....i jest prawie super
Jednak są 2 "ale": 1. i tak nie jestem 100%zadowolona
2. od rana do wieczora jednak nie trzyma sie [img]icons/icon9.gif[/img]

A słyszałaś o czymś takim jak GUMA??
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 17:16   #11
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
Re: nielad artystyczny na glowie

Myślę,że każdy specyfik do takiej fryzury działa inaczej w zależności jakie są włosy.Ja ma cienkie i problemem jest aby sterczały sztywno przez cały dzień.
Ale mój sposób to pianka taka najtańsza w różowej butli,potem brylantyna Joanna,wosk Joanna na same końcówki.
Ostatnio odkryłam w Yves Rocher spray do układania włosów.Super podnosi nie robiąc sztywnych i suchych patyczków.Przestrzegam jednak przed Lorealem-fryzurka z wyrka,obciąza i włosy wyglądają jak nie myte przez tydzień.
A może zaglądnełabyś do sklepu dla fryzjerów-kosmetyki profesionalne.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości-może włosy muszą się przyzwyczaić do nowego położenia na głowie.
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-22, 17:51   #12
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: nielad artystyczny na glowie

Hej KARLA [img]icons/icon7.gif[/img]

A jakiej dokładnie firmy ta pianka??
hmm....a czy brylantyna joanny nie obciąża Ci włosków , ze wyglądają jak brudne ??
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 18:18   #13
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
Re: nielad artystyczny na glowie

jUŻ PODAJĘ:pianka-Concertino"stiling mousse".Różowo fioletowe opakowanie.We wszystkich supermarketach na dolnych półkach,kosztują ok.5zł-ta firma lub podobna jeśli chodzi o kolor opak.Zawsze leżą obok siebie.Napewno poznasz.Na oko badziewie ale dobrze usztywnia i długo trzyma włosy do góry.Wszystkie dużo droższe są jakby za słabe aby utrzymać nieład przez cały dzień.
A co do brylantyny,ona tak się nazywa ale tak naprawdę ma konsystencję żelu z tak też działa.Naprawdę usztywnia na maxa.Najlepsza jest brylantyna w żelu dla mężczyzn(ale pomysły no nie?).A jak to nie pomoże doradzam lakier do włosów taj samej firmy co pianka też jakieś 5zł.
Pozdrawiam jak będziesz chciała wiedzieć coś jeszcze to pisz,bo też szukałam dobrago sposobó w droższych kosmetykach a oświeciła mnie moja fryzjerka i uwielbiam ja za to bo teraz jestem w 100% przekonana do takiej zwariowanej fryzury. :helo:
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 18:41   #14
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: nielad artystyczny na glowie

Dzięki KARLA [img]icons/icon7.gif[/img]

...ech jak to dobrze wiedzieć, że jest jeszcze czasem coś taniego i fajnego [img]icons/icon7.gif[/img]
Fakt ja próbowałam Welle i Loreala...no i sama wiez jakie efekty.
Wielka BUZKA za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 13:40   #15
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: nielad artystyczny na glowie

znalazlam (lepiej pozno niz wcale [img]icons/icon10.gif[/img]) na wizazu fryzurke o ktora mniej wiecej mi chodzi (roznica jest tylko w grzywce ale to juz male piffko), tylko musi byc troche bardziej usztywniona zeby wlosy trzymaly sie caly dzionek (pobozne zyczenie [img]icons/icon7.gif[/img] )

ps. Jaonno jak tam u ciebie z probami stylizacji [img]icons/icon10.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (33,1 KB, 22 załadowań)
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 15:30   #16
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: nielad artystyczny na glowie

Taaaak!! Frzyzurka jest BOSKA !!! Widziałam już ją wcześniej i bardzo mi sie spodobała [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Wkońcu wiem jak zrobić (oczywiscie mniej więcej, bo tak jakbym chciała to chyba tylko mój fryzjer potrafi)włoski.
Do tej pory myślałam, że to główne zadanie wosku - a pewnie sam wiesz jaki efekt jest po wosku...(jakby tłuste i po kilku godzinach klapnięte włoski)Jednak teraz użyłam naprawde dużo pianki i [img]icons/icon7.gif[/img]. Tzn najpierw tak jak zawsze - jak susze to dwie małe kulki, natomiast pożniej na suche włosy szalej z pianką [img]icons/icon7.gif[/img] Ja użuwam pianke Palmolive i jest ona całkiem oki- chociaż pewnie można każdą inną mocno utrwalającą. No i to co mi sie spodobało po tej piance, włosy na drogi dzień (nie myte) wyglądają całkiem oki (nie znosze mieć ani odrobinke tłustych włosów -takie moje zboczenie )
No więc życze powodzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 15:58   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: nielad artystyczny na glowie

[img]icons/icon7.gif[/img] no to dokładnie taki sposób jaki polecil mi mój fryzjer. pianka nie obciąża włosów w odróżnieniu do innych kosmetyków. żel, wosk i tym podobne najlepiej stosować na sam koniec.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 20:29   #18
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: nielad artystyczny na glowie

dzieki dziewuszki [img]icons/icon7.gif[/img] - po nastepnym myciu dam sobie fest pianki (zawsze balam sie duzo jej uzywac) i zobacze jakie beda efekty, oczywiscie was powiadomie co mi to za cuda na glowie powychodzily [img]icons/icon10.gif[/img]
pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.