szampony koloryzujące a farby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-19, 15:36   #1
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222

szampony koloryzujące a farby


chciałabym jasniejszy kolor moich włosków bez farbowania (jak pomysle o odrostach to mnie ciarki przechodzą), tak o jeden ton-bo płukanki z rumianku... dam se spokój z tym. Pomyslałam więc o L'Oreal, Casting Szampon trwale koloryzujący

Tylko że czytając opinie w kw zaniepoiłam się /:
Maga napisała:
"Nadaje włosom kolor na tyle trwały, że wystarcza do następnego farbowania - kiedy trzeba pokryć odrosty; nie nadaje się jednak przy większej ilości siwych włosów."
a AgaN: "Kolor utrzymuje się bardzo długo, a pojawiające się odrosty bardzo naturalnie przechodzą od naturalnego koloru do farbowanego. "
czyli szampon ten nie schodzi tak jak inne szamony kolotyzujące???? ja NIE CHcE MIEC ODROSTÓW!!
ALE... znów debesciak napisała;" Szampon mam na włosach od trzech tygodni i nie widać na razie żadnych śladów wyblaknięcia, spłukania czy czegokolwiek " więc z tego by wynikalo ze nei tworzy odrostów i schodzi przez spłukania tak jak to szampony koloryzujące

Więc ja już się pogubiłam napiszcie jak to z nim na prawdę jest,chyba że możecie polecić jakiś inny
dzieki za wszystkie odpowiedzi [img]icons/icon10.gif[/img]
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 23:15   #2
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: szampony koloryzujące a farby

schodzi [img]icons/icon7.gif[/img] hmmmm przynajmniej w moim wypadku. Z tymze ja zawsze koloryzuje na ciemna czekoladke z pallette.
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 08:46   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: szampony koloryzujące a farby

z jednej strony chcesz rozjaśnić włosy z drugiej nie mieć odrostów.. ciężko Ci będzie uzyskać tak minimalny niuans, aby nie było widać odrostów.. [mówię tu o stosowaniu środków typu szampon koloryzujący czy farba].tak mi się wydaje..

kolor się wypłukuje ku naturalnemu jeśli włosy się przyciemnia.. ale jeśli się je rozjaśni to co ma się spłukać???

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 11:05   #4
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: szampony koloryzujące a farby

Szamponem koloryzującym nie rozjaśnisz włosów o więcej niż jeden odcień [img]icons/icon9.gif[/img] Ya kiedyś farbowałam włosy kolorem Sahara Blond Wellaton Soft Color, jednak nie był to bardzo widoczny efekt, raczej zmiana odcienia moich włosów przez co wydawały się one troszke jaśniejsze [img]icons/icon7.gif[/img] Farba zmyła się bez problemu.
Jeśli boisz się odrostów, to może nie farbuj całych włosów tylko spróbuj z delikatnym balejażem, wtedy odrosty nie będą tak bardzo widoczne i będą wyglądały naturalnie.
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.