Ponownie ŚLUB - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-24, 11:44   #1
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi

ślub coraz bliżej niestety...


...a ja nie mam pomysłu na makijaż. Zrezygnowałam ze swojego pierwotnego pomysłu - czerwony gorset - złota spódnica i zdecydowałam ostatecznie ,że suknia będzie w kolorze tzw. ,,starego złota'' a makijaż będę wykonywać własnoręcznie bo jakoś tak mam ograniczone zasoby finansowe na dobrą makijażystkę a nie mam zaufania do różnych super tanich OKAZJI! i PROMOCJI! w nieznanych gabinetach kosmetycznych. Dziewczyny ,proszę doradźcie mi jakiś fajny makijażyk. Dla ułatwienia załączam swoje zdjecie oraz zdjęcia gorsetu i spódnicy. A ha - spódnica rzecz jasna będzie bez tych czerwonych kwiatów przy drapowaniach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IZA.jpg (16,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gorset.jpg (50,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lion_egala.jpg (26,3 KB, 12 załadowań)
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 12:10   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: ślub coraz bliżej niestety...

czesc izi [img]icons/icon7.gif[/img] jej..zachwyciłam sie Tobą [img]icons/icon7.gif[/img] sliczna dziewczynka [img]icons/icon7.gif[/img]

na szybko wklejam Ci dwie fotki J. Lo moje ulubione wersje jej makijazu, uwazam ze byłoby Ci w nich PIĘKNIE [img]icons/icon7.gif[/img] w domku jeszcze cos pogrzebie i sie wysile na obszerniejszy komentarz - kolorki [img]icons/icon7.gif[/img]zreszta Szefowa Ci zaraz pewnie cos pieknego wytrzasnie [img]icons/icon29.gif[/img] a ja teraz znikam do pracy [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] scisski [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 12:16   #3
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Re: ślub coraz bliżej niestety...

Dzięki Olu za komplementy ...chociaż ja się tak nie postrzegam idealnie He,he,he wyłazi nasza natura, kobitki to są łase na takie pochwały... Bardzo dziękuję za zdjecia - pokombinuję coś z tym makijażem bo jest w rzeczy samej bardzo naturalny i piękny Pozdrawiam Cię i jescze raz dziękuję za poświęcony mi czas.
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 10:58   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: ślub coraz bliżej niestety...

Kochana izzi [img]icons/icon7.gif[/img] no jak mi wybaczysz ten czas trwania i oczekiwania [img]icons/icon12.gif[/img] na moje foty for you to bedzie pieknie [img]icons/icon7.gif[/img] a teraz konkrety [img]icons/icon7.gif[/img] Moja propozycja Twojego makijazu slubnego:

Beze i brązy na powiekach idące odrobinke w stronę złota , naturalnie zarózowione policzki, wilgotne/naturlane bezowo- rózowe usteczka [img]icons/icon7.gif[/img]

KROK PIERWSZY : Podkład - w tonacji bezu, lekki raczej bo lato no i szczesciaro nie masz problemów z cerą [img]icons/icon7.gif[/img] a zatem idzie izzi do Spehory i testuje [img]icons/icon12.gif[/img] proponuje Loreal'a Air Wear lub Estee Lauder Double Wear - zwłaszcza ten ostatni [img]icons/icon7.gif[/img] moja miłosc [img]icons/icon7.gif[/img] ponadto na ślub jak znalazł, ten podkład jest cudownie niewidoczny, wspaniale upiekszający no i baaaaaaaardzzoooo trwały [img]icons/icon7.gif[/img] ja mam odcien 02, Tobie tez ten powienien pasowac [img]icons/icon7.gif[/img] odsyłam Kochanie do Kw [img]icons/icon7.gif[/img] poczytaj o nim [img]icons/icon7.gif[/img] polecam i zachecam [img]icons/icon7.gif[/img]sama pod niego uzywam lifting matujacy Erisa- tez Kw, który wspaniale wygładza i napina buzke , dodatkowo dodając jej blasku i delikatnie rozświetlając [img]icons/icon7.gif[/img] Koszt liftingu - 45 pln, EL -130 , ale uwazam, ze warto, bo efekt jest WSPANIAŁY! [img]icons/icon7.gif[/img]jezeli sie zdecydujesz na EL, nie musisz juz uzywac pudru sypkiego lub w kamieniu, bo ten podkład naprawde wspaniale dodaje uroku [img]icons/icon7.gif[/img] wiadomo, jesli inny nie tak swietnie wygladajacy na buzce podkład- odrobinka pudru się przyda [img]icons/icon7.gif[/img] Popatrz zatem na zachwalany przez dziewczyny YR- Luminelle (sypki).

KROK DRUGI: Oczka - na lini rzes malujemy kreseczke- najlepiej brązową kredką [img]icons/icon7.gif[/img]Zeby zrobić to najdelikatniej efektownie [img]icons/icon7.gif[/img] - zamykamy oczko, naciągamy lekko powiekę i precyzjnie stawiamy kropeczki,jedna obok drugiej przyciemniając nasdę rzęs.Taka kreseczka bedzie prawie niewidoczna, ale wzmocnimy nasade rzes- przez co, oczko bedzie bardziej wyrazne [img]icons/icon7.gif[/img]Jesli kreseczka będzie zbyt widoczna, rozetrzyj ją patyczkiem kosmetycznym lub pedzelkiem [img]icons/icon7.gif[/img] Dobrą kredkę do oczu w kolorze oberzyno- brązowym ma Max Factor (nr. 045) Polecma tez kredeczki Lancome "Le Crayon Khol" - opinie KW, ja mam czarną ,ale brąz tez jest z tego co pamietam [img]icons/icon7.gif[/img]

Cienie:np.Guerlain (delikatny brazowy cien w kremie nr 141)Bourjois (lśniący złotem brąz 44 , lub potrójny 41).ZWróc tez uwage na Pierre'a Cardina (kremowy, delikatnie złocisty braz),Diora (przybrudzony braz z domieszką rózwego lsnienia) i na zestaw brazów YSL - ale nei pamietam numerków [img]icons/icon10.gif[/img]

Po zrobieniu kreski, wew kąciki oczu pomaluj jasniejszym cieniem, np. pojedyncze Bourjois (Beige Rose 08) fajny , taki zgaszony, przybrudzony jakby szarawo-złotawy bez [img]icons/icon41.gif[/img] - jezuuu, ale opis koloru [img]icons/icon10.gif[/img] , a kąciki wycieniuj własnie tym ciemniejszym brązem z dodatkiem złota, dosc instensywanie wycieniuj kąciki zewnetrzne [img]icons/icon7.gif[/img]granice barw mozesz rozetrzec paluszkiem lub pedzelkiem i przejechac jeszcez to mniej wiecej od polowy oczek cieniem np. Bourjois -Brun Astral nr 33, taki brudny oberzyno-braz z drobinkami maluteenkimi, zatem wyglada baredzo delikatnie [img]icons/icon7.gif[/img]

dolną powiekę bym zaznaczyła cieniutko brązową kredką ,a le naprawde ceniutko i zmieszanym Astralem 33 z brązem ciemnym jaki wybierzesz- przejechała na kreseczke dolnej cieniem [img]icons/icon7.gif[/img] zeby powstała taka delikatna mgiełeczka [img]icons/icon7.gif[/img] wnetrze oczek , koło dolnych rzes maznij białą kredeczką , zeby ozywic spojrzenie i dodac mu swiezosci , a przy tym powiekszyc minimalnie, ale zawsze jednak oczko [img]icons/icon7.gif[/img]
Dalej no to wiadomo - kilkakrotnie czarna lub mocno brazowa maskara [img]icons/icon7.gif[/img] na oba rzeski- dolne i górne [img]icons/icon7.gif[/img] dolne mozesz maznac tylko raz [img]icons/icon7.gif[/img]

Acha, pod cienie warto uzyc bazy Art Deco, jako utrwalacza [img]icons/icon7.gif[/img] oczka bedą wtedy wyglądały pieknie cały wazny dzien [img]icons/icon7.gif[/img]

KROK TRZECI: usta - szmineczki YSL 24, błyszczyk YSL - naturalny 1, Rimmel rózowawy 101, zobacz tez na ołowek w kolorze fuksji Rimmla -kick start i Bourjois - błyszczyk nr 70. Moim zdaniem delikatnie mozesz uzyc konturówki, choc nie uwazam zeby to było az tak baaardzo konieczne [img]icons/icon7.gif[/img]ale mogę się mylic [img]icons/icon7.gif[/img]

KROK CZWARTY : Róz [img]icons/icon7.gif[/img] Nie boj sie go- powinien byc widoczny [img]icons/icon7.gif[/img] oczywiscie, bez przesady, ale.. [img]icons/icon7.gif[/img] własnie- mozesz nim omiesc kosci policzkowe - co polecam bardziej [img]icons/icon7.gif[/img] albo jak ci nie pasuje- tylko przody policzków czyli tzw.pućki [img]icons/icon12.gif[/img]Tu zerknij na Chanel 50, lub Lancome'a - kremowy! czyli do roztarcia i nie na puder sypki, tylko na sam podkład- w kolorze delikatnej fuksji - bodajze 13 ? [img]icons/icon41.gif[/img] jakos tak [img]icons/icon12.gif[/img] Na róze poatrz tez u Bourjois czy Loreala [img]icons/icon7.gif[/img] i opinie w Kw rzecz jasna [img]icons/icon7.gif[/img]

i juz jestes gotowa [img]icons/icon7.gif[/img]

Taki wlasnie makijaz Ci slicznotko polecam [img]icons/icon7.gif[/img]To najblizszy naturze makijaz, choc wcale nie taki delikatny [img]icons/icon7.gif[/img]Oczy zdecydowanie podkreslone roztratym brązem, baardzo kobiece [img]icons/icon7.gif[/img] usta i policzki dziewczęce [img]icons/icon7.gif[/img] w kolrkach beżo-rózu [img]icons/icon7.gif[/img] Proponuje kochanie takze kilka, cieniutkich rozjasnienionych pasemeczek - ton w ton- efekt słonca- słomkowy, piaskowy blondzik ..tak subtelnie rozjasnione włoski wspaniale wyglądają do takiego makijazu [img]icons/icon7.gif[/img]

no i juz [img]icons/icon7.gif[/img] mam nadzieje, ze chos odrobinke pomogłam [img]icons/icon7.gif[/img] wklejam Ci jeszcze pare fotek z takim makijazem, o jaki mi chodzi bo nie wiem czy cos zrozumiesz z mojego bełkotu [img]icons/icon10.gif[/img]

poogladaj, id na wycieczke do sephory i napisz na co sei zdecydowałas [img]icons/icon7.gif[/img] i sorki,z e tak pozno wysyłam posta, ale praca a teraz troche zdycham zdrowotnie [img]icons/icon7.gif[/img]

buziula [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 12:18   #5
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Re: ślub coraz bliżej niestety...

KOCHANA OLU! Ja Cię ozłocę i postawię na brylantowym piedestale chyba za to wszystko [img]icons/icon7.gif[/img] Nie mam słów wdzięczności dla Cię .. i naprawdę nie wiem jak Ci się zrewanżować ... a na pewno możesz liczyć na zdjęcia z imprezy [img]icons/icon12.gif[/img] Będę eksperymentować i informować Cię na bieżąco o wynikach tej wiwisekcji [img]icons/icon12.gif[/img] Może na zdjęciach nie widać ale ja nie mam takich pięknych brązowych ocząt jak JLo tylko takie jakieś szaroniebieskie... ale to chyba będzie dobrze z tymi brązikami i złotościami - prawda? Mam też zamiar zakupić w Sephorze Glittering Shimmer do ciała taki złocisty puder i tez mam zamiar trochę się nim potraktować po dekoldzie i ramionach, oczywiście bez przesady - żeby nie wyglądać jak król Midas [img]icons/icon7.gif[/img] Mam tylko jeszcze taki mały problem - co można zrobić ze zmęczonymi oczami - to moje utrapienie mam chyba od tego ciągłego siedzenia przy kompie mnóstwo takich czerwonych żyłek na oczach (tzn na białkach oczu) i strrrrasznie mnie to wkurza!!! Już próbowałam żelu ze świetlikiem i chabrem pod oczy i nic. Jakichś kropli homeopatycznych też próbowałam ... i nic. Co z tym cholerstwem zrobić??? Pozdrawiam Cię i ściskam mocno!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 12:29   #6
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: ślub coraz bliżej niestety...

Zabek [img]icons/icon7.gif[/img] ale ...yyy... daj spokój z tymi podziekowaniami [img]icons/icon10.gif[/img] a zdjecia chcem!! wszystkie [img]icons/icon10.gif[/img] dobrze,z e mi przypomniałas o tym pudrze złocicstym, bo wiedziałam ze o czyms zapomne, piszzcac ci posta [img]icons/icon7.gif[/img] aaa.. i na nosek troszki rózu i przy nasadzie włosków [img]icons/icon7.gif[/img] a cialko- wiadomo głównie sexowene ramionka [img]icons/icon7.gif[/img] puderkiem złocistym, jak najbardziej [img]icons/icon7.gif[/img]

pewnie, ze Ci bedą te cienie pasować Malenka [img]icons/icon7.gif[/img] jak ulał [img]icons/icon7.gif[/img] ładnemu we wszytskim ładnie, ktos kiedys powiedział [img]icons/icon7.gif[/img]

odn oczek, to cos pokombinuje ( zyłki) zeby znalesc sposób, ale teraz lecem, bo mnie full spraw w Centrum czeka [img]icons/icon10.gif[/img] jak cos wymysle, to napweno napisze [img]icons/icon10.gif[/img] a ty mnie informuj koniecznie o postepach [img]icons/icon7.gif[/img]

caluuuje cie mocno [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 14:13   #7
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: ślub coraz bliżej niestety...

Agencjo, ty sie chyba kurcze interesujesz takimi zabawkami. Bo ja laik jestem. Moze wiesz jak zrobić takie piekne oczy jak ma JLo na drugim zdjeciu. Zawsze mi sie tak zrobione u innych podobały. Ale nie wiem u licha jak je zrobic. I czy mozna wykombinować takie coś trochę jaśniejszymi kolorami. Bo wiesz ostatnio mi się na odmładzanie zebrało [img]icons/icon10.gif[/img] A ciemne postarza.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-01, 21:46   #8
anniar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
slubne porady

witajcie [img]icons/icon7.gif[/img]
ja mam slub w czerwcu i jak inne panny mlode zwracam sie z prosba o porade : jaka fryzura i jaki makijaz. Wygladam jak na zalaczonym zdjeciu [img]icons/icon7.gif[/img], suknie mam tez jak na zalaczonym zdjeciu - biala. bukiet chcialbym tradycyjny bialy z kilkoma bordowymi rozyczkami.
to chyba pelen opis. Fryzura raczej upieta, ale w ulizanych wygladam tragicznie - brrrrr.
poradzcie
pozdrawiam

ania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vivien-myostis-przod.jpg (15,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania.JPG (13,9 KB, 13 załadowań)
anniar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 09:22   #9
AgnieszkaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 127
Re: slubne porady

Aniu - ja się raczej nie podejmuję obmyślania metamorfozy, ale zajrzyj proszę do Nowych Linków. Tam znajdziesz cały dział ślubny, m. in. fryzury. Może znajdziesz coś dla siebie. Powodzenia - może inne wizażanki będą umiały lepiej pomóc.
AgnieszkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 12:40   #10
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: slubne porady

Spróbuję pomóc coś wybrać [img]icons/icon12.gif[/img] Same nie ulizane, hehhehe, chociaż teraz moda nie sprzyja, ma być gładko, hehehehe...

Plosiem:
zdj. 1 i 2 friz marzenie z lokami, niezwykle romantyczna i jak widzisz, pasująca do sukni [img]icons/icon10.gif[/img]

zdj. 3,4,5 gdybyś jednak chciała upiąć do góry... Bardzo twarzowe uczesania [img]icons/icon10.gif[/img]

Makijażyki doradzą Ci inne dziewczyny [img]icons/icon10.gif[/img], ale co sądzisz o 3 zdjęciu? [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 10:17   #11
MonikaT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 4
Ponownie ŚLUB

W załączeniu przesyłam swoje zdjęcie. Proszę o radę jaki makijaż i jaka fryzura.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Monika T. zdjęcie.jpg (27,0 KB, 4 załadowań)
MonikaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-22, 13:18   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Ponownie ŚLUB/Złotko

Złotko, przerzuć na wizażowe, cio?

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 13:21   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Ponownie ŚLUB/Kretinka dała głos ;-)))

Hehheheh, chyba mnie święta zmuliły... Taaaa... Hehehhehehe, przerzuć z wizażowego na wizażowy... Ogłaszam, ze dziś NIE ODPOWIADAM za swoje kretiństwa, hyhyhyyyyy [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 14:59   #14
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Ponownie ŚLUB/Eee tam...

Przynajmniej wątek podciągnęłaś... [img]icons/1cmok.gif[/img] Widać nie jest tak źle, jak zawuażyłaś...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 07:58   #15
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Ponownie ŚLUB

Moniczko napisz jeszcze coś o sukni, o dodatkach i oczywiście o kolorze Twojej karnacji, kolorze włosów, o tym czy będziesz opalona i jaki masz kolor oczu.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 08:27   #16
MonikaT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 4
Re: Ponownie ŚLUB

Kolor sukni - ecri.
Welon chciałabym mieć podpięty pod kokiem.
Karnację mam oliwkową, ale do lipca myślę, że się trochę opalę.
Kolor oczu - niebieski, włosy - jasne.
Pozdrawiam.
Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Moniczko napisz jeszcze coś o sukni, o dodatkach i oczywiście o kolorze Twojej karnacji, kolorze włosów, o tym czy będziesz opalona i jaki masz kolor oczu.
>
> Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> AgaZ
MonikaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 08:28   #17
MonikaT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 4
Re: Ponownie ŚLUB

Kolor sukni - ecri.
Welon chciałabym mieć podpięty pod kokiem.
Karnację mam oliwkową, ale do lipca myślę, że się trochę opalę.
Kolor oczu - niebieski, włosy - jasne.
Pozdrawiam.
Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Moniczko napisz jeszcze coś o sukni, o dodatkach i oczywiście o kolorze Twojej karnacji, kolorze włosów, o tym czy będziesz opalona i jaki masz kolor oczu.
>
> Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> AgaZ
MonikaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 22:55   #18
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: Ponownie ŚLUB

Witaj,
Od kilku dni probuje wymyslic jaka fryzurke i cos ci doradzic - no i tu wychodzi moj brak profesjonalizmu, bo nie moge sie na nic zdecydowac.
Posylam wiec pare zdjec i moze ktores bedzie dla ciebie natchnieniem (szczegolnie jesli chodzi o "dolne" podpiecie welonu).
Co do makijazu - to troszke trzeba wyregulowac brwi, rozjasnic cienie pod oczkami, podkreslic mocniej usta i "wyszczuplic" lekko twarz za pomoca podru i rozu.
Noo i wszystkiego najlepszego zycze
(aha, i obiecuje dalej szukac odpowiedniej fotografi - az znajde to co mi sie w glowie urodzilo....)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub1.jpg (24,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub2.jpg (10,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub3.jpg (36,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub4.jpg (11,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub5.jpg (15,6 KB, 4 załadowań)
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 19:11   #19
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: Ponownie ŚLUB

Ten makijaz powyzej ( bodajze 2 od dolu) jest fantastyczny ...a mowi sie ze makijaz w ten dzien powinien byc delikatny-a tam ...ustka wyraznie zaznaczone i oczka...bosko ...
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.