Dobra drogeria w Szczecinie.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-28, 09:58   #1
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18

Dobra drogeria w Szczecinie....


Witam serdecznie [img]icons/icon20.gif[/img] wszystkie wizażanki.... od P. Beatki dowiedziałam się, że jest Was tu kilka ze Szczecina, [img]icons/icon27.gif[/img] jakoś do tej pory Was nie odkryłam... [img]icons/icon22.gif[/img]? W czerwcu ślubuję mojemu [img]icons/1czarodziej.gif[/img], w związku z tym mam zamiar uzupełnić swoją kosmetyczkę [img]icons/icon12.gif[/img] Czy możecie polecić mi w Szczecinie jakąś drogerię, sklepik gdzie pójdę i zostanę fachowo obsłużona??? mam na myśli pomoc w doborze zwłaszcza koloru podkładu itp.... dzięki za odpowiedzi [img]icons/icon37.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 08:32   #2
juliett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 32
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

Ostatnio spotkałam bardzo miłą dziewczynę w Sephorze w C.H. King Kross - fachowe rady ,zadnego wciskania kitu itp. spróbuj może Ci sie powiedzie
juliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 09:31   #3
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

dzięki [img]icons/icon10.gif[/img] ale proszę tylko nie Sephora [img]icons/icon30.gif[/img] jak dla mnie za drogo i baardzo niemiłe wspomnienia z nią związane, brr [img]icons/1pomocy.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 10:58   #4
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

zabulku [img]icons/icon7.gif[/img] ,nie cierpie robić zakupów w szczecińskich drogeriach-o wszystko trzeba się prosić.Miałam to szczęście że w Empiku pracuje moja kuzynka i zawsze mogłam liczyć na jej pomoc,ale teraz właśnie dział kosmetyczny w empiku likwidują [img]icons/icon9.gif[/img]
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 11:10   #5
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

no właśnie Julitko, [img]icons/icon32.gif[/img] straszny nasz los tu w Szczecinie [img]icons/1glaszcze.gif[/img] jakbyśmy conjamniej żyły na końcu świata, a zakupy robić trzeba i pięknym chce się być...[img]icons/icon20.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 11:53   #6
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

zabulku [img]icons/icon20.gif[/img] na takie extra zaupki to ja kiedyś jeżdziłam do Niemiec,a teraz zaopatruje się we Włoszech [img]icons/icon7.gif[/img] W {Polsce nie potrafie zrobić normalnych zakupów jak mi się patrzy na ręce(ochrona) i nijakie panienki olewająco podchodzą do moich pytań.We Włoszech jak wychodze ze sklepu to zawsze z uśmiechem na twarzy i pełną garścią próbek [img]icons/icon7.gif[/img]
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 12:48   #7
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

uff... to można Ci tylko pozazdrościć udanych zakupów [img]icons/icon24.gif[/img]
na ogół jak znam już markę, kolorek itp kosmetyku to sobie jakoś radzę, korzystając np. z targowisk gdzie sprzedają te produkty sprowadzane z Niemiec, jakość i cena dużo lepsza niż nasze [img]icons/icon41.gif[/img] jednak od czasu do czasu mam ochotę dać zarobić naszym!! i być dobrze obsłużoną, bo niestety dobieranie koloru podkładu 'pod chmurką' to nie dla mnie [img]icons/icon9.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-29, 13:44   #8
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

najlepiej poczytaj sobie KW i powybieraj kosmetyki które są godne zainteresowania i z tą listą idz do sklepu [img]icons/icon12.gif[/img]A na targowiskach (Manhatan [img]icons/icon12.gif[/img] ) to zaopatruje się w większość produktów loreala i nie narzekam [img]icons/icon7.gif[/img]
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 09:32   #9
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

dzięki za odpowiedzi jednak chyba nie ma tu za dużo wizażanek ze szczecina [img]icons/icon9.gif[/img] a co do Loreala to jakoś nie mogę się przekonać, moja kosmetyczka tak mi odradzała, że się już uprzedziłam (chodzi o sztuczności stosowane), aczkolwiek kosmetyki kolorowe na ogół wszystkie są robione na syntetykach... pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 00:06   #10
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

Będzie trudno,ja osobiście nie trafiłam w Szczecinie do drogerii na odpowiednim poziomie(tzn.takim aby ekspedientki potrafiły dobrze doradzić,a ceny byłyby dostępne;mam to szczęście,że sama daję sobie radę w poszukiwaniach kosmetyków).W większości bowiem drogerii szczecińskich pracują ludzie przypadkowi tnz.niewyszkoleni w kierunku makijażu(a takowi właśnie pownni tam się znależć np.na dodatkowym etacie konsultanta).Spróbuj wybrać się do C.H.Turzyn do drogerii Natura tam można trafić na bystrzejsze ekspedientki,przynajmniej trochę zorientowane w temacie.Albo spotkaj się z dobrą konsultantką z Oriflame lub Avonu(na pewno znajdziesz taką jak poszukasz przez znajomych).Pomoże Ci wybrać kosmetyki tych firm(moim zdaniem są one dobre).Ostatecznie pozostaje Ci umówić się z jakąś wizażystką i udać się wraz z nią na zakupy do jakiejś drogerii,gdyż rady ekspedientek z drogerii często mogą wyrządzić wiecej szkody niż pożytku.Pozdrawiam i życzę owocnych zakupów.
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 09:10   #11
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

Po pierwsze witam kolejną szczeciniankę [img]icons/icon40.gif[/img] jednak mało nas tu na Wizażu ze Szczecina [img]icons/icon9.gif[/img] Dzięki za rady, do Natury w C.H. Turzyn na pewno się wybiorę, a co do reszty to niestety nasze wypowiedzi potwierdzają tylko ograniczenia, z którymi się na codzień borykamy!! akurat moja szwagierka jest konsultantką Avonu, ale ja po prostu chciałam 'poszerzyć horyzonty' [img]icons/icon28.gif[/img] pozdrowionka [img]icons/icon10.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-05, 17:02   #12
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....

To jak już odwiedzisz ww drogerię,to zdaj realcje jak poszło.Pa
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 11:23   #13
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ co to sie wyrabia!! ;)

cze kobitki.w empiku przy pl. zwyciestwa jest (jak juz wszystkie wiemy [img]icons/icon7.gif[/img] wyprzedaz, obnizka cen do 50%. no to sie wybralam wczoraj, malo nie spowodowalam wypadku, bo przez wszystkie skrzyzowania obmyslalam, czego to ja sobie nie kupie [img]icons/icon12.gif[/img] No i faktycznie nie kupilam sobie nic, bo oto, co nastepuje:
1. perfum to juz tam prawie nie ma (zreszta nigdy nie bylo jakiegos oszalamiajacego wyboru, zostaly zapachowe balsamy do ciala, przecenione o 20- 30%
2. po pieciu minutkach pani ekspedientka stwierdzila, ze za dlugo nie schodze jej z horyzontu, wobec czego przez kolejnych 25min podchodzila do mnie co 30 sek i przypominala, ze nie wolno testowac kosmetykow (szminki, roze, rusze i pudry ustawione w kartonach na stole).
3. w trybie ekspresowym do jej pouczen przylaczyl sie pan ochroniarz i zaczelam sie czuc z lekka dziwnie [img]icons/icon12.gif[/img]
4. w zwiazku z niecodzienna sytuacja, panem ochroniarzem za plecami i panienka pilnujaca, czy aby nie marze sobie wierzchu dloni sproszkowanym ze starosci blyszczykiem diora przecenionym na 80zl, znacznie poprawil mi sie humor [img]icons/icon7.gif[/img]
5. ja doszlam do maskar, to myslalam, ze padne na cycki (przepraszam za okreslenie, ale inaczej sie nie da). wszystkiem byly zeschniete, podobnie jak blyszczyki- juz wlasciwie w proszku. nie wzielabym nawet za darmo, bo takim tuszem nie da sie juz nic zrobic! mialam wrazenie, ze sa to po prostu stare testery, powkladane do pudeleczek.
6. Znowu przemawia do mnie pan ochroniarz, ze juz zostalam upomniana, zeby nie testowac kosmetykow. odpowiadam grzecznie, ze nie maluje sie tym tuszem, odkrecam, zeby sprawdzic kolor i SWIEZOSC. a on mi na to, ze kolor to ja mam napisany na kartoniku, podobnie jak w przypadku pomadek. zapytalam go wiec, czym sie rozni 'sexy rose' od 'lolita rose' i 'lollipop', skoro nie moge zajrzec.

wolalam juz niczego nie dotykac [img]icons/icon12.gif[/img]

o rety, rety [img]icons/icon12.gif[/img] udanych zakupow, dziewczyny! [img]icons/icon7.gif[/img]
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 12:48   #14
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ co to sie wyrabia!! ;)

oj bidulko [img]icons/1glaszcze.gif[/img] serdecznie Ci współczuję tak przykrego doświadczenia [img]icons/1nie.gif[/img] pewnie zresztą nie pierwszego [img]icons/1cmok.gif[/img] właśnie z powodu takich sytuacji wzięło się moje wołanie [img]icons/icon11.gif[/img] o wskazanie sklepiku gdzie coś takiego mnie nie spotka [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/1pomocy.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 13:19   #15
Uleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ co to sie wyrabia!! ;)- nieuprzejma obsługa cd :(

Nieuprzejma, niekompetentna obsługa to chyba zmora większości drogerii w naszym kraju. Nie dość, że mieszkam na "kosmetycznej pustyni" (niewielkie miasto w płd.-wsch. Polsce, więc nie mogę nawet marzyć o niektórych cudownych specyfikach kosmetycznych), to jeszcze przeżywam stresujące chwile udając się na zakupy. Testery stoją głęboko za ladą (nigdy nie wiem czy mogę tam wejść... [img]icons/icon9.gif[/img] ), lub nie ma ich w ogóle, o próbkach trudno marzyć. Panie (niestety, muszę to powiedzieć) już często samym swoim wyglądem odstraszają potencjalnych klientów. Doprawdy trudno nazwać je zadbanymi... A przy tym często zachowują się wręcz chamsko, demonstrując swoją - bo ja wiem - wyższość (????) Ostatnio zapytałam o pewien róż, a pani mi na to: "Owszem jest, ale on, proszę pani jest DROGI" Trudno coś takiego nawet skomentować. [img]icons/icon9.gif[/img]
Uleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 14:14   #16
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ co to sie wyrabia!! ;)- nieuprzejma obsługa cd :(

dwa lata temu, bedac w londynie, weszlam do perfumerii prosto z ulicy, w wytartych dzinsach i podkoszulku, bez zadnego makijazu. calkiem saute [img]icons/icon12.gif[/img] (a w takim stanie wygladam na 14 lat hehe [img]icons/icon12.gif[/img] pani w eleganckim uniformie, ladnym makijazu (postrach naszej sephory- czarne oczyska, czerwone usta [img]icons/icon12.gif[/img] podeszla do mnie od razu i zaczela opowiadac o nawosciach kosmetycznych lancome'a (wtedy byl to owiany zla slawa amplicils [img]icons/icon12.gif[/img]. u nas co wyrozumialsze babki po prostu by mnie olaly, inne patrzyly z politowaniem- przylazlo dziecko w dresach popatrzec [img]icons/icon12.gif[/img]
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 22:27   #17
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ co to sie wyrabia!! ;)- nieuprzejma obsługa cd :(

Właśnie z powodu takiego traktowania nas w drogeriach(w najlepszym przypadku tzw.olewania i ignorancji,o gorszych zachowaniach nie wspomnę)zrezygnowałam z ich odwiedzania .Jak już mam coś nabyć w drogerii,to robię to w niewielkiej na ryneczku na moim osiedlu.A generalnie używam kosmetyków Oriflame,przynajmiej nie ma problemu z przetestowaniem kolorów,bo w naszej szczecińskiej filii dostaje się testery do wypróbowania bez żadnego problemu.Zapisałam się do Oriflame i kupuję kosmetyki sama u siebie.Poza tym ,jak mi jakiś kosmetyk nie służy to mogę go bez problemu i kręcenia nosem ekspedientek po prostu zwrócić w ciągu kilkunastu dni.Pa
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 09:14   #18
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ co to sie wyrabia!! ;)- nieuprzejma obsługa cd :(

no właśnie zgadzam się [img]icons/1ehem.gif[/img] to jest duża zaleta Avonu i Oriflame, że chociażby można oddać kosmetyk i spokojnie dokonywać wyboru kolorów itp. Wczoraj zajrzałam do drogerii Natura przy Bramie Portowej, wprawdzie wyszłam bez jakiś większych i specjalnych zakupów, ale Panie wykazywały zainteresowanie i chęć pomocy, zresztą trochę to oczywiście wykorzystałam, tylko w efekcie na nic się nie zdecydowałam [img]icons/icon41.gif[/img] jeszcze w Maczku przy Medicusie jest dosyć dobre zaopatrzenie, ale warunki zakupów, przez okienko jak w kiosku są zupełnie nie adekwatne do tego, że tam się kupuje kosmetyki i niekiedy trzeba mieć możliwość żeby sobie obejrzeć, dobrać kolor, powąchać itp.!! A tam zawsze jest kolejka [img]icons/icon22.gif[/img] i jeżeli nie mam na myśli konkretnego produktu to nawet tam nie podchodzę [img]icons/icon9.gif[/img] Dziewczyny a gdzie w Szczecinie dostanę pełny asortyment Celii?? jak do tej pory znalazłam jakiś mały sklepik gdzie sprzedają tusze, ale reszty nie mają [img]icons/icon21.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 09:37   #19
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ co to sie wyrabia!! ;)- nieuprzejma obsługa cd :(

wiesz co, zajrzyj do drogerii lechii na pl rodla, tam maja troszke z celii, z tego, co pamietam. obok lechii jest natura, ale tam akurat z celii nie maja nic [img]icons/icon9.gif[/img]
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-07, 11:35   #20
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ Celia

dzięki [img]icons/icon35.gif[/img] na pewno zajrzę [img]icons/icon25.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 11:17   #21
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ Andziulko, help...

Cześć [img]icons/icon40.gif[/img] byłam w C.H. Turzyn i albo jestem ślepa [img]icons/icon23.gif[/img] albo nie wiem co [img]icons/icon21.gif[/img] ale nie znalazłam tam drogerii Natura [img]icons/1pomocy.gif[/img] możliwe, że przegapiłam? jest tylko drogeryjka Nicol... może o tą Ci chodziło
papatki
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 14:01   #22
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ Andziulko, help...

oj zabulek,to ja pokręciłam,rzeczywiście chodzi o Nicol,przepraszam,że wprowadziłam cię w błąd
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 14:25   #23
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ Andziulko, help...

nic nie szkodzi [img]icons/icon14.gif[/img] najważniejsze, że nie mam zwidów [img]icons/icon42.gif[/img] i że wzrok mnie nie zawiódł, bo już miałam obawy [img]icons/icon28.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 09:36   #24
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....ZNALAZŁAM :)

Dziewczyny [img]icons/icon40.gif[/img] chodzę sobie wczoraj niczego nieświadoma po Fali, oglądam, przeglądam itp. i tak sobie po prostu zaszłam także do drogerii, która znajduje się na środku i jestem baardzo zadowolona [img]icons/tongue.gif[/img] Zaopatrzenie super, od pełnego asortymentu Celii, po poszukiwany przeze mnie Revlon [img]icons/1jupi.gif[/img] Pani nie miała próbek, żeby mi dać, ale poprzelewała mi do woreczków dwa kolorki Revlona Colorstay, dostałam też Isa Dora, no i w ogóle, pomogła dobrać róż Celii i mimo że jest to tak tani produkt w ogóle nie dała mi odczuć,że tu niby taki drogi podkład mnie interesuje, a zachwycam się kosmetykami w granicach 10 zł. Naprawdę warto tam zajrzeć, miła i profesjonalna obsługa [img]icons/1ehem.gif[/img] i... powiem Wam, że jeżeli będę coś kupowała z górnej, średniej półki lub chociażby Celię to tylko tam [img]icons/icon20.gif[/img]
pozdrawiam [img]icons/1cmok.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 19:19   #25
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Dobra drogeria w Szczecinie....ZNALAZŁAM :)

Też tam byłam - tzn przechodziłam często, ale pod wpływem tego postu zaszłam na zakupy i rzeczywiście!
Strzał w dziesiątkę!
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 08:17   #26
sandra261090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobra drogeria w Szczecinie....

Witam DziewczynyJa polecam drogerie Hebe jest np w galerii gryf.Obsługa przemila panie sa bardzo pomocne,i ogolnie atmosfera jest fajna.Kosmetykow cala masawybor naprawde wielki a i ciekawy bo kupilam kilka kosmetykow ktorych nie znalam i pozytywnie sie zaskoczylam ze za tak atrakcyjna cene jest tak wysoka jakosc
Perfumy bajkawybralam juz swoj ulubiony zapach Miamemine,tusz fajny tez kupilam a u mnie idzie jak wodaIdealna drogeria dla mnie bo mam duzy wybor,jest mnostwo promocji,a sprzedawczynie sluza pomoca,czego chciec wiecej
sandra261090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-09 08:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.