Prosze pomozcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-28, 15:22   #1
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10

Prosze pomozcie !


Witam wszystkich na tym forum ...Otoz od kilku miesiecy moj sen zakloca wizja slubu ... to juz za dwa miesiace. Nie mam zielonego pojecia jaki makijaz wybrac (dodam ,ze zwykle sie nie maluje).Podobaja mi sie roze itp ... ale czy moglybyscie mi cos doradzic? I jeszcze gorsza rzecz- WLOSY , jesli chodzi o fryzure to tez mam z tym wielki problem .Biore slub w lipcu w Madrycie ,szukam jakiegos zdjecia by pokazac fryzj.Dodam ,ze moja suknia jest biala ,skromna ,w lit A ,z trenem,dosc wysoki przod i plecy, welon dlugi 2 warstwowy ...
Bardzo prosze o pomoc . Beata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01306.JPG (149,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01306.JPG (149,6 KB, 4 załadowań)
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 17:19   #2
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Re: Prosze pomozcie !

Jejku jakie śliczne oczęta, błyszczące, zielone, prawda?? Dobrze widzę?? [img]icons/1cmok.gif[/img] na pewno ktoś Ci pomoże, ja to za bardzo nie umiem [img]icons/icon7.gif[/img] ale chwalić to tak [img]icons/icon10.gif[/img]
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 18:39   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Prosze pomozcie!!!//Bunia - to do Ciebie!!! ;-)

Dawaj Bunia jakiś super fryz dla Beatki [img]icons/icon10.gif[/img] Bo moim zupełnie nie wizażowym okiem to głownie do zmiany a biorę Cię na ambicję że dobre foty wyszukujesz heheeh [img]icons/icon10.gif[/img]

Do roboty [img]icons/icon10.gif[/img]

cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 19:15   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Prosze pomozcie!!!//Bunia - to do Ciebie!!! ;-)

Dobzie [img]icons/icon10.gif[/img] poszukam... Ale nie dziś, bo mnie taaaak głowa boli... A już łyknęłam tabletę [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 21:33   #5
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10
Re: Prosze pomozcie !

Dziewczyny kochane jestescie.To licze i czekam na eksperta ... mam nadzieje ,ze wydobrzeje szybciutko. Mnie tez niestety boli glowa ...od proby wyszukania jakiejs fryzury w komp.,ale chyba nie jestem w tym dobra buuuuu!Pozdrawiam Bea
Makijaz wybralam taki ,oto zdjecie ,caluski [img]icons/icon12.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg linda760.jpg (57,5 KB, 5 załadowań)
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 22:01   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Prosze pomozcie !

Beatuś, śliczna panienko (jeszcze panienko [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] ), a masz chociaż ogólne pojęcie, co by to miało być? jaką masz suknię, co na głowie? tylko stroik, czy z welonem, welon długi, krótki? Suknia biała, kremowa, inna? Jaki krój? Jak uściślisz, będzie łatwiej szukać coś odpowiedniego...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 22:50   #7
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10
Re: Prosze pomozcie !

Tak tak juz pisze szczegoly ...
Tak ogolne pojecie mam ,chcialabym cos upietego dosc nisko, nie lubie sie w wysokich fryzach itp, cos eleganckiego,delikatnego i cos co mnie nie postarzy hihihi.
Moja sukienka jest biala ,przod i plecy nie sa wydekoldowane,bo nie mam za wiele do pokazania hihihi (nie mam zdjecia sukni,gdyz byla w kolekcji www.rosaclara.es ale na 2002),jej dol to litera A z trenem, welon dluuugi 2 warstwowy nie chce go upinac za wysoko ale nad fryzurka nie pod(czy jest zrozumiale co ja tutaj wypisuje hmmm)? Co jeszcze mogloby Ci pomoc?Myslalam albo o gladkim ciekawym koku ,albo cos lokowanego ,ale nie wiem co jest lepsze chyba gladki ,misternie zrobiony kok bardziej mi sie podoba ??Nie wiem ? A przod glowy????
Pozdrawiam i dziekuje za zaangazowanie Calusy Bea
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-28, 22:54   #8
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10
Re: Prosze pomozcie !

...a jesli chodzi o stroik to nie bede miala , no moze jakies kwiatuszki przy fryzurce ,ale cos delikatnego ...
Beata
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 23:21   #9
Egalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 5
Re: Prosze pomozcie !

Przepraszam, że nie do końca na temat - aleś Ty śliczna - w worku na kartofle mogłabyś iść i wszyscy byliby zachwyceni.
A tak wogóle - to niskie upięcie to napewno dobry pomysł? Takie fryzury najlepiej chyba wyglądają przy ciemnych włosach, trzeba mieć też odpowiedni kształt czaszki i chyba nie koniecznie korespondują z założeniem o niepostarzaniu. Ale ja się nie znam. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia i aby ten dzień był najpiękniejszym w Twoim życiu!
Egalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 23:45   #10
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10
Re: Prosze pomozcie !

Ty sie smiejesz Godziemba ,a ja wkoncu pojde w tym worku na kartofle na glowie ...[img]icons/icon12.gif[/img] No nie wiem ...z tymi wysokimi kokami itp... polwysokie fryzurki jeszcze jeszcze ,ale takich na czubku to nie lubie (dla mnie). No nic ,poczekam na propozycje ,gdyz szczerze mowiac nie znam sie na tym!
Milych snow dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img]
Bea
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 00:19   #11
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: Prosze pomozcie !

W dorazdzaniu nie bardzo sobie radze - wiec moze zdjecia ktore znalazlam cos pomoga.
Dodam tylko dwa slowa - raczej nie robila bym za duzo lokow i lekko przyciemnila brwi.
No i wszystkiego dobrego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kok1.jpg (15,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok2.jpg (10,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok3.jpg (23,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok4.jpg (11,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok5.jpg (12,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok6.jpg (14,6 KB, 2 załadowań)
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-29, 00:48   #12
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: Prosze pomozcie !

I tutaj jeszcze jest ladna fryzurka i makijaz, ktore mogly by do Ciebie pasowac...
Uciekam [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panna1.jpg (18,2 KB, 3 załadowań)
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 06:09   #13
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Prosze pomozcie !

Pierwsza, trzecia i czwarta od dołu, mmmm... I ta ostatnia w drugim poście... Szkoda, że nie chcesz wysokiego upiecia, wygladałabyś bosko moim zdaniem... No, ale najważniejsze, zebys dobrze się czula, to bedziesz piekna. Aaa, jesteś śliczna, usmiechaj sie też na slbuie, usmiechnieta kobieta zawsze jest piekna... A jak znam wszystki, do zdjęcia robią miny truposzy, pfuj. Ząbki na wierzch!!! [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 08:20   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prosze pomozcie !

Witaj Beatko [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja już teraz mam dwa podstawowe dylematy. Masz bardzo wysokie czoło. Włosy zaczesane do góry, albo zupełnie na płasko do fryzurki z tyłu głowy nie będą wyglądały dobrze.
A druga sprawa, welon zawsze jest dość ciężki i musisz sie skupić na dobrej konstrukcji do jego utrzymania.
Powiem Ci szczerze, że ja bym w Twoim przypadku zupełnie odradzała welon. Bo włoski do welonu muszą być ściśle związane a Tobie nie będzie z tym dobrze. Lepiej upiąć włosy ale dość luźno, aby dawały efekt objętości.

Na razie mam tylko to zdjęcie, ale poszukam jeszcze czegoś dla Ciebie. Co do makijażu, to możesz z powodzeniem użyć wszelkich odcieni różu, w połączeniu z ametystem, szarościami, grafitem, śliwką. Pięknie podkreślisz tym kolorem swoje oczy, które są śliczne i mają piękny kolor.

Zastanów się jeszcze proszę nad tym welonem. Przecież nie jest to wymóg konieczny.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

I jeszcze się odezwę jak coś fajnego znajdę

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (84,4 KB, 3 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 08:12   #15
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10
Re: Prosze pomozcie !

Jestescie super, dziekuje za wszystkie zdjecia ... ide z nimi do fryzjera na konsultacje.Jesli macie jeszcze jakies ciekawe propozycje to bede niezmiernie wdzieczna !!! Jesli chodzi o ten weleon to musze go miec ... biore slub w Hiszpani i jest niemalze obowiazkowy ... [img]icons/icon7.gif[/img] Zasugerujcie mi jeszcze kilka fryzur od tylu ,bede bardzo wdzieczna . Beata
Ps .W Hiszp. dlugi zwykle welon mozna zastapic mantilla ,ale mnie nie wypada jej nalozyc ,gdyz nie jestem Hiszpanka [img]icons/icon12.gif[/img]Pozdrawiam
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.