samoopalacze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-06, 19:22   #1
Jakubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26

samoopalacze


Chciałabym w tym sezonie zafundować sobie jakiś samoopalacz czy krem brązujący- ale nic, dosłownie nic o nich nie wiem- jak je używać, które i za ile są dobre. Nie dla mnie słońce i solarium, więc chce wiedzieć wszystko na ten temat.
Jakubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 19:49   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: samoopalacze

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Przeczytaj proszę najpierw ten artykuł:
http://www.wizaz.pl/samoopalacz_2002.php

A jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania, to postaram się na nie odpowiedzieć [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 20:20   #3
Jakubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: samoopalacze

Dzięki, ale mnie ten artykuł raczej nie zachęcił do kupna samoopalacza. czy jesli produkt daje 20% satysfakcji i w 20% rozczrowuje to warto go kupić czy nie? Poza tym satysfakcja może zależeć od uzyskanego koloru, sposobu rozprowadzania lub po prostu ceny (to samo z rozczarowaniami). Natomist jesli chodzi o (przyznam) szczegóółową instrukcje obsługi- co z przedramionami, których nie golę, a włoski sa nieco dłuższe i wyrażniejsze niż w innych okolicach. Gorąco pozdrawiam i czekam na więcej
Jakubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 20:47   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: samoopalacze

Witaj Jakubek [img]icons/icon10.gif[/img]

A zaglądałeś do Kosmetyku Wszech Czasów? Tam są ocenione przez dziewczyny samoopalacze do twarzy i do ciała...
Poza tym ten temat był wielokrotnie poruszany na forum, wrzuć temat w wyszukiwarkę, z pewnością będziesz miał co czytać [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Z tydzień temu na forum była dokładna intrukcja obsługi, jak używać [img]icons/icon12.gif[/img] Owocnych poszukiwań, a w razie dalszych pytań daj znać [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 21:10   #5
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: samoopalacze

Polecem z czystym sumieniem samoopalacze firmy Oriflame-REWELACJA!!!!.Po pierwsze-ma brązowy kolor,więc przy nakładaniu od razu widać,czy rozsmarowuje się równo.Po drugie-efekt widać prawie natychmiast po nałożeniu(a po mniej więcej godzinie skóra jeszcze trochę ciemnieje).Po trzecie nie tworzy plam i smug(m.in właśnie dlatego,że kolor kremu jest brązowy).Po czwarte skóra nie ma przykrego zapachu,jak po większości samoopalaczy.Występuje w dwóch wersjach-do twarzy i do ciała.Sama używam go od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona,nie zamieniłabym go na żaden inny.
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 22:21   #6
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: samoopalacze/ do Anki

Używasz samoopalacza w sprayu?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 20:52   #7
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: samoopalacze/ do Kakusi

kiedyś używałam samoopalacza w sprayu z Avonu,nawet był dobry,szybko się wchłaniał i dobrze rozprowadzał,tylko trochę zapach mi się nie podobał(wiem,że teraz mają w ofercie jego nową wersję,ale jeszcze go nie wypróbowałam).Zdaje się ,że Kolastyna też taki ma ale też jeszcze nie wypróbowałam
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-07, 23:41   #8
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: samoopalacze/ do Anki

Teraz używam Kolastyny w sprayu, ale mam smugi na nogach, chociaż robiłam peeling i starannie smarowałam. Wolę naturalną opaleniznę.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 13:06   #9
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: samoopalacze/ do Kakusi

spróbuj jeszcze przed nasmarowanie się samoopalaczem,użyć jakiegoś balsamu do ciała,wtedy skóra jest bardziej śliska i samoopalacz lepiej się rozprowadza
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.