Kolor wlosow... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-08, 20:53   #1
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29

Kolor wlosow...


JAk zrobic taki kolorek na sredniobrazowych [img]icons/icon7.gif[/img] farbowanych wloskach? Juz pytalam, ale sie nikt nie odezwal, wiec wrzucam jeszcze raz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski1.jpg (24,0 KB, 26 załadowań)
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 07:41   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Kolor wlosow...

ja bym sugerowala wizytę u obeznanego w farbowaniu fryzjera [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 07:52   #3
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Kolor wlosow...

Bardzo podobny kolor włosów ma Joanna Brodzik, taki złoty blond ( tak mi się wydaje). Ja też bym poleciła fryzjera, bo nie sadzę, aby domowymi sposobami można było osiągnąć taki efekt. A kolorek śliczny [img]icons/icon29.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 08:03   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Kolor wlosow...

Kochany Kręciołku odradzam Ci ten kolorek. Jest śliczny, ale będziesz wyglądała w nim strasznie mdło. Ty powinnaś dbać jedynie o piękny ciemny i z połyskiem kolor Twoich włosków. Jesteś tak oryginalana, że nie potrzebujesz zmieniać koloru włosów.

Jeśli się jednak uprzesz, to absolutnie nie rób tego na własną rękę. Zmarnujesz włosy, a efektu takiego nie osiągniesz. Najpierw trzeba je dość drastycznie rozjaśnić, a potem dopiero nałożyć odpowiednią farbę, ale kierując się kolorem rozjaśnionych włosów.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 10:21   #5
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: fryzjer

Krenciolek napisał(a):
> JAk zrobic taki kolorek na sredniobrazowych [img]icons/icon7.gif[/img] farbowanych wloskach? Juz pytalam, ale sie nikt nie odezwal, wiec wrzucam jeszcze raz.

Jesli juz bedziesz jednak szukala dobrego fryzjera to podam Ci namiary na kogos w Wawie. Pan Robert podobno wyczynia cuda [img]icons/icon27.gif[/img]
Daj znac [img]icons/icon40.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 10:38   #6
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: Kolor wlosow...

Aga... wlasnie sie tego obawiam, ze wcale mi nie pasuja jasne wlosy. TEraz mam taki okres ze chcialabym duzo pozmieniac w swoim wygladzie, schudnac, wloski scinam coraz krocej. CHyba zrobie tak, ze bede sobie farbowala jasniejszym brazem od tego co mam, jak sie skrecaja o i tak beda ciemniejsze. No i moze zrobie sobie jakis refleks jasny np. na grzywce(mam teraz grzywke dluga na bok pocieniowana, ktora prostuje). Aga, a moze taka fryzurke jak wysylala Nineczka. Zaraz wyszukam ja i wkleje. Dzieki za wypowiedzi. ***
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 10:40   #7
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: fryzjer

A jaki Robert? Ja nareszcie mam juz jednego fryzjera, ktory wie co robi. A o Robertach to tu slyszalam juz kilku.
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-09, 10:56   #8
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: fryzjer

Chcialabym miec wloski moze nawet takie krotkie. Tylko jak je sciac? Wydaje mi sie, ze dziewczyna na zdjeciu ma z tylu krótsze. Byloby mi dobrze w takiej, jak myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura2.jpg (69,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (92,0 KB, 31 załadowań)
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 11:08   #9
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: fryzjer

Nie mam pojecia jak ma na nazwisko [img]icons/icon21.gif[/img]
Ale z tego co wiem to przyjmuje w home, a babki mu znosza ciasta [img]icons/icon27.gif[/img] hihihihi

Moj luby jak jest w Wawie to do niego jezdzi, stad mam ta wiadomosc [img]icons/icon12.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 11:46   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: fryzjer

O w tej fryzurce bedzie Ci Kręciołku super [img]icons/icon7.gif[/img] Tylko nie wiem jak będą zachowywały się Twoje włoski jak je podetniesz. Robią Ci sie mocne sprężynki? Bo mozesz mieć mocne afro zamiast takich lekkich skrętów. Ale zapytaj jeszcze o to fryzjera, bo moze wystarczą jakies delikatne zabiegi prosując- modelujące włosy, żeby osiągnąć taki efekt.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 15:13   #11
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: Kolor wlosow...do Krenciolka :)

Drogi Krenciolku, dawno sie tutaj chyba nie pokazywalas [img]icons/icon9.gif[/img]
Bardzo sie ucieszylam, widzac Twojego posta [img]icons/icon7.gif[/img]
ja pomimo, ze mam teraz wazniejsze sprawki na glowie, w ogóle sie tuaj udzielam, ale zawsze znajde chwilke, zeby chociaz kuknac co ogólnie slychac [img]icons/icon7.gif[/img] To uzaleznienie.
Apropos Twojego zapytanka, najgorsza rzecza na wizazu, bylby dla mnie fakt zmiany zarowno koloru jak i fryzurki Twoich wloskow. Tylko sproboj [img]icons/1boks.gif[/img] [img]icons/1klotnia.gif[/img]
Naprawde sa cudowne i Ty cudownie w nich wygladasz....a ile ja bym za takie wloski oddala [img]icons/aniolek.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-10, 05:21   #12
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: Kolor wlosow...do Krenciolka :)

Kreciolku widze, ze wybralas ta sama fryzurke co ja [img]icons/icon7.gif[/img].. Mi tez sie ona bardzo podoba..a Adriana Lima wyglada w niej cudownie, tylko nie wiem dlaczego po tej zmianie zaraz zniknela z Vicoras Secret.. Choc ostatnio widzialam jej fotki w jakims magazynie i znowu miala dlugie.. czyzby jej urosly tak szybko [img]icons/icon7.gif[/img]..a moze te na tych fotkach to sztuczne?

Jesli chodz o fryz..to jesli fyzjer dobrze Cie obetnie, to powinnas uzyskac taka fryzurke, bo masz bardzo krecone wlosy.. No moje niestety nie sa az tak imponujace, wiec w ostatecznosci nie uzyskalam dokladnie takiej fryzurki ale jak podkrece na papiloty i uloze, to wychodzi cos bardzo podobnego. Ty masz ciemne wloski, to moze moglabys zrobic sobie tez takie kolorki jak ma ona..bardzo fajnie wygladaja.

ps. a jak tam plany wyjazdowe do CA? Zdecydowaliscie sie?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 19:49   #13
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: Kolor wlosow...do Krenciolka :)

[img]icons/1list.gif[/img] hello!
kope lat nie pisalysmy hehe
a bylysmy na tym portalu jedne z pierwszych i po malu sie wykruszamy
Co u CIebie?
Wloski juz mam inne niz na zdjeciu w galerii, musze cos zmienic jeszcze , niedwno przybyl mi kolejny roczek i musze sie wziasc za siebie- zrobic jakas radykalna zmiane(np. ekstrawagancka fryzurke)
[img]icons/icon40.gif[/img]

Wioletta napisał(a):
> Drogi Krenciolku, dawno sie tutaj chyba nie pokazywalas [img]icons/icon9.gif[/img]
> Bardzo sie ucieszylam, widzac Twojego posta [img]icons/icon7.gif[/img]
> ja pomimo, ze mam teraz wazniejsze sprawki na glowie, w ogóle sie tuaj udzielam, ale zawsze znajde chwilke, zeby chociaz kuknac co ogólnie slychac [img]icons/icon7.gif[/img] To uzaleznienie.
> Apropos Twojego zapytanka, najgorsza rzecza na wizazu, bylby dla mnie fakt zmiany zarowno koloru jak i fryzurki Twoich wloskow. Tylko sproboj [img]icons/1boks.gif[/img] [img]icons/1klotnia.gif[/img]
> Naprawde sa cudowne i Ty cudownie w nich wygladasz....a ile ja bym za takie wloski oddala [img]icons/aniolek.gif[/img]
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 19:57   #14
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: Kolor wlosow...do Krenciolka :)

hej hej dzieki Nineczka wielkie za te zdjecia, trafilam na nie przypdkiem, a zakochlam sie w niej(no i w modelce tez prawie)Sliczna sliczna sliczna. Zastanawialam sie wlasnie czy ja sobie zrobilas, ale nie wiedzialam czy jeszcze tu zagladasz,a chcialam zapytac. Masz moze fotke w nowych wloskach? Scielas identycznie?
[img]icons/icon40.gif[/img]
P.S. Tak zdecydowalismy sie. Na razie moze pojedziemy na wakacje rozejrzec sie, pozniej bede zalatwiac sobie wize studencka. Ale moze cos sie zmienic, bo najwazniejsze zeby i moja druga polowa miala tam legalny pobyt. A sama wiesz ze z tym nie jest latwo.
Dobrze CI, Ty juz tam jestes... [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam.
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.