depilacja okolic bikini u brunetki !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-09, 20:09   #1
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Angry

depilacja okolic bikini u brunetki !!


Witam ... dziewczyny mam duży problem, przez ostatnie ...5 lat okolice bikini goliłam zwykłą golarką, jednak teraz (o zgrozo!) zauważyłam że włosy stają się coraz gęstsze, coraz mocniejsze i silniejsze...i wychodzą sobie coraz dalej..dlatego powiedziałam dość trochę ja zapuśicłam i ruszyłam do ataku z plastrami z woskiem..okazuje się jednak że to nie jest takie proste mam wrażenie że to syzyfowa praca, po 1,5 godzinie wosku i pęsety na zmiane ..powoli powoli zaczyna to dopiero wyglądać po ludzku, czy to normalne że tak się dzieje na początku ? czy po jakimś czasie tych włosów będzie mniej (po jakim ), a może można je czymś osłabić.. ? błagam jeśli trzeba to będzie powtarzać tak co 3 dni i tyle to będzie zajmować to zwariuje !! nie mam tyle czasu

dzięki i czekam na rady ..aha jestem bardzo ciemną brutenką z bardzo gęstymi włosami
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:16   #2
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Mi to zajmuje nie wiecej niz 10 minut. Moze masz zly wosk-sprawdz recenzje kosmetykow. Moze nie wymylas i nie osuszylas odpowiednio okolic bikini przed depilacja-wtedy plastry zle lapia. Ja od jakiegos juz czasu uzywam plastrow..na poczatku strasznie bolalo i az leciala krew w niektorych miejscach po wyrwaniu cebulek, ale teraz prawie nie ma zaczerwienienia i pomyslalam czy nie sprobowac depilatorem elektrycznym... no i wlasnie w tym dniu sie zepsul Zlosliwosc przedmiotow martwych Pamietaj o peelingu po depilacji, bo inaczej beda sie robic krostki
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:20   #3
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

eh 10 minut to by było marzenie, nie wiem może mam za dużo tych włosów, a może po prostu źle to robię, choć wydawało mi się że mam doświadczenie bo woskiem bawię się z wąsikiem i brwiami i to od wielu wielu lat .. a wosk to veet więc powinno iść do przodu..


zwariuje przecież nie mogę spedzać co 3 wieczoru na depilowaniu...
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:35   #4
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Tez mam duzo wlosow. Ja zawsze przykladam plaster tak ze se skora ma kontakt tylko polowa i dokladnie ta polowe przyklepuje. Wtedy zrywam szybkim ruchem pod wlos trzymajac reke jak najblizej uda...tzn. zeby kat zrywania byl jak najmniejszy. Jakos jak przyklejelam od razu caly plaster to nie umialam tego zerwac plynnym ruchem. Moze za slabo rozgrzewasz plaster?? Mi sie nigdy nie chcialo tego trzec-wlaczam w lazience farelke i trzymam plaster przy wylocie goracego powietrza. Plastry Veet sa b. dobre, wiec sama juz nie wiem. Slyszalam, ze mozna przed depilacja posypac skore talkiem, wtedy lepiej lapie wloski. Aaa, no i ja uzywam takiego wosku zwyklego w plastrach, nie specjalnego do bikini. Nie wiem czy ten do bikini ma byc mocniejszy z racji mocniejszych wlosow, czy slabszy, bo skora delikatniejsza. Moze idz zafunduj sobie depilacje u kosmetyczki i podejrzyj jak ona to robi.
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:42   #5
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

to tu was podziwam.... ja gole sie maszynka, i tez bym chetnie zmienila na jakis inny sposob, dlugotrwalszy...ale wosk?? kiedys kawaleczek sobie ogolilam depilatorem to myslalam ze umre i krewka mi leciala.... czy woskiem nie boli?? a moze lepiej kremem do depilacji??
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:47   #6
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Jak dla mnie to krem do depilacji to to samo co maszynka do golenia...u mnie sie nie sprawdza. Po pierwsze wlosy odrastaja o wiele szybciej niz po wosku i sa mocniejsze, a po drugie nie moge zdzierzyc tego smrodu kremow do depilacji. Uwierz mi, najgorszy jest pierwszy raz. Musisz zacisnac zeby i sie przelamac. Zerwanie plastra to moment. Pozniej cebulki sa mniejsze a wloski delikatniejsze i teraz praktycznie nie czuje zadnego bolu a skora jest gladziutka i bez zaciec, jak to czasami sie zdarza przy goleniu.
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:52   #7
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

a jak szybko zauważyłaś że odrasta mniej włosków ?
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 20:54   #8
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Juz po pierwszej depilacji sa wyraznie bardziej miekkie, zaczelam uzywac plastrow rok temu przed wakacjami i w sumie pod koniec wakacji 'sprawa' wygladala zupelnie inaczej
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 21:09   #9
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

tzn ja też już po tym razie na basenie już się mogę pokazać, tyle że problemem jest to co pod kostiumem a tam chciałabym jakąś fyzurkę ) najlepiej tzw depilacja brazyliska to się chyba nazywa
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 21:42   #10
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ale depilacja brazylijska to chyba calkowite usuniecie wlosow, wiec juz fryzurki juz raczej sie z tego nie da zrobic Sama sie do tego szykuje tylko na razie mam same wydatki...a jak juz cos uzbieram to znika w tempie blyskawicznym zanim zdaze sie zapisac do kosmetyczki;P
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 21:58   #11
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

kurcze stara a się nie znam)
chgodzi mi więc o jakąś co się inaczej nazywa a mianowicie taki paseczek tylko.. i zrobienie to samemu woskiem za pierwszym razem to wyższa szkoła jazdy
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 20:52   #12
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

może ktoś jeszcze coś doradzi ?
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:18   #13
savour_thought
Raczkowanie
 
Avatar savour_thought
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 282
GG do savour_thought
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

no wlasnie..moze jeszcze ktos?
__________________
"(...)kiedy czegos gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."


http://www.suwaczek.pl/cache/f3b05c59a9.png
savour_thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 13:46   #14
amelka*
Raczkowanie
 
Avatar amelka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 56
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

A ja mam takie pytanko. Od kilku tygodni zbieram sie w sobie aby udac sie do kosmetyczki na wosk bo sama pierwszy raz sie boje i nawet zabardzo niewiem jak to dobrze zrobic Niewiem tylko jakiej dlugosci powinnam posiadac wloski aby mozna bylo uzyc na nich wosku?? A odnosnie tej depilacji okolic bikini czy u kosmetyczki robi sie np. tylko paseczek czy do takiej fryzuki tzeba sie wybrac w jakies specjalne miejsce?? Po depilacji woskiem jak szybko odrastaja wloski?? Ja mam grube ciemne i mocne a potzebowalabym zeby tak co najmniej przez dwa tygodnie nic nie odroslo czy sa na to szanse po pierwszym razie?? Czy dopiero po ktoryms razie benda wolniej odrastac??

Edytowane przez amelka*
Czas edycji: 2005-06-11 o 13:49
amelka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:21   #15
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

No wlasnie ja tez mam pytanie: SajGonKiii naprawde nic nie wrastalo po peelingu?? bo mnie niestety to sie zdarzalo co jaki czas robilaś ten peeling
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:30   #16
cristianka
BAN stały
 
Avatar cristianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sianów
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

A mam pytanie: Jakie plastry są najlepsze? Chodzi mi o nazwę , cenę itd, bo nie mam o tym zielonego pojęcia!
cristianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:52   #17
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Przejrzyj katalog KWC
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 16:46   #18
Iwonka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

A ja to robię pęsetką i zajmuje mi to około 5 minut raz na 3 dni, robię już tak od 2 lat i musze powiedzieć , że doszłam do perfekcji, na początku nie było łatwo ale teraz robię to z wielką przyjemnością, zawsze po kąpieli (ale co 3 - 4 dzień !!! )
Może penseta wyda Wam się idiotycznym pomysłem, ale obecnie nie widzę innego lepszego dla mnie sposobu depilacji bikini Do tego nie mam żadnych krostek, czasem tylko włosek wrośnie, ale szybko go 'załatwiam"
Dodam, że jestem brunetką o ciemnych grubych włosiskach !!!
papatki):
Iwonka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:33   #19
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

No ja jakbym chciała się depilować penseta to chyba koleność byłaby odwrotna. 3 dni depilacji, 1 odpoczynku ;-) Generalnie polecam plastry + depilator. Na początku może poproś kogoś zaufanego, żeby Ci pomógł podtrzymać skórę czy oderwać plaster. Już po 1 razie włoski staną się mniej liczne, cieńsze i poczujesz, że męczenie się opłaca. Niestety, u mnie zawsze coś zostaje i wtedy sięlekko poprawiam depilatorem. Boli straszliwie, ale taki już babski los :-(
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 21:43   #20
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Lina, czasami cos wrosnie, ale po peelingu znacznie mniej
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 23:00   #21
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

a co z tymi kremami zmiękczającymi i innymi ? skuteczne ? o dziwo pomimo że wosk mi też się wydawał bezpieczny i zrobiłam już całość w wielkich bólach to czerwone krostki i podrażnienie dalej jest aaa
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 23:01   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez ilonacb
No ja jakbym chciała się depilować penseta to chyba koleność byłaby odwrotna. 3 dni depilacji, 1 odpoczynku ;-) Generalnie polecam plastry + depilator. Na początku może poproś kogoś zaufanego, żeby Ci pomógł podtrzymać skórę czy oderwać plaster. Już po 1 razie włoski staną się mniej liczne, cieńsze i poczujesz, że męczenie się opłaca. Niestety, u mnie zawsze coś zostaje i wtedy sięlekko poprawiam depilatorem. Boli straszliwie, ale taki już babski los :-(
Ja tak nie na temat bikini,ale ogólnie depilacji.Przymierzałam się do moich pach z depilatorem i z jedną jakoś mi poszło,ale z drugą tragedia.Wtedy przypomniałam sobie o tym sposobie z pensetą i w taki sposób rozprawiłam się z drugą pachą.Teraz mam jedną wydepilowaną tak,a drugą tak Powiem szczerze bardziej jestem jak na razie zadowolona z tej,którą potraktowałam pensetą,ale to była lewa pacha,a ja jestem praworęczna,więc pikuś,myślę,że niestety nie udałoby mi się tego dokonać z drugą pachą

Ten wątek jest bardzo ciekawy http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ilacja+intymna na końcu jest o czym innym,ale początek wiele wytłumaczy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 13:23   #23
heliotiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 54
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Dziewczyny a jak sobie radzicie z miejscami troche glebiej? Ja probowalam wosku (co nie jest rekomendowane), ale nie dosc ze bol upiorny, wyrywa sie tylko pare ...Maszynki uzywa tylko od czasu do czasu bo wloski robia sie silniejsze.
heliotiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 12:04   #24
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

podciagam i przylaczam sie do zapytania
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 12:21   #25
Justyś
Raczkowanie
 
Avatar Justyś
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 105
GG do Justyś
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja mam ten sam problem co Little Shee;(gole sie maszynka a moje włoski wokół bikini sie rozszerzaja i to mnie przeraza,bo musze sie golic coraz to szerzej a strasznie boje sie depilacji depilatorem-który lezy w szafce od roku w opakowaniu;(Zastanawiam sie nad woskiem,czy on mniej boli niz depilator?
PS.Depilatora nawed nieprzyłorzyłam do skóry bo się boje brrrrr
Justyś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 12:24   #26
Justyś
Raczkowanie
 
Avatar Justyś
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 105
GG do Justyś
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Podpowiedz do dziewczyn które chcą sie głebiej depilowacmozecie maszynka tylko ostrożnie i nie wyjeżdzajcie za daleko!!!
Justyś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 12:36   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja wszytsko objeżdzam maszynka do golenia ,nie mam problemów z wrastającymi włosami (gorzej na nogach),nie rozrastaja mi sie włosy ,zimą raz na jakis czas a latem czesciej na urlopie gdzie biega sie w stroju,codziennie pod prysznicem.
jakos tak sie poskładam ,że nie zacięłam sie ani razu (odpukac) a moja znajoma opracował system lusterkowy
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 12:50   #28
lucja25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja bikini robię woskiem, niestety nigdy nie udaje mi się wszystkich włosów usunąć, więc poprawiam maszynką. Zawsze było podraznione i włosy wrastały. Ostatnio tchnęło mnie na Dermalibour, posmarowałam kilka razy grubą warstwą - efekt jak na razie niezły, po dwóch dniach zero zaczerwienienia, zero kropeczek itp. Nie wiem, co z wrastaniem, to okaże się po jakimś czasie.
Do nóg mam depilator (szybszy niz wosk) i zawsze robiły mi się czerwone kropeczki, które szybko nie chciały zniknąć. Dermaliboura było mi szkoda do nóg, więc wykorzystałam Sudokrem (w końcu tez antyseptyczny) i kropki się nie pojawiły.
lucja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 13:15   #29
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

hm, dziewczyny, a czy któraś usuwała włoski troszkę dalej, tak bliżej okolic tej drugiej dziurki? Czy depilacja woskiem bardzo by bolała?
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 17:37   #30
Deni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14
Talking Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja jak bym był dziewczyną napewno bym tam tak nei zrobił to przez tydzien czasu na tylku siedział hihihihi
Deni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 22:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.