rossman.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 09:40   #1
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Question

rossman..


jakie znacie kosmetyki ktore warto polecic z firmowych rossmana?i ile kosztuja?
ja mialam krem modelujacy do wlosow kosztowal kolo 6 zl>i byl calkiem niezly i fajnie pachnial!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 09:50   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rossman..

co to za krem do włosów ?
ja zastanawiam się nad woskiem do włosów, jest teraz w promocji za 3,99zł.
pzoatym fajne są maseczki w słoiczkach ( mam aloesową i z miodem - za każdą zapłaciłam 3,49zł. a jest ich po 100ml ).
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 10:20   #3
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: rossman..

Ja mam mleczko pomarańczowe do cert tłustej i mieszanej, jest naprawdę dobre, skóra jest po nim dobrze odświeżona i mięciutka a do tego mleczko ślicznie pachnie pomarańczami. Mam również krem tonujący ale z niego nie jestem zadowolona - nie nadaje się do tłustawej cery.
daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 11:33   #4
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: rossman..

nie widziałam maseczek w słoiczku chyba będę musiała bardziej się rozejrzeć
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 11:35   #5
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: rossman..

dobry jest też krem różany do rąk też w słoiczku.
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 12:16   #6
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: rossman..

Z calego serca polecam peeling morelowy Rossmanna, wg mnie najlepszy ze wszystkich mi znanych, od roku uzywam tylko jego (sloiczek 100ml za mniej niz 10zl). Ztej samej "sloiczkowej" serii niezly jest krem nawilzajacy z lipa i rumiankien do cery mieszanej. Ja mam tlusta i balam sie, ze zapcha mi pory, ale nic takiego sie nie stalo, krem delikatnie nawilza i nie swieci sie prawie wcale (ale tez i nie matuje).
Ostatnio kupilam z serii "wellness & beauty" zel pod prysznic o zapachu wanilii i rumianku, w promocji za chyba 6 zl, calkiem niezly. Za to balsam o tym samym zapachu jest obledny, pachnie jeszcze intensywniej niz zel, ma gesta konsystencje i bardzo dobrze nawilza. Tego zapachu nic nie przebije W promocji kolo 9 zl.
Pozdrawiam,
Ptyś
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 12:39   #7
bluestar
Raczkowanie
 
Avatar bluestar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 88
Unhappy Dot.: rossman..

Chociaż te ich słoiczkowe kosmetyki wyglądają super, to cenię z nich jedynie krem rózany do rąk(uzależnienie!!!) i wodę różaną. Reszta jest dla mnie lipą, szczególnie seria do cery mieszanej (z lipą!), która moją nieskłonną do uczuleń skórę rozpaliła do czerwoności. Ale seria Wellnes & B waniliowa jest OK.
bluestar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 12:42   #8
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: rossman..

ostatnio nabylam peeling z rosmana za 2.50 zl - 30 ml pomarancza & mieta

jestem z niego zadowolana, nio i jaki zapach..

widzialam jeszcze w seri letniej, balsam po opalaniu, w calkiem niskiej cenie, jednak wlasnie ta niska cena mnie troszke zatanowila i balam sie go wyprobowac, a moze ktos juz sie skusil ?
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 12:56   #9
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: rossman..

Mialam szampon taki fioletowy ,zeby pozbyc sie z wlosow zoltego ocienia( stosowalam go na jesne pasemka zeby sie zrobily platynowe
mam Wosk do modelowania wlosow nawet fajny i mam peeling morelowy ten polecam naprawde fajna rzecz
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 13:22   #10
Nisinen
Raczkowanie
 
Avatar Nisinen
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 316
Dot.: rossman..

Kiedyś miałam z Rossmana szampon do włosów przetłuszczających się. Szampon jak szampon, normalny, jakiś cudów nie zauważyłam :P
Nisinen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 15:36   #11
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rossman..

Mania199, a ten wosk to fajny ? czy to ten , który jest teraz w promocji za 3,99zł. 100ml ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 17:41   #12
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: rossman..

Mialam niedawno zel pod prysznic kokosowy(Isana - taka chyba jest nazwa, albo podobnie) i goraco polecam, piekny zapach i kremowa konsystencja, w niczym nie odbiega od zeli np dove a kosztuje okolo 3 zl. Inne tez maja ladne zapaszki. Niedlugo wyprobuje. Mam tez blyszczyk Vibo, taki z nowej serii w mleczno-bialch opakowaniach. Tez milo mnie zaskoczyl, szczegolnie trwaloscia. Dobre sa tez plyny do kapieli w przezroczystych butelkach, najbardziej lubie kokosowy i brzoskwiniowy. Polecam jeszcze krem do rak z serii wellness & beauty, znowu piekny zapach. Tym razem wanilia. Pycha. Uwazam ze warto siegac czasem po te kosmetyki aczkolwiek niektorych balabym sie uzyc, zwlaszcza kremow do opalania. Moze ktos uzywal? A jakie macie doswiadczenia z podkladami Vibo i lovely? Do nich tez jakos nie mam przekonania.
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 18:44   #13
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: rossman..

Cytat:
Napisane przez pearlania
Mialam niedawno zel pod prysznic kokosowy(Isana - taka chyba jest nazwa, albo podobnie) i goraco polecam, piekny zapach i kremowa konsystencja, w niczym nie odbiega od zeli np dove a kosztuje okolo 3 zl.
To wręcz dziwne, ale do tej pory wypróbowałam tylko żel pod prysznic ISANA kokosowy. Świetny jest i w dodatku bardzo tani. Nie wysusza skóry, pięknie pachnie, jest wydajny.
Po dość pozytywnych opiniach zastanowię się nad kosmetykami do ciała Rossmana. Kremów do twarzy wolę nie testować bo mam strasznie wrażliwą skórę i wolę już zostać przy sprawdzonych. Ale muszę rozejrzeć się za peelingiem i kremem różanym do rąk:-D
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 18:52   #14
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: rossman..

Cytat:
Napisane przez bluestar
Chociaż te ich słoiczkowe kosmetyki wyglądają super, to cenię z nich jedynie krem rózany do rąk(uzależnienie!!!) i wodę różaną. Reszta jest dla mnie lipą, szczególnie seria do cery mieszanej (z lipą!), która moją nieskłonną do uczuleń skórę rozpaliła do czerwoności. Ale seria Wellnes & B waniliowa jest OK.
Bluestar, czy mogłabyś napisac coś o tym kremie różanym do rąk i wodzie różanej? Nigdy nie zwracałam uwagi na kosmetyki Rossmana, a te dwa mnie zaciekawiły.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 19:10   #15
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: rossman..

lubię te drogerie za ich konkurencyjne ceny. mój ostati zakup to krem Happyderm za niecałe 18zł, podczas gdy w Sephorze kosztuje 25zł.
z całego serce polecam jednak wspaniały i pyszniasty błyszczyk, niestety nie wiem jaka to firma, kosztuje około 6zł. pachnie i smakuje jak guma do żucia Donald <mam nadzieję że jeszcze ją pamiętacie > polecam !!!
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 19:31   #16
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: rossman..

balsam do ciala wellness&beauty wanilioworumiankowy zapach przepiekny, doskonale nawilza, jest tlusciutki (tak jak lubie).
zel pod prysznic isana kokosowy - przeeeepieeekny zapaszek kokosa, nawet naturalny
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 19:42   #17
zofija66
Raczkowanie
 
Avatar zofija66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: czechowice-dziedzice
Wiadomości: 54
Dot.: rossman..

Testowałam niewiele rossmanowych specyfików, ale różany krem do rąk to rzeczywiście bomba uzależniająca.Wosk jak wosk - nie polecam do cienkich włosów.W moim przypadku przydał się bardzo do chałupniczego zakładania warkoczyków ze sztucznych włosów.Kupuję też regularnie piankę do włosów, bo tanio, a ja nie widzę różnicy w porównaniu z droższymi .Pod niebiosa będę wychwalać piankę do higieny intymnej Bielindy zielona herbata (nie rossman, ale tam ją kupuję) - bardzo wydajna, niedroga no i ten zapach!!! Uzależnił sięod niej nawet mój mąż! Ale płyn z tej samej linii zapachowej, to już nie to...
__________________
Z fija
zofija66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 20:08   #18
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: rossman..

miałam w ręku kremik różany do rąk ale stwierdziłam że produkty rosman to badziewia a moje jednak nie
a czy ich peelingi mają duże drobinki czy to taka "paćka"?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-10, 21:20   #19
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: rossman..

Kupuje żele pod prysznic ISANA są na prawde bardzo fajne i tanie jak barszcz niecale 3 zł . Kupilam też krem pod oczy z Vitamina E i szok - jest naprawdę świetny, wygładza zmarszczki i cudownie nawilża
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 22:34   #20
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: rossman..

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Mania199, a ten wosk to fajny ? czy to ten , który jest teraz w promocji za 3,99zł. 100ml ?
nie wiem czy on jest teraz w promocji bo ja go kupilam jakis czas temu ! jest nawet fajny zalezy co chcesz uzyskac zreszta 3,99 to nie jest majatek i mozesz sprobowac dodaje fotke zebys zobaczyla czy to ten
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 18:27   #21
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: rossman..

A czy któraś z was wie tak a'propos wody różenj, gdzie można dostac takie wodyz apachwe co sie wlewa do żelazka jak sie prasuje, żeby ubranka ładnie pachniały. Szukam, ale cos nie moge znaleźć.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 18:40   #22
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.:Woda zapachowa

W Globi (przynajmniej w Łodzi na ul.Aleksandrowskiej) jest woda do prasowania, ale o zapachu lawendowym.

A.
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 18:50   #23
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: rossman..

mania199, i jak? zadzialal ten szampon do wlosow rozjasnianych? bo tz sie nad nim zastanawialam??
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 18:51   #24
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: rossman..

dolacze sie do peanow na temat rozanego kremu do rak Rossmana wlasciwie to jedyny prdukt tej firmy, ktory wyprobowalam, ale rzeczywiscie jest dobry! rowniez sosuje go na noc do stop...
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 19:00   #25
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Red face Dot.: rossman..

Tak na marginesie, czy jest rossman w krakowie? Jesli tak to gdzie? To tez taki duzy sklep wielkosci sephory? Ja taki amator kosmetykow i nic o tym kurka nie wiem

Pozdr
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 23:31   #26
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: rossman..

Cytat:
Napisane przez margoltka
z całego serce polecam jednak wspaniały i pyszniasty błyszczyk, niestety nie wiem jaka to firma, kosztuje około 6zł. pachnie i smakuje jak guma do żucia Donald <mam nadzieję że jeszcze ją pamiętacie > polecam !!!
ten blyszczyk nazywa sie Lovely (firma Wibo). naprawde pachnie i smakuje jak guma balonowa - mniam
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 01:27   #27
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: rossman..

Ja mogę polecić zmywacz(wolę ten żółty,ale jak kto lubi),mydło w płynie Euro Profit takei błękitne opakowanie z pompką z kwiatkiem na etykiecie),piankę do golenia i taki jeden fajny żel pod prysznic z serii dla dzieci.Pachnie gumą do żucia,można go znaleźć na dziale dziecięcym,jest intensywnie różowego koloru,z brokatem i z bodajże miśkiem na etykietce.B.lubię bo zapach obłędny a sam żel baaardzo wydajny.Kosztuje chyba coś około 10zł.
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 10:41   #28
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rossman..

Mania199 ten który jest teraz w promocji jest w czarno-niebieskim opakowaniu 100ml. ale chyba i tak sie skuszę
a ten krem różany polecacie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 10:51   #29
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: rossman..

Cytat:
Napisane przez kot_bury
A czy któraś z was wie tak a'propos wody różenj, gdzie można dostac takie wodyz apachwe co sie wlewa do żelazka jak sie prasuje, żeby ubranka ładnie pachniały. Szukam, ale cos nie moge znaleźć.
http://cynamonowo.super.sklep.pl/skl...p?cPath=204_78
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 11:36   #30
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rossman..

do czego służy ta woda różana
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.