mleczko opalające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-17, 10:19   #1
xenia_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4

mleczko opalające


Prawdę mówiąc a raczej pisząc to nawet nie wiem od czego mam zacząc (z góry również przeprzaszm za błędy które mogą sie pojawić w tekście).W kazdym badz razie jestem tu poraz pierwszy bo pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy to poszukac czegos w necie, ale nic nie znalazlam. Ale moze zaczne od początku...chodze sobie na solarium i wszytsko jest oki..ale wczoraj podkusilo mnie użycie mleczka opalającego (na opakowaniu napisane jest ze owe mleczko czy tam balsam bo juz nie chce mi sie patrzec jak to sie tam dokladnie nazywa jest nawilzajace i daje lekki odcień opalenizny...tak wiec sie "podjarałam" bo wyszlam z zalozenia ze moge miec 2in1-. nawilzenie i kolorek....naszczescie tylko nogi moj facet mi wysmarowal tym świnstwem wrrrr..(!!!!)..łaziłam przez godzine w samych majtach zeby mi to wszystko ladnie weschlo no i luzik tylko jak sie dzis podnioslam to sie okazalao ze jedna noga w miare luzik a druga tragedia tzn od kolan w dol z tylu lydki i kolo kostki sa zacieki wrrr...(!!!!!!)jakies plamy itd...No to teraz sie moge pozegnac z chodzeniem z golymi nogami, o zalozeniu sandalkow juz nie wspomne...PYTANIE TYLKO PRZEZ JAK DLUGI OKRES CZASU I CZY JEST JAKIS SPOSOB ZEBY TO CHOLERSTWO USUNAC bo mnie szlag trafi....Normalnie mnie dobila moja glupota, po kiego kija ja to ruszalam..zachcialo mi sie ciemniejszych nóżek(( Prosze mi jakoś pomóc, chociaż nie sadze ze wogole istnieje jakis sposob Nawet nie wiem czy mam kontynulowac wizyty na solarium, czy poczekac az to samo zlezie (#%^#&%^#$%#&!!!!!)
Moja glupota mnie przerasta wiec prosze juz mnie nie dobijac i nie komentowac zlosliwie mojego problemu
POzdrawiam i prosze o jakas rade(o ile istnieje)
Ps. jeszcze raz sorry za byki
xenia_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 10:31   #2
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: mleczko opalajace

Eee tam, chyba każdej już sie coś podobnego zdarzyło... A próbowałaś dokładnie umyć nogi peelingiem? Mnie zawsze pomagał.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 10:54   #3
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Re: mleczko opalajace

Mnie tez sie takie zyczy przytrafiaja.Zrob sobie poprostu peeling nozek,a jak niemasz to moze szorstka gabeczka pomoze.Jak mi sie cos takiego przytrafilo to zrobilam wlasnie peeling i poszlam na solarium.Niemartw sie predzej czy puzniej zacieki zejda [img]icons/icon7.gif[/img] .
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 12:51   #4
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: mleczko opalające

ja bym proponowala sprobowac pilling pod prysznicem jakis pozadny. Usuniesz naskorek a wiadomo ze te kolorki to naskorek. Sadze ze za pare dni dawno o tych zaciekach zapomnisz. Stosujac dobry pilling - tym szybciej.Poczekaj z solarium moze az nogi ci dojda do jednolitego koloru, to bedzie kilka dni i wtedy pojdziesz sobie [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 16:28   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: mleczko opalające

Droga Xeniu [img]icons/icon7.gif[/img]
Odradzam Ci teraz wyrównywanie tym samym kremem, bo mogą powstać jeszcze większe różnice w kolorach.
Dobrze rozjaśnia sok z cytryny. Nie wybielisz nim całkowicie zacieków ale powinny byc dużo mniej widoczne. No i tak jak pisała Julita obowiązkowo teraz częste peelingi. Wszystko Ci zejdzie w ciągu 4 - 5 dni [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam i nie zniechęcaj się do samoopalaczy. Trzeba do nich odrobiny wprawy, ale efekty potrafią być naprawdę super [img]icons/icon7.gif[/img]

Przeczytaj jeszcze proszę ten artykuł http://www.wizaz.pl/samoopalacz_2002.php

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 13:39   #6
ula631
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: mleczko opalające

Hej! ja mam identyczny problem ale po solarium.Na początku zeszła mi skóra odczekałam za krótki okres czasu i poszłam znowu Finał jest taki,że w miejcach gdzie skóra zeszła jest wyraźnie mocniejsza opalenizna , sa zacieki,plamy i nieciekawie to wygląda ścieram naskórek peelingiem i nawilżam.Efekty są ale nijakie i powolne

Może ktoś ma jakiś pomysł w tej sprawie?

Podzielam cierpienie Xeni Pozdrawiam!!!
ula631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 08:17   #7
Boma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: mleczko opalające

Hej witam a ja kupiłam mleczko garnier skóra muśnieta slońcem i wiecie co nie mam zacieków i mam lekko brązowy kolor skóry taki naturalny serio nie spopdziewalam sie takiego rezultatu. Zawsze podchodziłam do tego z lekkim niedowierzaniem a stosuje go 2 dzień. Najpierw zrobłlam piling całego ciała a potem wtarłam mleczko skora pachniała ładnie owocami i co dziwnie nie śmierdziala po kilku godzinach spalenizną o czym informowala mnie koleżanka że niby te preparaty śmierdzą. Miałam też niedawno z Eveline ale on pozostawiał zacieki no i śmierdział. Pozdrawiam

Edytowane przez Boma
Czas edycji: 2009-04-05 o 08:19
Boma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 12:15   #8
yesterday151
Raczkowanie
 
Avatar yesterday151
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 123
Dot.: mleczko opalające

witam. proszę się martwić ja już uwyważ przeróznych balsamów brązujacych/opalajacych od ponad dwóch lat i jestem jak najbardziej zadobolona wiadomo, na poczatku było trudno, miałam ochote wyrzucić te specyfiki i znów zacząć chodzić do solarium. jednak w miarę upływu czasu nauczyłam się nakładać krem/balsam i już nie mam zacieków
więc dziewczyny - trochę cierpliwości

P.S. potwierdzam - na "plamy" dobry jest sok z cytryny, ewentualnie kwasek cytrynowy
__________________
Żyję jak emu - po swojemu.
Oddycham tym, co mogę,
a duszę się tym, co muszę.
yesterday151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.