zabawa kończąca gimnazjum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-19, 21:17   #1
magry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1
GG do magry

zabawa kończąca gimnazjum


Wiec jak już pisałam wcześniej z dwa tygodnie odbędzie sie impreza szkolna (kończymy gimnazjum). Wszystko odbędzie sie w pewnej restauracji co wiąże się z ty iz wszyscy będziemy musieli być ubrani na galowo. Dziewczyny są zachwycone, trzeba będzie rozejrzeć sie za jakąś sukienką. Kążda z nas również myśli nad inną fryzurą czy makijażem. Mam nadzieje że podsuniecie mi jakieś pomysły. Mam blond włosy ( co nie bardzo jest widoczne na pierwszym zdjęciu) do ramion, dość jasną karnacje, duże niebieskie oczy. Licze na Was. Mam nadzieje że wątek który rozpoczełam stał się teraz dużo bardziej przejrzysty. Z góry dziękuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (6,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj 1.jpg (9,3 KB, 13 załadowań)
magry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 11:50   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: zabawa kończąca gimnazjum

Witaj Magry [img]icons/icon7.gif[/img]
Masz śliczną delikatną urodę. Taka pszeniczna naturalna blondynka, coś pięknego [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak się ma taką urodę i tyle lat co ty, to największym błedem byłby mocny makijaż. Będzie wyglądał teatralnie i przerysujesz swoje największe atuty.

Pobaw się włoskami. MOżesz je zakręcić, wyprostować na prostownicy, pokarbowac gofrownicą, zapleść warkoczyki...

A makijaże jak niżesz. Delikatne, ale wesołe. NIe bój się kolorków różu, fioletu, lila, błękitów.. Podkreśł pięknie rzęski, delikatnie usta, dodaj odrobinę różu na policzki. I na pewno będziesz ślicznie wyglądać.

baw się pysznie [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (56,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (158,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image44.jpg (181,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (22,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (21,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (47,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image13.jpg (26,9 KB, 9 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 18:24   #3
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Re: zabawa kończąca gimnazjum

Przepraszam,że się wtrącam,ale bardzo spodobał mi się ostatni makijaż...Czy masz może Agnieszko zdjęcia kilku podobnych?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 18:31   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: zabawa kończąca gimnazjum/Szefowo... :)))

Ooo, jakie piętkne!!! [img]icons/icon7.gif[/img]

A ja też takie mogem? [img]icons/icon7.gif[/img]

A mogę pyłek Sephory fioletowy jasny, na oczka policzki, dekolcik, tuszyk, błyszczyk i... tyla? [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 18:46   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: zabawa kończąca gimnazjum/Szefowo... :)))

Lejuś ja Cię dokładnie pamiętam [img]icons/icon7.gif[/img] nie musisz wklejać swojego zdjęcia [img]icons/icon7.gif[/img]
Rozumiem, że ten fiolecik to na oczka a róż na policzki i dekolcik??

Oczywiście, że tak możesz. [img]icons/icon10.gif[/img]

Niestety Nicole, tego typu makijaży więcej nie posiadam w swoim zbiorze [img]icons/icon9.gif[/img]



Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 18:51   #6
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: zabawa kończąca gimnazjum/Szefowo... :)))

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Lejuś ja Cię dokładnie pamiętam [img]icons/icon7.gif[/img] nie musisz wklejać swojego zdjęcia [img]icons/icon7.gif[/img]

No właśnie nie wiedfziałam, czy dawać... Czuję się zaszczycona. [img]icons/1cmok.gif[/img]

> Rozumiem, że ten fiolecik to na oczka a róż na policzki i dekolcik??

Eee, no jakby to tak... [img]icons/icon10.gif[/img] Nie, ja chcę cała na fiolet... Tak robię na codzień i się sprawdza, ale baaardzo delikatnie... A może kupię biały, bo sukienka biała??? [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 18:52   #7
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Re: zabawa kończąca gimnazjum

Szkoda...ale może któraś z szanownych Wizażanek może coś dla mnie znajdzie [img]icons/icon7.gif[/img]
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-20, 22:38   #8
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: zabawa kończąca gimnazjum

EE,Lejko ty masz 16 lat??Wygladasz na maximum 10.
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 23:38   #9
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: zabawa kończąca gimnazjum

tak sobie w główce liczę ile możesz mieć lat i wychodzi mi, że jakieś 15-16. Jesteś więc w takim momencie dojrzewania, że masz ochotę na dużo, ale nie pasuje ci to. Przedewszystkim pamiętaj o swoim wieku. Sukienka? To dopiero na studniówkę. Tu proponuję fajny komplecik (spodnie+bluzeczka lub spódnica+bluzeczka). Co do fryzury w pełni zgadzam się z propozucjami Pani Agnieszki. Nie zgadzam się co do makijażu. Uważam, że powinien być jeszcze bardziej delikatny. I opiszę w szczegółach: transparentny puder w naturalnym odcieniu, kolorowa kreska na powiekach, lekki tusz do rzęs i bezbarwny błyszczyk.
Te uwagi właściwie tyczą się też LEJKI, a może nawet w jeszcze bardziej stonowanej wersji.
Na koniec jedna jeszcze rada dla obu gimnazjalistek: jeśli macie konserwatywne mamy to je posłuchajcie, jeśli nie - to posłuchajcie babci. Wierzcie mi - zabardzo wyzyającego wyglądu w młodym wieku wcześniej lub później pożałujecie.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 05:14   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: zabawa kończąca gimnazjum

Kira01 napisał(a):
> EE,Lejko ty masz 16 lat??Wygladasz na maximum 10.

No, wiem, ale w wieku 40 będę się śmiać z moich rówieśniczek... [img]icons/1jezyk.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

I nie przesadzajmy z tym 10, no na 14 to wyglądam.. ale może nie na tym zdjęciu. A najwazniejsze, że myślę na 16. [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 05:29   #11
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: zabawa kończąca gimnazjum

niusia napisał(a):
> tak sobie w główce liczę ile możesz mieć lat i wychodzi mi, że jakieś 15-16.

Nooo... [img]icons/icon7.gif[/img]

>Jesteś więc w takim momencie dojrzewania, że masz ochotę na dużo, ale nie pasuje ci to.

Em, jakby to tak tego... Co rozumiemy przez dużo??? Bo dla moich koleżanek nawet podkład w kolorze marchewki i czarne cienie to niedużo... [img]icons/icon10.gif[/img]

>Przedewszystkim pamiętaj o swoim wieku. Sukienka? To dopiero na studniówkę. Tu proponuję fajny komplecik (spodnie+bluzeczka lub spódnica+bluzeczka).

Ale ja bym nie chciała wyglądać jak co dzień. [img]icons/icon9.gif[/img] I nie chciałabym aż tak się wyróżniać... Za dwa lata będę pełnoletnia... Dopiero czy już? [img]icons/icon7.gif[/img]

A, to nie jest balowa, tylko zwykła na ramiączkach!!! Letnia taka...

>Co do fryzury w pełni zgadzam się z propozucjami Pani Agnieszki. Nie zgadzam się co do makijażu. Uważam, że powinien być jeszcze bardziej delikatny. I opiszę w szczegółach: transparentny puder w naturalnym odcieniu, kolorowa kreska na powiekach, lekki tusz do rzęs i bezbarwny błyszczyk.

Nawet na codzień mam cień na powiekach w kolorku beżowym, białawym... Na tla innych wygladam szaro. [img]icons/icon10.gif[/img] ale jakoś mi to nie przeszkadza... Kolega mi niedawno powiedział, że nie ma pojęcia, czemu ja się nie maluję jak inne... No tak, pudru, tuszu - nie widać... A kreski nie umiem robić, nie zaryzykuję. [img]icons/icon7.gif[/img] Wole pyłek, on nawet jak sie osypie, to ślicznie się mieni na policzkach...

> Te uwagi właściwie tyczą się też LEJKI, a może nawet w jeszcze bardziej stonowanej wersji.

Bez niczego całkiem???

> Na koniec jedna jeszcze rada dla obu gimnazjalistek: jeśli macie konserwatywne mamy to je posłuchajcie, jeśli nie - to posłuchajcie babci. Wierzcie mi - zabardzo wyzyającego wyglądu w młodym wieku wcześniej lub później pożałujecie.


Babcia ma dzieki niebiosom mieszka 400 km stąd. Zapytałam ją RAZ, jak mam sie ubrać, bo czerwonej sukienki nie pozwala dyrektorka... Babcia na to:"A co ona wam będzie rządzić??? To Wasza zabawa, idź w tej czerwonej i jeszcze ją skróć!!!" [img]icons/icon10.gif[/img] Mama mi dodała, że jak mi nie wolno czerwonej, to niech sobie kupię jakąś czarną mini... [img]icons/icon10.gif[/img] Fajne mam kobitki w domciu. [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-21, 09:01   #12
smolir
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: zabawa kończąca gimnazjum

???
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 14:51   #13
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: zabawa kończąca gimnazjum/Szefowo... :)))

Leeeejka, to Ty??? Po prostu jedna słodycz!!! [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] I masz racje nie przejmuj się swoim młodym wyglądem. Ja przezywałam to samo i baaardzo chciałm wyglądać jak moje dojrzałe koleżanki a nie jak nieopierzony kurczczek [img]icons/icon28.gif[/img] Hmmmm... teraz mając 24 lata smiać mi się chce gdy dają mi 20 i gdy przy wielu moich rówieśniczkach wyglądam jak młoodsza kolezanka [img]icons/icon12.gif[/img] Pielęgnuj swój niewinny wygląd bo to wielki atut zwłaszcza gdy naokoło tyle wypudrowanych i kapiących od makijażu 15-latek [img]icons/1cmok.gif[/img]
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 15:56   #14
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: zabawa kończąca gimnazjum

'masz ochotę na dużo' znaczy, że chcesz być dorosła, a jeszcze nie jesteś.
> Bo dla moich koleżanek nawet podkład w kolorze marchewki i czarne cienie to niedużo
Cieszę się, że dostrzegasz błędy koleżanek. Grunt, żebyś ich nie powtarzała, albo w padała w inne skrajności. Np. myślała, że jak cień do powiek jest jasny, to możesz go używać do woli. Mam nadzieję, że wiesz, że tak nie jest.
> Ale ja bym nie chciała wyglądać jak co dzień. [img]icons/icon9.gif[/img] I nie chciałabym aż tak się wyróżniać... Za dwa lata będę pełnoletnia... Dopiero czy już?
Żeby ocenić 'dopiero czy już' to musiałabym z tobą porozmawiać. Dojrzałość to przede wszystkim rozwój psychiczny. Co do ubioru, to miałam oczywiście na myśli coś błyszczącego, z cekinami lub brokatem, w oryginalnym stylu (może modnym teraz wschodnim?). Jasne, że nie miałam na myśli niczego 'codziennego' (nie powiedziałam jeansy i t-shirt).
> A, to nie jest balowa, tylko zwykła na ramiączkach!!! Letnia taka...
Jeśli tak, to źle cię zrozumiałam.
> Nawet na codzień mam cień na powiekach w kolorku beżowym, białawym... Na tla innych wygladam szaro. [img]icons/icon10.gif[/img] ale jakoś mi to nie przeszkadza... Kolega mi niedawno powiedział, że nie ma pojęcia, czemu ja się nie maluję jak inne... No tak, pudru, tuszu - nie widać... A kreski nie umiem robić, nie zaryzykuję. [img]icons/icon7.gif[/img] Wole pyłek, on nawet jak sie osypie, to ślicznie się mieni na policzkach...
Obsypie... afe!!! Co do kreski - poproś mamę. Co do kolegi - zmień na takiego, co doceni TWOJE wdzięki, a nie 1) makijaż 2) będzie cię porównywał z innymi.
> Bez niczego całkiem???
Raczej oszczędnej. Ten sam zestaw kosmetyków, tylko dużo bardziej ostrożnie nakładane. Tak, by podkreśliły naturalne wdzięki, a nie stworzyły maski.
> Babcia ma dzieki niebiosom mieszka 400 km stąd.
To wcale nie tak dobrze. Babcie są kochane!
> Fajne mam kobitki w domciu.
No przecież podobno jedna mieszka 400 km od ciebie. :-D Ale faktycznie fajne.

Na koniec powiem tak. Każdy może założyć ciuszki co są tak kuse jak bikini i wypacykować się kolorowymi kosmetykami. Wygląda sie wtedy jak wiadomo kto..., ale grunt, że ma się makijaż, co? Oczywiście teraz iranizuję. Inteligencja i dobry smak polega na tym, by wszystko robić z umiarem i odpowiednio do okoliczności (zarówno miejśce, czas, okazja, ale WIEK).
A na koniec: szampańskiej zabawy! Daj później znać jak przebiegła.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 16:52   #15
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: zabawa kończąca gimnazjum/mój wiek :)))

No ja już nie wiem, no... [img]icons/icon10.gif[/img] Dzisiaj idę sobie wracając z zakupów, a dziewczę coś 10 lat do mnie: "Dzień dobry!!!" Jak do pani... [img]icons/icon10.gif[/img] Chyba wydoroślałam. [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 19:17   #16
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: zabawa kończąca gimnazjum

niusia napisał(a):
> Cieszę się, że dostrzegasz błędy koleżanek. Grunt, żebyś ich nie powtarzała, albo w padała w inne skrajności. Np. myślała, że jak cień do powiek jest jasny, to możesz go używać do woli. Mam nadzieję, że wiesz, że tak nie jest.

Eee, jak to do woli??? Tzn. np. na caaaałą powiekę??? Pod brwi??? Brrr...

> Żeby ocenić 'dopiero czy już' to musiałabym z tobą porozmawiać. Dojrzałość to przede wszystkim rozwój psychiczny. Co do ubioru, to miałam oczywiście na myśli coś błyszczącego, z cekinami lub brokatem, w oryginalnym stylu (może modnym teraz wschodnim?). Jasne, że nie miałam na myśli niczego 'codziennego' (nie powiedziałam jeansy i t-shirt).

Brrr, cekiny, brokat, brrr, jestem zwolenniczką wielkiej prostoty, no i... Szkoda kasy na coś, co założę raz, po dyskotekach nie chadzam, a kieckę wybrałam taką, że w lato będe mogła w niej na dzień chodzić. [img]icons/icon10.gif[/img]

> Obsypie... afe!!! Co do kreski - poproś mamę.

Hehehe, to ona mnie prosi o makijaż zwykle. [img]icons/icon10.gif[/img]

>Co do kolegi - zmień na takiego, co doceni TWOJE wdzięki, a nie 1) makijaż 2) będzie cię porównywał z innymi.

Ale on to mówił w dobrym znaczeniu... Że nie widać po mnie i dobrze... [img]icons/icon7.gif[/img]

> Raczej oszczędnej. Ten sam zestaw kosmetyków, tylko dużo bardziej ostrożnie nakładane. Tak, by podkreśliły naturalne wdzięki, a nie stworzyły maski.

Brrr, nawet podkładu na codzeiń nie używam, maski nie będzie. [img]icons/icon7.gif[/img]

> To wcale nie tak dobrze. Babcie są kochane!

Nieee wszystkie. [img]icons/icon7.gif[/img]

> No przecież podobno jedna mieszka 400 km od ciebie. :-D Ale faktycznie fajne.

Tak się jakoś napisało... [img]icons/icon10.gif[/img]

> Na koniec powiem tak. Każdy może założyć ciuszki co są tak kuse jak bikini i wypacykować się kolorowymi kosmetykami. Wygląda sie wtedy jak wiadomo kto..., ale grunt, że ma się makijaż, co? Oczywiście teraz iranizuję. Inteligencja i dobry smak polega na tym, by wszystko robić z umiarem i odpowiednio do okoliczności (zarówno miejśce, czas, okazja, ale WIEK).
> A na koniec: szampańskiej zabawy! Daj później znać jak przebiegła.


Tak jest!!! [img]icons/icon10.gif[/img] I bardzo dziękuję za rady, bo doceniam, że ktoś poświęca mi czas... [img]icons/icon7.gif[/img]

Niuuusiuuu, a Ty gdzie do liceum chodzisz, bo ja też z Wawy... [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.