revlon czy L'Oreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-01, 12:29   #1
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222

revlon czy L'Oreal


Do posiadaczek tych dwóch podkładów: L'Oreal, Air Wear i revolon colorstay który jest lepszy na lato??dodam ze mam skórę mieszaną z b. malutkim krostkami właściwie nie widocznymi ale większym problemem są moje pory…dlatego potrzebuje krycia dość dobrego. Przejrzałam KW i wybrałam te 2 podkłady, ale może macie jakieś lepsze propozycje to piszcie a ja się im bliżej przyjrzę jeszcze raz, bo szczerze mówiąc wydaje mi się że, obydwa te podkłady mogą być trochę za ciężkie na lato.
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 12:59   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: revlon czy L'Oreal

Ja używam latem Revlona Colorstay, a teraz wyszła jakaś jego nowsza, lepsza wersja. Nie znam jej, a była już o niej mowa tutaj w nowościach. Wydaje mi się , że tak do końca rady nic nie dadzą i najlepiej jak byś sobie oba wypróbowała, bo nawet jesli ktoś ma podobne problemy to wcale nie oznacza, że to samo musi lubić i tego samego oczekiwać [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 15:20   #3
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: revlon czy L'Oreal

wiem czytałam o tym nowym revlonie tylko nikt go jeszcZe nie ocenił ( ja go dzis zgłosiłam wieć za niedlugo powinien być w katalogu i może wtedy pojawi się jakaś ocenka) więc nie chce ryzykować. Ostatnio zakupiłam 2 podkłady które w o gole mi nie odpowaidają i leża - chybA jest spRzedam moze tu na wizazu??- tylko nigdy tego nei robiłam i troszku się boje.
Teraz chcę kupić coś, co mi się na prawdę przyda

Iwonalodz napisał(a):
> Ja używam latem Revlona Colorstay.."

i tu mopje pytanie ... kupiłabyś go jeszcze raz na lato ?? czy wybrałabyś coś innego
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 16:11   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: revlon czy L'Oreal

Hmm trudno mi odpowiedzieć na to pytanie , czy kupiłabym raz jeszcze Revlona ?? Może nowszą wersję ?? I nie chodzi tu o to, że mi nie odpowiada, bo kryje i super matuje [img]icons/icon7.gif[/img] Tylko o to, że troszkę mi się znudził, więc z ciekawości skusiłabym się pewnie na coś innego [img]icons/icon10.gif[/img] Ale na razie go mam i jest super [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 16:19   #5
Yoanna
Raczkowanie
 
Avatar Yoanna
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 166
Re: revlon czy L'Oreal

Witaj Oleczko!
Jestem aktualnie posiadaczką podkładu Revlon colorstay. Przetestowałam już prawie wszystkie podkłady do cery tłutej i mogę śmiało zaproponować Tobie ten pokład. Ma on jedną ale według mnie małą wadę, mianowicie to, że nie maskuje porów tak dobrze jak to robią podkłady, ktore zawierają w składzie talk.Te z talkiem spływały z mojej twarzy już po kilku godzinach a latem po około 2 godz nie było czego szukac Mimo tego doszłam do wniosku, ze jest to podkład wszechczasów jak dla mnie, ma ladne kolorki do wyboru, idealnie sie rozprowadza ale po uprzednim nawilżeniu skóry, ja np uzywam eris`u nawilżająco- matującego.Trzeba potem przyprószyć tylko lekko pudrem i cały dzień podkład jest na swoim miejscu, aha dodam, że nie tworzy maski
Yoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 17:33   #6
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: revlon czy L'Oreal

Ufff to się ciesze, że wreście po długich namysłach wiem jaki podkład mam kupić: revlon. W najbliżyszym czasie zaakupie go i podziele się spostrzeżeniami
Dzięki bardzo za zainteresowanie [img]icons/icon10.gif[/img]
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 17:37   #7
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: revlon czy L'Oreal

Ja poleciłabym Ci L'Oreal, Air Wear na lato jest lżejszy od color-sty, . Sama używam ich naprzemiennie-zimą Revlona, a teraz Loreala -minimalnie mniej kryje. Wybór należy do Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img] Uwazam ,że Revlon na upały może byc nieco za ciężkim podkładem
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-01, 20:25   #8
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: revlon czy L'Oreal

hmm nie chcę znow kupic czegoś co mi bedzie leżalo więc może poczekam na jeszcze inne opinie...chcę mieć pewność [img]icons/icon7.gif[/img]
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 21:15   #9
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Re: revlon czy L'Oreal

Olu zdecydowanie na lato loreal air wear - jest lzejszy i bardziej naturalny, poza tym nakladanie podladu color stay wymaga dokladnosci i starannosci, bardzo latwo przy nieuwaznym nalozeniu zrobisz na buzi nieestetyczna maskę. Poza tym w lato buzia nie powinna byc zmyt mocno zmatowiona, a jesli zaczniesz sie gdzies swiecic to warto zaopatrzyc sie w sypki transparentny puderek.
Y.
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 21:56   #10
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: revlon czy L'Oreal

Hmm, akurat muszę się nie zgodzić. Revlon nie powoduje maski na twarzy, wszystko (jak we wszystkim zresztą) zależy od ilości i umiaru. Buzia wcale nie jest az tak super zmatowiona, wszytko tez zależy od rodzaju cery. Ponadto kwestia nakładania jest naprawdę banalna i szybko tego się można nauczyć. Jesli to ma byc argument to dla mnie on jest dziwny, bo to samo można powiedzieć, np.o nieumiejętnym nakładaniu tuszu do rzęs, bo się rzęski sklejają.
Nie wiem Olu czy masz dużo do ukrycia Loreal jest rzeczywiście lżejszy, ale nie uważam żeby Revlon tworzył maskę. Ja go używam, mam cerę naczynkową i mieszaną i do tego jestem super blada i wcale nie widać Revlona na buzi.
Może wez sobie próbki albo w perfumerii spróbuj ten i ten na policzku albo ręcę ??
Bo jak widzisz ile osób tyle opinii [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 23:06   #11
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: revlon czy L'Oreal

w tej sytuacji radzilabym Ci skorzystac z wyszukiwarki (wpisalam nazwy obu podkladow ale wyprobuj tez innych konfiguracji co Ci powinno dac troche literatury do 'upewnienia sie' [img]icons/icon10.gif[/img] )
http://www.wizaz.pl/w-agora/search.php?site=ogloszeni a&bn=ogloszenia_ploteczki &gosearch=1&search_user=A LL&search_mode=0&search_f orum=ALL&search_fields[0]=subject&search_fields[1]=body&search_date=0&patte rn=revlon+color+stay+air+ wearc
A najlepiej bedzie jakbys zdobyla gdzies probki bo przeciez (co powatarza sie tu ciagle i ciagle) kazdej pasuje co innego [img]icons/icon7.gif[/img]
Aha - dodam tylko ze ja uzywam Revlona, z ktorego jestem bardzo zadowolona, ale kusi mnie zeby wyprobowac Air Wear [img]icons/icon10.gif[/img]
Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-01, 23:30   #12
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Re: revlon czy L'Oreal

Nie twierdze, ze revlon jest zlym podkladzikiem i robi maskę, ale " bardzo latwo przy NIUWAŻNYM nalozeniu zrobisz na buzi nieestetyczna maskę".
Ja akurat nie preferuje nakładania podkładu palcami, a revlon tak się nakłada, i dlatego wg mnie air wear jest o niebo lepszy. Zresztą kreska ma rację, Olu poszukaj próbek obu podkładzików i sama zadecyduj...
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 23:38   #13
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: revlon czy L'Oreal

Iwonalodz napisał(a):
> Ponadto kwestia nakładania jest naprawdę banalna i szybko tego się można nauczyć.

z tym nie będzie problemu miałam już 1 podkład którego trzeba bylo szybko nakładać więc mam już wprawę

> Ja go używam, mam cerę naczynkową i mieszaną i do tego jestem super blada i wcale nie widać Revlona na buzi.

ja też mam cerę mieszaną, i również super bladą, no a latem jestem ... blada [img]icons/icon7.gif[/img]heheh mam pecha niestety

> Może wez sobie próbki albo w perfumerii spróbuj ten i ten na policzku albo ręcę ??

z doświadczenia wiem że to co widać na ręce czy fragmencie policzka nijak pasuje do końcowego efektu [img]icons/icon9.gif[/img]
a co do próbek ... żeby dostać próbkę muszę jechać busem jakieś 30 min a obecnie nie mam na to czasu

ale jak tak czytam te wszystkie opinie to jednak bardziej jestem za revlonem ale ostatecznie wydaje mi siem że jakikolwiek nie kupię będe zadowolona więc poprostu w wyborze będe się kierować odcieniem podkładu - który będzie bardziej pasował tego kupie i już [img]icons/icon7.gif[/img] myśle że obydwa mi się spodobają
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.