pomocyy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 23:00   #1
Seszana
Przyczajenie
 
Avatar Seszana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25

pomocyy!!


Hej. Mam problem, pomalowałam dziś włosy na miedzianą czerwień, ale miedziane nie są. ;] I teraz tak się zastanawiam, co wyjdzie jak pomaluje na złocisto-miedziany blond. Jak myślicie? Włosy myłam już z 20 razy dziś. farby są z garniera.
Pozdrawiam i czekam na jakieś rady
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę."
Seszana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:14   #2
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: pomocyy!!

Cytat:
Napisane przez Seszana Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem, pomalowałam dziś włosy na miedzianą czerwień, ale miedziane nie są. ;] I teraz tak się zastanawiam, co wyjdzie jak pomaluje na złocisto-miedziany blond. Jak myślicie? Włosy myłam już z 20 razy dziś. farby są z garniera.
Pozdrawiam i czekam na jakieś rady
Moja mama dziś też farbowała miedzianą czerwienią i wyszły jej jakieś takie wiśniowe ;/, nie wiem co z tym można zrobić...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:18   #3
Seszana
Przyczajenie
 
Avatar Seszana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: pomocyy!!

no właśnie mam ten sam problem...
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę."
Seszana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:55   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: pomocyy!!

poczekaj przynajmniej tydzien i myj codziennie wlosy
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 01:01   #5
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: pomocyy!!

ogólnie to zależy w jakim stanie macie włosy po tym farbowaniu ...Mycia po 20 razy nie polecam bo skóra głowy będzie sucha za bardzo i włosy tez ucierpią. jeżeli kolor jest naprawde kiepski i nie chcecie go mieć to polecam produtk na ściąganie farby nie jest on na bazie rozjaśniacza , więc jest bezpieczny i nie pali włosów , mozna nim powtarzac zabieg nawet 3 razy w ciągu dnia. jeżeli miałas pod tym kolorem który ci sie nie podoba naturalny kolor to po uzyciu tego środka kolor będzie podobny do tego który miałas naturalnie , jeżeli były jasniejsze pasemka pod tą farbą to po odbarwieni będą znowu widoczne. z własnego doświadczenia nie radze nakładac odrazu po odbarwianiu blond rozjasniacza ani farby - u mnie zareagowało na zielono , przy drugim nałożeniu koloru - mówie cały czas o blondzie , było już ok. Natomiast jezeli chce się nałożyc jakiś inny kolor nie blond powinno być w pożadku - u mnie nic sie nie działo. Produkt mozna zmywać juz po paru minutach z włosó np jak stwierdzimy że kolor juz nam sie podoba . naprawde warto spróać bo nie niszczy sów i daje ciekawe koloryzacje, nieraz tylko ściągałam nim nieudany kolor i to co wyszło juz nie farbowałam bo kolor mi sie podobał. Nie jest drogi cena ok 25 zł. jedyna wadą dla mnie to zapach - działa na zasadzie jakiś siarczanów z tego co pamietam i ma taki dziwny zapach troche mi rabarbar przypomina, zapach mija po pierwszym myciu jednak czuc go jeszcze przez ok 2 nastepne mycia przy uzyciu suszarki i prostownicy.
http://www.progress.pl/progress,www,...13,id,165.html

Professional By Fama Fantasia Colore Color Remover - Środek do ściągania kolorów 60 ml. Życze powodzenia i pozdrawiam Aga
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 09:31   #6
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomocyy!!

moja koleżanka farbuje tym odcieniem.Na początku wychodza bardziej czerwone niż rude tak jak piszecie,ale po paru myciach kolor zrobi się rudy nie martwcie się.Mojej koleżance wyszło bordo a po paru myciach miała już ciemno rude włosy.Wstawiam fotkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15320_104637686235888_100000689702160_95275_7421181_n.jpg (54,0 KB, 17 załadowań)
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 18:40   #7
kasia02051994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: pomocyy!!

POMOCY!!!
Ufarbowałam włosy farbą Palette intensywny ciemny rubin. Nie podoba mi się!
Jak mogę się go pozbyć ? Czy jak nałożę szampon koloryzujący jakiś ciemny brąz to pokryje mi to ? BŁAGAM O POMOC!(:
kasia02051994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.