Nab³yszczanie w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2003-06-01, 14:46   #1
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 254
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M

Nab³yszczanie w³osów


Hello s³onka [img]icons/icon7.gif[/img]
Znacie jakie¶ dobre kosmetyki do nab³yszczania w³osów? Chodzi mi raczej o te z rodzaju spray'ów ni¿ wosk czy ¿el. Mam proste, do¶æ d³ugie (za ³opatki) w³osy, generalnie na nie nie narzekam, ale s± jakie¶ matowe (chocia¿ nie farbowane, od¿ywione [img]icons/icon7.gif[/img] i dowitaminizowane [img]icons/icon7.gif[/img] )Pomo¿ecie? [img]icons/icon7.gif[/img]
Aaa, no i jeszcze kwestia ceny - mo¿e wystarczy je¶li powiem, ¿e jestem studentk± [img]icons/icon10.gif[/img]
Pozdrawiam ciep³o [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Ula-M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-01, 15:03   #2
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomo¶ci: 200
Re: Nab³yszczanie w³osów

witaj, mam akutat pod rêk± ulotkê kosmetyków l'oreala profesjonalnego (jestem fank±), nie s± one tanie, ale za to wydajne i naprawd± dobre, mo¿e wiêc warto zainwestowaæ w jeden dobry produkt zamiast 10 pomy³ek.
piszesz, ¿e wolisz w sprayu, wiêc przepisujê: gloss control - spray nab³yszczaj±cy, utrwalaj±cy fryzurê, pure gloss - lekki spray nab³yszczaj±cy, z tej serii l'oreala tecni.art jest jeszcze kilka produktów w postaci wosku i ¿elu, a wogóle to polecam zajrzeæ na KW, tam w dziale w³osy-stylizacja powinny byæ jakie¶ propozycje
serdecznie pozdrawiam
nina
ninal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-01, 15:12   #3
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 254
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Nab³yszczanie w³osów

Hej Nina [img]icons/icon7.gif[/img]
Dziêki za szybk± odpowied¼, KW ju¿ przegl±da³am ale niestety je¶li ju¿ by³o co¶ ciekawrgo i wysoko ocenionego, to z tylk± jedn± czy dwiema opiniami, a tyle mi nie wystarczy... A orientujesz siê, ile kosztuje ten pure gloss z L'oreala?
Pozdrawiam,
Ula
Ula-M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-01, 15:22   #4
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomo¶ci: 200
Re: Nab³yszczanie w³osów

nie podam dok³adnej ceny bo takiej nie znam, w salonie fryz. mignê³a mi cena chyba oko³o 40 z³ ale pamiêtaj, ¿e to te¿ zale¿y od miejsca, przyk³adowo w warszawie w salonie na pl. wilsona te same kosmetyki s± ¶rednio 4 z³ dro¿sze ni¿ w salonie w piastowie. niestety nie mogê siê podzieliæ z Tob± opini± na temat nab³yszczaczy, tych hurtowo u¿ywa moja siostra i wiem, ¿e sobie chwali, a dziewcze jest bardzo wymagaj±ce. sama mogê poleciæ szampony i od¿ywki do w³osów farbowanych, szczególnie tê ostatni± seriê do w³osów blond.
pozdrawiam cieplutko
nina
ninal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-01, 15:32   #5
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 254
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Nab³yszczanie w³osów

Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼ [img]icons/icon7.gif[/img] Niestety 40 z³ to dla mnie deczko za du¿o, chocia¿ gdyby to mia³a byæ rzeczywi¶cie rewelacja to mo¿e, mo¿e... Na razie jestem na etapie poszukiwania czego¶ stosunkowo niedrogiego, ale w miarê dobrego - w miarê, bo mam mocne i gêste w³osy, chodzi tylko o nadanie im ³adnego, jedwabistego po³ysku... Mo¿e która¶ z Was, dziewczyny, zna co¶, ¿e siê tak wyra¿ê, l¿ejszego kalibru? [img]icons/icon12.gif[/img]
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Ula-M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-01, 16:35   #6
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 343
Re: Nab³yszczanie w³osów - rozmaryn

Ya s³ysza³am o tanim, domowym sposobie na nab³yszczenie w³osów. Trzeba spryskaæ w³osy naparem w rozmarynu. Zio³a zaparza siê w garnku, wrzuca siê do wrz±cej wody i gotuje przez 10 min., potem jak wystygn± spryskujê siê nimi w³osy. Nie wiem czy to naprawdê dzia³a, ale mo¿e kto¶ inny kto próbowa³ siê wypowie.
__________________
*szczê¶cie nale¿y do tych, którzy w nie wierz±*
arielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-02, 16:44   #7
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 254
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Nab³yszczanie w³osów - rozmaryn

O, a to ciekawe, je¶li mnie ten upa³ nie wykoñczy to jutro skoczê do apteki po rozmaryn i zdam relacjê z efektów [img]icons/icon7.gif[/img]
Dziêki serdeczne [img]icons/1cmok.gif[/img]
Ula-M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2003-06-02, 17:05   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 5 504
Re: Nab³yszczanie w³osów - rozmaryn

Ulka, a próbowa³a¶ sposobu prababæ, czyli p³ukania w³osów w wodzie z octem? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosuj±cy przymusu, wolno¶ciowy, nierygorystyczny>
(S³ownik Jêzyka Polskiego PWN)

Jêdrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-02, 17:15   #9
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 254
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Nab³yszczanie w³osów - ocet

A wiesz Buniu, ¿e zapomnia³am o tym occie! My¶la³am nad domowymi sposobami, ale tylko cytryna i piwo mi siê przypomnia³y [img]icons/icon7.gif[/img] Cytryna odpada, bo ponoæ rozja¶nia, a wylewanie piwa na w³osy... to¿ to profanacja [img]icons/icon10.gif[/img] No to ju¿ mam dwa patenty [img]icons/icon7.gif[/img] Jutro wypróbujê, ju¿ siê nie mogê doczekaæ [img]icons/icon10.gif[/img]
Buziaki [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Ula-M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-02, 17:35   #10
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 5 504
Re: Nab³yszczanie w³osów - ocet

Wykopa³am ca³y przepis:
1/4 l wody, 1 ³y¿eczka octu owocowego, 1 ³y¿eczka miodu
przygotowanie:
rozpu¶æ miód w lekko podgrzanej wodzie, dodaj ocet
U¿ycie:
U¿yj mieszanki do ostatniego p³ukania
efekt:
nadaje w³osom po³ysk, u³atwia uk³adanie

A potem daj znaæ, czy dzia³a [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Chocia¿ z pewno¶ci± potrzebnych bêdzie kilka p³ukañ [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosuj±cy przymusu, wolno¶ciowy, nierygorystyczny>
(S³ownik Jêzyka Polskiego PWN)

Jêdrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-06, 13:57   #11
aally
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomo¶ci: 13
Re: Nab³yszczanie w³osów - ocet

Ula,
BioSilk - jedwab w p³ynie w postaci jakby olejku - s± ró¿ne wielko¶ci opakowañ, najmniejsze kosztuje 10 z³. i mi przy myciu w³osów co drugi dzieñ (w³osy siêgaj± mi za ramiona) wystarczy³o na 2 miesi±ce. U¿ywa siê tego kropelkê i wmasowuje delikatnie w wilgotne w³osy. Jest niez³y efekt. Uwaga ¿eby nie u¿yæ zbyt du¿o.
BabciaWeatherwax napisa³(a):
> Wykopa³am ca³y przepis:
> 1/4 l wody, 1 ³y¿eczka octu owocowego, 1 ³y¿eczka miodu
> przygotowanie:
> rozpu¶æ miód w lekko podgrzanej wodzie, dodaj ocet
> U¿ycie:
> U¿yj mieszanki do ostatniego p³ukania
> efekt:
> nadaje w³osom po³ysk, u³atwia uk³adanie
>
> A potem daj znaæ, czy dzia³a [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Chocia¿ z pewno¶ci± potrzebnych bêdzie kilka p³ukañ [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
aally jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-06, 14:12   #12
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 254
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Nab³yszczanie w³osów

Anetko, BioSilk powiadasz? A mo¿na co¶ wiêcej? Jaka to firma? Bo przyznam szczerze nie spotka³am siê z t± od¿ywk± jeszcze...
Btw. Buniu - p³uka³am ju¿ w³oski tym octem, bojê siê czê¶ciej ni¿ raz na tydzieñ bo wyczyta³am, ¿e przy czêstym u¿ywaniu wysusza w³osy, a tego bym nie chcia³a. Na razie zauwa¿y³am tylko, ¿e w³osy lepiej siê rozczesuj± i ogólnie s± jakie¶ grzeczniejsze [img]icons/icon7.gif[/img] ale po³ysku jeszcze nie ma. Niemniej nie zrezygnujê i za parê tygodni znów zdam relacjê [img]icons/icon7.gif[/img]
A tak w ogóle to wydaje mi siê, ¿e tak sobie je podniszczy³am nak³adaniem szamponu bezpo¶rednio na w³osy (nie rozrzedzonego), bo s± matowe tylko "na górze", gdzie teoretycznie powinny byæ najzdrowsze [img]icons/icon9.gif[/img] Wiêc od razu przestrzegam wszystkie dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img] Choæby¶cie siê nie wiem jak zawsze spieszy³y, rozcieñczajcie szampon, bo inaczej w³oski siê zbuntuj± [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam ciep³o [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Aneta napisa³(a):
> Ula,
> BioSilk - jedwab w p³ynie w postaci jakby olejku - s± ró¿ne wielko¶ci opakowañ, najmniejsze kosztuje 10 z³. i mi przy myciu w³osów co drugi dzieñ (w³osy siêgaj± mi za ramiona) wystarczy³o na 2 miesi±ce. U¿ywa siê tego kropelkê i wmasowuje delikatnie w wilgotne w³osy. Jest niez³y efekt. Uwaga ¿eby nie u¿yæ zbyt du¿o.
Ula-M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-06, 14:27   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 5 504
Re: Nab³yszczanie w³osów

Ula napisa³(a):
> Btw. Buniu - p³uka³am ju¿ w³oski tym octem, bojê siê czê¶ciej ni¿ raz na tydzieñ bo wyczyta³am, ¿e przy czêstym u¿ywaniu wysusza w³osy, a tego bym nie chcia³a.

Ulu¶, a z miodzikiem czy bez, cio? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosuj±cy przymusu, wolno¶ciowy, nierygorystyczny>
(S³ownik Jêzyka Polskiego PWN)

Jêdrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-06, 15:30   #14
babi
Raczkowanie
 
Avatar babi
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomo¶ci: 67
Re: Nab³yszczanie w³osów

Hej,Ma³a,a próbowa³a¶ serum Avonu do rozdwojonych koñcówek?Powinnam to serum oceniæ na KW i z czystym sumieniem postawiæ mu 5*(dzi¶ to zrobiê).Serum ma postaæ olejku,jest niezwykle wydajne,super nab³yszcza w³osy,w³osy piêknie siê rozczesuj± i bardo przyjemnie pachn±.Ja mam w³osy cienkie,typowy s³owiañski mysi blond,dodatkowo rozja¶nione wieloma pasemkami w ró¿nych odcieniach jasnych blondów(czyli niestety -sianko na w³osach),a dziêki temu preparatowi-przesta³y byæ matowe i koñcówki mniej siê rozdwajaj±.Naprawdê b³yszcz± jakby lekko per³owo!Wierzcie mi-hollywoodzki glamour!Wiem,¿e to mo¿e brzmieæ jak slogany reklamowe,ale naprawdê to serum jest skuteczne.Cena bez promocji-21,90 ,w promocji-16.90.Aha,ma filtry przeciws³oneczne oraz nie powinno siê przesadziæ z ilo¶ci± preparatu przy nak³adaniu,bo-wiadomo-w³osy bêd± wygl±daæ jak t³uste.Szczerze mówi±c,mam hopla na punkcie po³ysku w³osów(bo tak trudno mi go uzyskaæ),wiêc przetestowa³am wiele kosmetyków tak dzia³aj±cych i mogê poleciæ jeszcze-balsam do w³osów Gliss Kur nadaj±cy po³ysk(ale lepiej dzia³a ten do sp³ukiwania ni¿ w spraju),fajna jest brylantyna w ¿elu Joanny(jest lekko per³owa),odradzam natomiast nab³yszczacz Garniera(ten w zielonej kulce-nowo¶æ)-w ogóle brak efektów,chyba ,¿e na jasnych w³osach w ogóle trudno co¶ dostrzec,bo taka jest ju¿ ich specyfika.Na ciemnych zawsze fajniej widaæ po³sk-nawet po niektórych szamponach [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img]
babi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-06, 15:49   #15
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 254
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Nab³yszczanie w³osów

No to po kolei [img]icons/icon10.gif[/img]
Buniu - bez miodzia, bo zapasów nie starczy³o (mrówa jestem, nie pszczo³a [img]icons/icon12.gif[/img] ) Ale nastêpne p³ukanko ju¿ z miodem bêdzie [img]icons/icon7.gif[/img] (o ile bêdzie jeszcze co p³ukaæ, bo na razie to rwê w³osy z g³owy jak czytam zagadnienia do poniedzia³kowego exama z fizyki [img]icons/icon10.gif[/img] )
Babi - oceniaj, oceniaj s³onko, bo KW w tej kategorii pustkami ¶wieci, a szkoda... Co do serum, to nie jestem tak do koñca pewna czy bêdzie dla mnie dobre, bo mam przet³uszczaj±ce siê w³osy a olejek mo¿e je jeszcze pognêbiæ, to samo brylantyna, po wszystkich takich specyfikach mam w³osy jak niemyte mimo, ¿e nak³adam ich mimimalne ilo¶ci [img]icons/icon9.gif[/img]
No nic, na razie dziêkujê Wam serdecznie za wszystkie rady [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img], za w³oski porz±dnie zabiorê siê po sesji i znaj±c siebie pewnie wypróbujê wszystko, co zosta³o tu polecone [img]icons/icon10.gif[/img]
A teraz apel do wszystkich czytaj±cych biegusiem na KW i oceniaæ nab³yszczacze [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Ula (poddaj±ca siê momentowi bezw³adno¶ci o wektorze skierowanym w dó³... [img]icons/icon12.gif[/img] )
Ula-M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-06-11, 09:45   #16
aally
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomo¶ci: 13
Re: Nab³yszczanie w³osów

Przepraszam, ¿e nie odpisa³am ale dopiero dzisiaj zajrza³am tutaj.
Biosilk jest preparatem firmy Farouk i jest dostêpny w sklepach z art. fryzjerskimi. W Warszawie s± dwa takie sklepy na Koszykowej na odcinku od Pl. Konstytucji w stronê Hali na Koszykach. W jednym z tych sklepów mo¿na tak¿e dostaæ fantastyczn± i niedrog± w³osk± od¿ywkê do w³osów o nazwie RIGENOL. Kiedy j± kupowa³am by³a w tubie o zielonkawym kolorze z br±zowym napisem "Rigenol". Ostatnio widzia³am j± w du¿ej puszce ale powinny byæ i mniejsze opakowania. Polecono mi j± jako preparat silnie regeneruj±cy w³osy. Efekt po 2-3 u¿yciach by³ taki, ¿e wszyscy pytali co zrobi³am, ¿e mam tak b³yszcz±ce w³osy))
Pozdrawiam
A.
aally jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.