Pomóżcie proszę.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-16, 13:50   #1
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Red face

Pomóżcie proszę....


Kończy mi się właśnie Lasting Performance Max Factora i mam problem. Ten podkład jest dobry ale mam wrażenie, że jest na lato za ciężki w taki upał wazy mi się na twarzy, kolor tez nie za bardzo mi pasuje-101 wpada w róż a ja mam bladą cerę-kolor odcina się od kolory szyi. Kryje dobrze, chociaż nie wszystko, a ja mam sporo do ukrycia (czerwonawe blizny i wyskakujące co pewien czas krostki . Dziewczyny, czego używałyście po tym podkładzie? Jak odciążyć skórę od podkładu i jednoczesnie wyglądać po ludzku. do kremów koloryzujących nie mam przekonania, bo mam strasznie problematyczną cerę, szczególnie do szału doprowadza mnie jej świecenie i sporo blizn. pomóżcie.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 21:54   #2
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Pomóżcie proszę....

A uzywalas REVLON-colorstay?Polecam na niedoskonalosci a wybor jest duzy.
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 22:26   #3
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Pomóżcie proszę....

Mi tez konczy sie Lasting Performance ale mam odcien 102 - Pastelle.Faktycznie, na lato jest za ciezki, pozatym moja buzia sie opalila przy pierwszych promykach slonka i jak naloze na twarz ten podklad to twarz mam biala a reszta ciemniejsza...Ja mam pare blizenek tylko no i czasem cos wyskoczy ale jak jest tak cieplo to zazwyczaj klade troche korektorka na buzie i krme koloryzujacy z serii Visions Oriflamu, jak sie cos zaswieci to pudruje.Nio ale tez rozgladam sie za jakims lekkim podkladem na lato i na 99% znalazlam.Jets to musik MaybellinaDostalam probke w Rosmannie przy zakupie lakieru ich firmy i nawet mi odcien podpasowalTeraz tylko trzeba odzalowac 30zl i go kupicMoim zdaniem dobrze kryje i matuje chociaz dla mnie taki efekt calkowitego zmatowienia jest troche sztuczny, ale moze Tobie przypadnie do gustu
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 23:12   #4
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Pomóżcie proszę....

a ja polecam "perfect match" z L'Oreal, jest bardzo fajny, nie jest cieżki, ale pokrywa bardzo ładnie niedoskonałości. Pozdrawiam wszystkich
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 23:16   #5
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Pomóżcie proszę....

nie ma bata, żeby się zwazył Max Factor Colour Adapt, ale to tylko + korektor w takim wypadku
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 08:16   #6
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Red face Dot.: Pomóżcie proszę....

dzięki dziewczyny za odzew problem nadal aktualny Revlon to chyba jest za ciężki na lato ja bym chciała, żeby moja skóra troszkę odpoczęła od cięzkich podkładów. Color Adapt nie ma zbyt dobrych opinii wizażanek, kolory perfect match sa dla mnie chyba za ciemne to samo tyczy się maybelline, boję się, że suche miejsca i skórki będą jeszcze bardziej widoczne. Ech, cięzkie jest życie tłustych pyszczków z problemami.....
Nadal proszę was o pomoc.....
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 08:49   #7
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Pomóżcie proszę....

Hej!
Też kilka latek używałam Lasting Performance, kolor 105. Kilka razy próbowałam zmienić na coś tańszego (jednak wszystko za słabo kryło i kiepsko z trwałością) lub droższego (Colorstay, z którym szło ciężko, aż w końcu sprzedałam). Z podobnych cenowo zmian - Perfect Match L'Oreala, jeśli jednak masz tłustą cerę, nie będziesz zadowolona, bo szybko zacznie się błyszczeć.
Wkurzona odżałowałam na coś droższego - Double Wear Estee Lauder - to chyba będzie w końcu to Nie jest lekki, ale taką ma konsystencję i naprawdę niewielka ilość da ładny i naturalny efekt, do tego super kryje i trwa wieki Jednak możesz mieć problem z dobraniem odcienia, dziewczyny z jasną cerą narzekają na kolorystykę EL, najlepiej sprawdź w perfumerii i poproś o próbki. Ja trafiłam na 05, piękny kolorek, jak z reklamy w gazecie, tylko się muszę lekko "doopalić"
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-18, 10:36   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Pomóżcie proszę....

Większość z wymienionych tu podkładów - Lasting Performance, Double Wear, Colorstay - to bardzo ciężkie podkłady - gęste, trwałe, z grupy tych zastygajacych - nie lubię ich, moim zdaniem mogą zaszkodzic cerę - ja obserwuję wysyp pryszczy zawsze po pewnym czasie uzywania. Nie wiem, nie lubie tych podkładów, mam uczucie cięzkości na twarzy, są zbyt widoczne, no i słabo się zgadzają z kremami z wysokim filtrem jakich używam non stop.
Zdecydowanie wolę lekkie, bardzo płynne podkłady. Moim ulubieńcem jest Kanebo Liquid Finish, swietny jest wspomniany True Match Loreala - miałam próbki i strasznie mi się spodobał! Na pewno go kupię jak zużyję to co mam (b. cenie podkłady Loreala), spodobał mi się tez Happy Light Bourjois. Lekkie podkłady nie kryją dobrze, ale moim zdaniem to nie jest zadaniem podkładu - podkład powinien tylko lekko wyrównywać koloryt, tuszować drobne niedoskonałości. Polecam jakiś naprawdę dobry korektor w połączeniu z lekkim podkładem - wypróbuj kamuflaż Art Deco, jest super

W lecie jak jest upał, wszystko człowiekowi na buzi ciąży. Ja latem przerzucam się na podkłady w kompakcie - czyli w formie pudrowej. Nakładam je na zabarwiony bloker (SVR spf 100) i odrobinę korektora. Moje ulubione kompakty to Chanel Double Perfection, Shiseido Pureness, Clinique Clarifying oraz Givenchy Matmate.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 09:36   #9
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Red face Dot.: Pomóżcie proszę....

Smoczyco dzięki rady! Poczytałam o kamuflażu Art Deco i kupię go napewno. Poszukam jeszcze jakiegoś lekkiego podkładu i powinno być dobrze. Kochana jesteś
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 09:50   #10
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Thumbs up Dot.: Pomóżcie proszę....

Ja tez używam Lasting Performance (odcień 105 soft beige)ale na lato polecam rónież rewelacyjny,jak dla mnie najlepszy Colour adapt(najjaśniejszy i mój ulubiony 45 warm almond-mam raczej jasną buzię),on ma naprawdę leciutką konsystencje a jednak kryje (przynajmniej u mnie) naprawdę dobrze.Polecam Ci
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 10:04   #11
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Pomóżcie proszę....

zawsze używałam max factora lasting performance 105 dopóki nie odkryłam estee lauder double wear. jest o niebo lepszy, bardziej kryje, dłużej utrzymuje się na twarzy, tylko na krótko starcza, kolory fe, i na lato przyciężkawy..

ALE MAM NA TO SPOSÓB!!
po prostu mieszam pół na pół lauder i max factor i jest idealny: kolor super, trochę lżejszy,ale też kryje i długo się utrzymuje. a co bardzo ważne taka mieszanka jest wiele tańsza niż lauder.

zapomniałam dodać, że EL używałam nr 01(musiałam się przyciemniać pudrem brązującym), bo inne kolorki mi nie odpowiadały, a teraz 01 EL+105 MF naprawdę extra!!
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.