okrutny kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-16, 23:18   #1
annasienniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 2

okrutny kolor


Droga pani Agnieszko
Potrzebuję dobrej rady.Jestem naturalną jasną szatynką ,postanowiłam zmienić kolor włosów na super modny brąz ,do stylizacji koloru użyłam farby DECORE ku mojemu zdziwieniu otrzymałam czarny kolor olekko brązowym odcieniu.Jestem naprawdę zrozpaczna,bo mam ładne długie włosy ,zależy mi na utrzymaniu ich w dobrej kondycji.Czy jest dla mnie jakiś ratunek w pozbyciu się tak ciemnego koloru?
annasienniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-17, 09:10   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: okrutny kolor

Droga Aniu
Sama doskonale wiesz, że z długimi włosami trzeba postępować niezwykle ostrożnie. Teraz jeśli zdecydujesz się na dekoloryzację, to wyjdzie kolor w jakimś odcieniu rudości, który trzeba będzie zgasić odpowiednią mieszanką farb. Odradzam Ci malowanie na własną rękę. Koniecznie musisz udać się do fryzjera, a potem zastosować dość intensywną kurację pielęgnacyjną i to najlepiej środkami profesjonalnymi - są o wiele skuteczniejsze. Na przykład Kerastase, czy Wella system Professional, chyba najłatwiej znaleźć te salony.

Inną metodą jest technika balejażu. Bardzo gęste i drobne pasemka rozjaśnią ten ciemny kolorek, ale trochę trudniej jest trafić w kolor, bo używa sie do tego jedynie farby, bez wcześniejszego rozjaśniania.

NIc więcej nie jestem Ci w stanie doradzić

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-17, 10:48   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: okrutny kolor

tak,tak,tak-farby decore są dziwne.moja Mama (ma brązowe włosy)farbowala kolorem jasny brąz-wyszedł czarny, potem kupiła więc ciemny blond-wyszedł czarny.hm?
a co do sprawy-lepiej faktycznie idź do fryzjera,albo polub nowy kolor!może nie jest taki zły...
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-17, 12:26   #4
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Re: okrutny kolor

Wydaje mi się, że po kilku myciach wlosów ten "okrutny" kolor powinien się stopniowo zmywać i bardziej przyponinać ten obiecany przez producenta. Tak to już jest z farbami, przynajmniej w moim przypadku
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 12:17   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: okrutny kolor

jak tam włosy??? spłukał się czarny kolor?? taki "oszukany czarny" szybko się zmywa - można stosować szampony z rumankiem i inne dla włosów blond - pomaga!
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.