Camp America - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 08:33   #1
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058

Camp America - wątek zbiorczy


Witam
Czy któraś z Was wybiera się na Camp America w przyszłe wakację?
Ja planuje jechac, ale jak na razie nikt z moich znajomych nie chce jechac.
Może ktoś się znajdzie na forum kto leci ?


Bardzo chętnie popiszę o campie
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 18:14   #2
kingaer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Camp America 2012

ja się wybieram
akurat jestem po rozmowie kwalifikacyjnej
kingaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:09   #3
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Camp America 2012

Mogę się dowiedzieć jak to załatwiacie ?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:06   #4
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Cytat:
Napisane przez kingaer Pokaż wiadomość
ja się wybieram
akurat jestem po rozmowie kwalifikacyjnej
A sama się wybierasz? z jakiego biura? Opowiedz jak jest na rozmowie
ja planuję wypełnic w najbliższym czasie aplikacę z camp leadres.
Nikt ze mną nie chce jechac ;/ ale ja postawie na swoim. Nie chce sama zwiedzac i powiem szczerze, ze troche sie boję

p.s wejdz sobie na strone camp america albo camp leadres tam sie dowiesz wszytskiego
Trzeba złozyc aplikację, później jest rozmowa kwlaifikacyjna sa również targi pracy gdzie rozmawiasz z osobami z campu
Dokładnie nie jestem zorientowania musze sie wybrac do biura i dowiedziec
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 12:00   #5
The Stig
Przyczajenie
 
Avatar The Stig
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Camp America 2012

O, ja się wybieram na campa, ale dopiero w 2013. W te wakacje zostaję w Polsce i załatwiam praktyki i wolontariat. Właśnie trzymam w rękach ulotkę z campleaders i się nad nimi zastanawiam, więc chętnie poczytam jakąś relację
A ze mną też nikt nie chce jechać, ale nie dam się. Poszłam na studia głównie po to, żeby móc pojechać na W&T/campa, więc nawet nie ma mowy, że nie polecę
The Stig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 14:31   #6
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

ja jak mi sie spodoba w tym roku lece tez w 2013 ale to daleko przyszłosc
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 11:20   #7
blub
Raczkowanie
 
Avatar blub
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 399
Dot.: Camp America 2012

powiedzcie mi prosze z ktorego 'biura' lepiej jechac, camp america czy camp leaders? nie umiem sie zdecydowac...
blub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 15:37   #8
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Cytat:
Napisane przez blub Pokaż wiadomość
powiedzcie mi prosze z ktorego 'biura' lepiej jechac, camp america czy camp leaders? nie umiem sie zdecydowac...
Różne są opinie
ale z tego co widzę na innym forum wszyscy jadą z camp leaders ja też
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 22:59   #9
kingaer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Camp America 2012

tak, jadę sama, boje sie, ale z drugiej strony jak nie spróbuje to będę cholernie żałować
jadę z camp america, rozmawiałam z dziewczyną, która jechała z tego biura i była zadowolona
kingaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 10:21   #10
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

ja tez jade chyba sama zapraszam na forum http://www.ang.pl/forum/zagranica/83866/page/13
tam wiecej osob się udziela
tez sadze, ze jak nie zaryzykuje bede zalowac. Najbardziej boje sie o zwiedzanie po campie zeby sie z kimś zgadac bo sama sie tam w zyciu nie odnajdechciałabym kogoś poznac przed wyjazdem, a moja druga udręka to jezyk czy dam rade
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:16   #11
thebeatofmyheart
Raczkowanie
 
Avatar thebeatofmyheart
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 55
Dot.: Camp America 2012

Hej, też zastanawiam się nad wyjazdem Work&Travel do USA w 2013r. na jakiś Camp i nie wiem, który wybrać czy Camp America, CCUSA, czy może Camp Leaders. Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tym temacie?
thebeatofmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 17:24   #12
Asikch1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Camp America 2012

Ja się zastanawiałam w zeszłym roku nad wyjazdem (generalnie wypełniłam już wszystkie możliwe kroki, no prawie;p) ale spasowałam gdyż bałam się samotnego wyjazdu..(a ode mnie jakoś nie było chętnych) więc sama jestem zainteresowana tym kto w tym roku się wybiera, i chętnie pogadam z takimi osóbkami Więc mówię wstępnie być może do zobaczenia i zapraszam na priv osoby które też zamierzają lecieć a nie mają z kim..
Asikch1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:27   #13
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Ja w sumie zapsiałam się z koleżanką ale jeżeli chodzi o zwiedzania to zawsze możesz wbic chyba, że nas razem nie przyjmą to można kombinowac
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:41   #14
ballade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 20
Dot.: Camp America 2012

t_89, mogłabyś napisać przez jaką stronę/organizację to załatwiałaś? I jak mniej więcej wygląda proces rekrutacyjny?
ballade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 08:07   #15
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Ja rejstrowałam się przez Camp Leaders Bardzo fajna atmosfera tam panuje. Rejstrujesz się na ich stronie i tam masz 6 takich punktów do wypełnieia; musisz napisac coś o sobie, o doświadczeniu z dziecmi nie musi byc potwierdzane kwalifikacjami np ze opiekowałaś się siostrą itp. Potem wybierasz sobie obowiązki jakie chciałabyś na campie wykonywac i opisujesz dlaczego. Potem idziesz do biura na rozmowe ale nie jest straszna też sie bałam a było fajnie. Jest kilka pytan po angielsku, nagrywasz 2-3 min filmik u nich i wpłacaz pieniadze. Jak to zrobisz jestes dostępna dla pracodawców czyli dyrektorzy campu moga przegladac twoją aplikację
jak masz jakies pytana to pisz
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 14:55   #16
ballade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 20
Dot.: Camp America 2012

Dzięki za info! Na ten rok się raczej nie zdecyduję, ale dobrze się zaznajomić z tematem na przyszłość. Jak będę miała więcej pytań to się odezwę
ballade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:35   #17
Coffee With Milk
Zadomowienie
 
Avatar Coffee With Milk
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 276
Dot.: Camp America 2012

Cześć!

Też się wybieram w wakacje 2012 na podobny wyjazd do USA, z tym, że wolałabym jechać z programem WORK & TRAVEL Podobnie, nie mam z kim lecieć, a samej to tak jakoś nijako

W tej chwili nie jestem za bardzo zorientowana w kosztach takiego wyjazdu, ale jak liczyłam parę miesięcy temu, myślę, że można zmieścić się w granicach 7-8 tys. łącznie z biletem i kieszonkowym na dwa pierwsze tygodnie. I te 8 tys. to już jest na prawdę takie maksimum.

Przeglądałam oferty takich biur jak:
- IECENTER - biuro ze Szczecina (poleciła mi koleżanka, latała z nimi już dwa razy)
- ALMATUR (polecił mi kolega, był z nimi raz)
- THE BEST WAY (poleciła mi koleżanka, była z nimi raz).

Planuję wyjechać około 20 czerwca, powrócić około 20 października (ale to wszystko jest do dogadania )
Najchętniej pojechałabym do pracy na wybrzeże, wschodnie lub zachodnie - w sumie bez różnicy. Interesują mnie najbardziej kurorty nadmorskie, praca np. w hotelu, restauracji, sklepie, żeby jak najwięcej poużywać języka
Najlepsza opcja - 3 miesiące pracy - miesiąc zwiedzania.

Szukam osób zdecydowanych i bez słomianego zapału Miałam lecieć ze znajomymi, którzy lecieli na początku wszyscy, a jak przyszło co do czego, to nikt nie leci
A chciałabym jak najszybciej to załatwić

Byłby ktoś chętny?

Edytowane przez Coffee With Milk
Czas edycji: 2011-12-07 o 19:41
Coffee With Milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 21:17   #18
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Z tego co wiem to work & Travel a Camp america to dwie różne rzeczy. Camp to praca na campie obozie dla dzieci, a work& travel to w hotelach itp
Ja płacę 1500 zł plus 350 wiza za cały program na campie zarabiam 1200$ za 8 tygodni a potem sie zzwiedza. Wize dostaje sie na 3 miesiace
Na zwiedzanie zawsze mozesz sie pisac z nami jak chcesz bo to jest do dogadania zalezy od dat a co do tego, ze z kimś chcesz to ja tez na poczatku szukałam znajomych, nawet siez kolezanka zarejstrowałam, ale czy sie razem dostaniecie nie jest na 100% pewne, ale zawsze jest nadzieja, im wcześniej sie zapiszesz tym lepiej tak mi mowilu w biurze zazwyczaj na 1 camp przypada 2-3 osoby z polski/ Jest tez camp na ktorym jest tylko zaloga z Polski

Coffe sorry szybko czytałam juz wiem, ze chcesz jechac na work &trave myslałam ze o biuro ci takie chodziło
tez sie nad tym zastanawialam, ale nie jestem chyba na tyle mocna z jezyka moze w następne wakacje;]

Edytowane przez t_89
Czas edycji: 2011-12-07 o 21:19
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 08:27   #19
arkadia1616
Zakorzenienie
 
Avatar arkadia1616
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 014
GG do arkadia1616
Dot.: Camp America 2012

Cześć dziewczyny!
Też już właściwie jestem zdecydowana na wyjazd
Z tym że ja raczej z Camp America
Koleżanka z grupy mojej lokatorki była w zeszłym roku i jest mega zadowolona. Mówi że przeżyła przygodę życia!
Pracowała na Campie na kuchni, było dużo Polaków poznała cała mase znajomych a potem przez miesiąc szaleli wielką ekipą po Stanach
Dzisiaj planuje się z nią spotkać i pogadać o szczegółach. Ale właściwie jestem już zdecydowana

Co do wyjazdu z kimś to na stronie Camp America jest nawet w FAQ-u napisane w prost że raczej nie biorą pod uwagę wyjazdów'zbiorowych' nawet 1 os + koleżanka/siostra bo to ogranicza integracje i w pewnym stopniu naszą wolę, więc oni wolą tego unikać
Też chciałam jechać z kimś ale pooglądałam wczoraj foty tej koleżanki i jej znajomych i moja myśl była: Ja też chcę zobaczyć NIAGARE o 3 nad ranem!!!
A kiedy jak nie teraz? Język znam, otwarta jestem poradzę sobie

Jak ktoś jest zdecydowany na Camp America to dajcie znać na priv
arkadia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 23:27   #20
whiteska
Raczkowanie
 
Avatar whiteska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 150
Dot.: Camp America 2012

Cześć,
trafiłam tu przypadkowo, bo do USA się w tym roku nie wybieram (może w następnym?), ale chciałam Wam tylko napisać żebyście nie bali się jechać sami. Dwa lata temu, jak postanowiłam jechać na CA z moich znajomych też nikt się nie zdecydował. I chociaż wiadomo że się bałam- nie znałam nawet nikogo kto był tam wcześniej- to teraz wiem, że zrobiłabym duży błąd ulegając obawom.
Pozytywne było też to, że byłam na opcji ready-steady-go i o tym, że ktoś mnie zatrudnił dowiedziałam się niecałe dwie doby przed odlotem. Dzięki temu nie miałam czasu się denerwować- pobieżnie się spakowałam i poleciałam na drugi koniec świata
whiteska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:51   #21
shenzee
Raczkowanie
 
Avatar shenzee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wroc�aw
Wiadomości: 293
Dot.: Camp America 2012

Cześć wszystkim! Ja też się wybieram na wakacje 2012 do USA, tylko z Camp America. Koleżanka była rok temu i wróciła taka szczęśliwa, że od razu mnie przekonała Wypełniłam już aplikację i czekam na to, aż mnie ktoś przyjmie :P Też myślę, że w sumie najfajniej byłoby jechać na któreś wybrzeże, mój koordynator mi mówił, że na wschodnim jest zatrzęsienie różnych campów, więc może akurat coś się trafi...
Dla zainteresowanych - 30.01 jest spotkanie w Krakowie, czyli te słynne Targi. Jakby któraś jeszcze się wahała to zacytuję koleżankę: "nie oglądaj się na innych, bo poznasz tam kupę fajnych ludzi i na pewno też Polaków!"

Jakby któraś wizażanka się wybierała do Krakowa na te targi to dajcie znać, bo też się zastanawiam czy się tam zjawić
shenzee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 22:21   #22
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Camp America 2012

Czesc Dziewczyny,

i ja zaczelam sie powaznie zastanawiac nad wyjazdem z Camp America Czy ktos moze mi powiedziec czy rejestrujac sie w styczniu jest jeszcze realna szansa na dostanie sie na program..? Czytalam, ze niektorzy robili to juz wrzesien-grudzien...

Do tych, ktore maja za soba taki wyjazd ale tez do tych, ktore jada po raz 1 - ktora opcje polecacie: "resort" czy "camp"? Na campie jest ponoc wiecej miejsc (wieksza szansa na dostanie sie) i krotsza praca, ale z drugiej strony jestes 2 msc na odludziu... Resort daje chyba wieksza mozliwosc wypadow na miasto itp..?

Generalnie jechalabym sama takze mam obawy jak niektore z Was i wole sie wszystkiego dowiedziec, poznac opinie itp
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 16:29   #23
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Hej jest szansa od stycznia zaczyna się zatrudnianie na masową skale,że tak powiem Rejstrowac sie można chyba do konca stycznia czy jakoś tak. Ja polecam biuro Camp Leaders wybieram sie w tym roku i obsługa, kontakt, wszyscy sa bardzo mili i pomocni ja jadę do pracy w kuchni na campower wiem, ze 2 tyg na odludziu, ale potem jest zwiedzanie. Zawsze to podszkolisz jezyk i poznasz fajnych ludzi

Cytat:
Napisane przez Rocket Queen Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,

i ja zaczelam sie powaznie zastanawiac nad wyjazdem z Camp America Czy ktos moze mi powiedziec czy rejestrujac sie w styczniu jest jeszcze realna szansa na dostanie sie na program..? Czytalam, ze niektorzy robili to juz wrzesien-grudzien...

Do tych, ktore maja za soba taki wyjazd ale tez do tych, ktore jada po raz 1 - ktora opcje polecacie: "resort" czy "camp"? Na campie jest ponoc wiecej miejsc (wieksza szansa na dostanie sie) i krotsza praca, ale z drugiej strony jestes 2 msc na odludziu... Resort daje chyba wieksza mozliwosc wypadow na miasto itp..?

Generalnie jechalabym sama takze mam obawy jak niektore z Was i wole sie wszystkiego dowiedziec, poznac opinie itp
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:49   #24
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Camp America 2012

Camp Leaders? Przegladalam juz mase forow i postanowilam zaufac Camp America i sama juz nie wiem w takim razie Jestem z W-wy, a widze ze oni maja siedzibe tylko w Lublinie..? Wolalabym miec to biuro bardziej 'pod reka' Bo inaczej pozostaje mi albo tam jechac albo kontakt tel.? Chyba za malo :/ A ceny zdaje sie bardzo porownywalne?

Bardzo chcialabym przezyc taka przygode, poznac kulture, ludzi i zwiedzic ten piekny kraj, ale tak - mam pietra przed samotna wyprawa na odlegly lad!!!
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 11:27   #25
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Cytat:
Napisane przez Rocket Queen Pokaż wiadomość
Camp Leaders? Przegladalam juz mase forow i postanowilam zaufac Camp America i sama juz nie wiem w takim razie Jestem z W-wy, a widze ze oni maja siedzibe tylko w Lublinie..? Wolalabym miec to biuro bardziej 'pod reka' Bo inaczej pozostaje mi albo tam jechac albo kontakt tel.? Chyba za malo :/ A ceny zdaje sie bardzo porownywalne?

Bardzo chcialabym przezyc taka przygode, poznac kulture, ludzi i zwiedzic ten piekny kraj, ale tak - mam pietra przed samotna wyprawa na odlegly lad!!!
Ja teoretycznie zaznaczyłam, że chce z taka dziewczyną z forum ale i tak polece sama ale na campie bedzie ktos z Polski a potem sie z nimi pozwiedza albo poumawia sie na forum. tez sie boje
Nie wiem jak biuro camp america ale camp leaders ma konsultatów we wszytskich miastach i nie musisz jechac do lublina.
Ja placilam 1500 plus wiza teraz jest troche drożej chyba1700 albo coś kolo tego.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 23:29   #26
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Camp America 2012

OK, chyba sie zdecyduje Musze zadzialac jak najszybciej zanim zdaza mnie ogarnac watpliwosci!

Przerazaja mnie jednak te formalnosci, ciezko mi sie w tym wszystkim polapac czy to w Camp America czy to w Camp Leaders bo sa takie same....
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 11:13   #27
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Jak coś pisz to chętnie Ci pomoge bo mam to za sobą teraz czekam az ktos sie zglosi z pracodawców po mnie ehhh myslałam ze bedzie prosciej czekam juz 1 miesiac i nic. ale moze ruszy coś w styczniu.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 15:35   #28
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Camp America 2012

Glowa do gory! Na pewno sie ruszy w pewnym momencie

Jak beda jakies wiesci to daj znac, trzymam kciuki!

Na chwile obecna nurtuje mnie (i pewnie nie tylko mnie ) kwestia referencji: czy musza one pochodzic od osoby uprawnionej (pracodawca, nauczyciel)? Bo nie bardzo mam od kogo szcerze mowiac Czy to jest w ogole jakos weryfikowane.....?

Wielkie dzieki za pomoc!
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 16:04   #29
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America 2012

Raczej nie sprawdzają. Ja miałam od nauczyciela , od kolegi ktory udzielał mi korepetycji. Możesz wziąsc sobie od cioci (moze opiekowałaś się jej dzieckiem itp). Najlepiej na gmailu miec poczte tzn ta osoba od referencji bo czasami nie dochodzą.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 14:25   #30
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Camp America 2012

I jakies wiesci odnosnie campu?

Mnie niebawem spotkanie z konsultantem czeka
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 19:39:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.