Sprawek kilka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-20, 16:25   #1
roska13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: DyGy (Dąbrowa Górnicza)
Wiadomości: 12
GG do roska13
Exclamation

Sprawek kilka


Witam.
Otóż mam kilka problemów:
1. Włosy.
Nie pomaga mi nic! Myję je codziennie - wciąż tłuste.
Na domiar złego nie chcą sęukładać! Nawet tony żelu nic nie dają!
Ma je wycieniowane (tak by nie opierały się o ramiona).
I tak są koszmarne!
2. Paznokcie.
Żadne specjalne lakiery mi nie pomagają. Po prostu są słbe i jeszcze je obgryzam
3. Trądzik.
Miałam już chyba wszystkie serie kosmetyków: Nastolatki, Clean&Clear, TinTin, Clearsil... Nic nie dają... A awet jeśli mam o 5 pryszczy mniej - nie na długo !


Błagam
o pomoc!

Jestem pogrążona w czarnej rozpaczy, bo nic nie dział i wygląda fatalnie!

Czekam na odpowiedzi!

Pa!


roska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:51   #2
bluestar
Raczkowanie
 
Avatar bluestar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 88
Dot.: Sprawek kilka

jeśli chodzi o włosy - to też mam tłuściutkie, myję je codziennie, odżywki nakładam tylko na końcówki i tylko takie do spłukania, od czasu do czasu, na wielkie wyjście używam lakieru lub żelu w sprayu, staram się ich nie obciążać zbytnio; wypróbowałam miliony szamponów od tanich i bardzo drogich ale i tak muszę je myć codziennie, więc się przyzwyczaiłam, używam tylko szamponów delikatnych do częstego stosowania i staram się nie przesuszyć końcówek; miałam trwałą, ale pomogła tylko na 2 m-ce.

A co do paznokci - przestań obgryzać, bo od tego są słabe!

Jeśli chodzi o trądzik - to nigdy nie miałam .
__________________


bluestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 17:47   #3
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Sprawek kilka

z tradzikiem polecam isc do dobrego dermatologa ktory napewno cos poleci np. differin, wloski napewno mniej sie przetluszcza jesli uzyjesz szamponu przeciwlupiezowego(chyba ze masz farbowane wloski to odpada) a na pazurki to nie wiem ja sie oduczylam obgryzac jak zauwazylam ze to poprostu widac np w autobusie kiedy trzymasz sie rurki a wyglada nieciekawie
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 18:20   #4
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Sprawek kilka

1.dobry szampon np.oczyszczający,poza tym daj włosom odpocząć,nie katuj ich straszną ilością środków do stylizacji bo będą "rewanzować" sie nadmiernym przetłuszczaniem i zaczną wypadać.Jeśli nie chcą się układać to może są źle obciete?To najczęstsza przyczyna.I nie polacałabym żelu do ukladania tylko raczej jakiś lekki fluid,piankę zastosowane na mokre włosy.
2.Na paznokcie Skrzypowita,zielone opakowanie-naprawdę skuteczna.
3.Trądzik wszelkie kosmetyki ma w głebokim poważaniu.Dlatego radzę Ci sie wybrać po prostu do dermatologa,jak napisała już Latinka.Trądzik to choroba skóry i jako chorobę należy go traktować i tak też leczyć.
To moje rady-mam nadzieję ,że pomogą.Pozdrawiam Cię serdecznie.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:40   #5
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Sprawek kilka

1. radzilabym potraktowac wloski lagodniej. zrob sobie weekend w domciu - nie myj - pozwol im sie poprzetluszczac, nie nakladaj zadnych kosmetykow. a tak - stosuj lekkie kosmetyki, lepiej zrezygnuj z zelu, raczej jakas pianeczka lub lekki plyn kondycjujacy
2. z pazurkami mam podobny problem, ale rzeczywiscie - nie obgryzasz - darujesz im sile i odpoczynek, a one to lubia
3. na wizazu znajdziesz testy dotyczace rodzaju skory. sprawdz swoj. moze twoja jest wrazliwa lub przesuszona i kosmetyki przeciwtradzikowe tylko ja podrazniaja i powoduja wzmozone wydzielanie sebum. sprobuj zastosowac 1-2 tyg zmiane - kosmetyki tylko delikatne, bez alkoholu, peelingow i innych, za to duuuuzo nawilzania, najlepiej lekkimi kremikami, zeby nie zapychaly porow. zobaczysz, jak zareaguje skora, jesli sie pogorszy - to znaczy ze potrzebujesz jednak wysuszania, aczkolwiek nie sadze, by tak bylo jesli chodzi o kosmetyki, wiadomo, ze nie oplaca sie kupowac nowego zestawu na tydzien, ale lekki kremik nawilzajacy i tak ci sie przyda. reszte - wypoluj probki, albo pozycz odrobine od mamy, siostry czy przyjaciolki

i powodzenia w walce
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.