Fryzurka dla mnie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-26, 17:52   #1
Kurka
Przyczajenie
 
Avatar Kurka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do Kurka GG do Kurka

Fryzurka dla mnie???


Witam
Prosze o doradzenie dla mnie jakies fryzurkiChcialabym zapuszczac wlosy dalej,lecz moge zmienic kolor.Wlosy sa proste,do ramion;gdy je rozpuszcze nie wygladaja efektownie,nie ukladaja sie.Moze je pocieniowac??A co z moja grzywka??Czy cieniowanie z przodu buzi wchodzi w gre,gdyz jestem dosc okragla na niejLecz moim skromnym zdaniem,z przodu nalezaloby cos zrobic...Z gory dziekuje za rady i propozycje.. pozdrawiam papa
Kurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 18:11   #2
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Fryzurka dla mnie???

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to grzywka. Moim zdaniem powinnaś się jej pozbyć, albo przynajmniej zapuścić dłuższą, żebyś mogła układać ją sobie asymetrycznie i np. brać za ucho.
Co do kolorku, to ja bym jakoś drastycznie go nie zmieniała, ale pofarbowałabym na jakiś kolor, który będzie zbliżony do Twojego naturalnego kolorku, a tylko go podkreśli i włoski będą ładnie błyszczały. Chyba że wolisz np. jakiś ładny kasztan.
Ode mnie to tyle, bo nie jestem zbyt dobra w takich metamorfozach, nie tak dawno sama prosiłam o podpowiedzi
Pozdrowionka
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.