Utleniajace pomadki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 19:19   #1
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia

Utleniajace pomadki


Dzisiaj nabylam za namowa babci pomadke utleniajaca jakiejs chyba marnej polskiej firmy Celia, ale musze przyznac ze jest to zadziwiajacy kosmetyk! Jeszcze czegos takiego nie wiedzialam jak juz 18 lat jestem na tym swiecie sztyft jest koloru niebieskiego a po nalozeniu na usta robi sie...rozowiutki ale to nie wszystko: nalozylam jedna warstwe dzisiaj o 11 a teraz (po 20) nie moge jej jeszcze domyc a juz pare razy jadlam i pilam i mazalam po tym innymi mazidlami czegos tak trwalego jeszcze nie mialam, a przy tym moje usta wcale nie sa jakies wysuszone.

Widzialyscie kiedys cos takiego? Zastanawia mnie dlaczego zadne renomowane firmy zagraniczne nie maja czegos takiego w ofercie? Niestety obawiam sie ze spowodowane jest to szkodliwoscia tego cuda nie wiadomo Wam nic na temat nieporzadanych skutkow pomadek utleniajacych sie?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:31   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Utleniajace pomadki

Te pomadki robily furore w siermieznych latach 70/80-tych a firma Celia eksportowala swoje produkty do wszystkich Demoludow i byla takim socjalistycznym Guerlainem.
Moja Mama poluje na te pomadki (z witaminowym srodkiem, maja tam taki piekny odcien glebokiej ciemnej czerwieni - ten sztyft witaminowy jest w srodku sztyftu, ma przezroczysty kolor - w przekroju to takie kolko w kolku) nawet w dzisiejszych czasach, bo Lancomy i Diory ja uczulaja. O tych witminowych to wiem, ze dobre ale ulteniajace - nie wiem nic, bo Rodzicielce w rozowym nie do twarzy.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:58   #3
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Utleniajace pomadki

naprawde nikt nie wie nic o tych wynalazkach?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 07:56   #4
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Utleniajace pomadki

lalesia, czy chodzi Ci o pomadke witaminowa Celii? o tej czytalam w wys.obcasach jakis czas temu, ponoc robilam furore tak jak pisze Smoczyca w latach 80tych. ostatnio widzialam ta pomadke w wwskiej GC,ale jakos tak dziwnie pachniala...
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:09   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Utleniajace pomadki

nie mam pojecia czy ona jest witaminowa w kazdym badz razie tak smiesznie zmienia kolor z niebieskich, zielonych na rozowe, czerwone, takie normalne pomadkowe
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:21   #6
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Utleniajace pomadki

Pooglądajcie sobie stronę Celii. witaminowe to witaminowe (te ze sztyftem przezroczystym w środku, kiedyś robiły faktycznie furorę a i dzisiaj mają mnóstwo dobrych ocen na KWC) a utleniane są bez sztyfta i mają (same, przed nałożeniem na usta) dzikie kolory, niebieski, zielony...
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.