Bebe Sun - co o niej myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 21:14   #1
mezatka86
BAN stały
 
Avatar mezatka86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 68
GG do mezatka86
Smile

Bebe Sun - co o niej myślicie?


Ostatnio zastanawiałam się nad pomadką ochronną dla moich ust, ale mój wybór był raczej spontaniczny; robiąc większe zakupy wrzuciałam do koszyka pomadkę Bebe Sun. Nie wiem teraz czy to był dobry pomysł i czy pomadka rzeczywiście będzie dobrą ochroną przed słońcem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Nie żebym już była z niej niezadowolona, bo dopiero zazcynam jej używać, więc nie mogę o niej wiele powiedzieć. Nie wiem też czy mam smarować nią usta tylko kiedy wychodzę na słońce czy też mogę ją stosować na noc, np. przed położeniem się spać. I jeszcze jedno - czy takie typowe pomadki na lato mogę stosować tylko w lecie, czy na przykład na jesień i wiosnę też a tylko na zimę muszę poszukać jakiejś specjalnej? Proszę o odpowiedzi, napiszcie też co sądzicie o tej pomadce Bebe Sun.
mezatka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 21:34   #2
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: Bebe Sun - co o niej myślicie?

BeBe Sun akurat nie mialam. ale mialam Classcic...mmm ... miodzio...uwielbiam taki zapach wanilii Ta tez tak pieknie pachnie? Moja Nivea sie konczy, a filterkow nie ma.
Ja pomadki ochronne uzywam 24 h na dobe. Przed odejściem spac tez, bo mam wrazenie suchych warg.... moze to juz uzaleznienie od pomadek? moim zdaniem nie zaszkodzi.z reszta szczerze mówiąc nigdy sie nad tym nie zastanawialam. Jesli chodzi o pore roku to dla mnie nie ma roznicy jaka klade, wazne ze jest ochronna i nawilza. Jasne ze te "specjalistyczne" pomadki, odpowiednie na zime czy lato zapewniaja konkretna ochrone do konkretnej pogody... Sun pewnie ma filtry co? Wiec.. czekaj....przeciez filtry sie zawsze zmywa na noc.....ajj nie wiem. Ale na pewno mozesz uzywac jej w kazdej porze roku a czy na noc to juz nie wiem. Niektore dziewczyny nawet kremy z filtrami stosuja przez caly rok...
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:00   #3
mezatka86
BAN stały
 
Avatar mezatka86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 68
GG do mezatka86
Dot.: Bebe Sun - co o niej myślicie?

rzeczywiście pomadka ma ładny zapach - przypomina wanilię jeśli chodzi o filtry to jest w niej filtr SPF 20, który ma podobno zapewnić aktywną ochronę. W takim razie na noc przerzucę się chyba na zwykłą bebe classic
mezatka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:05   #4
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: Bebe Sun - co o niej myślicie?

to dobry filterek... nawet jak go troche zlize to jeszcze ochrona zostanie
a powiedz mi jeszcze ile za nia zaplacilas? bylam dzisiaj w auchanie i jakos nie wpadla mi nawet w oczy, a rozgladalam sie za pomadkami
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:09   #5
mezatka86
BAN stały
 
Avatar mezatka86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 68
GG do mezatka86
Smile Dot.: Bebe Sun - co o niej myślicie?

zapłaciłam za nią 8,19zł, niby niewiele, zobaczymy ile jest warta w rzeczywistosci
mezatka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 09:00   #6
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Bebe Sun - co o niej myślicie?

ja dzis jade kupic Bebe Sun i rozowa
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.