Co mam zrobic, depilacja nóg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 15:05   #1
aniellka1
Raczkowanie
 
Avatar aniellka1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32

Co mam zrobic, depilacja nóg


Wyjezdzam na dwa tygodnie - bez mozliwosci depilacji nog przez te dni. Czy to gole maszynka - czy uzywam kremu - moje nogi juz po 3-4 dnaich nie sa idealne. Nie bardzo wiem co zrobic - a wiem ze upal bedzie mnie zmuszal do noszenia krotkich spodenek. Co robic...
aniellka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:11   #2
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: Co mam zrobic

Witaj!
Rzeczywiście masz problem. Może spróbuj depilacji woskiem daje dłuższy efekt. Pozdrawiam.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:13   #3
the_only_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 104
Dot.: Co mam zrobic

moze przed wyjazdem wyprobuj plastry z woskiem? daja efekt na dluzej, bo wlosy usuwa sie w calosci. ja preferuje depilator elektryczny, no ale w niego jednak trzeba zainwestowac (warto bo spokoj na dluzej)
the_only_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:28   #4
kapadocja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 86
Dot.: Co mam zrobic

aniellka zabierz ze soba dobrze pieniacy sie lub tlustawy zel pod prysznic i maszynke do golenia - taka jednorazowa (ew.kilka) i spokojnie podczas nawet najbardziej ekstremalnych warunkow uda ci sie ogolic - tylko pamietaj by nie spieszyc sie - bo gorsze od zarosnietych sa nogi pokaleczone i w strupkach na to balsam i w droge!
kapadocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 18:37   #5
Finlandia
Raczkowanie
 
Avatar Finlandia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 78
Dot.: Co mam zrobic

Czy po depilacji elektrycznym depilatorem nie masz czerwonych punkcików? Koleżanka miała takie czasem nawet przez 2 dni - okropnei to wyglądało, ale moze miala depilator zepsuty
Ja czasem jak chce mi się bawić to w miejscach gdzie mam najbardziej widoczne włoski usuwam je pesetą, ale to strasznie męczące... zastanawiam się nad zakupem depilatora elektrycznego. Jak to jest z tymi podrażnieniami... noi w jaki depilator najlepiej zainwestować?
Finlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 18:53   #6
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Co mam zrobic

jeśli mogę polecić cokolwiek to jeśli chodzi o sam depilator, nidawno nabyłam philipsa, cenowo przystępny bo ok 100 zł i generalnie jestem zadowolona, wcześniej miałam browna ale odradzam zakup depiatora tejfirmy,ale to tylko moje zdanie. codo podrażniej to zwykle występuja gdy sie depiluje po raz pierwszy albo po dłuższej przerwie, skóra w miarę upływu czasu co sieztym wiąze użytkowania depilatora przyzwyczaja sie, ja np już nie czuję zadnego bólu podczas usuwania włoskoof, depiluje całe nogi tzn łydki i uda do okolic bikini i jest ok,polecam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 19:22   #7
aniellka1
Raczkowanie
 
Avatar aniellka1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Dot.: Co mam zrobic

Po goleniu depilatorem elektrycznym i maszynką mam krostki Moje nogi sa czerwone przez wiele dni. Czy po wosku wloski nie zaczna wrastac? I czy to nie podraznia?
aniellka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 19:35   #8
Finlandia
Raczkowanie
 
Avatar Finlandia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 78
Dot.: Co mam zrobic

Mnie osobiście wosk absolutnie nie pasuje. Nie usuwał mi wszystkich włosków - wiec też musiałam się napracować, a poza tym podrażniał mi mocno skórę. Raz nawet, nie wiem czy wypalił czy zerwał kawałek skóry, ale do dzisiaj mam małą bliznę i wcale długo nie trzymałam - mam chyba na to za delikatną skórę Ale myślę, że warto spróbować, wiele dziewczyn jest zadowolonych i wosk im dobrze służy Chociaż skoro Ciebie drażni golenie maszynką to może być różnie.
Co do wrastania włosków, to trzeba stosować pilling i dobrze nawilżać skórę - to pomaga

Powodzenia
Finlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.