Pomoc w doborze fryzury i koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 12:09   #1
Saniulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11

Pomoc w doborze fryzury i koloru


Od niedawna moje życie stoi na glowie i... calkiem niezle wyglada z tej perspektywy Ale jednego w tej rewolucji mi brakuje, zmiany tego co widze w lustrze. Od lat mam krotkie ciemne wlosy, ktore mnie postarzaja a w koncu mam "dopiero" 22 lata a przypominam swoja starsza siostre... Chciala bym byc "cieplejsza" w odbiorze i bardziej kobieca jesli jest to mozliwe do osiagniecia
Dlatego bardzo prosze o jakies rady w którym kierunku isc, co moge zmienic zeby za bardzo sie nie oszpecic?

Załączam zdjecia, niestety nie sa one najkorzystniejsze ani mega wyrazne ale w tym momencie nie mam mozliwosci zrobic innych by dac Wam lepszy poglad na sytuacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (67,1 KB, 96 załadowań)
Saniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 15:22   #2
Deborah23
Zadomowienie
 
Avatar Deborah23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 027
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

wydaje mi się,że powinnaś przefarbować włosy na jakiś jaśniejszy i cieplejszy kolor
Deborah23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 15:57   #3
Saniulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

Ale jak bardzo jasny? Bo szczerze mowiac ten kolor ktory mam jest niewiele ciemniejszy od mojego naturalnego i nie mam pojecia do jakiego odcienia dazyc bo nigdy sie w takich nie widzialam.
Powinnam tez dodac ze teraz wlosy rosna mi jak szalone i mam je prawie do ramion (wiec mozna juz z nimi cos zadzialac), tylko roznie wystrzepione- nie maja zadnej fryzury nadanej.
Moze jeszcze jakies propozycje? Bede mega wdzieczna bo moim problemem jest brak wizjonerstwa jesli chodzi o wlosy
Saniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 16:48   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

chcesz wyglądać bardziej delikatnie i kobieco? zapuść włosy. wszelkie strzępienia, asymetria, krótkie półmęskie fryzury wyostrzają dosłownie i w przenośni.
ja widzę Cię przynajmniej w długości do ramion, w kolorze nieco jaśniejszym, bo średni złocisty brąz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

w średnim złocistym brązie
miało być
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 05:50   #5
Saniulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

Domyslilam sie ze trzeba bedzie je rozjasnic (bo przeciez ciemniej juz byc nie moze ) tylko co z fryzurka? Mowicie zeby unikac strzepien i asymetrii ale to tez dodaje takiego troszke drapieznego wygladu, ktory nie ukrywam tez ma swoj urok
Saniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 09:56   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

to może długi bob - krótszy z tyłu, dłuższy z przodu, lekko wystrzępione końcówki? myślę, że ta fryzura jest intrygująca, lekko zadziorna i do tego kobieca
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 19:24   #7
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

Hej .
Moim zdaniem masz idealne warunki,żeby zostać rudzielcem,takim ciemniejszym,z miedzią : piegi, piękne zielone oczy.Ja bym poszła w tą stronę i skoro włosy rosną jak szalone zapuściłabym .
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 23:37   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

hmm a zdradzisz co takiego robisz, że twoje włosy tak szybko rosną? suplementy, odżywki, może coś naturalnego?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 19:06   #9
Saniulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

Powiem szczerze, ze nie wiem co jest tego głównym powodem. Nie jem nic takiego, zadne cudowne tabletki bo nigdy to na mnie nie działało. Napewno prostownica poszła w odstawke (używam jej teraz dosc sporadycznie), a druga zmiana to zmiana wody- z wielkomiejskiej wody teraz wlosy czesciej myje na wsi gdzie woda jest ze studni. Sadze ze to miało najwiekszy wpływ Żadnych innych zmian nie było w mojej codzienniej pielegnacji włosów (w tej od swieta tez nie )
Saniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 19:34   #10
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

Ja Cię widzę w włosach trochę dłuższych, tak do ramion chociaż. Myślę, że pasowałyby Ci
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 10:56   #11
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Pomoc w doborze fryzury i koloru

Rudy dłuższy bob byłby świetny Tył wystrugany za linię karku, przód dłuższy, zdecydowanie prawie do ramion, i lekko wystrzępiona góra Zostaw dłuższy przód, wtedy twarz wyda się lekko bardziej wydłużona W Twoim przypadku rudy byłby super A jakby nie wyszło - zawsze możesz wrócić do ciemniejszego odcienia
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.