jak wzbudzic zachwyt?? maseczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-28, 16:23   #1
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122

jak wzbudzic zachwyt?? maseczki


moje kochane panie niedlugo mam bardzo wazna impreze- dokladnei za 3 tygodnie i chce wygladac na niej olsniewajaco))czy znacie moze jakies sposoby na piekny wyglad - mam na mysli maseczki itp. najlepiej domowej roboty( brak funduszy ) bylabym bardzo wdziecznajestem zainteresowana pielegnacja calego ciala. Licze na was - jak do tej pory sie nigdy nie zawiodlam bo umiecie pomoc
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 17:08   #2
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: jak wzbudzic zachwyt??

witaj!

Ja polecam 3 razy w tygodniu zaraz po kapieli smarować ciało oliwką dla dzieci - skóra będzie gładka, mięciutka i delikatna. Również kąpiel z dodatkiem mleka wygładza cerę.
A o to kilka domowych przepisów:
1. Domowy peeling - pół szklanki gruboziarnistej soli zmieszaj z łyżką śmietany tak, aby powstała gęsta masa. Następnie kolistymi ruchami masuj całe ciało. Użyta sól pomoże pozbyć się zrogowaciałego naskórka, a śmietana nawilży skórę i zatrzyma wilgoć w naskórku.
Domowa maseczka - ok. 1 szklanki bardzo drobno zmielonych orzechów laskowych lub rozdrobnionych skórek zdjętych z migdałów zalej 2/3 szklanki tłustego mleka i łyżeczką olejku migdałowego. Podane składniki należy starannie wymieszać, by powstała łatwa do rozsmarowania pasta. Omijając okolice oczu, nanieś ją na twarz, szyję i dekolt. Wmasuj okrężnymi ruchami, spłucz obficie letnią wodą.
Obrane i starte jabłko wymieszaj z łyżką mąki ziemniaczanej. Równomiernie rozprowadź na skórze twarzy. Działanie tej maseczki polega na głębokim nawilżeniu naskórka, dostarczeniu minerałów i witamin oraz ma działanie łagodzące kojące. Szczególnie polecana jest dla cery suchej, wrażliwej i podrażnionej.
3 łyżki twarogu wymieszaj z łyżką miodu i nałóż na twarz. Skóra stanie się elastyczna i gładka. Polecana jest do każdego rodzaju cery z wyjątkiem naczyniowej.
3. Nawilżająca kąpiel - należy podgrzać 2 litry mleka, dodać 2 łyżki miodu i taki płyn wlać do wanny z przygotowaną już wodą. Mleko i miód sprawiają, że skóra staje się elastyczna i delikatna w dotyku. Optymalny czas kąpieli to 2O-25 minut.
4. Kąpiel odświeżająca i odzywiająca - napełnij wannę ciepłą wodą dodaj sok z trzech pomarańczy i trzech cytryn. Połóż się w wannie na 20 - 25 minut.
Pozdrawiam i miłego dnia
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 17:36   #3
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: jak wzbudzic zachwyt??

zrob sobie dzien pięknosci w domq .ja tak zawsze robie przed imprezką
moja poprzedniczka dala Ci fajne rady a oprocz tego zaopatrz sie w balsam ze zlotymi drobinkami(12 zeta), zrob sobie extra manicure i pediure,popros jakąś kumpele o zrobienie makijazyku podetnij wlosy a beda sie lepiej ukladac .troszke perfum jakies ciuszki fajne i koniecznie ODLOTOWY HUMOR i bedzie super!!! powodzenia
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 18:17   #4
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: jak wzbudzic zachwyt??

dziekuje slicznie za porady
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 17:41   #5
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Wink Dot.: jak wzbudzic zachwyt??

nie ma za co buziaki mam nadzieje za sie na cos przydalysmy heheh
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.