dobry fryzjer w trójmieście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-19, 16:46   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

dobry fryzjer w trójmieście


cześć!! czy tromiejskie wizazanki moglyby mi polecic jakies dobrego fryzjera w trojmiescie. chce sobie pofalować włosy i nie chce trafic na jakiegos partacza w stylu fryzjerek z Rumi bo nie mam juz czasu ani cierpliwosci na eksperymenty na wlasnych wlosach. tym bardziej ze wlasnie przestaja mi wypadac wlosy po porodzie. pozdrawiam wszystkich.
http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 14:44   #2
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: dobry fryzjer w trójmieście

Beliczku, mam super fryzjerkę na Ujeścisku. Od razu mówię, że nie jest to żaden super ekskluzywny salon, ot taki osiedlowy salonik, ale zawsze jestem bardzo zadowolona http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 12:18   #3
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Re: dobry fryzjer w trójmieście

polecam 2 salony
1. (tanszy) Studio Filip ul. Grunwaldzka 158 tel. 344 80 99
ja chodze albo do Filipa (wizjoner artysta zawsze ma wlasna wizje albo do Dominiki (zaproponuje doradzi ale nic na sile
2. (niestety drozszy Atelier Gdańsk, Pniewskiego 4a tel. 345 39 09 (najwieksza renome ma pan Zbyszek ale do niego zawsze wielkie kolejki. Pracuje tam jeszcze kilka osob i w sumie kazda mozna polecic bo i tak zbyszek dopelnia caloksztaltu zazwyczaj) niestety musisz sie u nich liczyc ze sporymi kosztami.
pozdrawiam IkaIna
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 01:18   #4
Iska
Raczkowanie
 
Avatar Iska
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: z głębi duszy:)
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w trójmieście

a ja z czystym sumieniem i fajnie ściętą głową polecam salon w Sopocie przy Alei Niepodległości 801. Pani Agnieszka, fryzjer z duszą, rozumie bez słów czego akurat mi potrzeba. Inne dziewczyny podobnie. Tel. 0585513498. Szczerze polecam
Iska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:17   #5
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: dobry fryzjer w trójmieście

Cytat:
Napisane przez Iska Pokaż wiadomość
a ja z czystym sumieniem i fajnie ściętą głową polecam salon w Sopocie przy Alei Niepodległości 801. Pani Agnieszka, fryzjer z duszą, rozumie bez słów czego akurat mi potrzeba. Inne dziewczyny podobnie. Tel. 0585513498. Szczerze polecam
Ooo polecasz mój ulubiony salon En Face? Agnieszka to też jedna z moich ulubionych fryzjerek, ale niestety jest na dłuższym zwolnieniu i trzeba się przygotować na jej niobecność przez jakiś czas. Ja dzisiaj ide na farbowanie do Pani Marty, ale polecam też panią Mariole
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 00:25   #6
Iska
Raczkowanie
 
Avatar Iska
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: z głębi duszy:)
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w trójmieście

karo3006 ja tez tam uwielbiam chodzic. choc smutno mi troche ze nasza Aga bedzie nieobecna, ale tez sie ciesze z jej szczescia. fajnie ze polecasz inne babki, bo ja do agnieszki tylko chodzilam. zapamietam Marta i Mariola. pozdrawiam)
Iska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.