Lista recenzji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-03, 04:15   #1
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760

Lista recenzji


Widzi mi się, że po przekroczeniu pewnej magicznej liczby wpisanych recenzji, nie sposób wyświetlić listy tychże (własnych, lub czyichś; np. klikając na "pokaż wszystkie recenzje recenzentki" u siebie widzę zero, null. Podobnie u innych, które wysmarowały już coś ok. po 500 sztuk )Czemuż to?...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 07:46   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Lista recenzji

Lista działa, ale powyżej 500 recenzji jest to już duży objętościowo dokument. Dlatego posiadacze słabszych jakościowo łącz internetowych mogą tej strony nie ładować do końca.

Ale program/serwer/nasze łącze są zdrowe
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 10:42   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Lista recenzji

Pixie miałam ten sam problem! Obarczyłam winą moją przeglądarkę i jej dziwaczne ustawienia (IE), potem zmieniłam na Firefoxa. Ale wszystko się unormowało jak zmieniłam firewalla - to on, drań mi blokował wyświetlanie tej listy! Mój M. kazał mi na chwilę wyłaczyć firewalla i spróbować wyświetlić wtedy listę - oczywiście poszła wtedy i już miałam winowajcę. Zmieniłam firewalla na Kerio i już nie mam żadnych problemów
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 11:40   #4
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Lista recenzji

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Lista działa, ale powyżej 500 recenzji jest to już duży objętościowo dokument. Dlatego posiadacze słabszych jakościowo łącz internetowych mogą tej strony nie ładować do końca.

Ale program/serwer/nasze łącze są zdrowe
No ale ja mam Neostradę, tą najszybszą niby, mówić mi tu zaraz proszę, czy to jest słabe jakościowo łącze, nie ukrywać nic, bo ja się uwielbiam kłócić w urzędach wszelkiej maści!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Pixie miałam ten sam problem! Obarczyłam winą moją przeglądarkę i jej dziwaczne ustawienia (IE), potem zmieniłam na Firefoxa. Ale wszystko się unormowało jak zmieniłam firewalla - to on, drań mi blokował wyświetlanie tej listy! Mój M. kazał mi na chwilę wyłaczyć firewalla i spróbować wyświetlić wtedy listę - oczywiście poszła wtedy i już miałam winowajcę. Zmieniłam firewalla na Kerio i już nie mam żadnych problemów
Smoczu, zrobiłam jak radzisz i faktycznie! Wszystko się elegancko załadowało (dodam, że zaniepokoił mnie najpierw dostęp do Twoich właśnie recenzji )!
Już sobie znalazłam tego Kerio, wypróbuję! Dzięks!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.