Wrocław czy Kraków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 19:40   #1
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335

Wrocław czy Kraków?


Jak wyżej. Które miasto uważacie za bardziej rozwinięte, przyjazne i dobrze zorganizowane? Oczywiście każda opinia jest subiektywna, ale dawajcie, piszcie co myślicie!
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 19:42   #2
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Nie wiem czy mogę wypowiadać się o "zorganizowaniu" ale pod względem wizualno- turystycznym zdecydowanie wolę Wrocław <3
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 19:54   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wrocław czy Kraków?

mieszkam w krk. wroclaw jest super:0
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 19:57   #4
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: Wrocław czy Kraków?

ja jestem z Wrocławia i uwielbiam to miasto! i tak jak 90agnieszka90 uważam za o wiele ładniejsze od Krk (szczególnie rynek <3). ale jeśli chodzi o strefę kulturalną (jakieś teatry, opera, itd - coś co uwielbiam) to jednak Krk ma tutaj odrobinę większe pole do popisu, aczkolwiek we Wro też nie jest nudno
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:12   #5
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Ja jestem za Krakowem. Przepiękne miasto z klimatem. Miłość od pierwszego wejrzenia.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:40   #6
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Ja jestem za Krakowem. Przepiękne miasto z klimatem. Miłość od pierwszego wejrzenia.
Ja tak samo
Wrocław jakoś nie przypadł mi do gustu, mimo zachwytów wielu osób.
W żadnym z miast nie byłam długo więc oceniam tylko pierwsze/drugie wrażenie z krótkiego pobytu, nie wiem jak z organizacją itp
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:52   #7
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Wrocław czy Kraków?

wybrałam Wrocław (przeprowadziłam się tu z własnej woli)
Kraków tez jest ładny ale wydaje mi sie że Wrocław jest ciekawszy, ładniejszy, bardziej otwarty, no i ludzie stąd nie pozują na zmanierowanych artystów (zaznaczam że jest to moja prywatna żartobliwa opinia na temat kilku osób które znam i które bardzo się zmieniły po wyprowadzce do K )
no i wielki minus Krakowa, według badań, najgorsze powietrze w Polsce
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 20:53   #8
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Jestem za Wrocławim, rynek zdecydowanie ładniejszy... no i strona finansowa
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:05   #9
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Kraków jest klimatyczny, ma bogatszą historię i więcej zabytków, ale to podobno Wrocław jest najdynamiczniej rozwijającym się miastem w Polsce. A i ludzie są bardzo przyjaźni.
Mieszkam tu od kilku lat, a gdybym miała się przeprowadzić, to do Wawy
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:18   #10
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Annabel89 Pokaż wiadomość
Jestem za Wrocławim, rynek zdecydowanie ładniejszy... no i strona finansowa
co masz na myśli pisząc o stronie finansowej? ;>

Kraków Wrocław jakoś mnie nie zachwycił, nie ciągnie mnie tam.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:26   #11
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Kraków zdecydowanie. Chociaż Wrocław niewiele poznałam - nie porwał mnie, Krk znam b. dobrze i porwał wiele razy (porwał - zachwycił ludźmi, zaskoczył architekturą, zauroczył klimatem)
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 21:30   #12
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
co masz na myśli pisząc o stronie finansowej? ;>
Odniosłam wrażenie, że mieszkania są tam tańssze (zarówno kupno jak i wynajęcie)
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:33   #13
huginn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Mieszkam we Wrocławiu, a moja siostra w Krakowie. Zdecydowanie Wrocław Kraków jest mocno przereklamowany, wcale nie jest taki ładny jak o nim mówią. Może 20, 30 lat temu Kraków rzeczywiście był piękny w porównaniu z innymi miastami, ale obecnie znam kilka miast ładniejszych od Krk. A Wrocław - ciągle coś się dzieje, nie można narzekać na nieróbstwo władz i bierność mieszkańców
huginn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:35   #14
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Wrocław czy Kraków?

A jak to jest jeżeli chodzi o tereny zielone? Ścieżki rowerowe, te sprawy.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:46   #15
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wrocław czy Kraków?

to oczywiste, ze Wrocław. Mieszkalam tam kilka lat, teraz mieszkam w Krk i zdecydownie wole Wrocław.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez huginn Pokaż wiadomość
Mieszkam we Wrocławiu, a moja siostra w Krakowie. Zdecydowanie Wrocław Kraków jest mocno przereklamowany, wcale nie jest taki ładny jak o nim mówią. Może 20, 30 lat temu Kraków rzeczywiście był piękny w porównaniu z innymi miastami, ale obecnie znam kilka miast ładniejszych od Krk. A Wrocław - ciągle coś się dzieje, nie można narzekać na nieróbstwo władz i bierność mieszkańców
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 22:07   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wrocław czy Kraków?

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3237986 3]wybrałam Wrocław (przeprowadziłam się tu z własnej woli)
Kraków tez jest ładny ale wydaje mi sie że Wrocław jest ciekawszy, ładniejszy, bardziej otwarty, no i ludzie stąd nie pozują na zmanierowanych artystów (zaznaczam że jest to moja prywatna żartobliwa opinia na temat kilku osób które znam i które bardzo się zmieniły po wyprowadzce do K )
no i wielki minus Krakowa, według badań, najgorsze powietrze w Polsce [/QUOTE]

Zdecydowanie najgorsze powietrze w Polsce. Szczegolnie zle dla alergikow, kobiet w ciazy i dzieci...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 23:08   #17
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Wrocław,Kraków jest przereklamowany,jak ktoś słusznie zauważył.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 07:19   #18
tajoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 77
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Mieszkam niedaleko Krakowa, ale jednak wybieram Wrocław. Byłam tam kilka razy i bardzo mi się podoba. Nie wiem, może to ja tylko mam takie wrażenie, że ile razy jestem w Krakowie to jestem samotna pośród tłumu - natłok ludzi wszędzie i jakby nikt Cię nie zauważał. We Wrocławiu też jest dużo ludzi, ale jakoś się tego tak nie odczuwa.
tajoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 08:18   #19
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Byłam w Krakowie wiele razy, często na dłużej niż tydzień i nie zachwycił mnie ani razu. Owszem rynek mi się podobał- jak każdy rynek, ale nic poza tym A we Wrocławiu zakochałam się od pierwszego zobaczenia. Mimo że miasto nie jest tanie to nie wyobrażam sobie wyprowadzki stąd Jak już jedna osoba zauważyła... wiele się tutaj dzieje, do tego jest dużo zielonych terenów- gdzie nie wyjdziesz tam wały , do tego ciągle się rozwija.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 08:38   #20
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Byłam w Krakowie wiele razy, często na dłużej niż tydzień i nie zachwycił mnie ani razu. Owszem rynek mi się podobał- jak każdy rynek, ale nic poza tym A we Wrocławiu zakochałam się od pierwszego zobaczenia. Mimo że miasto nie jest tanie to nie wyobrażam sobie wyprowadzki stąd Jak już jedna osoba zauważyła... wiele się tutaj dzieje, do tego jest dużo zielonych terenów- gdzie nie wyjdziesz tam wały , do tego ciągle się rozwija.
u mnie było tak samo

odpowiedź oczywista - Wrocław.
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 08:53   #21
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Czyli Wrocław wygrywa! Fajnie, fajnie. Czekam jeszcze na więcej opinii.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 09:36   #22
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Wrocław, Wrocław, Wrocław! piszę tak bo jestem lokalną patriotką Ale naprawdę uwielbiam to miejsce gdzie mieszkam. We Wrocławiu jest parę takich miejsc, kiedy się tu mieszka i już je zna, że można się zakochać od razu w całym mieście. Cały Ostrów Tumski, Ogród Japoński, rynek i okoliczne uliczki, kawiarnie, puby, które tam są, park szczytnicki, okolice hali ludowej(teraz to chyba 100lecia), muzeum architektury z pięknym ogrodem w centrum miasta, ławeczki nad fosą. Utarła się opinia, że ludzie przyjaźni, czy ja wiem...pewnie jak to wszędzie jest trochę takich trochę takich, faktycznie jednak jest sporo osób pozytywnie zakręconych. Nie jest tak różowo, teraz miasto przez wszystkie remonty wygląda jak pobojowisko ale mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

A o Krakowie słyszałam, że snoby, że zanieczyszczone powietrze, że drogo, że niebezpiecznie, że przereklamowany. I......wcale się z tym nie zgadzam Byłam tam parę razy, ludzie mili, Kraków bardzo ładny aczkolwiek nigdy pewnie nie zapałam taką miłością jak do miasta rodzinnego. Chciałam iść na UJ ale ostatecznie zrezygnowałam. W każdym mieście można znaleźć coś pięknego, wiele osób tak nie lubi Warszawy a ja też tam znalazłam piękne zakątki, którymi można się zauroczyć.

Jednak na tak postawione pytanie zdecydowanie WROCŁAW!
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 09:51   #23
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Jak miło, że wygrywa moje ukochane miasto w Polsce
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:34   #24
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Jak dla mnie Wrocław jest mocno przereklamowany.
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:39   #25
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Oczywiście, że Wrocław

Zraziłam się do Krakowa w te wakacje. Mieliśmy problem z autem, a niestety ludzie okazali się mało pomocni
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:47   #26
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Jak dla mnie również mój ukochany Wrocław ! Bardzo dużo terenów zielonych, park Południowy, Zachodni, tereny nad Odrą, dużo ścieżek rowerowych, cudowny Ostrów Tumski i Wyspa Słodowa - w lecie, najlepsze miejsce na poznanie wielu ciekawych, młodych ludzi. Dużo, dużo można by naskrobać
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:53   #27
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Wrocław, Wrocław, Wrocław! piszę tak bo jestem lokalną patriotką Ale naprawdę uwielbiam to miejsce gdzie mieszkam. We Wrocławiu jest parę takich miejsc, kiedy się tu mieszka i już je zna, że można się zakochać od razu w całym mieście. Cały Ostrów Tumski, Ogród Japoński, rynek i okoliczne uliczki, kawiarnie, puby, które tam są, park szczytnicki, okolice hali ludowej(teraz to chyba 100lecia), muzeum architektury z pięknym ogrodem w centrum miasta, ławeczki nad fosą. Utarła się opinia, że ludzie przyjaźni, czy ja wiem...pewnie jak to wszędzie jest trochę takich trochę takich, faktycznie jednak jest sporo osób pozytywnie zakręconych. Nie jest tak różowo, teraz miasto przez wszystkie remonty wygląda jak pobojowisko ale mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

A o Krakowie słyszałam, że snoby, że zanieczyszczone powietrze, że drogo, że niebezpiecznie, że przereklamowany. I......wcale się z tym nie zgadzam Byłam tam parę razy, ludzie mili, Kraków bardzo ładny aczkolwiek nigdy pewnie nie zapałam taką miłością jak do miasta rodzinnego. Chciałam iść na UJ ale ostatecznie zrezygnowałam. W każdym mieście można znaleźć coś pięknego, wiele osób tak nie lubi Warszawy a ja też tam znalazłam piękne zakątki, którymi można się zauroczyć.

Jednak na tak postawione pytanie zdecydowanie WROCŁAW!
Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie również mój ukochany Wrocław ! Bardzo dużo terenów zielonych, park Południowy, Zachodni, tereny nad Odrą, dużo ścieżek rowerowych, cudowny Ostrów Tumski i Wyspa Słodowa - w lecie, najlepsze miejsce na poznanie wielu ciekawych, młodych ludzi. Dużo, dużo można by naskrobać
Jednym słowem super! Właśnie chodzi mi o to, gdzie jest dużo młodych ludzi i atmosfera 'młodości' i nowoczesności. A patrząc na Sky Tower to chyba z tą nowoczesnością nie jest tak źle!
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 11:54   #28
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wrocław czy Kraków?

mieszkam w Krakowie, więc jestem z tym miastem emocjonalnie związana ;-) we Wrocławiu byłam, ale ciężko oceniać miasto na podstawie pierwszego wrażenia, które zresztą może być mylne. Co innego mieszkać w danym mieście i wyrobić sobie opinię, a co innego wpaść tam na 'chwilę', zachwycić się Rynkiem i tyle
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 11:58   #29
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Zdecydowanie Wrocław. Mieszkałam tam pół roku. Klimat super, człowiek dobrze się tam czuje.

W Krakowie ludzi, których poznałam byli strasznie zadufani i szczycący się tym, że Kraków jest taki cool.
Nie podoba mi się tam w ogóle.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 12:03   #30
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Wrocław czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mieszkam w Krakowie, więc jestem z tym miastem emocjonalnie związana ;-) we Wrocławiu byłam, ale ciężko oceniać miasto na podstawie pierwszego wrażenia, które zresztą może być mylne. Co innego mieszkać w danym mieście i wyrobić sobie opinię, a co innego wpaść tam na 'chwilę', zachwycić się Rynkiem i tyle
Pewnie, że tak. Jednakże nawet będąc pierwszy raz, nie każdy kieruje pierwsze kroki na rynek.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-20 15:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.