Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-04, 19:06   #1
Juja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 30
GG do Juja

Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek


Witam wszystkie Wizazanki Postanowilam skorzystac z Waszych porad i zmienic cos. ZDjecie sprzed roku, teraz mam wlosy do ramion, kreca sie kazdy w inna strone, najczesciej wcieram wosk i nosze takie pofalowane. NIe mam pojecia co zrobic z nimi gdyz nieznosze ukladania wlosow, mam do tego dwie lewe rece! prosze o propozycje nieskomplikowanych fryzurek latwych do ukladania i moze jakis makijaz dla mnie w wersji dziennej i wieczorowej (oczy sa zielono-brazowe)

buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dscf0080.jpg (28,0 KB, 33 załadowań)
Juja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-05, 12:18   #2
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Cześć!
Masz piękne, szlachetne i spokojne rysy twarzy! I uważąm że powinnaś podkreślac ich delikatność bo to żadkie wśród zalewu dziewcząt stylizujących sie na lolitki z napompowanymi ustami.
Przypominasz mi Carmen Kaas - dziewczynę reklamującą min. J,Adore Diora.
Zatem możemy iść tym tropem i wystylizować Cię na nią:
zwiewna, eteryczna, troszkę przypominająca średnioweiczne malowiadła uduchowiona...
czyli:
*przedziałek pośrodku
* wlosy upięte lub rozprostwane i rozpuszczone
Albo elfia i troszkę zbuntowana.
* włosy ciut scieniowane tylko od dołu a w końcowki wtarty żel, by podkreślić ich falowanie
Jak wolisz, z tym że do tych obu opcji trzeba je jeszcze zapuśćić...

Trzecia propozycja - najłatwiejsza do zrealizowania to współczesna Audrey Hepburn, czyli:

* proste włosy ( na razie je po prostu wyrównaj, niech sięgają do połowy szyi) z długą, sięgającą do brwi, lub tuż za nie grzywką
(najłatwiej i bez wysyłku wygładzisz je mleczkiem L'Oreala - nałóż je na wilgotne kosmyki, przeczesz gęstą szczotką i wygładź dłonią)

*proponuję byś zapuszcała włosy do oporu - będzie ci świetnie w takich naprawdę dłuuugich i gładkich.

*pilnuj by były zawsze dobrze i równo podciete

* w geometrycznej fryzurze ( żadnego tam cieniowania grzywki!) będzie Ci bardzo dobrze - jak Ci się znudzi zawsze można ją rozczchrać wykorzystując właściwości twoich włosów.
c.d.n
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-05, 12:23   #3
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Oto troszkę lepsze zdjęcie fryzurki z propozycji nr.3

Plus porada dotycząca brwi:
Prosze Cię nie depiluj ich na niteczki. I tak każdy widzi że masz piekne migdałowe oczy. Proste, naturalne brwi bardziej pasują do twojej twarzy

Pozdrawiam
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-05, 18:50   #4
Juja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 30
GG do Juja
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Noa bardzo dziekuje za wszystkie rady przedzialek posrodku jak najbardziej wlasnie tak teraz nosze wlosy.najbardziej podoba mi sie pomysl ze scieniowaniem wlosow i zelem dla podkreslenia skretu. Prostowanie raczej odpada, i tak po godzinie skreca sie spowrotem. Brwi juz nie sa niteczkowate, za to bardzo ciemne i wyrazne nie moga byc za grube bo twarz wyglada smutno - sprawdzone.
Moze jeszcze ktoras cos poradzi, jakis makijaz ?
Juja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 09:25   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Cześć Juja.
Ja również uważam że jesteś bardzo piękną kobietą.
Przesyłam Ci moje dwie propozycje makijażu.
Pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 13:50   #6
Juja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 30
GG do Juja
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Dziekuje Kamilko za komplement i piekne makijaze pierwszy jest sprawdzony fiolety ladnie podkreslaja mi zielonkawy kolorek oczu ale za nic nie wiem jak umalowac sie tak jak na drugim zdjeciu. Moze ktos opisze mi to dokladnie jak dla srednio uzdolnionej jesli chodzi o malowanie oczek Na zdjeciu nie widze dokladnie i ehhh nie wiem jak sie do tego zabrac
Juja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 20:11   #7
Juja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 30
GG do Juja
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

POdbijam temat
Juja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-07, 21:38   #8
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Niecierpliwko!
Pliz, 0poczekaj do jutra. Jutro będę w lepszym humorze to Ci wszystko opiszę, bo dziś...wrrrr..wrrr...komp uter mi się CIĄGLE zawiesza! Dostaółam szału ze złości...WRRR...a w dodatku ta wredna bestia zawiesiła się jak już Ci WSZYSTKO opisałam! No i straciłam cały tekst
wyłączam go bo zaraz chyba mnie porazi prądem
Pozdr.
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 16:27   #9
Juja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 30
GG do Juja
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

sspokojnie Noa poczekam do jutra oczywiscie
nie denerwuj sie, zlosc pieknosci szkodzi
Juja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 15:47   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Droga Juja
Masz tak delikatną i piękną twarz, że nie potrzebujesz jakiejś konkretnej stylizacji makijażem. Wręcz im mniej tym lepiej!! Podkreślone maskarą rzęsy, delikatne usta, odrobina jasnego różu i rozświetlacza - to wszystko co wystarczy aby podkreślić urodę.
Ja bym raczej zmieniła sposób uczesania - pokaż włosy, rozpuść je, daj im odżyć.
Do tego wiedzę Cię w bardzo kobiecych ubraniach - miękkie dzianiny, proste długie spódnice, sukienki blisko ciała. Duże dekolty lub piękne opływowe golfy. Kolory ecry, czekoladowe brązy, piękna zieleń, biel, burgund...
Bluzeczka z kołnierzykiem nie jest najlepszym wyborem.

Masz tak klasyczne rysy, że powinnaś postawić na kobiecość i delikatność.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (49,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (31,6 KB, 4 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 13:10   #11
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Mojej urodzie już nic nie pomoże - poszłam do Obi a tam Pan Od Farb zrzucił na mnie 8 litrowy pojemnik z farbą

Zdążyłam odskoczyć ale moja ukochane jeansy nie Podobno emulsyjna na luzie się zmywa ale na razie to schodzi farba ze spodni...wrrrr...



Po tym uroczym wstępie przystępuję do pracy



1. zagruntowanie

Najlepiej jasno beżowym, lnianym cieniem. Może być też puderek lub baza - byle by cosik było bo to pomaga w rozcieraniu cieni

2. Teraz kreska w załamaniu powieki- solidna, najlepiej pędzelkiem, ale i pacynka od cienia nie będzie zła, namaluj ją śliwkowym cieniem. Niech lekko unosi się (skośnie) w stronę skroni.

3.ten sam cień nałóż w zewnętrznej części górnych powiek ( niech sięga do kreski i jego moc powinna skupić się w samym kąciku - rozetrzyj go delikatnie skośnie w stronę skroni ( już to mówiłam

4. na ruchomą część górnej powieki nałóż cień w kolorze kości słoniowej ewent. jasny lila

( najmocniej podkreśl środek i wewnętrzna część)

5. rozjaśnij przestrzeń pod .łukiem brwiowym i wewnętrzne kąciki

6.Moim zdaniem, czego nie widać na fotce, podkreślona jest też dolna powieka ( kreska wzdłuż rzęs + na nią śliwkowy cień - ale jeśli masz podkówki podkrążówki to z cienia zrezygnuj)

7.tusz i po wszystkim



UWAGA!

Modelka ma kreskę (w kolorze tuszu) wzdłuż górnych rzęs przez CAŁĄ długość powieki, co by wydawały się gęste i nieskończenie długie



Pozdrawiam

Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-13, 13:17   #12
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Szefowa ma Zawsze Rację!!!
Juja jesteś wymarzoną muzą dla Huberta de Givenchy ( klasyka jak u Audrey H. - nic tylko miekkie szklachetne bliźniaki, spodnie capri i ww. stylizacja na elegancką włoszkę. Twoja twarz powinna być obsadzona w głównej roli a niech towarzyszą jej klasyczne kobiece stroje. Ale nie mdłe i grzeczniutkie! Bądź seksy ale bez ostentacji.
Niby Christiny Aquilery są lansowane, ale to klasyczna wysmukła Audery jest uznana za piekość wszechczasów.
Czas wyjść z cienia!
Przepraszam za ten ton maniaczki ale co tam , jestem przexiębiona to mi wolno
Pozdrawiam
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 14:19   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Metamorfoza - do Agnieszki i Wizazanek

Noa napisał(a):
> Audrey H. - nic tylko miekkie szklachetne bliźniaki, spodnie capri i ww. stylizacja na elegancką włoszkę. Twoja twarz powinna być obsadzona w głównej roli a niech towarzyszą jej klasyczne kobiece stroje. Ale nie mdłe i grzeczniutkie! Bądź seksy ale bez ostentacji.

Uwielbiam Audrey

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.