chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-29, 13:43   #1
rarytasy_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do rarytasy_ona GG do rarytasy_ona Wyślij wiadomość przez Yahoo do rarytasy_ona

zobacz!


nie wiem co robić mam dopiero 112 lat i od dłuższego czasu mam bardzo owłosione nogi...i z roku na rok są coraz dłuższe i jest ich więcej i nie wiem co moge z tym zrobićdodam że nigdy ich nie goliłam bo niew moge sie odwazyć a mam mi nie pozwala.bo mówi ze jak bede starsza to se ogole a teraz na wf wstydze sie pokazaćw kródkich spodniach bo zaraz są komentarze noże jakie owłosione nogi!!niewytrzynuje już!!
rarytasy_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 13:45   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: zobacz!

112? Dopiero?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 15:31   #3
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: zobacz!

Może autorce chodziło o 12, tylko cyferki się poplątały?

Golenie np. nóg jest taką samą częścią higieny jak mycie zębów, nie powinnaś z tego rezygnowac jeśli owłosienie Ci przeszkadza , tylko po prostu wytłumaczyć to racjonalnie mamie, i pozbyć się zbędnego owłosienia np. przy pomocy pianki, wosku albo maszynki A jeśli nie, to może inne rozwiązanie – ćwicz na w-fie w długich, dresowych spodniach? Są teraz modne te z lampasami, kroje są b. ładne, a spodenki niedrogie...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 16:51   #4
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: zobacz!

mialam podobny problem i z mama i z owlosieniem
niestety naleze do osob upartych i kupilam sobie kremik do depilacji a pozniej maszynke... mysle, ze twoja mama z czasem zrozumie, ze juz dorastasz i chesz wygladac ładnie moja mama z czasem zrozumiala...
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 17:10   #5
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: zobacz!

Ja z moją mamą na szczęście nie miałam takich problemów ani przepraw dot. depilacji – po prostu któregoś dnia, latem, kupiłam krem do depilacji, potem użyłam i w ten sposób pozbyłam się zbędnych włosków Potem przerabiałam jeszcze piankę, a ostatnio maszynkę jednorazową + żel Gilette – z lenistwa próbowałam bez żelu, ale nie przeszło, miałam przez kolejne 24 h takie podrażnienia, że ciężko mi było nawet usiąść albo się położyć, tak mnie nogi piekły i bolały Planuję niedługo sprawdzić swoją wytrzymałość i kupić wosk na zimno, ale na razie jeszcze zostanę trochę przy „bezpieczniejszej” opcji – maszynce.

Teraz za to walczę z mamą o depilację brwi, moja mama mówi, że mam ładne itd. itp., ale ja widzę swoje...Ostatnio aż się z nią pokłóciłam o to, a że jestem upartą osóbką, to pewnie uda mi się w końcu przekonać mamę, że depilacja brwi jest mi absolutnie niezbędna do prawidłowego funkcjonowania

Generalnie moja mama jest dość tolerancyjna dla mojej „kosmetykowej manii” , mimo młodego wieku pozwala mi się malować, z czego korzystam, ale już teraz z umiarem Tzn. szminka i błyszczyk na usta, czasami tusz na rzęski i beżowy cień, wszystko w wersji stonowanej i b. naturalnej, żadne tam glamour...Chociaż na początku roku szkolnego, żeby ukryć wypryski stanowczo przesadzałam z podkładem, teraz się z tego śmieję, ale wtedy wyglądałam naprawdę nieładnie. Teraz podkładu ani pudru nie używam, lekarz zabronił i powróciłam do makijażu ultradelikatnego...Czasam i nawet jak mi się nie chce, to tylko przeciągam po rzęsach odżywką, na usta nakładam balsam i, już, mogę wychodzić

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 19:20   #6
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: zobacz!

Cześć!
Ja też jak YouArcia (mail! kochana czekam )
nie mam problemów z mamą, zaczęłam golić nogi jak miałam 9 lat (prawie nie mialam włosków, ale wiecie..chciałam być jak babeczki z serialów ehh ) no i tak sobie myślę,że musisz pogadać z mamą. Tylko spokojnie,bez nerwów
Zrób to kremem do depilacji (nie będzie ryzyka ze sie skaleczysz) PO prostu nałóż go na nóżki odczekaj swoje i zmyj Powiedz mamie,że to jak z goleniem pod pachami. Owłosienie krępuje,aczkolwiek na wf mam taką znajomą co się nawet pod pachami nie goli. I,niestety słyszę pojedyncze śmiechy i niemiłe komentarze kiedy ona sie przebiera. Ewcia też zapropoowała dobry sposób czyli dlugie spodnie dresowe, ale pomyśl,że nadchodzi lato i bedziesz zmuszona te spodnie ściągnąc, a wtedy kłopot powróci.
Pozdro
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 20:12   #7
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: zobacz!

hmmm...znam ten ból. Tez w Twoim wieku mialam taki problem-trudno mi teraz powiedzieć, czy na prawdę było to konieczne-ale bardzo chcialam ogolic w końcu nogi.I podobnie-mama mówiła, że nie bo mi sie zrobia już kompletne "krzaki" W końcu przetłumaczylam jej, że na prawde się wstydze i jest to dla mnie duży problem, sama pomogla mi ogolić nogi! Powiem jedno-moim zdaniem tak, czy siak golic kiedys zaczniesz-to juz jest standard w XXI wieku I elemnet higieny. A poniewaz i tak będziesz-no cóż, ogolisz, to nawet te krzaki znikną-a przeciez technika się rozwija, może jakiś geniusz wymysli skuteczny sposób by pozbyc sie owłosienia raz na zawsze? I własnie- spróbuj pianki -jest calkiem nie zła a nie musisz martwic sie że włosy odrosna mocnijsze. Mama to chyba będzie na mnie zła... Ale Wiesz co? Przyszlij ją tu na wizaż!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-10, 20:13   #8
dziewczynka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Question chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Mam prawie 14 lat i jeszcze nie gole nóg. chce zaczac ale sama nie powiem o tym mamie. po prostu nie powiem i już bo sie wstydze itd.. no po prostu..
Jak niedawno byłysmy na plazy zauważyla że mam włosy pod pachami i powiedziała że juz powinnam golić... no ale w domu nic... sprawa ucichła... a mi głopio przed kolegami i kolezankami bo mam owłosione nogi i pachy... co zrobić żeby mama sama sie skapneła? prosze was napiszcie!!!!
dziewczynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:23   #9
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Jak będziecie na zakupach w drogerii,sklepie kosmetycznym to warto się trochę dłużej zatrzymać przy środkach do depilacji.Mama powinna się zorientować o co ci chodzi
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:28   #10
aneta73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Liban
Wiadomości: 10
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Kochanie ?do czego jest Ci tu mama potrzebna?Golarki nie sa drogie wiec kup i do lazieki...potrwa to kilka minut....inna sprawa jesli chcesz to zrobic depilatorem.Ale na poczatek,zrob to golarka ,a potem przy jakiejs okzji powiesz o wydatku na depilator mama sama zauwazy ze ogolilas i pewnie zaproponuje byscie poszly po zakop deplatora.Nie napisalas dokladnie o co chodzi wiec staralam sie domyslec
aneta73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:29   #11
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

wiesz co, ja tez mam problem z mamą, na pachy i na brwi mi pozwoliła ale o nogach to slyszec nie chce, mowi ze jak zaczne to nie bede mogla przestac, ze zaczna mi grubsze rosnąc ale ja to wiem i o to wlasnie mi chodzi zeby juz miec caly czas gładkie i krzyczy na mnie ze chodze ciągle w dlugich spodniach a w czym ja mam do jasnej pogody chodzic z takimi nogami? w rachube nie wchodzi golenie po kryjomu bo sie skapnie, sorry ze sie podpiełam pod Twój wątek, ale bez sensu byloby zakladanie kolejnego tematu, a co do Ciebieto uważam ze sama powinnas sie wziasć, na pewno dostajesz jakies kieszonkowe, czy moze pracujesz gdzies w wakacje, poszukaj w archiwum a jak nie to spytaj sie wizażanek, poradz się, a mama pewnie Ci juz nic powie
seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-10, 20:32   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Co to za problem kupić krem do depilacji?? Najtańszy kosztuje chyba z 3-4 zł z firmy Nair.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:42   #13
4n1t4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 51
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

a najtańsze golarki są w rossmanie za 1,20 pln w sumie nawet w kioskach są więc co to za problem ? a już zupełnie nie rozumiem tego :P:P może jakaś dziwna jestem :P
4n1t4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:43   #14
migavka_n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

tez mialam podobny problem...i radze Ci - postaw na swoim ! w koncu to Twoja decyzja czy bedziesz sie depilowac czy nie...tym bardziej ze to wlasnie poczucie estetyki oraz odrobina samokrytycyzmu przekonuje wiekszosc Przedstawicielek Plci Pieknej do tego typu zabiegow...kilka groszy na pewno wydusisz - z mojego doswiadczenia kremy depilujace beda najodpowiedniejsze dla delikatnej skory...Powodzenia 3mam kciuki !
migavka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 21:06   #15
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Poprostu powiedz mamie, że potrzebujesz maszynki do depilacji. I mama powinna się "skapnąć" że dorastasz i potrzebujesz takich rzeczy, aby wyglądać estetycznie Ja pierwszy raz ogoliłam nogi chyba jak miałam 11 lat, ale to był eksperyment w internacie z kolezankami
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 21:07   #16
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

u mnie w domu jest maszynka do golenia to biore nakładam krem i gole a mama to sama na pewno zuwazyla jakis czas temu ze mam gladkie nogi no i nic nie mówiła bo co ma mówic?? a jesli nie to albo pogadaj z mama a jesli sie wstydzisz to moze w sklepie własnie sie zatrzymaj dluzej przy polce z kremami plastrami itp i zagadaj wtedy mame bedzie ci łatwiej zreszta mama pewnie sama sie skapnie ja osobiście radze od razu przejść ci na wosk bo masz słabiutkie wloski i kilka razy sobie wyrwiesz woskiem i bedzie ok nie bedziesz musiala czesto depilowac a teraz zaczniesz golic to jestem pewna ze za kilka lat pomyslisz o trwalszym sposobie(wosk depilator) moze pogadaj z mama i od razu zacznij woskiem?? to naprawde nie boli (ja zaczelam woskiem po rocznym goleniu maszynka i nic nie bolało... moze lekko) głowa do góry
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 21:55   #17
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Ja bym zrobiła dokładnie tak jak radzi Aneta, sama bym kupiła sobie maszynkę i cześć A jeśli nie mozesz w ten sposób to pogadaj z mamą otwarcie - powiedz, że krępuje Cię owłosienie, i że chciałabyś je usunąć ale nie wiesz jak i powiedz, że potrzebujesz jej rady i już
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:32   #18
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Uwazam ze predzej czy pozniej kazda z nas bedzie sie golic.Wedlug mnie jest to bardzo higieniczne i estetyczne i nie ma w tym nic zlego.Mama to na pewno rozumie.Rozumie tez ze sie wstydzisz i nie rozmawia na ten temat.To jest normalna kolej rzeczy.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:43   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

HaPamietam przeboje z moja mama,tez mi sie nie pozwalala golicJak zobaczyla ze gole nogi to mowila ze nie potrzebnie i ze beda odrastac a jak sie zorientowala ze gole takze inne rzeczy to sie za glowe zlapala.Ja sobie sama kupilam maszynke jednorazowke i dokonywalam golenia nie patrzac czy sie jej to podoba czy nie
Ale tak na serio to powiedz mamie ze chcesz maszynke do golenia jezeli sama stwierdzila ze powinnas golic wlosy pod pachami to chyba nie bedzie miala nic przeciwko ?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 07:51   #20
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

eh trochę mnie "pociągnełyscie" i mam zamiatr dzisiaj mamie powiedziec ze jezeli chce zebym nosila spodniczki, krotkie spodnie to ma nic nie mowic na golenie, poza tym to są moje nogi i niech ją to nie interesuje co z nimi chce zrobic i jeszcze pozatym niedlugo ide zbierac wisnie to bede miala troche swojej kasy i sobie sama kupie co bede chciala juz znam pierwsze slowa mamy" Ale ty jestes glupia"
seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 09:25   #21
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

wiesz?? ja na towim miejscu poszlabym poprostu do sklepu i kupila golarke lub jako wolisz krem. Twoja mama pewnie jak kazda ma sporo an glowie i nie ejst jasnowidzem. Jelsi chcesz to idz z nia an zkaupy i powiedz ze chcialabys golic nogi itp i spytaj wg niej co ejst najlepsze lub poporstu wrzuc to do koszyka i juz.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 10:25   #22
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Moja tez cos marudzila i krecila nosem jak jako 14 letnia dziewczynka oznajmilam ze mam mi kupic krem do depilacji i koniec co prawda nie mialam wtedy prawie zadnych wloskow ale jakos taka mialam potrzebe zadbania o siebie. Z reszta teraz tez prawie nie mam, wystarczy jak pojade kremem 1 na 2 tyg i wszystko jest ladnie, wcale nie zrobily sie grubsze ciemniejsze ani gestsze a moje samopoczucie jest o niebo lepsze moja musiala po prostu dorosnac do tego ze ja dorastam no i po kilku marudzeniach w supermarkecie przy kremach do depilacji w koncu powiedziala ze jak tak koniecznie chce to mam sobie wziac chociaz ona u mnie nic na nogach nie widzi (ja tam widzialam, a jak, widocznie mialam bardzo dobry wzrok ). Pogadaj z mama, w koncu to nie Twoj wrog tylko najblizsza osoba ktora na pewno zrozumie Twoje potrzeby
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 10:42   #23
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Talking Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Ja pamiętam gdy miałam 14-15 lat ,były już prawie wakacje nogi zawsze miałam opalone a na nich jaśniutkie włoski i w klasie kolega na ten temat mi wszedł i od tamtej pory zaczęłam golić nogi.Z mamą na ten temat nie rozmawiałam w domu na szczęście była pianka do depilacji .W końcu sama zauważyła i tylko powiedziała ,że zarosne jak małpa .No cóż nogi golę już 5-6 rok ,włosów grubych nie mam do depilacji używam maszynki lub depilatora ,kremy jakoś na mnie nie działają .
A co do mamy hmm...albo zrób tak jak dziewczyny mówią czyli kup sobie maszynkę lub krem do depilacji i idź ogolić nogi .Mama jak zobaczy to będzie po fakcie ,przecież cie nie zbije za to ,a że pogada to nic takiego , u mnie normalka .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 10:48   #24
Annake
Raczkowanie
 
Avatar Annake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 302
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez dziewczynka14
Jak niedawno byłysmy na plazy zauważyla że mam włosy pod pachami i powiedziała że juz powinnam golić... no ale w domu nic... sprawa ucichła...
No przecież sama napisałaś, że zwróciła Ci uwagę, więc Twoja mama nie widzi nic złego w goleniu się.. A poza tym sprawa ucichła, bo pewnie Twoja mama stwierdziła, że skoro Ty nic nie mówisz, to po co ona ma Cię do czegoś zmuszać Jak nie chcesz jej powiedzieć wprost to idź do sklepu kup maszynkę i się ogol.. Żaden problem Powodzenia i nie masz się czego bać


ps. to mój setny post
__________________
"To, co znajduje się za nami lub przed nami, to naprawdę drobnostka w porównaniu z tym, co leży w nas.."

R.W. Emerson
Annake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 10:50   #25
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

ja pamiętam,że jak byłam chyba w 6 kl. podst. to powiedziłam mamie,że mnie krępują te włoski i chce sie ich pozbyć. nie było żadnego problemu, mama kupila mi golarkę i ciach ciach
teraz mam 17 lat i na ostatnią gwiazdkę dostalam od rodziców depilator.
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:59   #26
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez dziewczynka14
Mam prawie 14 lat i jeszcze nie gole nóg. chce zaczac ale sama nie powiem o tym mamie. po prostu nie powiem i już bo sie wstydze itd.. no po prostu..
Jak niedawno byłysmy na plazy zauważyla że mam włosy pod pachami i powiedziała że juz powinnam golić... no ale w domu nic... sprawa ucichła... a mi głopio przed kolegami i kolezankami bo mam owłosione nogi i pachy... co zrobić żeby mama sama sie skapneła? prosze was napiszcie!!!!
natii ma racje... ale ja bym zrobila inaczej... na zakupach poprosilabym mame o pomoc w wyborze jakiegos srodka do golenia: maszynki, depilatora w kremiec czy czegos innego...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 13:02   #27
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

skoro owlosione nogi Ci przeszkadzaja-a chyba kazdej dziewczynie przeszkadzaja-to po prostu kup sobie sama to,co potrzebujesz. golenie maszynka jest dziecinnie latwe i nie potrzebujesz pomocy mamy nie przejmuj sie tym, co mowi. fakt, ze wlosy po goleniu maszynka sa mocniejsze, ale trzeba sie poswiecic dla ladnego wygladu i pozbywac sie ich regularnie. niektore mamy maja zbyt tradycyjne podejscie i stad biora sie takie problemy...eh jakie szczescie ze moja jest taka nowoczesna
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 13:17   #28
dziewczynka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Talking Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez Annake
No przecież sama napisałaś, że zwróciła Ci uwagę, więc Twoja mama nie widzi nic złego w goleniu się.. A poza tym sprawa ucichła, bo pewnie Twoja mama stwierdziła, że skoro Ty nic nie mówisz, to po co ona ma Cię do czegoś zmuszać Jak nie chcesz jej powiedzieć wprost to idź do sklepu kup maszynkę i się ogol.. Żaden problem Powodzenia i nie masz się czego bać


ps. to mój setny post
Na wstępie wielkie dzięki że odpisało tyle osób
Nie chce sie golić w niewiedzy mojej mamy. po prostu wole zeby wiedziala.
Jednak może to możliwe że jak ja nic nie powiedziałam to po prostu dlatego sprawa ucichła ;-)
Chciałabym sie golić chyba najbardziej tymi plastrami z woskie weet bo patrzyłam na stroncha weet ze są



tez takie dla początkujących na dłuższe włoski i chciałabym tego uzywać. Albo kremu tylko niewiem co łatwiej. jak moja mama przyjedzie to moze pojade z nio na działke to tam jak bedziemy chodzic nad jezioro sie kompać to jak poruszyłaby ten temat to zacią

gne go dalej. jeszcze raz dziękuje wam!!!
dziewczynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 13:27   #29
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Tez mialam kiedys problem z mama. Probowalam wchodzic w dyskusje, ale pozniej uznalam, ze to nie ma sensu. I zaczelam robic to, co uwazalam za stosowne. Pozniej sie okazalo, ze nawet nie byla taka oburzona jak kupilam sobie depilator na 14naste urodziny .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:43   #30
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Moja mama sie strasznie oburzyla jak zaczelam sobie depilowac nogi, a potem juz szoku doznala jak jej powiedzialam pod koniec 6stej klasy podstawowki ze kce depilator elektryczny na urodziny No ale wymarzony prezent dostalam i zadnych krzaczorow na nogach nie mamwrecz odwrotniemama sie juz przyzwyczaila i chyba nawet raz jej swojego brauna pozyczylam, zato moj tata za kazdym razem jak slyszy moj depilator to mowi ze glupia jestem i ze "zobacze w przyszlosci" ale jego zdanie nie ma tu zadnego znaczenia bo ja sie lepiej znam na depilacji niz on
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-07 18:53:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.