A propos fryzur! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 13:57   #1
Mahavatar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8

A propos fryzur!


Chciałabym żebyście mi coś wyjaśniły. Właśnie przeczytałam wątek na temat umieszczania pytań o fryzury. Mają być kasowane z "Pytań do wizażystki" bo niby powinny być kierowane do fryzjerki. Mnie się zawsze wydawało, że to właśnie wizażystka pomaga dobrać fryzury i kolor włosów, a fryzjerka to raczej wykonawczyni. No bo przecież gdy idę do fryzjerki to ona mi nie mówi, że najlepiej byłoby mi w takiej fryzurze (przynajmniej ja się z takimi nie spotkałam). Przychodzę z gotowym pomysłem i ona mi robi na głowie to "coś'. Z góry dzięki za uświadomienie!
Mahavatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 14:18   #2
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: A propos fryzur!

no mnie się wydaje ze głowne zadanie wizażysty to makijaż, ale w sumie chodzi tu tez o wizerunek całościowo, więc z drugiej strony cos w tym jest.Myslę jednak że to fryzjer lub stylista powinien dobierac odpowiednia fryzure, a co do takich to masz racje cieżko u nas trafic na dobrego, zwłaszcza w mniejszych miastach...Ja juz znalazłam na szczescie, po latach poszukiwan!!!
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 16:38   #3
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: A propos fryzur!

Masz dużo racji, ale poprosiłam Was o umieszczanie takich pytań na forum fryzjerskim nie dlatego, że miałam taki kaprys, tylko ze wzgledu na interes pytających.
Pani Grażynka jest fachowcem i świetnie dobiera fryzurę i kolor do typu urody, kształtu twarzy, etc., przy okazji potrafi powiedzieć, czy jakaś propozycja na danych włosach wyjdzie- zna się na rzeczy od strony technicznej. Podczas sprzątania forum przerzuciłam około 100-130 watków na temat fryzur, farbowania, pielęgnacji włosów- łatwiej jest, jeśli znajdują sie one na jedym forum, a nie sa porozrzucane i zakładane wg uznania, raz na wizazystce, a raz na fryzjerze, to bez sensu.
Jesli ktoś prosi o poradę dotyczacą metamorfozy i w skład tego wchodzi makijaż, fryzura, styl ubierania itd. to nie bedę przecież przenosić (a nie usuwać) zdań o fryzurze.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 17:14   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A propos fryzur!

Rzastin ma racje Wątki gdzie porady na temat fryzury są tylko częscią zostaną, przy wyszukiwaniu też je zostawiałam w spokoju Ale Pani Grazyna zna sie na rzeczy i dobrze doradzi.

Nie mówiąc o tym, że było dużo pytań na temat pielęgnacji włosów itp, to juzn na pewno nie to forum

Wątki przeciez nie sa kasowane tylko przenoszone w miejsce, gdzie wiecej porad zostanie udzielonych, to chyba dobrze??
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.